Opinie o eveline.pl - Beauty Brands Ecommerce sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa

Produkcja kolorowa

Kilka lat temu. Piątek, II zmiana. Przed rozprowadzeniem zmiany kierownik oświadcza pracownikom, że następnego dnia (sobota) mają przyjść na I zmianę (usunięte przez administratora) Rozumiecie to? Te baby wracały na te swoje wsie około północy, a o 6 rano musiały już startować z maszynami. I jeszcze ten ironiczny komentarz: "wątpię, aby panie znalazły pracę w swojej miejscowości". Smuci mnie, że mój komentarz sprzed kilku lat, w którym opisałem tę sytuację, został usunięty przez administratora.

Minimini
@Produkcja kolorowa

Do tej pory jest to samo a zarobki są zależne od premii dawanej przez kierownika produkcji (który uważa się za lepszego ) który nakazuje ludziom pracować w dni wolne bo inaczej dobrze nie zarobią . Kierownik produkcji nie szanuje swoich pracowników nawet tych którzy pracują ponad 15 lat (panowie z kręcalni) i pomimo braku n9wych polskich pracowników szanuje słowo szoszona bardziej niż polaka. Nie polecam pracy na produkcji a zwłaszcza na kręcalniach gdzie są tragiczne warunki pracy ( szarpanie sìe z beczkami 200kg,dźwiganie beczek po 50kg i inne nienormalne praktyki pracy).

Magdalena

Praca jest bardzo rozwojowa i codziennie uczę się nowych rzeczy. Mam też świetny zespół za sobą, który jest pomocny i każdy z chęcią wszystko tłumaczy. Umowa o pracę i normalne godziny pracy.

rukola
@Mus

ja tak samo, mysle ze praca stabilna i jak najbardziej mozna sie tutaj zatrzymac - ja juz 2 lata tutaj jestem i nie szukam poki co nowej pracy

Julia

Rekrutacja w Eveline była stosunkowo standardowa. Proces przebiegał sprawnie. Kontakt z rekruterem był w porządku,

finlandia
@gm

a od czego to zalezy, ze jedni maja uop a drudzy b2b?

Nick Nowy wpis

Z tego co widzę co niektorzy piszą to bez przychodzenia w weekendy etc się nie zarobi. To sama stawka bez dodatkowych dni czy godzin bardziej najniższa krajowa czy więcej? Nikt tu właśnie nie podał a ja szczerze po pracy w okolicy duzo więcej i tak nie oczekuję.

Stary były Nowy wpis

Najniższa krajowa bez nadgodzin to i premia najniższa z możliwych . Z nadgodzinami wszystkimi weekendami zarobi się dobre pieniądze a w normalnych godzinach yo są psie pieniądze.

Leszek Nowy wpis

Praca w magazynie może być bardzo satysfakcjonująca dla osób, które lubią dynamiczne środowisko :) Codzienne wyzwania związane z przyjmowaniem, sortowaniem i pakowaniem towarów sprawiają, że praca jest bardzo urozmaicona i nie ma nudy!

Michał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy jest jakaś szansa na pracę zdalną w biurze?

Katarzyna

Atmosfera w firmie Eveline jest naprawdę świetna. Ludzie są tu przyjaźni i otwarci, co sprawia, że praca staje się przyjemnością. Istnieje kultura wzajemnego szacunku i wsparcia, co sprzyja efektywnej współpracy :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eveline Cosmetics S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Adrianna

Proces rekrutacji był profesjonalny i przyjazny dla kandydatów. Zaczynając od aplikacji online, przez rozmowę kwalifikacyjną, aż po etap finalny, cały proces był dobrze zorganizowany.

Marcela

Zastanawiam się sama, czy nie wziąć udziału w rekrutacji na stanowisko młodszej księgowej. Jak z atmosferą w tym dziale, napisano w ogłoszeniu, że jest pozytywna, faktycznie?

Paniautko

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Asystentka działu jakości. Rozmowa przebiegała chaotycznie. Co chwilę ktoś wchodził do pokoju pytając rekruterkę o jakieś dokumenty. Pokój w którym odbyła się rozmowa był stanowiskiem pracy, w pokoju panował ogromny rozgardiasz i nieład. Miałam wrażenie że ja prowadzę tą rozmowę a nie rekruterka. Pomimo mojej prośby o odpowiedź zwrotną odnośnie mojej kandydatury nie dostałam żadnej, nawet sms-a z podziękowaniem. Najbardziej dziwna rozmowa rekrutacyjna w której uczestniczyłam.

Przemo

Uczysz się wykonując powierzone obowiązki, czy również dlatego, że firma stawia na szkolenia? W aktualnej ofercie z robotą dla młodszego księgowego, chwalą się, że doświadczenie można u nich zdobyć. Nie napisali tylko, w jaki sposób.

kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Szkoda że nikt tu nie podaje wynagrodzenia. To jest jednak Lesznowola. Może chociaż jakieś widełki netto bez podawania stanowiska ?

olusiaaa

proces rekrutacji był transparentny i sprawny a po zatrudnieniu zostałam mile zaskoczona bogatą ofertą benefitów oraz możliwościami rozwoju zawodowego :) :) :)

Adam W

cenię sobie kulturę organizacyjną, która stawia na otwartość, współpracę i wzajemne wsparcie. tutaj tego właśnie doświadczyłem

Daniel

Dołączyłem do zespołu Eveline niedawno i od samego początku czuję się tutaj bardzo komforotowo. Mogę liczyć na pomoc kolegów i koleżanki z zespołu.

Dużo osób tutaj chwali samą pracę jak i proces rekrutacji i to mnie pozytywnie nastawiło do aplikowania. Interesuje mnie etat pomocnika aparatowego i gdybym wysłał cv to po jakim maksymalnie czasie mogą mi dać jakąś odpowiedź? W ogłoszeniu wymagają dyspozycyjności i chciałbym wiedzieć w jakich godzinach jest ona wymagana.

ANNA

Firma stawia na rozwój swoich pracowników, oferując szereg szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Atmosfera pracy jest bardzo pozytywna i sprzyja kreatywności oraz współpracy między różnymi działami.

kandydatka

Rekrutacja była dobrze zorganizowana, a rekruterzy wykazywali się profesjonalizmem i troską o kandydatów.

agnieszka

Bardzo doceniam transparentność procesu rekrutacyjnego oraz zaangażowanie zespołu rekrutacyjnego w zapewnienie odpowiednich informacji na każdym etapie :)

adam

Tworzymy zgraną i wspierającą się społeczność :) To miejsce, gdzie czuję się doceniony i motywowany do ciągłego rozwoju.

Proces rekrutacji był bardzo profesjonalnie zorganizowany, od pierwszego kontaktu aż po finalną decyzję. Komunikacja z rekruterami była klarowna i przyjazna, a atmosfera podczas rozmów rekrutacyjnych była bardzo pozytywna.

anita

Pewnie wszystko zależy od działu, ale u nas jest naprawdę fajne. Mamy super ekipę :)

Natalia

Praca w Eveline to dla mnie nie tylko wyzwanie zawodowe, ale także przyjemność :) Atmosfera panująca w firmie jest niesamowita - ludzie są otwarci, pomocni i pełni pasji do tego, co robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 317.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 224, z czego 171 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eveline Cosmetics S.A.
4.4/5 Na podstawie 1221 ocen.

Eveline Cosmetics S.A.