Opinie o Nbl Sport Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nbl Sport Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Nbl Sport Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nbl Sport Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Krzysztof Nowy wpis

Jako pracownik działu montażu w NBL Sport, mogę powiedzieć, że firma dba o wysoką jakość swoich produktów i zapewnia stabilne warunki pracy. Procesy montażowe są dobrze zorganizowane, a sprzęt, na którym pracujemy, jest nowoczesny i bezpieczny. Współpracownicy są pomocni i tworzą przyjazną atmosferę, co ułatwia codzienne obowiązki. Firma inwestuje również w szkolenia, co pozwala na rozwój umiejętności zawodowych. Ogólnie jestem zadowolony z pracy tutaj i cenię sobie możliwość pracy w tak profesjonalnym środowisku.

Jarek Nowy wpis

Pracując w NBL Sport, doświadczyłem profesjonalizmu i pasji, które definiują tę firmę jako lidera w branży sportowej. Zarządzanie w NBL Sport skupia się na ciągłym rozwoju pracowników, co przekłada się na wyjątkową jakość obsługi klienta i innowacyjność produktów. Dzięki zaangażowaniu w rozwój zawodowy i osobisty, NBL Sport oferuje swoim pracownikom możliwość awansu oraz dostęp do szkoleń, co czyni to miejsce wyjątkowym w kontekście kariery zawodowej. Polecam NBL Sport jako wiarygodnego i szanowanego pracodawcę w branży sportowej.

turbo stasiu Nowy wpis

polecam osobom które szukają stabilnej pracy

@fafik Nowy wpis

Od trzech lat pracuję w Horizon Sport (wcześniej NBL Sport). Atmosfera jest przyjazna i sprzyja współpracy. Zespół jest zgrany, dzięki czemu praca jest przyjemna i satysfakcjonująca. Firma inwestuje w rozwój pracowników, oferując różne szkolenia i możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami. Jest to dobre miejsce, jeśli chcesz zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się zawodowo.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nbl Sport Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Czy Nbl Sport Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

zainteresowany

Witam, Jakie są zarobki aktualne na linii produkcyjnej?Idzie wyciągnąć ponad 4k?

Jakie są mocne strony pracodawcy Nbl Sport Sp. z o.o.?

Nie ma mocnych stron, pracodawca jest nieuczciwy i traktuje pracowników jak tanią siłę roboczą.

Odp

Nieuczciwy pracodawca?? Musisz rozwinąć bo tyle ile masz na umowie zostaje wypłacane . Nieuczciwy jesteś Ty wypisując takie brednie i zniechęcając innych do pracy. Fakt zarobki są różne ale nie ma w tym nieuczciwości tylko tak wygląda morderczy kapitalizm:/.

Pracownik NBL

Żadne !!!

Katarzyna
@Pracownik NBL

Jeśli faktycznie tak by było to po co miałbyś się tutaj w takim razie zatrudniać? Pracujesz może jeszcze? Dasz znać po ile tu pracują ludzie z najdłuższym stażem? Należysz do nich?

Morfeusz

Serdecznie odradzam chyba, że ktoś szuka pracy " przejściowej" Totalne podlizywanie się temu kto jest nad tobą. Mówimy tu nie o byciu miłym robieniu swojej roboty dobrze ale o lizaniu (usunięte przez administratora)w niewiadomym celu. Majster czy inne kierowniki (nie każdy ) szuka powodu jak by cię tu na czymś przyłapać pomimo że robisz normę i zachowujesz jakość zamiast zastanawiać się jak wykorzystać twój czas który spędzasz w pracy, optymalizować procesy, zarządzać łańcuchami wewnętrznej logistyki. Pracown , BHP i stan maszyn tragedia, co tu pisać (usunięte przez administratora) i ludzie awansowani z powodów innych niż ich wiedza czy doświadczenie ... . Szkoda mi starych konkretnych ludzi którzy dali się złapać w ta pułapkę i nie jeden raz myli byłemu szefowi samolot xd. Szkoda mi również ludzi z pomysłami którym ta firma dosłownie obcina skrzydła poprzez Pana Mate***** Rober mg the best i innych. Zarządowi proponuje wymienić prawie kompletna kadrę na inne roczniki które mają zdrowe podejście chęci i nie boją się exela. Pracowników zostawić w spokoju dać im robić ich robotę bez bezsensownej kontroli która tylko obraca ich przeciw firmie dołożyć jakąś tam premie czy godzinki dać wyższe i za rok będziecie stali w innym miejscu

Towlasnieon

Był ktoś ostatnio na rozmowie?

Był
@Towlasnieon

20 zł brutto na magazyn, właśnie pojawiło się ogłoszenie, czyli z poprzedniej rekrutacji nikt się nie skusił.

Katarzyna
@Był

A śledziłeś skrupulatnie te ogłoszenia do dziś? Bo ciekawa jestem czy coś w nich zmieniali widząc, że jest problem z naborem?

Był
@Katarzyna

nie

Aneta
@Był

Czekaj, napisałeś wtedy "skusił", tak, jakby kandydaci tylko przebierali i brali pracę, albo nie. To rekruterzy biorą kogo popadnie, byle chciał za tyle pracować? Bo te ogłoszenie jest nieaktualne, czyli ktoś jest zatrudniony, jak rozumiem. Pytam, bo szukam pracy dla osoby bez doświadczenia.

Dzień dobry. Po powrocie z Londka szukam nowych wyzwań zawodowych, dlatego prześwietlam oceny firm. Liczę, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Bielsko-Białej. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie Nbl Sport Sp. z o.o.? Czy dobrze płacą? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. (usunięte przez administratora)

Hej Macieju. Jest spoko... ale zawsze mogłoby być lepiej. Jeśli idzie o dofinansowanie posiłków to polecam firmę Ekoland z Tych. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciela, który jest tam zatrudniony) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To dość wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli idzie o reklamacje, które załatwia się od ręki. Życzę szczęścia w nowej robocie. Anna.

Robert
@Anna

Szanowna Pani Anno. Zainteresowała mnie Państwa dyskusja i czuję chęć sprostowania kilku informacji. Firma Ekoland, którą Pani przytacza korzysta z systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Mateusz, technolog

Pracuję w firmie > 10 lat, kilka razy awansowałem. Jestem zadowolony; uważam, że warto. Widziałem w tym czasie dużo. Widziałem dyrektorów (usunięte przez administratora) jak but. Widziałem ludzi, którzy przychodzili na rozmowę o pracę na rauszu. Widziałem pracowników produkcji, którzy dziwili się, że na nocnej zmianie trzeba pracować i że nie będzie spanka. Ale to wszystko jest pomijalny margines. Takie sytuacje oczywiście się zdarzają, ale uważam, że na dłuższą metę firma dobrze sobie z nimi radzi. Aktualnie w NBL pracuje około 120 osób. To są ludzie, którzy codziennie przychodzą do pracy, uczciwie pracują i zarabiają zgodnie z możliwościami finansowymi firmy i warunkami podanymi w umowie. Stopa bezrobocia podana przez GUS za maj 2021 dla miasta Bielska-Białej wynosi 2,7%. W takiej sytuacji naprawdę nikt nie musi pracować w miejscu, które mu nie odpowiada. I to jest prawdziwy bilans firmy: 120 pracowników, zadowolonych z pracy na tyle, żeby starać się ją utrzymać kontra kilku internetowych trolli, który piszą anonimowe dramy o tym, że ktoś ich (usunięte przez administratora) albo wyzyskuje. Jest prawdą, że nikt tutaj nie lata prywatnym odrzutowcem, ani nie ma drugiego domu na Teneryfie. ¯\_(ツ)_/¯ Mimo wszystko, to jest porządna firma.

Dziadek
@Mateusz, technolog

Takie są fakty :)

Niestety złe opinie są prawdziwe i uzasadnione, nie polecam tej firmy! No chyba że ktoś chce być wykorzystywany i okradany to znalazł odpowiednie miejsce.

asesor

Ale konkretnie w czym jest problem? Czy zostałeś okradziony w sensie ścisłym? Czy toczy się w tej sprawie postępowanie w prokuraturze? Albo w sądzie pracy? Bo jeżeli nie, to nazywanie pracodawcy (usunięte przez administratora) jest zniesławieniem i jest karalne.

walczak

są też dobre wieści - pomimo kryzysu Szczypior ożenił się z ładną dziewczyną

Nie polecam tego pracodawcy, złe warunki pracy, mało płacą i niekompetentny kierownik który nie wie co się dzieje.

Praciwnik

Firma porażka! Stawki żałosne, ucinają premie za byle co, przy podwyżkach krajowych kreatywna księgowość transferuje kasę z premii na stawke godzinową przez co wydaje się ze podwyżka była a fizycznie zarabia się mniej, premie frekwencyjna (która stanowi praktycznie cała premie bo uznaniowa oscyluje w okolicy 100zl brutto) traci się za uż nawet w ostatnim dniu miesiąca bez względu na awaryjność sytuacji i zaangażowanie pracownika, podwyżki wraz z podnoszeniem kwalifikacji nie istnieją, możliwość awansu nie istnieje! Panowie kłamią, mydlą oczy i grożą zwolnieniem jeśli się chce podwyżkę po latach pracy. Z całego serca nie polecam tego pracodawcy!

Ile można zarobić na stanowisku magazynier ?

Jak wygląda podstawa w Nbl Sport Sp. z o.o.?

jest kwadratowa :)

Iza

@tak gdzie jest siedziba ?

Gdzie jest siedziba firmy ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Nbl Sport Sp. z o.o.?

Tak

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Nbl Sport Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Nbl Sport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nbl Sport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nbl Sport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nbl Sport Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Wapienicka 6
    43-382 Bielsko-Biała