Opinie o Inplus Home Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Inplus Home Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Inplus Home Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inplus Home Sp. z o.o. w Kraków

Daro

Inplus Home - Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Lokal miał być oddany na podstawie protokołu zdawczo odbiorczego do końca listopada 2023 a budynek wraz z otoczeniem, ogrodzeniem itp do końca grudnia. Do chwili obecnej czyli ponad 5 miesięcy od wskazanego terminu nie można się doprosić przekazania lokalu. Budynek w dalszym ciągu nie skończony m in klatki schodowe, balustrady balkonów teren wokół. Prąd nie podłączony w sposób umożliwiający właścicielom podpisania umów z Tauron, kanalizacja z małą przepustowością, już fekalia wybijają na dolnych kondygnacjach. Ponadto sprawą z kilkoma takimi budynkami zajmuje się obecnie Nadzór Budowlany pod kątem samowoli budowlanej. W trakcie podpisywania aktu notarialnego brak informacji ze strony zarządu że prowadzone są postępowania administracyjne. Sprawa może zakończyć się tak że kilkaset osób pomimo zainwestowania nie małych pieniędzy może zostać bez dachu nad głową.

@Daro

jeszcze jedno Inwestorzy potracili kilkadziesiąt milionów dzięki działaniom tej firmy...to Ci co mieli zwalniać częściowo hipotekę podczas zakupu

Kamil

Robimy drugą inwestycję. Polecam.

Arni
@Kamil

I na tej inwestycji też potrzeba nowych pracowników? Tylko budowlańców czy też osoby które znają się na hydraulice albo wykańczaniu wnętrz? Powiesz czy do późnej jesieni będzie robota i warto zapytać tu o zatrudnienie?

Pracowałem dla firmy Inpuls Home około 2 lata i naprawdę bardzo POLECAM i nie była to pierwsza firma w której pracowałem, ponieważ w branży budowlanej działam już 15 lat. Zarządca trzymał się terminu wypłaty oraz panowała bardzo miła atmosfera w stosunku do pracowników. Rozstałem się z firmą w pokojowych warunkach, a pracę zmieniam tylko i wyłącznie ze względu zmiany miejsca zamieszkania.

Zbigniew

Pomocna opinia.

Gabrysia Nowy wpis

Kompetentna firma, dobrzy fachowcy, jestem pozytywnie zaskoczona współpracą, jeśli się jeszcze zdarzy chętnie skorzystam z usług ponownie.

Batman Nowy wpis
@Gabrysia

Co Ty kobieto piszesz, ta firma to już dawno nie powinna istnieć......ciekawe kto tak naprawdę pisze pod tym imieniem

do Batmana Nowy wpis
@Batman

Myśle ze te chore opinie niby pozytywne pisze sam pan Bartosz pożal sie Boże prezesina ta firma to chłam i wstydu nie ma, mam nadzieje ze poniosą konsekwencje z tym pozal sie Boze prezesiną na czele

@Adam

Zaraz będzie 6 miesięcy i również mam bardzo przyjemne doświadczenia z firma.

Zbigniew Nowy wpis

Pomocna opinia.

Sebastian

Jestem świeżo kilka dni po udanej inwestycji wraz z Inpuls Home i jestem jak najbardziej szczęśliwy. Mogę śmiało polecić firmę.

Błażej

Wynajmowaliśmy z moją dziewczyną od ponad 2 lat kilka mieszkań na terenie Krakowa, aż w końcu postanowiliśmy dokonać jednego z najważniejszego dotychczas wyboru czyli zakupu mieszkania. Chcieliśmy kupić gotowe oraz kameralne mieszkanie. Firma Inpuls sprawdziła się w tym zadaniu brawurowo.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Inplus Home Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Maciej

Potrzebowałem w raz z moją dziewczyna mieszkania, które będzie gotowe do wprowadzenia się na już. Jak się okazało firma Inpuls Home spełniła moje oczekiwiania 5 gwiazdkowo.Bardzoooo kreatywne zaprojektowane mieszkanie z wykorzystaniem przestrzeni.ŚWIETNA FIRMA!!!!!!!!

Jakub

Dla firmy pracuję jako projektant mieszkań i jestem bardzo zadowolony z mojej pracy. Wynagrodzenie dostaję na czas a także nie ma problemu z dogadaniem się co do urlopu.

Pracuję dla firmy Inpuls Home od około 8 miesięcy i naprawdę świetnie trafiłem z wyborem pracy. Zarządca nieruchomości jest najlepszym na jakiego trafiłem w mojej karierze budowlanej, a chciałbym podkreślić, że działam już w tej branży od ponad 6 lat. Firma nigdy nie spóznia się z terminem wypłaty.

Kinga

Potrzebowałam na już remontu mojego mieszkania, a wybranie do tego firmy Inpuls Home było idealnym pomysłem . Dlatego, że mieszkam sama potrzebowałam zaprojektowania pięknego kobiecego mieszkania i trafiłam w punkt z wybraniem do tego odpowiedniej firmy.

ak najbardziej polecam firme Inpuls Home .Kontakt z klientem natychmiastowy, a mieszkanie pierwsza lig oraz bardzo kameralne.

Chciałbym serdecznie podziękować firmie Inpuls Home za ŚWIETNE zaprojektowanie i wyremontowanie zdalnie mojego mieszkania. Firma odwaliła kawał porządnej roboty!!Polecam każdemu z korzystania z usług firmy.

Staszek Bak

Zastanówcie się dobrze zanim kupicie od nich lokal bez księgi wieczystej zwany mikrokawalerką. Polecam oglądnąć Państwo w państwie odcinek Mikro mieszkania - wielkie kłopoty. W rozmowie ze sprzedawcą mieszkania wszystko wygląda cudownie, w dokumentach już nie bardzo. Nie informują o kłopotach z Nadzorem budowlanym, bo prace wykonywane są bez zgłoszeń i zezwoleń.

Filip

Przeprowadziłem się do Krakowa, ponieważ jestem studentem i poszukiwałem małego mieszkania, które będzie gotowe do wprowadzenia się na już. Moje oczekiwania świetnie spełniła firma Inpuls, która miała na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25m2.Jestem jak najbardziej zadowolony z zakupu.

Krzysztof

Od kilku miesięcy rozglądałem się za mieszkaniem na terenie Krakowa aż w końcu natrafiłem na firme Inpuls, która miała na sprzedaż piękne mieszkanko o powierzni 59 m2 w któym odrazu się zakochałem. Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu!!!

Sąsiadka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

SAMOWOLA BUDOWLANA! Wszystkie inwestycje prowadzone przez tego patodewelopera są objęte postępowaniem administracyjnym inspektoratu budowlanego, ponieważ są realizowane BEZ STOSOWNYCH POZWOLEŃ. Dopuszczona przez prawo minimalna pow. kawalerki to 25 m kw, tymczasem Inplus sprzedaje udział w nieruchomości gdzie znajdują się lokale o pow od 10-20 m kw! Kupujący nie nabywa kawalerki, a jedynie częściowy udział w nieruchomości. Spółka ma nakazy PRZYWRÓCENIA BUDYNKÓW DO STANU PIERWOTNEGO i nie informuje o tym nabywców, którzy zostaną OBCIĄŻENI KOSZTAMI tego postępowania. Zachęcam do przeczytania artykułu „Wielka afera z mikrokawalerkami w Krakowie. Spółka bez pozwolenia przerabia domy jednorodzinne na kawalerki? Interweniował nadzór budowlany” na stronie Gazety Krakowskiej oraz do obejrzenia odcinka programu o ej formie: "Państwo w państwie - "Mikro" mieszkania... wielkie kłopoty" na Polsat Go. Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Magda

Fajna kompetentna firma, wiedzą co robią

Damian

Profesjonalna realizacja, miła i kompetentna obsługa- polecam serdecznie.

Daro

@Daro

Kamil

praca w tej firmie to zwyczajny wyzysk, umowy zlecenie które nie są wypłacane, długi na kilka milionów, wciskanie klientom bubli w postaci udziałów w domach jako mikro kawalerek, które nadzór budowlany każe usunąć i przywrócić do stanu pierwotnego na koszt kupującego, więc kupujący nie ma mieszkania tylko udział w domu wraz z kilkoma osobami a jeszcze musi zapłacić za usunięcie tego mieszkania. Pracownicy mają nie powypłacane po kilka a nawet kilkanaście tysięcy

Izabela

Polecam firmę, jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do sprawy.

Bartek

Mimo początkowego niewielkiego nieporozumienia, ostatecznie mój projekt został wykonany jak trzeba i profesjonalnie

Zostaw merytoryczną opinię o Inplus Home Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Inplus Home Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inplus Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inplus Home Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inplus Home Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 13 ocen.

Inplus Home Sp. z o.o.