Nowe opinie

Sprawdź firmy z nowymi opiniami pracowników i kandydatów

Nbl Sport Sp. z o.o.

Łódź6 Opinii

Strima Sp. z o.o.

Swadzim26 Opinii

Ostatnio dodane firmy

Dowiedz się więcej o nowych firmach

Adam Dynur

Przesławice
Szybka i profesjonalna pomoc drogowa. Polecam Serdecznie. Bardzo sympatyczni Panowie.

K&K Jakub Karnafał

Nowy Sącz
Bardzo dobra firma i kierownictwo

Anident Klinika Stomatologiczna Anna Jaśkowska

przestrzegam przed zatrudnieniem w niniejszej firmie. panuje tam chaos, zła atmosfera. szefowa manipuluje używając technik psychologicznych, żeby wycisnąć człowieka jak cytrynę, zdemotywować,

Świński Ryj - Zdzisław Jaroszuk

Warsaw
Za 40 złotych dostałem spaloną rybę z ryżem w środku i (jak sam właściciel podaje) "tajnym sosem swego". Nie tknąłem tego palcem, od razu poszło do kosza. Właściciel biegał po restauracji

Patryk Sobczak Usługi Remontowo-Wykończeniowe

Łubno
Gorąco polecam fachowo i profesjonalnie widać że znają się na swojej pracy

Poziomowanie Nagrobków Marcin Majcher

Niekursko
Rewelacja,usługa wykonana ekspresowo i fachowo.Pomnik aż lśni. Jak najbardziej polecam.

Euride GmbH

Hamburg
Pracowałem w tej firmie w zeszłym roku. Pieniądze nie zgadzały się z liczba przepracowanych godzin. Robiłem po 6 dni w tygodniu. Za zarysowanie auta koledzy mieli potrącenia. Gdy poszedłem

Elektro-Hard Szymon Olszewski

Gola
Taka opinia jest dla nas kluczowa i potwierdza, że nasza firma konsekwentnie oferuje wysoką jakość. Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Komex S.A. Sklep Firmowy 5.10.15

Wadowice
Niestety jeżeli zastanawiacie się nad praca w tym miejscu absolutnie odradzam. Pracodawca wykorzysta was jak tylko mu się uda, kombinacje co zrobić żeby jak najmniej wam zapłacić na

Mix-Trans Sp. z o.o.

Katowice
To co w tej chwili firma sobą REPREZENTUJE to prawdziwa żenada i kpina.Niewypłacane wynagrodzenia, brak jakiekolwiek kontaktu z zarządem. Omijać szerokim łukiem. Szkoda słów. Potraktowanie

Damed Damian Miarecki

Kobylanka
Bardzo dobra firma, zabezpieczenia medyczne na wysokim poziomie. Profesjonalny Ratownik medyczny!

BKK Bauausführungen GmbH

Berlín
Praca od poniedzialku do piatku.

Woga-Bud Bartosz Woga

Komorowo
Polecam profesjonalne usługi wykończeniowe dwóch szwagrów

SKY Personal

Bielefeld
STANOWCZO ODRADZAM W kwietniu 2024r po przepracowaniu 71h przy stawce 13,80 i diecie 7€ do każdej przepracowanej godziny, nie biorąc żadnej zaliczki otrzymałem wypłatę w wysokości 261€ Z

Westhoff

Südlohn
Odradzam każdemu przyjazd. Szefostwo nie ma szacunku do pracownika praca po 12 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu na umowie jest napisane 40 godzin tygodniowo. Masz dość chcesz

Sawik Daniel Krajza Arkadiusz Samsel sp.j.

Kolonia Leszczka Duża
SAWIKSP.J 20 maja 2024 15:43 Do: admin@gowork.pl Dzień dobry, Bardzo proszę o aktualizację danych: Sawik Daniel Krajza Arkadiusz (usunięte przez administratora) sp.j. Paproć Duża

Abp Egida Export-Import MGR Wojciech Fejdych

Bielsko-Biała
Nie polecam tego pseudo importera (usunięte przez administratora) moją firmę na kilkadziesiąt tysięcy złotych sprawa w prrokuraturze

Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych Alan Grochowski

Szczytno
Wszystko ok, usługa wykonana dokładnie

Przedborski Warzywniak Ewelina Juśkiewicz

Przedbórz
Super. Wreszcie będzie można kupić Świerze warzywa i owoce każdego dnia ????????

Transport Tomasz Gaj

Coś w tym jest

Centrum Medyczne Nzoz Marmed Sp. z o.o.

Świdnik
Śpieszmy się czytać opinie o NZOZ Marmed Świdnik - tak szybko odchodzą. Niestety nie odchodzą takie rzeczy jak (usunięte przez administratora), krzyki, brak szacunku do pracownika,

Ep Energia S.A.

Współpracuje z firmą w sumie 3 rok, wypłaty na czas, dobrze wspominam wdrożenie mnie do pracy i szkolenia sprzedażowe, cieszy mnie to że w dzisiejszych czasach są firmy gdzie można

Semter Sp. z o.o.

Trzcianki
Nawet ćwierć gwiazdki to za dużo dla tej firmy. Nie polecam z całego serca, w tak fałszywej atmosferze odnajdą się tylko osoby równie toksyczne jak zarząd firmy

AUTO-LUX s.r.o

Czeski Cieszyn
Szczerze nie polecam tej agencji,niby Polska a w Czechach,p.Krystian cwaniaczek jakich mało do tego krętacz i oszust..Płaci jak za miskę ryżu...Urlopy tylko 7 dni wcześniej.. Umowy

GERRO LOGISTIK MARCEL SCHWENN NEUSTRELITZ

Neustrelitz
GERRO LOGISTIK MARCEL SCHWENN DISPO KIEROWCA SZEF w jednym TRAGEDIA 2, 5 tygodnia Skierowała mnie tam firma JOBTINA HR dostałem adres GERRO LOGISTK GMBHLOBKEVITZ 11 18556 BREEGE pojechałem

Najpopularniejsze w ostatnim miesiącu

Pracowałes, pracujesz bądź jesteś klientem?
Podziel się nową opinią!

MAN Trucks Sp. z o.o.

Niepołomice
Czy sobotę jest pracująca

LG Energy Solution

Biskupice Podgórne
Dlaczego produkcja ma wgląd w wypłaty Pracowników pod sobą? Nie powinni mieć wglądu obgadując z innymi kto ile zarobił , po to jest HR i fiszki dostajemy że chyba poza HRem nie potrzeba

Eko-Okna S.A.

Kornice
Prezesie !! Jeżeli firma to My , to My chcemy wyjaśnień !!! Co zrobiła Łyko i spółka ? Gdzie są pieniądze na premie ? I jak długo będziecie przed nami ukrywać takie informacje!??? Pozdrawiam

Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.

Bydgoszcz
Połowa osób w tym zakładzie pracuje z przypadku, kolesiostwa albo po tacie/wujku /mezu wiec jak mozna oczekiwac od zakladu, ze w koncu podniesie sie na nogi. Zresztą wystarczy spojrzeć

PKO Bank Polski

Co myślicie o zmianach od lipca jeśli chodzi o koszyki że 1/3 to ubezpieczenia?

Aldi Sp. z o.o.

Chorzów
Pracowałem w Aldi kilka lat , praca na początku super , 4 osoby na zmianie, świetna komunikacja, jasny podział obowiązków, miła atmosfera , zero stresu , z przyjemnością się przychodziło

Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

Bielsko-Biała
W końcu ktoś w tej firmie wziął się za narzędzia dla serwisantów brawo Pani Koordynator! Po 5 latach doczekałem się legalnej pompki do przygotowania rowerów. Oczekujecie od nas profesjonalnej

ZG Janina

Libiąż
????W celu realizacji zapisów Aneksu nr 1 Z dnia 18 marca 2022 r. do Umowy Spolecznej w zakresie przyrostu przeciętnych miesięcznych wynagrodzeń w 2024 roku w przedsiębiorstwach górniczych

Showup Sp. z o.o.

Wrocław
Czy na tej platformie trzeba mieć konto, żeby coś oglądać? Są jakieś ograniczenia czasowe?

Pronar Sp. z o.o.

Narew
Jak się przyjmuje ludzi dnoracy kiedy jest kryzys i buduje żeby światu pokazać potęgę swoją to są i efekty. Wiadomości było od dawna,że sytuacja w tej branży będzie jeszcze gorsza niż

State Street Bank Polska

Nam officerom juz powiedziano officjalnie, ze mozemy sie spodziewac zwolnien w dziale, UK Fund Accouting. Mozliwe ze hybryda dla wszystkich 3 dni, nie ma juz zadnych argumentow zeby

Dębica
Stara wędzarnia jak lubisz swierze powietrze

Dino Polska S.A.

Krotoszyn
Spier&alaj z tymi skargami do Tuska. Ten portal nie jest od tego imbecylu.

PG SILESIA

Czechowice-Dziedzice
Kiedy będzie przelew?

Loxone Poland Sp. z o.o.

Hejka, myślę o pracy jako specjalista ds. sprzedaży. piszą w niej o zimnych jak i ciepłych telefonach. Nie mam zbyt dużego doświadczenia ale oferowane są szkolenia i webinary, możecie

Firma solidna, zapewniająca wysokie wynagrodzenie, szerokie możliwości rozwoju i poczucie wypełniania ważnej misji społecznej. Atmosfera w pracy budowana jest przez mnóstwo życzliwych,

Filtron (MANN+HUMMEL FT Poland Sp. z o.o.)

Gostyń
Pomijając fakt że "biurowi" na obiadki chodzą w godzinach pracy, a produkcyjni mają chodzić przed albo po pracy! Śniadanko, pauza godz. obiadek pauza godz.! Tym niech się dyrekcja zainteresuje!

Drzwi Wikęd (Wikęd)

Luzino
Szanujemy Gabrysię której jest pozwalanie za dużo !dlaczego nadal jest w firmie powinna wylecieć dyscyplinarne za kradzież .

PGW Wody Polskie

I niektórych wpływowych pracowników RZGW.

Cykoria S.A.

Wierzchosławice
Szukam pracy czy potrzebujecie na produkcję jakie zarobki u Was?Mam uprawnienia na wózki widłowe i na (usunięte przez administratora) praktyka 10 lat

JAKUB KACZMAREK RACE SETUP

Częstochowa
Pracodawcą obcina pensję za wszystko. Nie wypłaca obiecanych premii. Nie polecam.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Janikowo
Już się uspokój i nie pogrążaj dalej gościu bo każdy wie że to ty brednie na ludzi z magazynu wypisujesz i wygadujesz, zmieniłeś pracę to się odwal on innych i zajmij się twoimi nowymi

JSW Sig

Jastrzębie-Zdrój
Tak, są wypłacane. Coś około 1000

Pepco Poland Sp. z o.o.

Poznań
W tej firmie nie ma żadnego docenienia, dajesz z siebie 200% odbierasz telefony w dniu wolnym przychodzisz za kogos pomagasz starasz się a na końcu i tak jedno wielkie (usunięte przez

Iai S.A.

Szczecin
Ja ostatnia ofertę jaka od nich widziałem dla Deva była jakoś sprzed roku / dwóch lat chyba. Ale z tymi klasami to poważnie piszesz, że po kilka tysięcy linii? To ilu PHPwców je wtedy

Najpopularniejsze w ostatnim tygodniu

Pracowałes, pracujesz bądź jesteś klientem?
Podziel się nową opinią!

LG Energy Solution

Biskupice Podgórne
Dzień dobry, sprawa została zgłoszona do odpowiedniego działu, prosimy o cierpliwość. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Inplus Home Sp. z o.o.

Jestem świeżo kilka dni po udanej inwestycji wraz z Inpuls Home i jestem jak najbardziej szczęśliwy. Mogę śmiało polecić firmę.

Volkswagen Poznan

Poznań
Znowu ucieczka od odpowiedzi bo prawda jest taka że nikt nie odszedł taka nagroda za lojalność wobec pracodawcy

Globiana Sp. z o.o.

Katowice
Mówisz że lubisz tę pracę i warunki ci pasują, a u innych to kwestia oczekiwań. Myślałam że dobry pracodawca dostosuje się do indywidualnych potrzeb. Nie starają się z tym?

Eko-Okna S.A.

Kornice
O co chodzi z urlopami?

State Street Bank Polska

Krakow to eiocha. Dlatefo Polakow tutaj tak zle traktuja z biur zagranica. Proponuke pojechac na wycieczke np. do Stutgartu zobaczyc jak wyglada normapne miasto.

Dębica
Wie ktoś czy dają już angaże z tymi podwyżkami odgórnymi plus za ocene?

IT Support Network Sp. z o.o.

Poznań
Również odradzam tą firmę gdyż patrząc na powyższą wizytówkę to wszystko mówi za siebie. Sprawdziłem i jaka może być wiarygodność ? Firmę zarejestrowali w biurze wirtualnym a w internecie

Golden Globe Energy Sp. z o.o.

Lublin
Niedawno zakończyła się realizacja projektu u mnie. Efekty końcowe są satysfakcjonujące, a komunikacja utrzymywana była na wysokim poziomie. Gdybym miał okazję, skorzystałbym z usług

ACTION Poland Sp. z o. o.

Katowice
Jak nie ma...? Pracuje ponad 2 lata. W kazdym roku otrzymalam premie ok 1000zł. Było to wypłacane wszystkim pracownikom, więc skąd Twoje zdziwienie?

Grupa Farmacol

Katowice
Panie kierowniku nocka prosi aby w końcu wziąć się za sprzątanie po każdej zmianie. Przychodzimy na nockę i rzucamy od razu mięsem bo to co zastajemy po zmianach dziennych to jest koszmar!!

Poczta Polska S.A.

biorą pieniądze, aby pozniej siedziec z miną odstraszającą klientów na odległośc i łaskawie odpowiadajace na pytanai

Dino Polska S.A.

Krotoszyn
Właściciel dino dorobił się na krojeniu pracowników,kierowniczki to zakompleksione baby z wiosek,musza na kims wyładować swoje frustracje

Drzwi Wikęd (Wikęd)

Luzino
Jestescie doroslymi ludzmi, a zachowujecie sie jak szczeniaki z podstawowki. Moze i nawet gorzej, ta firma powinna sie zajac tym portalem, bo idzie to w zla strone. Praca to praca.

MZA

Jak więc rozwiązane jest zaopatrzenie w gorące dni w napoje schlodzone?

Call Center Bydgoszcz Sp. z o.o.

Bydgoszcz
Lords Group sprzedaje. Ja byłem tylko rekruterem tak jak pozostali tutaj. Nie miałem pojęcia,że to aż taki wałek. Żal mi tylko tych ludzi co podpisali z LG "umowę"

Libra Janusz Brenda

Płock
Cena niska! Jakość wykonania staranny Zadowolenie 100% POLECAM

Kimball Electronics Poland

Poznań
Mnie sie wydaje ze jak co miesiac zwolnienia jakies to podejrzewam ze moze byc bliski koniec jej.

Pomosty to sprawa NW

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Płock
Od 2 lat jestem na projekcie w szwecji wszystko w porzadku jesli ktos szukasz dobrej roboty polecam

Gillette Poland S.A.

Czego się spodziewać po firmie która promuje dewiacje seksualne. Woli wydać kasę na tęczowych i ich kolorowy zaprzęg niż na celebrację dla wieloletnich lojalnych pracowników.

Carrefour Express (Carrefour Polska Sp. z o.o.)

No to może najpierw niech związki pokażą co mogą wywalczyć to wtedy będziemy się zapisywać. A tak jak każdy widzi ze związki mają wywalone na nas to nikt nie chce im płacić bo niby

Solid Security

Zielona Góra
O modelce?:)

Pepco Poland Sp. z o.o.

Poznań
Córka była na rozmowie o pracę w galerii, w Suchym Lesie. To jak zachowuje się tamtejsza kierowniczka, przerasta skalę każdej wypowiedzi. Masakra. Ocenianie ludzi po wyglądzie. To wszystko

AUTO-LUX s.r.o

Czeski Cieszyn

Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.

Szczecin
Program poleceń pracowniczych istnieje w naszej firmie. Każdy kto spełni warunki programu otrzyma kwotę 2 tysiące złotych.

Firmy w miastach

Sprawdź opinie o pracodawcach z największych miast w Polsce

Warszawa630759 firm
Zielona Góra24507 firm
Tarnów12932 firm
Chorzów11233 firm

Branże

Sprawdź firmy z najnowszymi opiniami w popularnych branżach w Polsce

Lista firm

Sprawdź firmy alfabetycznie