Opinie o Drzwi Wikęd (Wikęd) w Luzino

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wikęd. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wikęd o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wikęd w Luzino

Co to jest co to ma być ,kim jest mała Basia że ma takie względy ,ile można cicho siedzieć Ona tu pracuje od połowy lipca i ciągle unika innych stanowisk Dlaczego my jesteśmy wypychane na stalòwki a ona nie .Mamy jej dosyć nie mamy zamiaru za nią pracować sprawa zostanie zgłoszona do dyrektora bo Kierowniczka nic z tym nie robi niech w końcu ta (usunięte przez administratora) ruszy a nie stoi i tylko przez telefon nadaje po co są kamery na tych halach , dlaczego ona jest chroniona bo co !Mamy wszyscy tego już dosyć .

@XDd

A za co dokładnie dostaje się taką nagrodę, jest to łatwo osiągalne? Tak odnosząc się do tego monitoringu to podpisywaliście jakieś aneksy do umów, że wyrażacie na niego zgodę? Macie coś takiego jak dział hr, gdzie można jakieś skargi pisać, ale anonimowo?

Słabe to wszystko . Firma bardzo mocno się rozwija a tak naprawdę przez kilka osób ma zła opinię ! Dlaczego bo ktoś za blisko się spoufala i zwierza się nie odpowiednim osobą .Nie wiem ciężko mi powiedzieć ale jeżeli serio Emila i Jacek to prawda co mówią tu w zakładzie to powinni to zachować dla siebie po co Emila zwierza się koleżanką po co opowiada powinna być cicho wiadomo że one no wiadomo że one nie będą cicho siedziały będą już wszystko rozpowiadały po całej firmie Ania Ania lubi opowiadać i mówić aby była w centrum uwagi szkoda troszeczkę wypracowanych lat Jacka w chwili obecnej pracownicy dziwnie postrzegają jego osobę uważam jako wieloletni pracownik że dyrektor powinien swoje życie prywatne mieć poza murami firmy.

Biuro

Tak oczywiście ma ogromne znaczenie na wpływ pracy ponieważ ludzie zwalniają się odchodzą. Nikt nie lubi być nękany poniżany, wystarczy przejrzeć w kadrach ile osób zrezygnowało z pracy lub starszych pracowników którzy dali wypowiedzenie jednak coś ma na to wpływ tak jeżeli ludzie są nie szanowani jeżeli ktoś wyzywa kogoś na przykład że żre cię owoce no daje taki przykład tak no nie może być coś takiego bo przyszliśmy tu pracować spokojnie a za każdym razem pojawi się ktoś typu Emilii lub z jej zasadami i po prostu myśli że jeżeli jest na wyższym stanowisku na przykład kierownik dyrektor Może pomiatać pracownikom zwykłym pracownikiem który tak naprawdę pracuje i utrzymuje ten zakład praca na produkcji nie jest łatwą pracą i nie jest lekką pracą więc po 10 godzinach pracy naprawdę jesteśmy zmęczeni i następnego dnia z rana byśmy chcieli podjąć pracę normalnie bez żalów bez żadnych pretensji że tamta hala zrobiła więcej tam tam mniej tamte tamta załoga ma więcej mniej Nie nie jesteśmy maszynami do produkcji jesteśmy zwykłymi ludźmi.ostatnie miejsce które miało dotyczyło też na przykład ościeżnic nie z naszej winy wynikały jakieś tam spóźnienia bo wiemy dokładnie że nie było materiałów a co było były krzyki dochodziły jakieś dziwne donosy albo nie wiem jakieś dziwne akcje typu że krzywe albo no nie wiem no zastanówmy się kto w tej firmie robi ciągle jakieś zamieszania.

Dlaczego firma szybko usuwa komentarze które im się nie podobają co ?To że Stenia ma romans z kierownikiem to każdy tu głośno gada więc czy to usunięcie to i tak cała firma huczy że cycki Steni zrobiły swoje ,druga głośna sprawa wiertarka którą Ania zabrała z biura Zdzisława i do swojego samochodu co się tak naprawdę stało z tą wiertarką wiemy wszyscy po prostu Ania ją zaje.......też każdy o tym gada że co ona kierownik to może kolejne to że pracujemy tu za marne grosze a Guma nam tu jeszcze podskakuje i jakieś farmazony opowiada że dobrze zarabiamy .Kolejna odsłona to że Jarek próbuje usprawiedliwić wszędzie i wobec swoją Gabrysia a ludzie piszą co widzą jeżeli ktoś idzie po schodach i widzi jak Gabrysia sprzątaczka pakuje chemie to co on opowiada że Alicja w piątki wychodzi z workiem .Jarek próbuje ale też każdy widzi i nikt głupi nie jest Czemu Ania nagle schowała perfum co ?Myślicie że usunięcie komentarze i będzie cicho nie firma to my a tu wszyscy gadają głośno najbardziej dziwię się Że Guma słucha wszystkich plotek do koła . Pozdrawiam jest już naliczona pensia ja mam premie ale mało 200 zł

@Dnoo

Dostali nieliczni a co to 200 zł to jeszcze pewnie dostali ci co straszą że odejdą tak jest u Ani na hali chcą odejść Hania złożyła już CV w kilku firmach Karolina też już ma dość i szuka czegoś innego z tego co wiem to i chłopaki się zastanawiają czy nie iść precz to i może oni dostali po 200 zł nikt więcej .

Hala I

Praca w firmie WIKĘD to czysta przyjemność! Zespół jest pełen pasjonatów, którzy nie tylko doskonale znają się na swojej pracy, ale też tworzą niesamowicie wspierającą atmosferę. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które pozwalają mi się rozwijać i uczą elastyczności. Cenię sobie też to, że firma stawia na innowacje i daje przestrzeń na wdrażanie własnych pomysłów. To miejsce, gdzie praca to nie tylko obowiązki, ale też możliwość realizacji swoich pasji i ciągłego rozwoju. Polecam każdemu, kto szuka nie tylko zatrudnienia, ale i inspirującej ścieżki kariery! ???? Pamiętaj, że każda opinia jest subiektywna i może różnić się w zależności od osobistych doświadczeń ;)

Pcv
@m

Tak szanujemy ludzi uczciwych i pracowitych niestety pani sprzątaczka Gabrysia tymi cechami nie jest obdarzona bo praca jej jest dno nie przykłada się jak jej koleżanka która wyleciała też robiła raz w tygodniu druga głośna sprawa u Gabrysi to ta chemia mogła pomyśleć że ktoś ją widział jak pakuje torebkę mogła dać sobie spokój nie robiła to kilka dni po kolei jak można nie wykonywać pracy za którą płacą jak można środki czystości wynosić a teraz chodzi obrażona na cały świat i wszystko do okola żal mi ciebie Gabrysia bo nie dość że jesteś len to jeszcze zł.....

Mistrz Nowy wpis

No Najlepiej usunąć całą prawdę. Brawo firma i jej dyrektorzy. Prawdę usuwacie i najlepiej wszystko zamieść pod dywan. Tragedia premia 200 zł że mi ledwo 4 tys dobiło za cały miesiąc (usunięte przez administratora) Dać miske Ryżu i (usunięte przez administratora) A my sobie damy premie i pojedziemy na wakacje za 20 tys. Wstyd daje dwa lata i ten (usunięte przez administratora) upadnie. Ludzie zacznijcie szukać godnej pracy i skończmy dawać im miliony za te grosze.

Kolega Nowy wpis
@Mistrz

Dokładnie usuwają wszystko co ich boli czas na zmiany ludzie my jak debile robimy na tych nierobów dyrektor produkcji to as jeden ten mały łysy Marcin dyrektor operacyjny drugi as darmozjady myślą że znaleźli głupich i naiwnych Ludzie już nie są debilami widzą co się do okola dzieje chodzą po tych halach głupa kleją z każdej strony obserwują tylko tych którzy kradną nie widzą wielkie kierownictwo za dychę się znalazło .Jakieś 6 lata temu firma miała dobrą opinię i szacunek do pracownika teraz zero zero guma myśli że jest mądry robolem sam był i teraz woda sodowa do głowy mu uderza ma tych swoich donosicieli co mu głowę zorali i się całkiem cepem stał nie dziwię się w cale że ludzie szukają innej pracy zostaną ci co wodę wypija po umyciu nóg gumie bo go tak wielbią .Dziś Alicja słyszała jak Weronika z biura z magazynu narzekała na wujaszka Jacka też chce odejść bo ma już dość więc nie tylko produkcja ale i biurowi widzą co się dzieje co jest grane .Wypłaty opłakane a oni imprezy i rozbijanie firmowych aut .

Bilo

Na to mają kasę na płacenie za usuwanie ale na podwyżki nie ,co wy ludzie się dziecię że krad....jak cienko płacą to sami sobie premie robią . Gabrysia jak sprzeda 10 Domestos każdy po 5 zł to ma 50 do tego inne środki to premie ma bez proszenia jak to Alicja mówi na fajki musi sobie uzbierać

Dnoo

To ciesz się że chociaż 200 dali, większość nie dostala nic, wazne że dla kierownictwa na Dubaje, Grecję i inne wakacje starcza my którzy pracują na tą firmę mamy się cieszyć że raz w roku dostaniemy premie na święta, którą jeszcze ostatnio dyrektor nam wypominał że ją musi nam dać.

Big brader
@Dnoo

No na święta to też jak Guma chciał to dał jedni dostali 300 co pracują 6 lat a inny co trzy mc dostał 800 to też było chamstwo .

Pracownik Nowy wpis

Benc

Co wy tu piszecie idźcie na zebranie do taty Jacka i mu powiedzcie co was boli A co do Steni to pewnie dobrała do siebie wzrostem i proporcjami bo jak Woźniak startować chciał to normalka że nie miał szans a Kierownik to stary wyżeracz to normalka że na niego leci w końcu to dzięki niemu jest kierowniczka bo to on tyle Jacy nagadał że ten ją awansował wkoncu

Kasśsssss
@Benc

Ten kierownik nie jest w ogole do ludzi, chciałby żebyśmy tutaj pracowali za grosze a sam bedzie latał do cieplych krajkow , średnia krajowa dojdzie do 30 zl/h a my dalej będziemy robić za 25 i będzie nam wciskać jak to my super nie zarabiamy... Firma powinna zmienić nazwę na Klosowiked tylko Ci co będą (usunięte przez administratora) lizać będą dostawać nagrody takich on lubi mieć wokół siebie.

Stal
@Kasśsssss

Dokładnie jak piszesz .On w KolZ był dyrektorem i myśli że tu też do tego dojdzie tyle że guma mu na to nie pozwoli .Musimy jasno stawiać swoje warunki bo robią z nas szmaciarzy Monika mówila że tak będzie że jak będzie dłużej niż trzy miesiące poczujemy jaka (usunięte przez administratora) bo jednak Oczko wie kto to tam u góry im chodzi o takich żeby nas gnali jak (usunięte przez administratora) nie mają do nas szacunku .

BAR
@Stal

Nie pozwoli ? Oni są oboje na tym samym poziomie, jeden i drugi się trzęsie i gotuje jak ma komuś 2zl dołożyć

Stal Nowy wpis
@BAR

Bo oboje tak samo stuknięci tyle że guma już ma łeb zryty od plotek

Blablabla

No nie jest dobrze , jeżeli na tablicach , telewizorach są wyświetlane różne teksty aby wspólnie się szanować i tym podobne a jeżeli chcesz rozwiązać jakiś problem pieniężny to kierownik mówi jak coś Ci się nie podoba to się zwolnij ? I to jest normalne podejście do pracownika ? Teraz każdy mądry ale jak będzie więcej roboty , czas po 10 godzin i zostawanie dłużej wtedy każdy dla każdego będzie milutki . Nowy kierownik z takimi tekstami do pracowników no odważnie , premi nie dać , sobie wziąźć i batony z automatu wszystkie wykupić

Stary
@Blablabla

Tak jest coraz gorzej z roku na rok jak długo tu pracuje to ostatnie trzy lata to dno i brak szacunku dla nas pamiętam jak była gala jak nie chcielismy iść na ich pokazy to ganiali prosili a teraz co mają nas za nic mają być ilości i efekty jeden na drugiego chodzi i gada narzekają jeden przez drugiego jak Beata że musi ciągle pakować naświetlania a sama się pcha wiecznie jej coś nie pasuje jak jej się prawdę powie to już jest krzywy ryj......te układy co się porobiły śmiechu warte głośna sprawa o lakierni że pracownica ma dojście do komputera Łukasza i pokazuje na palarni CV Domieniki i Zbyszka co to ma być za to już Łukasz powinien odpowiadać tak jak Ania za wiertarkę zwyczajnie ją zabrała i cisza Zdzisław obsadzał najpierw swoich chlopaków mechaników a teraz unika tematu jak by zdarzenia nie było a było zginęła Makita i to Ania była widziana jak z nią szła z biura do samochodu wiertarka nie powróci już do firmy my sobie nie możemy pozwolić na takie prezenty .

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę po wysłaniu do firmy cv w odpowiedzi na ogłoszenie. Rozmowa odbyła się o wskazanej godzinie w siedzibie firmy. Atmosfera była poważna ale miła. Oceniam bardzo pozytywnie. Pracodawca wywiązuje się ze wszystkich umówionych na rozmowie warunków pracy.

Sama rozmowa była na bardzo wysokim poziomie, zadawano pytania dotyczące moich umiejętności względem stanowiska, odpowiedziano na wszystkie moje pytania względem pracy.

Monter Michał Bladowski
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Brand Master
OEX S.A.
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROINSTALATOR
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
Hala I

To dlaczego są zwolnienia ? Osoby zwolnione z pracy w ostatnim tygodniu .

m

W firmie są osoby, które dostrzegają i szanują trudną pracę pozostałych pracowników.

Pcv
@m

Cicho

Mnie już nic w tej firmie nie dziwi .Kiedyś byłem w szoku jak ktoś coś powiedział że jakiś kierownik coś tam zrobił albo że jest do bani .Teraz to same asy w tej firmie jak można zabrać wiertarkę a Zdzisław jeszcze sprawę tuszuje zamiast rozwiązać ,totalne (usunięte przez administratora) aby ludzie którzy mają pilnować i są odpowiedzialni zamiatają pod dywan sprawy które nie powinny mieć miejsca w zakładzie kradzieży...... dlaczego Ani wolno zabierać tak drogi sprzęt firmowy bo wiertarka była własnością firmy i nikt nie dał z tego co mi wiadomo Ani pozwolenia aby mogła sobie zabrać wiertarkę Zdzisława cicho siedzi bo sie sam boi wie że Ania widuje go na Wejherowie po za godzinami pracy firmowym samochodem na firmowym paliwie bo sama to glosnio mówila że Zdzisław używa służbowego samochodu do prywatnych celów więc nic nie będzie robił w kierunku wiertarki .Normalnie to Ania powinna wylecieć z zwolnieniem dyscyplinarne bez dwóch zdań bo kradzież nie powinna się tolerować w firmie

Stal

Jakie to wszystko w tej firmie śmieszne !tak naprawdę firma tonie na dno Dyrektor produkcji powinien odejść razem ze swoimi sługusami tymi co mu robią wodę z mózgu bzdury mu wklejaja do tej jego bani myślę że ci do nosiciele wiedzą doskonale że robią jemu samemu krzywdę bo on już całkiem głupiej lata po tych halach od rana jak to Anita mówi jak opętany sam nie wie czego on szuka śmieszny zrobił się w ostatnim czasie taki jaki pajac z niego a nie dyrektor .

Vg

Też słyszałem że od połowy maja rusza druga zmiana .

Xxxx

To co Beata mówi o innych to tylko jej problem.Nie ma nic ciekawego do powiedzenia na swój temat to żyje życiem innych Beata najwyższy czas zrobić sama u siebie porządek i wtedy oceniają innych dużo by tu było można na twój temat napisać ale szkoda wolnego czasu na marnowanie się dla cb bo byłaś będziesz i zostaniesz plotkara i nic dodać nic ująć.

Lakiery

Niby od poniedziałku mają być unas na lakierni masowe zwolnienia .

Stalowe
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Tan post kieruje w szczególności do Beaty L .... Tej za mocno pewnej siebie na tej zianie i hali .Kim ty jesteś i do czego się jeszcze posunie Beata co ?kto daje tobie prawo do oceniania innych pracowników ? Jesteś byłaś i będziesz tak jak my zwykłym robolem!nic ani nikt nie czyni cię lepsza myślisz że jak Monika została kierowniczka to już czapka z głowy ci nie spadnie żebyś się nie pomyliła .Ile można siedzieć cicho a ty się posuwasz coraz to dalej ! Opamiętaj się z tymi osądami plotkowaniem ,wiemy nie tylko ja ale część hali że czujesz się pewna jak to sama powiedziałaś .....znasz prezesa Rafała a z jego żona kawę pijasz ale to nie uprawnia cię do tego typu zachowań .Sądz na dup....i się uspokój bo serio jesteś pewna siebie jak kogucik obyś za wysoko nie chciała podskoczyć z roku na rok stajesz się coraz bardziej okropna albo to u ciebie wiek albo masz problem sama z sobą .Odczep się od kilku osób a będzie kul bo już w pięty nam idzie ta twoja pewność siebie. Miejmy nadzieję że w końcu w poniedziałek będzie można spokojnie przejść po hali nie słysząc twoich głupich komentarzy do zobaczenia w poniedziałek o 6 rano Beata i wes to do siebie nie to trafi w twoja inteligencję myślę że troszkę jeszcze jej masz !

Niki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Dlaczego usuwacie komentarze które nie są wam przyjazne co Ukrywacie jaka jest prawda Prawda jest taka jak tu obecni pracownicy opisują co dzieje się w firmie.Dodam że nic się nie zmienia cały czas jedno bagno Dlaczego ukrywa się to że Ania zabrała wiertarkę tak trudno po prostu przyjąć to do wiedzy że zwyczajnie ją ukradła bo nic innego nie można w tej kwestii powiedzieć dla mnie to jest wszystko dziwne . Zdzisław ukrywa wszystko dlaczego ?pytanie dlaczego Zdzisław nie zgłosił zaginięcia wiertarki?

Lakiernia to pracownicy fizyczni a nie kierownik

PVC
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Jak się sprawy mają na PVC ? Jak kierownictwo ? Warto tam iść ?

Xxxx

Ania nic nie wyjaśni bo nie ma co wyjaśniać . Zabrała wiertarkę i wyniosła po za mury firmy to mówi samo za siebie nasuwa się jedną odpowiedź Ania po prostu (usunięte przez administratora) Wiertarkę z biura Zdzisława a on na to pozwala bo z jego strony zero reakcji ,jego zachowanie też ma wiele do powiedzenia niech lepiej uważa co gdzie mówi bo już pewne istotne informacje trafiły gdzie powinny .Czuje się taki kozak pewny siebie jak z resztą ta cała banda co Jackowi usługuje myślą że jak kupili mu obraz cesarza to i tak go trzeba traktować .Śmieszne ale to się dzieje w tej firmie .Dobrze że większość jest przeciw takim zachowaniom . pozdrawiam i miłego dnia życzę Ania nie ganiają jak byś miała (usunięte przez administratora)bo i tak każdy widzi jaka jesteś .

Lakiery

Do wymiany Mariusz i Łukasz reszta spoko to im ciągle coś brakuje albo ginie tak jak Kubie to ciągle im coś nie pasuje Łukasz nie potrafi nic sam konkretne powiedzieć ani zrobić ,dodam że nie jest wyjaśnione dlaczego Werka siedzi w naszych CV i dlaczego opowiada o tym co widzi w biurze u Łukasza.Co do pań sprzątaczek to od samego początku coś jest im zarzucane.....Pamiętam afera buty kubki kawa a teraz śniadanie Mariusza śmiechu warte żeby ktoś się chciał rzucać na stare buty albo czyjeś kubki ,kawa też nie jest droga nie wspomnę o tym żałosnym śniadaniu Mariusza kto by jadł jego kanapki z zwyczajna kiełbaską ludzie pomysłów wam chyba już braknie cieszcie się że ktoś w ogóle przyjdzie posprzątać ten wasz (usunięte przez administratora) .

@Lakiery

Tego właśnie nie rozumiem jak może być tak że pracownica fizyczna nie dość że ma dostęp do komputera kierownika to jeszcze rozpuszcza plotki a co z rodo i ochroną danych osobowych, to nie jest zgodne z prawem, moim zdaniem ktoś robi nie w swojej firmie co chce przecież nie można na to pozwalać, boję się co za chwilę będzie

Firma

Jak widać w firmie coraz bardziej są odczuwalne układy i ukladziki Szkoda zwykłych pracowników bo oni tak naprawdę robią całą dobrą robotę a śmietanki spijają wielki Dyrektor i jego sługusy kierownicy , oczywiście nie można mówic o wszystkich bo jest kilku normalnych którzy uczciwie potrafią traktować pracownika .Dodam że sprawa z wiertarką to też przekręt jak dziś się dowiadujemy nie tylko Ani ale Zdzisław świadomy że zginęło coś takiego siedzi cicho bo mu tak dobrze ,odpowiada mu tak jak jest . Ważne że ma firmowy samochód który używa po za godzinami pracy Paranoja jakiej jeszcze nie było .

Niech lepiej zatrudnią firmę która będzie robiła kontrolę ,widać że część załogi lubi dorabiać się w inny sposób. Głośna sprawa z panią sprzątaczką która (usunięte przez administratora) chemie teraz Ania wiertarka ciekawe co jeszcze wynoszą z tej firmy .Sprzed do namierzania nieuczciwych powinna firma kupić .

Bolek

Po co firmie taki sprzęt ?Prawda zabolała że kierownik Ania jest osobą która nie tylko zajmuje się plotkami intrygami ale jak widać ma inne zalety . Co do czynu z wiertarką to brawo za odwagę bo to nie przecież butelka z płynem a walizka z wiertarką .Druga strona medalu to to że Zdzisław chroni (usunięte przez administratora) w firmie ,nie że widział ktoś i zrobiło się głośno ,on sam powinien reagować i sprawę wyjaśnić .Co on robi szuka kto widział Anię i kto pisze . Jednak za bardzo to inteligentny to on nie jest nie działa dla dobra formy jak i co niektórzy dba o swój (usunięte przez administratora) i kasę co miesiąc .Dziwi mnie jedno z kąd Beata ma te wszystkie informacje dotyczące co się dzieje u dyrektora o czym mówią i jakie kroki firma podejmuje z zaistniałą sytuację. Mało widać żeby firma coś robiła w kierunku usunięcia osób które firmę perfidnie (usunięte przez administratora)

Bobi

Nic ponad normę w tej firmie od dawna tak bywa .Zwalniają normalnych ludzi z długoletnim stażem ,a nowi młodzi to sama (usunięte przez administratora) nie dość że nic nie robią ,to same akcje .Pisze to do osoby odpowiedzialnej za to że zwolnili doświadczonego długoletniego pracownika który dużo dobrego wnosił do firmy nic dobrego tam się nie dzieje . Ta cała kierownik Ania co za szopki odwala jakich teksty używa względem pracowników zero reakcji ze strony dyrektora on to całkiem zglupiał .

Haha

Płacą nam takie grosze to niech wynosi gdyby dali nam godne zarobki to by nie kradli.. ale już usłyszeliśmy ze podwyżek nie będzie bo śpimy na pieniądzach jeszcze powinniśmy dziękować ze wgl nam płacą

Bingo

Nie będzie podwyżki bo dyrektor tak powiedział .

Zostaw merytoryczną opinię o Wikęd - Luzino

• Jak się pracuje w Wikęd?

Zobacz opinie na temat firmy Wikęd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 236.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wikęd?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 57 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wikęd?

Kandydaci do pracy w Wikęd napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wikęd