Opinie o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cykoria S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cykoria S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

Prawda

Te (usunięte przez administratora)nawet już nie płacą w określonym terminie według umowy o pracę. Wypłaty miały być do 8 dnia każdego miesiąca, oczywiście pieniędzy nie ma. Jakby tego było mało obniżyli talony na Święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanocne z 600 zł na 200. Oczywiście cała praca na 3 zmiany za minimalną krajową. Unikać tego (usunięte przez administratora) bo nie dość że stoi w środku pola to jeszcze samemu trzeba płacić za bilety autobusowe. Czas najwyższy zakopać i zaorać to gufno prywaciarskie

@Prawda

I dobrze. Tam pracują sami alkoholicy i z miasta ludzie bez perspektyw którzy do innej pracy w mieście się nie nadają tylko umiecie płakać albo wypłata mała a to nie pasuje jak nie pasuje szukajcie innej pracy chyba naprawdę do czego innego się nie nadajecie tylko do zasuwania w cykorii.

W mieście Wierzchosławice można podjąć prację jako Pracownik Produkcji. Średnie zarobki na tym stanowisku to 8000 PLN. Co sądzicie o pracy w firmie Cykoria S.A.?

Karola
@Kasia

Kto to są ci pracownicy systemowi? Chyba nie produkcja, skoro piszesz, że im premii nie przewidziano, a zmiana premię dostaje (tylko z podziałem jej nie teges)...

Znajomy

Żeby na taczce wywieźli tą babę E. K. Zero szacunku do człowieka, pamiętaj ze jest to mała wieś i każdy się zna. Zapomniała jak sama byla zwykłym pracownikiem. Teraz dostała się do koryta i się wywyższa…(usunięte przez administratora)

A...
@Dokładnie tak..

Zgadzam się z tobą. Nikt z nowych pracowników nie będzie wszystkiego tam robił za najniższą. Stary pracownik zostanie,ale dla większości nie ma żadnych perspektyw ani celów,tylko wykorzystywanie i wykańczanie fizyczne....

Pumpernikiel

Zmiana D zaczynamy majoweczke whisky z colą za zdrowie pań panowie jedziemy bawimy się w górę serc za nasze robotne panie do zobaczenia 6 maja

STEFAN Nowy wpis
@Pumpernikiel

Whisky? Cagro to jest trunek procentowy sponiewiera jak deszcz majowy u każdego mina uśmiechnięta toć u Mietka w szopie trzy dni będą trwały święta

Regulamin emeryta Nowy wpis

Przełożonych się nie lękaj; mało rób a dużo stękaj; Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na dupie i przytakuj; Nie przejmuj się własną rolą, bo i tak cię opitolą; Nie przejmuj się swoją pracą, bo i tak ci gówno płacą; A wydajność twojej pracy reguluje fundusz płacy; Kiedy jesteś w niskiej grupie, wolno ci mieć wszystko w dupie; W pół do drugiej bierz kapotę, sraj na szefa i robotę; Tak dożyjesz starczej renty nigdy w dupę nie kopnięty; A gdy przyjdzie pracy kres, powiedz wszystkim:..........

Szaszłyki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 godzin.

Szybkie pytanko o której ekipa wyjdzie na kawę i rozmowy o innych? Szaszłyki robię i cebuli mi brakło ma ktoś pożyczyć parę cebul obranych?

Pakowaczka

Mam pytanie czy ktoś pobierał już wniosek na wczasy pod gruszą? Czytałam w internecie że każdy pracownik idący na urlop 14 dni musi otrzymać to świadczenie.Czy wniosek można pobrać w kadrach? Poproszę o odpowiedź.

Warzywa
@Pakowaczka

Nie wiedziałem że można dostać kasę za wczasy pod gruszą dziękuję za informację a na jaką kwotę można liczyć? Może ktoś udzielić informacji??

Wiem wszystko
@Pakowaczka

Myślę że najlepiej skontaktować się z kadrami tam napewno będzie można pobrać wniosek na wczasy pod gruszą.

Wiem wszystko Nowy wpis
@Warzywa

Jak siorbiesz pysiora lub plaskasz pytonga to na warzywach dostaniesz nagrodę książkę Kamasutra w zaułkach warzyw ćwiczenia praktyczne

Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK (NR 2000) w firmie Cykoria S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Miras

Pozdrawiam serdecznie brakuje mi tylko pracy w Cykorii złożyłem wniosek na wczasy pod gruszą jak jutro będzie przelew to będę miał majówkę

NATALKA

DoJadzka
@Ja@

Poważnie 1600 brutto można dalej leczyć chorobowe L4 na pół roku i się żyje

K.P dawne czasy

Jedna taka mnie przenosiła na inną zmianę pracowałem tam wiele lat a przyszła taka haha i co pracuję w Niemczech parę lat zarabiam 10x tyle co w Cykorii mógłbym podziękować ale tak nie będzie niszczyłaś dobrych pracowników nieuku za kaczkę beznadziejna tępa dzido NIKT CIEBIE NIE SZNUJE unikaj spotkania ze mną

Arek
@K.P dawne czasy

Pozdrawiam i szczęścia życzę potwierdzam zarządzanie w tej firmie masakra mogłeś podać do inspekcji pracy ludzie pracują a one kawa blacha ciasta remont teraz robią żeby w drzwiach się można było zmieścić murem za K.P

Wiem wszystko

Miras potwierdzam rolniczka myśli że może wszystko trauma wraca spróbuj dać wolne beż pisania.............. będziesz wyjaśniona to zakład Pracy nie kukurydza na wiosce

Mombi
@K.P dawne czasy

Karol Piekut byłeś jednym z najbardziej znanych i renomowanych pracowników kochaliśmy twoja pracę dobrze że poszedłeś swoją drogą i opuściłeś firmę kontroling sprawdzić tą zmianową tracicie najlepszych ludzi przez wioskę która o niczym nie ma pojęcia taka prawda mniej kawy więcej pracy

Dorotka
@Mombi

Na innych zmianach nie lepiej zostali ludzie którzy muszą pracować ???? reszta sie zwolniła bo mają mieszkania zakładowe

Elżbieta

Cześć. dodano dziś ofertę dla referenta ds. sprzedaży. mam doświadczenie i myślę czy by nie aplikować. jest ono oznaczone jako mile widziane, więc czy możliwe, że uda się wynegocjować nieco wyższa podstawę?

Miras

Pracowałem w tej firmie jako osadzony wspaniała ekipa nie dali odczuć że jestem gorszy byłem mechanikiem było super praca wśród wspaniałych ludzi tego było mi trzeba Cykoria Sa dziękuję za wspólne chwile wspólna pracę pozdrawiam wspaniałych kolegów Leszka Arka Grabosia majstra Piotra wspaniałe laborantki Wielebnego panią Teresę panią Beatę majstrowa najlepsza ekipa zmiana D inne zmiany też ok

Konsument

Chciałbym powiedzieć że przyprawy z waszej firmy są przepyszne najbardziej smakuje mi przyprawa do kurczaka i mięsa mielonego mam trochę zastrzeżeń do przyprawy do ziemniaka kiedyś wydaje mi się było lepsza dużo lepsza sos pieczeniowy super grochówka się popsuła nie ten smak co kiedyś a co z pomidorową z ryżem nigdzie nie można kupić!!!!!!!!I najważniejsza uwaga kupując w waszym sklepie firmowym brak reklamówek to żenujące jak muszę nosić duże zakupy w rękach a pani z sklepu mówi że brak torebek to źle świadczy o firmie i czemu nie ma gorących kubków to dobra zupka do zalania na szybko chyba macie technologów którzy potrafią to zrobić jak brak wiedzy to napisać pod moim postem pracowałem 15 lat w Knorr i mogę udostępnić receptury a nie obowiązuje mnie klauzula lojalności

Do kierownictwa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

My pakowaczki mamy prośbę skasujcie te telefony u mechanika na warsztacie my widzimy co robisz jesteś od ustawiania maszyn a nie zabawy w necie pornosy oglądasz zgredziku?Na halę pracować panie mechaniku

Okulary przeciwsłoneczne

Ja widziałam 8500 brutto do tego od dyrektora 1500 od Piotra 1000 i od zmianowego 900 miało być więcej ale prezes powiedział poczekajmy do czerwca i tak mało mają za ich ciężką pracę

Do kadr

Mamy pytanie kiedy będą nowe umowy teraz dopłaty do wypłaty po 800 zł ZUS podobno robi kontrolę mamy na umowach 16 zł brutto niech ktoś się tym zajmie podobno niektórzy już mają nowe umowy a dla nas kiedy pracownicy CYKORII bać się zgłaszać do PIP gdzie nasze pieniądze wczasy po gruszą gdzie socjal doświadczony pracownik zarabia mniej niż dzieciak po gimnazjum wujek google wpisać inspekcja pracy i wysyłać nie tylko Roman ma zarabiać kokosy każdy wie kto to koordynator

Uwaga

Uwaga informuję że firanka ma szeroko otwarte okna... Niestety nie widać czy obserwuje ciężko zapracowany lud wychodzący z pracy. PS może się ukrywa przed nami aż każdy wejdzie do domu.

Marzena

Cześć, jak tu zarabia serwisant? Po inowrocławskim patrzyłam za praca dla siebie ale też taka mi się pokazała i chłopak może by się nadał. Zastanawiam się czy nie będą jeszcze szukać czy na luzie mógłby robić te nadgodziny z opisu o ile są jakoś fajnie płatne

Ulubieniec firanki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Witam wszelkie grono z 9. Jak tam cebularze zza firanki i kopidołki ? Wszystko dobrze ? Potrzebuje 1kg cebuli mogę dzisiaj o 20 podejść tam do firanki?

Szukam pracy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Na jakie zarobki można liczyć u Was w firmie na magazynie?Mam uprawnienia na wózki wysokiego składowania potrafie obsługiwać system czytników.Doświadczenie z surowcami szykowanie pod zamówienia szykowanie pod dany asortyment praca w Szkocji 5 lat w firmie produkującej sosy.Jestem gotowy do pracy poprosze o informacje.Jaka płaca na okresie próbnym i jakie możliwości nadgodzin pozdrawiam

Cześć, opowiecie mi o aktualnych warunkach na dziale jakości? mam doświadczenie i zastanawiam się czy by się nie przenieść. Teraz jak chciałam popatrzeć po ofertach to właśnie pokazała mi się jedna dla zastępcy kierownika tego działu. Czy to może wprowadzić sporo zmian w organizacji pracy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy ktoś się orientuję kiedy będą płacić premie świąteczna? (Talon)

Pracownikkkkk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Witam czy wiadomo już kiedy będą bony na święta i po ile? Bo wszędzie cisza ????

Ważna wiadomość

W celu uzyskania wczasów pod gruszą oraz innych świadczeń pracownik ma za zadanie złożyć pracodawcy oświadczenie o swojej sytuacji majątkowej i rodzinnej. Na tej podstawie przełożony określa, czy i w jakiej kwocie świadczenie będzie przysługiwało. Sam wniosek urlopowy nie jest wystarczający, aby pracownik uzyskał świadczenie – by je wypłacono, konieczne jest złożenie wniosku o jego wypłatę. Wczasy pod gruszą 2024 – kwota świadczenia Wczasy pod gruszą nie mają z góry określonej kwoty. To, ile pracownik dostanie, jest uzależnione od zarobków zarówno jego, jak i członków jego rodziny. Co ważne, na wysokość świadczenia nie mogą mieć wpływu takie kryteria, jak staż pracy, przebywanie na urlopie czy kwalifikacje. Niedopuszczalne jest również wypłacanie wszystkim pracownikom takiej samej kwoty. Pracodawca sam może określić wysokość świadczenia urlopowego w swojej firmie. Przepis art. 3 ust. 4 Ustawy z 4 marca 1994 roku o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych ustala tylko górną granicę świadczenia urlopowego. Zakładając, że wysokość świadczenia urlopowego odpowiada wysokości odpisu podstawowego na ZFŚS, w 2023 roku świadczenie urlopowe wynosiło: 1. dla pracownika zatrudnionego w normalnych warunkach pracy: na pełny etat – 1 662,97 zł, na 3/4 etatu – 1 247,23 zł, na 1/2 etatu – 831,49 zł, na 1/4 etatu – 415,74 zł; Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-wczasy-pod-grusza-dla-kogo-i-na-jakich-zasadach

Zostaw merytoryczną opinię o Cykoria S.A. - Wierzchosławice

• Jak się pracuje w Cykoria S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cykoria S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cykoria S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 16 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cykoria S.A.
3.6/5 Na podstawie 352 ocen.
  • 15
    88-140 Wierzchosławice