Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

Aktualność
Zyskaj bonus finansowy w programie Polecaj – Zarabiaj!

Jesteś pracownikiem Grupy Farmacol? Jeśli tak, to koniecznie dołącz do programu Polecaj – Zarabiaj! Dlaczego powinieneś to zrobić? Bo możesz zyskać atrakcyjne bonusy finansowe. Oto jak to działa:

• Regularnie sprawdzaj nasze aktualne oferty pracy i, wypełniając formularz zgłoszeniowy, polecaj kandydatów do zatrudnienia w spółkach Grupy Farmacol

• Otrzymasz bonus finansowy, jeśli poleceni przez Ciebie kandydaci zostaną zatrudnieni w strukturach Grupy i będą pozostawać w stosunku pracy odpowiednio przez 1, 3 i 6 miesięcy*.

Nie czekaj! POLECAJ kandydatów do pracy w Grupie Farmacol i zyskuj bonusy finansowe! *Dowiedz się więcej o programie Polecaj – Zarabiaj!
Strefy

Co ze strefą 21 z nocnej zmiany? Dlaczego znowu od dłuższego czasu nie są przesuwane? Na strefie 24 już bardzo długo nie pracowały podczas gdy na strefie 24 pracują te same osoby. Chyba powinna być jakaś sprawiedliwość prawda? Znowu wrzucają sobie lekkie tabletki podczas gdy inne dziewczyny szarpią się z ciężkimi syropami na 24. Prosimy aby przyjrzeć się temu bo kiedyś to działało a teraz znowu przestało.

Mulan
@Strefy

Właśnie o to samo miałam pytać. To nie jest jakaś złośliwość tylko każda z nas wie jak ciężko jest na strefie 24 i jakie ciężkie leki tam są. Też chciałbyśmy czasami popracować na 21, zresztą strefa 23 ostatnio też daje popalić ciężkimi gabarytami. Do tego prosimy także aby przyjrzeć się osobom które są wypisane na 24 a które omijają tą strefę szerokim łukiem i uciekają sobie na lekkie strefy. Wystarczy spojrzeć w historię ich skanerów gdzie najczęściej pracowały bo zamiast pracować potem na 24 gdzie powinny być według grafiku to ich nie ma i potem na strefę 24 przylatują dziewczyny które są wypisane zupełnie gdzie indziej żeby pomóc kiedy jest tam już zasypane.

@Mulan

Ja robie na 21 i nie zamierzam iść na 24. Chyba kogos niezle (usunięte przez administratora) I tak na 21 nie jest lekko. Powinna być za to premia ze na tej strefie pracuje

Hahaha Nowy wpis
@Zlecenie

Jaka se robisz? Na 21 na luzie idzie samemu cztery stacje robić. I zgadzam się z opinią wyżej że znowu strefa 21 jest nie ruszana. Dlaczego znowu robią cały czas na lekkich tabletkach? Czemu nie idą dalej na ciężkie strefy z syropami? Jakaś faworyzacja? Mamy zgłosić to do komornika magazynu? Gdzie sprawiedliwość?!

Pracownik Nowy wpis
@Zlecenie

Jeśli nie odpowiada ci praca na innych strefach niż 21 to może najwyższy czas zmienić pracę a nie (usunięte przez administratora), bo kiedy ty pracujesz tylko na 21 inni (usunięte przez administratora) na syropach po kilka tygodni pod rząd

Pipi Nowy wpis
@Zlecenie

I znów się podszywasz i czekasz na negatywne odpisy.i tak dokręcasz i wszystkich podkręcasz.daj spokój

Gość Nowy wpis
@Zlecenie

Jeśli nie dajesz rady na takich lekkich stacjach jak strefa 21 to ta praca nie jest dla ciebie a wszystkie te które mają lewe zaświadczenia lub kupione zaświadczenia żeby tylko na 24 nie pracować wysłałbym tak jak koleżanka napisała na rente bo tu kręgosłupy bolą tu coś tam innego byle tylko syropów nie pakować ale tak to na tabletkach latają jak szalone za pozycjami i skaczą jak(usunięte przez administratora) po regałach i do robienia nadgdzin są pierwsze to co? Wtedy jakoś cudownego uzdrowienia dostają?(usunięte przez administratora)? Za chwilę będą miały zaświadczenia na oczy i (usunięte przez administratora)byle tylko na kontrolę nie iść. Żenada!!! Wiecznie te same osoby harują na 24 i wiecznie te same chodzą na kontrolę. Albo to się w końcu zmieni i będzie jakaś sprawiedliwość albo naprawdę zrobimy bunt bo to już jest cyrk na kółkach!! Tak samo teraz kiedy tyle roboty jest nie chcecie żeby umowa o pracę robiła nadgdziny to sobie ściągacie weekendowców a wiecie co? Że oni mając płacone na godziny w nosie mają pracę i stoją w regałach na telefonach lub rozmawiają sobie w najlepsze a pojemniki krążą tylko przeszkadzają i (usunięte przez administratora) bo zajmują stacje żeby sobie pogadać brawo i takim(usunięte przez administratora) płacicie a (usunięte przez administratora)!! Do tego co to za zmiany mają i jakie godziny pracy że o 24:00 już do domu idą albo o 1:00? Na jednej stacji zakotwiczą się na całą zmianę i robią takim tempem że nie są w stanie ruszyć się z tej stacji z przerwami na stanie sobie w regałach przy zawalonej stacji i jeśli myślicie że my jeszcze będziemy biegać na ich stacji wyrabiać te pojemniki bo sobie nie radzą to jesteście w błędzie. Jeśli oni mają płacone za stanie w regałach to my również będziemy tak pracować, bez pośpiechu z przerwami na pogaduszki w regałach i też jak oni nie będziemy ruszać się na inne strefy które są zasypane. A niech są opóźnienia, to nie nasza broszka. Albo zaczniecie nas traktować z szacunkiem i godziwie płacić za nasz pot lejący się po plecach albo będzie nieywróby ciąg dalszy.

Ultimate

Czy Farmacol wprowadził zrównoważony system pracy i od kiedy?.

@Ultimate

Nie wprowadził. Tak się tłumacza że wprowadził ale nie wprowadził. Wydają wolne do przodu a potem trzeba to odrobić. Bo dla zlecenia nie ma.pracy więc wydają wolne UoP. Porażka. Zrównoważony czas pracy to 12h a nie wolne do przodu. Pamiętajcie nie musicie się godzić na takie wolne!

Ohh
@Ehh

Z tym wolnym naprzód to naprawdę dali czadu. Cały tydzień tyle roboty było a oni dają wolne naprzód i nie ma komu pracować. Do tego wolne za niedzielę w tygodniu plus użetki i w czwartek u nas na nocce był chyba jakiś żart. Przecież ludzi była dosłownie garstka. Do tego niektórzy o 24:00 szli do domu potem o 2:00 i o 4:00 bo nadgdzin nie ma przecież więc do 6:00 zostało raptem parę osób które nie były w stanie tego wyrobić no bo jak? Ja się pytam gdzie logika w ogóle z tym wolnym naprzód? Te zarządzanie to jest jakaś kompletna porażka.

@Ohh

Czego ty nie rozumiesz? Nie musisz się godzić na wolne do przodu!!!!!! Zrównoważony czas pracy to praca po 12h gdy firma jest w trudnej sytuacji i nie ma komu pracować! A nie że dają wolne bo zatrudnili niepotrzebnie osoby na zleceniu. To jest niezgodne z prawem! Zobaczysz jak odmówisz wolnego do przodu to nic ci nie zrobią bo po prostu mieli by kłopoty w pipie. Dają wolne UoP gdy nie ma pracy, zlecenie przychodzi normalnie a jak jest praca to UoP musi robić po 6 dni z rzędu żeby te wolne odrobić... W tym czasie zlecenie sobie nie przychodzi bo ilość pracy ich przerasta. Gdzie ta sprawiedliwość???

Mam pytanie do kierownika. Dlaczego my pracownicy magazynu nie możemy przychodzić na 20 jak nie ma pracy tylko jak mamy w grafiku na 22. A Pani z kontroli może. Jeszcze się tym chwali. Czym ona jest lepsza od innych pracowników magazynu? W tym tygodni znowu miała na 20 przychodziła na 18 i zostawała do 4. Dla nas nie ma nadgodzin, cały czas się nam powtarza że mamy nie robiś sztucznych nadgodziny.

Pop

No akurat w tym tygodniu roboty było tyle że nawet do 6;00 była niewyróba więc przychodzenie na 22 akurat wtedy miało sens ale zgadzam się z tym że czemu nie chodziła według grafiku podczas gdy inni mając na 22 musieli tak przychodzić? Albo wszyscy tak przychodzą albo nikt co to za wyjątki że jedni mogą a inni nie? Na taśmie w piątek była zgoda jak zawsze w piątki na 20:00 żeby być jest to fajne bo weekend zaczyna się wtedy wcześniej ale oczywiście jedni sobie już przeginają z tym i pewna dziewczyna od nas mając na 22 nie przyjechała na 20 jak zgoda była tylko przegięła sobie i na 18 była. całkowicie przesadziła i mało tego bo dlaczego kierownik zmianowy pozwolił jej być cztery godziny wcześniej? Przesadziła grubo w tej chwili bo każdy z nas chciałby zacząć weekend wcześniej ale ona(usunięte przez administratora) i mamy nadzieję że zostanie jej zwrócona uwaga na to.

Bambi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jak tam (usunięte przez administratora) droga firma ? Ile już dostaliście za opóźnienia? Wczorajsza nocka pokazała wam chyba jak bardzo te wasze pomysły są do (usunięte przez administratora)? Nadgdzin nie ma więc ludzie nie zostają a im nas jest mniej tym wiadomo na logikę że robota nie pójdzie. Dajecie wolne naprzód niewiadomo po co w ogóle i nie było tyle ludzi że to śmiechu warte. Także gratulujemy pomysłów bo dzięki takim chorym oszczędzaniu na nas będziecie mieli takie niewyróby częściej. Do tego jeśli zacznie Wam się palić grunt pod nogami i jednak zadecydujecie żebyśmy robili nadgdziny ale znowu nas zrobicie w(usunięte przez administratora) i nie będziecie płacić to nic wam to nie da bo zostawać za darmo nie będziemy. To ile wyjazdów zostało na rano to był szok. Róbcie tak dalej.....do tego jeśli myślicie że jeden pracownik będzie robił za czterech to grubo mylicie się. Mamy płacone za jednego więc będziemy robili za jednego. Powodzenia w takim zarządzaniu.

Spróbuj przez agencję oni po 3 miesiącach dają to pod zakład na zlecenie a po miesiącu umowę o pracę -mialam przez agencję tamtego nie przyjęłam ale miałam taką propozycję na szkoleniu to samo mówią

Doświadczenie np na kasie można podać ,kompletowanie ,pakowanie takie tam proste prace

Wydajność
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Co z wydajnością? Czwartek a wisi stara wydajność, jak mamy policzyć sobie wypłatę?

Rachmistrz

Podsumowanie I kwartału 2024: 92 mln ilość sprzedanych produktów na rynku aptecznym 2 mln ilość sprzedanych produktów na rynku szpitalnym 764 tys. ilość zrealizowanych dostaw 18 tys ilość SKU w ofercie Kapitał zakładowy 481 621 600,00 ZŁ* * FARMACOL-LOGISTYKA(tylko jednej ze spółek w Grupie Kapitałowej) * *https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/struktura-grupy-kapitalowej/ A firma nie ma pieniędzy na zakup ani nowego ani nawet używanego sprzętu...

Poff
@Rachmistrz

Mało tego, takie kokosy zarabiają a nie stać ich na wypłacanie nam nadgdzin. Wszystko do wybrania i to obojętnie czy trwa okres rozliczeniowy czy właśnie skończył się. Miałeś miałaś nadgdziny w okresie rozliczeniowym to masz je wybrać teraz. Co z tego że zamknął się w kwietniu skoro firma ma swój jakiś chory regulamin i swój jakiś kodeks pracy. Zatrudniać ludzi od groma mają kasę żeby im płacić nawet jak nie nadają się ale dla nas nie mają na wypłacenie nadgdzin. Do tego sztuczne błędy naliczane nam byle tylko zdzierać z nas kasę. Czy to podlega pod PIP czy już do sądu pracy zgłosić te sprawy?

Zbigniew Boniek
@Poff

Weź ty skończ już z tym PIPem. Każdy tylko wypisuje, a nikt jeszcze nawet palcem nie kiwnął w tej sprawie. Oni mają z (usunięte przez administratora)

Hawk

Trzeba w końcu zawalczyć o swoje. Przecież oni nas w ogóle nie traktują poważnie a o szacunku nie wspomnę. Dla nich jesteśmy tylko maszynkami do zarabiania pieniędzy żeby potem mogli grzać cztery litery na Hawajach. Powinno w ogóle zlikwidować się system błędów. Ten system jest tutaj tak wadliwy i tak stary że nic dziwnego że robi nam błędy które nie są z naszej winy. Wystarczy spojrzeć na same automaty gdzie pojemniki zaklinowują się pod nimi i nie są w stanie jechać dalej, ile tam leków niszczy się bo te maszyny nie działają jak należy. Taśma to samo. Pojemniki wypadające z niej, zakurzone czujki przez co pojemniki nie jadą, bezmyślne ustawienie najpierw od lekkich tabletek na 21 a potem na koniec trasy pojemnika pobieranie ciężkich syropów ze strefy 24. Który "geniusz" to wymyślił że pojemnik zaczynający swoją trasę najpierw pobiera lekkie tabletki a kończąc trasę przed kontrolą kiedy jest już naładowany wjeżdża na strefę 24 gdzie są ciężkie gabaryty jak syropy i bebilony i będąc już zapełnionym chce jeszcze syropy. Myślicie że my mamy czas na 24 bawić się w wyciąganie tabletek z pojemników żeby na samo dno ułożyć jeszcze 10 bebilonów lub 20 glimbaxów czy levoprontów czy wszystkiego po trochu? Pojemnik zaczynając swoją trasę powinien najpierw zbierać te ciężkie rzeczy właśnie póki jest pusty aby szybko i łatwo ułożyć ja na dnie pojemnika a dopiero kończąc trasę przed kontrolą pobierać na wierzch tabletki. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy z głowy problem pogniecionych tabletek przez syropy a co za tym idzie zaoszczędzone pieniądze za zniszczone leki. Czemu nikt nie pomyślał o takim rozwiązaniu tylko wszystko działa tu na odwrót?

były driver
@Hawk

A po co. Gdy ciężkie rzeczy uszkodzą inne leki, a najlepiej jeszcze by np. pęknięty syrop zalał wszystko w pojemniku , zapłaci za to przewoźnik. Jak będzie w pojemniku coś pilnego , to najwyżej pojedzie jeszcze raz. To czysty zysk dla firmy . Nie raz tak miałem, dopóki na znalazłem sposobu na otwieranie pojemnika. Jak miałem ciężki pojemnik , to przed załadunkiem go otwierałem i sprawdzałem.

prawda o pracy

Bardzo dobra praca, dobre zarobki, sprzęt na najwyższym poziomie. Tylko mięczaki narzekaja. co więcej linki chodzą w tak wolnym tempie, że pracownicy mogą odpocząć i iść na kawę. Nie jest ciężko. Dużo chętnych, a miejsc brak. \Kto ma stałą umowę to czuje się jak w krainie mlekiem i miodem płynącym. Kierownictwo bardzo fachowe i na najwyższym poziomie pomocy dla pracowników. Cieszę się że mogę tu pracować i jestem zadowolony za to, że w ogole mi płacą.

Ona

Co się dzieje od prawie dwóch tygodni na tej ekspedycji? Tam ktoś pracuje? Cały czas taśma stoi, nikt nie ściąga pojemników.. Jak my mamy na kontroli w takich warunkach pracować? Kierownik mówi że nie ma ludzi, sam musi tam chodzić i im pomagać.

Pik
@Ona

Nic dziwnego że ludzi nie ma tam do pracy. Za takie pieniądze i takie traktowanie? Nie dziwię się że nikt tam robić nie chce

Piekarz
@Ona

Brak ludzi, słabe zarządzanie przez koordynatorów a raczej ich brak. Nie wykonują swoich obowiązków więc można robić co się tylko chce. Nikt nikogo nie pilnuje. L4. Wszystko się kumuluje.

Zlecenie

Tak bardzo narzekacie na pracujących na zlecenie i są wam sola w oku. Z racji tego, że wy macie pełny etat to my powinniśmy mieć płatne nadgodziny 100% w pierwszej kolejności przed wami ze stałą umową i to w soboty i niedzielę. Firma powinna o takich zadbać, bo mogą uciec do innych firm. Nie dość, że lepiej robimy niż (usunięte przez administratora) ze stałą umową to jeszcze nam zazdrościcie. Jesteście (usunięte przez administratora) Powinniście (usunięte przez administratora), że w ogule wam przychodzimy do pracy i wam pomagamy.

Praca
@Zlecenie

No tu to już wyobraźnia Cię poniosła. Pomoc to potrzebują właśnie (usunięte przez administratora)którzy nie radzą sobie z większą ilością roboty. My prócz swojej roboty musimy jeszcze biegać do nich na stacje i pomagać im bo wręcz są zasypani pojemnikami. W sumie to żadna różnica czy jesteście w pracy czy Was nie ma. Jest Was czasami dwójka na jednej stacji a i tak nie potraficie dać jej rady to co to za pomoc skoro musimy swoją robotę przerywać i Wam pomóc bo nie radzicie sobie? Nie mówimy tu o wszystkich ze zlecenia bo są tacy co dają sobie radę i którzy potrafią robić samemu po cztery stacje ale niestety pozostali tylko przeszkadzają i nie radzą sobie jak tylko troszkę więcej roboty jest.

Beta
@Zlecenie

Wcale nie musicie przychodzić.lepiej dla nas. I tak (usunięte przez administratora) tylko zostawiacie bałagan bo nawet nie umiecie posprzątać za sobą.

Pyk

Nadgdziny Wam? Ciekawe na jakiej podstawie skoro nie wyrabiacie się. Nie wiem po co niektórych trzymają w ogóle i za co im płacą. Jak Wam zlecenie nie pasuje to zwolnijcie się a ta praca to jest harówka właśnie i trzeba tempo mieć ale jak wy przychodzicie sobie do tej pracy jak na wakacje żeby nic nie robić to nic dziwnego że potem niewyróba bo za was trzeba jeszcze robić. Do tego jak wam się nie chce to dzwonicie że was nie będzie i tyle. Przed weekendami czy świętami już dzwonicie że nie będziecie w pracy. Po co takich (usunięte przez administratora)trzymają to ja naprawdę nie wiem

@Pyk

To, że wy sobie narzuciliście tempo to nie oznacza, że my też mamy robic jak (usunięte przez administratora) tacy jak wy. Przychodzę do pracy i sam sobie tempo ustawiam. Jaka płaca taka płaca. A, że wy pomagacie nowym i na zlecenie to dobrze, bo to wasz obowiazek mając stałą umowę, a świeta są dla mnie, a nie dla zakładu. Weekendy to niech płaca podwójnie jak za dzień w tygodniu to przyjdę.

@Zlecenie

Czy kierownictwo teraz już wie komu płaci? Nie szkoda Wam pieniędzy na takich (usunięte przez administratora) Pracować nie potrafią, sprzątać nie potrafią, rady nie dają i takim płacicie a na nas oszczędzacie na każdym kroku. Nie wstyd Wam teraz?

@Pyk

Właśnie daję sobie radę ze wszystkim na spokojnie bez stresu tylko śmiać mi się chce z waszego latania i biegania jak(usunięte przez administratora)Nie jest źle, można sobie popracować a nie (usunięte przez administratora) Nie muszę wyrabiać normy narzuconej przez was samych, a potem płaczecie, że jest źle. To wasza wina, że dajecie się (usunięte przez administratora) Ja pracuję odpowiednio do wynagrodzenia i się nie spieszę i nigdzie nie gonię, a to że linia chodzi za szybko to już nie mój problem.

@Zlecenie

Brawo firma że takich trzymacie. Płacicie im za ich lenistwo. Nie ma jak wywalać tyle kasy bez sensu własnie na takich. Może czas przyjrzeć się cotygodniowym wydajnościom i zrobić z tym porządek?

@Pyk

Porządek będzie kiedy linki będą szybsze w ruchu. Ja czasami się nudzę i stoję jak widzę, że tak to wolno idzie. Będę zbierał podpisy, aby usprawnić taśmy, żeby chodziły szybciej.

Skanery

Problem skanerów ciąg dalszy. Ponad miesiąc czasu znowu zawieszają się. Czy ten system w końcu zacznie normalnie działać? Na tym (usunięte przez administratora)nie idzie pracować. Człowiek chce szybko pracować to nie ma szans bo przecież mulą i mulą. A na strefie 23 to chyba zasięgu już nawet nie ma bo na niektórych stacjach tam nie da się normalnie pracować. Człowiek odbije stację potem pojemnik i koniec. Reset terminala bo nic nie idzie zrobić. Porażka ten sprzęt. Jak chcecie żebyśmy robili szybko i mieli wydajność to zapewnijcie nam odpowiedni sprzęt do pracy.

Dubi dub
@Skanery

Na kontroli to samo. Drukarki nie działające, kable do ładowania ich uszkodzone, zszywacze do niczego, powolne komputery. Tragedia. Jakieś średniowiecze ta firma. No ale na takim (usunięte przez administratora) mamy pracować to będziemy ale wtedy nie oczekujcie że będziemy pracować szybko skoro sprzęt nie daje rady. Wstyd!!!!

@Skanery

Sprzęt jest ok. Jak chcesz (usunięte przez administratora)szybko to sobie sam dla siebie skaner zamów. U mnie chodzi powoli i jest ok bez stresu. A jeśli się zawieszą to jest czas na małą przerwę i proste nad czym tu panikować? Jest dobrze.

@Zlecenie

No zapewne do Twojego (usunięte przez administratora) będą one w sam raz a nawet za szybkie. Za to dla nas to jest (usunięte przez administratora) jakich mało. Firma ma to oczywiście w nosie jak większość naszych zażaleń, można zgłaszać w kółko te same problemy a kierownictwo wzrusza jedynie ramionami. Tak więc dostosujemy teraz swoje tempo do tych wadliwych skanerów, zobaczymy ile przez to opóźnień wyjazdów uzbiera się, im więcej tym lepiej. Wykres zarobków teraz zamiast pójść w górę zacznie opadać w dół, może wtedy w końcu potraktują nas poważnie jak kasa nie będzie zgadzała się.

Gru
@Skanery

Oni nie są w stanie wymienić połamanych krzeseł, zszywaczy, tablic korkowych a Ty chcesz żeby wymienili bardzo drogie terminale? Pora się pogodzić, że tu sie pieniędzy nie inwestuje w magazyn

@Gru

Tu nawet w pracowników nie inwestuje się i masz rację co dopiero w sprzęt. Znowu wymyślili nadgdziny do wybrania. Co oni myślą że ludzi kręci robienie za darmo żeby potem wyjść wcześniej lub przyjechać później? Normalni są? Swoją drogą ciekawe czy akcja którą zrobili z nadgodzinami do wybrania przed okresem rozliczeniowym czy to jest legalne w ogóle skoro okres rozliczeniowy zamknął się w kwietniu a tu okazuje się że te nadgdziny teraz trzeba jak najszybciej wybrać. Co to ma być w ogóle? Trzeba sięgnąć po kodeks pracy i sprawdzić to czynnie jest to naruszenie a jak jest to zgłosić to odpowiednim osobom.

Dalej macie problem z kierownikiem ekspedycji?. Pamiętam jak tam pracowałem kilka lat, zawsze był problem z grafikiem, wywieszamy w środę na kolejny tydzień, do tego w czwartki i piątki wielokrotnie zmieniany.. Zwolniłem się głównie z tego powodu że nic nie można było sobie zaplanować, nigdy nie wiedziałes czy idziesz do pracy w weekend czy masz wolne. Z tego co wiem to nie tylko ja się zwolniłem z tego powodu. To jest główny minus pracy na ekspedycji i przez to tracą ludzi. Teraz pracuje od poniedziałku do piątku i wiem dokładnie jak będę pracował za miesiąc dwa czy nawet za pięć miesięcy. Mogę sobie zaplanować co tylko chce, bez obaw że będę musiał iść do pracy. Pozdrowienia dla dobrych chłopaków o ile jeszcze ktoś został..

Taki tam...małoważny

Pracowałem na ekspedycji kilkanaście miesiecy. Zwolniłem się - to była bardzo dobra decyzja. Dziś inna branża, weekendy wolne, zarobki dużo wyższe i pakiet socjalny. Wpadłem tu i widzę że macie ciągle te same nierozwiązane problemy od lat. Hahahaha.

Ten
@Taki tam...małoważny

Problemy ciągle te same niestety. Brak szacunku do pracowników, robienie z nas (usunięte przez administratora) na każdym kroku, odwieczny problem z wypłacaniem nadgdzin bo trzeba wybierać. Póki góra pozostanie bez zmian to nic nie zmieni się na lepsze niestety. Co z tego że zmieniają się kierownicy magazynu skoro wytrzymują po trzy miesiące i rezygnują bo nawet jeśli chcą dobrze dla pracowników to niestety ktoś jeszcze jest nad nimi kto związuje im ręce i nic nie mogą zmienić na lepsze. Ilu przez takie traktowanie dobrych pracowników zwolniło się już bo każdy szanujący się człowiek nie pozwoli traktować się w ten sposób. Dosłownie garstka bardzo dobrych pracowników już tutaj została którzy są naprawdę rzetelni i bezproblemowi ale i oni mogą zwolnić się jeśli dalej będą traktowani jak (usunięte przez administratora)i kto im zostanie do pracy? (usunięte przez administratora) którzy nie potrafią szybko pracować i którym nawet nie chce się pracować bo jak już uznają że narobili się to biorą uż, L4 i inne takie. Takie coś im zostanie do pracy.

Amelia

Dzień dobry. Zauważyłam, że w jednym z ogłoszeń na mój rejon wskazano, że wymaga się od Magistra Farmacji dążenia do rozwoju zawodowego. W jakiej formie można to rozumieć i czy odczuwalnie przekłada się to na późniejsze podwyżki stawek godzinowych?

Eloelo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy w tej firmie jest coś takiego jak wczasy pod grusza ? @Pracodawca

Kierowca bombowca.

Po co niszczycie nam kierowcą majówkę? Powinniście odwołać sobotnie wyjazdy 4 maja. A my powinniśmy spędzać ten czas z rodziną. Gdzie się zapytamy w aptece czy będą zamawiać towar na weekend majowy, mówią że nie.. przyjedziemy to każdy z nas będzie miał kilka pojemników i kilka tytek. Bez sensu taka dniówka, wam się koszta za to nie zwrócą a my nie będziemy musieli bez sensu jeździć.

prrr
@Kierowca bombowca.

To teraz wyobraź sobie nas pracowników umów o pracę którzy będą wtedy w pracy, to jest dopiero zepsucie nam majówki skoro zamówień na pewno nie będzie tyle a my będziemy musieli mimo to 8h spędzić w pracy nawet jak robota skończy się wcześniej bo przecież (usunięte przez administratora) na pieniążki nie odpuszczą zarobku nawet w święta

Ona
@prrr

Zarobku tu nie będzie, bedzie mniej niż 500 pozycji. Tak jak zawsze w święta, nikt nie będzie zamawiał, cała praca zostanie wykonana w czwartek. W piątek przyjdziemy to ile będzie pojemników na taśmie 50? 100?... A pracownika będą musieli zapłacić, tylko że odwołają zlecenie a my na umowach o pracę będziemy siedzieć, nawet normy nie wyrobimy, zamiast tego dostaniemy wolne w tygodniu gdzie będzie o wiele więcej pracy i normę byśmy wyrobili...

Prrr
@Ona

Powinni samo zlecenie wypisać na te dni, zrobią swoje i do domu bez odrabiania. (usunięte przez administratora)

Łasica
@Kierowca bombowca.

Ma co liczysz? Nikt tu nie będzie myślał o kierowcach, pracownikach, bo jesteście tylko (usunięte przez administratora) Ważne, że na terminal wpadnie sms "Miłej majówki! Magazyn w sobotę czynny do 7.45" xD Biuro rozpocznie majówkę we wtorek, a skończy w poniedziałek i to jest podstawa. Nie zapomnijcie także o zwrotach w czwartek, a kto nie zabierze, na dywanik !

@Prrr

Po co w ogóle umowa o pracę ? Samo zlecenie powinno przychodzić !! Nie będzie pretensji ,odrabiania godzin , narzekania. Zwolnić całą umowę o pracę zostawić zlecenie !!

Żart
@...

Jasne, i już w ogóle nic na czas nie wyjedzie. Zlecenie w ogóle nie nadaje się do tej roboty robić im się nie chce i nie dają rady. Nie bez powodu nie mają umów pracę. Nie wiem kogo teraz zatrudniają ale trzeba za nich robić.(usunięte przez administratora)

Loft
@Żart

No właśnie. A jak tylko trochę więcej pojemników im najedzie to już panika w oczach i uciekają na inne strefy myśląc że tam będzie mniej i może dadzą radę, nic bardziej mylnego. Zarząd obudźcie się w końcu i zobaczcie(usunięte przez administratora) zatrudniliście teraz. Przecież jedna stacja dla nich to nawet za dużo żeby dać radę. Czemu nie docenicie tych starych pracowników co robią za dwóch i mają tempo żeby im dać podwyżki a płacicie takim co nie radzą sobie. Nie szkoda wam kasy na tych(usunięte przez administratora)?

Ehh

"Zgodnie z art. 129 § 3 zdanie drugie kp pracodawca przekazuje pracownikowi rozkład czasu pracy co najmniej na 1 tydzień przed rozpoczęciem pracy w okresie, na który został sporządzony,rozkład czasu pracy danego pracownika, czyli grafik lub harmonogram, może być sporządzony zarówno tradycyjnie – w formie pisemnej, jak i w postaci elektronicznej. Grafik pracy może być określony na czas krótszy niż przyjęty okres rozliczeniowy, musi jednak obejmować co najmniej 1 miesiąc" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Panie (usunięte przez administratora)

Pracownicy
@Ehh

No tak szczerze to zawiedliśmy się ogromnie na nowym kierowniku, byliśmy przekonani że ten pan w końcu po tylu latach pracy w tej firmie postawi się za nami i będziemy w końcu traktowani jak ludzie z należytym szacunkiem i godziwym pensjami ale widać że jednak dalej toniemy w tym samym. Oszczędność na nas, nie wypłacanie nadgdzin tylko nacisk żeby wybrać wszystko przed końcem okresu rozliczeniowego. Jednak póki góra całkowicie nie ulegnie wymianie to będzie tutaj dalej tak tragicznie jak jest.

Przewoźnik obecny
@Pracownicy

Górę trzeba wymienić jak najszybciej czy właściciel jeszcze tego nie widzi !!!! wprowadzone zmiany w ostatnich miesiącach przyniosły ogromne straty wysokie koszty , haos bałagan w magazynie a przede wszystkim w transporcie ,niektóre osoby trzeba wymienić jak najszybciej w transporcie skończyć z prywatnymi układami .

driver
@Przewoźnik obecny

Chyba Cię to nie pocieszy, ale było już kilku-wielu przewoźników przed Tobą, którzy próbowali jakoś zaapelować do właściciela, do zarządu że przewoźnik to ważne ogniwo a nie (usunięte przez administratora) Wszyscy polegli. RIP.

@Przewoźnik obecny

Do jednej trasy potrafią 1500 dołozyc gdzie ten sprawiedliwy nowy system

Przewoźnik
@Adam

Masz rację gdzie ten super system do wyliczania wynagrodzeń,takiego balaganu w Transporcie w historii Farmacolu jeszcze nie było ,(usunięte przez administratora) , nic się nie zgadza , bakagan w umowach a dane do rozliczen to wielka fikcja , czy obecny zarząd jeszcze tego nie widzi a może chce ukryć to przed właścicielem . TRZEBA ZROBIĆ AUDYT I TO SZYBKO !!!

Oun
@Przewoźnik

Podpisane umowy, aneksy na dodatki. Po miesiącu je zabierają. (usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Jeszcze żeby kierownik zadzwonił, to Ty dowiadujesz z nowego ankesu..

Dżigit
@Oun

Cześć Kolego, serio zabrali Ci dodatek ? Dlaczego ? Jaki powód ? Na stałe ?

Koks
@Oun

Zgłoś sprawę do PIPu. Tu przydałaby się taka kontrola bez zapowiedzi. Wiesz ile (usunięte przez administratora) wyszłoby na jaw? Zapłaciliby kolosalne kary.

BRAWO!!!!!
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Słyszeliśmy że wczorajsza nocka wspaniale postawiła się górze i nie zostaliście godziny dłużej za którą jedną godzinę mają płacić hahhaha śmiechu warte. Cały miesiąc nie płacą i każą wybierać nadgodziny a teraz niewyróba z wyjazdami i mnóstwo roboty i panikują bo wiedzą że to nie wyjedzie to nagle płacą i to wspaniałomyślnie aż godzinę? Co wy myślicie że (usunięte przez administratora)? Proszę bardzo, nikt nie został. Brawo nocka!!

Basia

Dzień dobry. mam już doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku jak Specjalista ds. Optymalizacji Procesów, którego właśnie poszukujecie. Wpisany został w tym przypadku bezwzględnie model pracy stacjonarnej, gdzie u mnie w zakładzie można było jednak wydzielić sobie ten jeden dzień home office. Czy w tym przypadku również jest to w planach?

(: zadowolony (:
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Macie problemy z grafikami, (usunięte przez administratora), nocka wyszła wcześniej a na taśmie ktoś nie ładuje pojemników do pełna, ekspedycja ma lepszych i gorszych - SERIO ? Ludzie, robicie sobie sami problemy za minimalną płacę. Byłem przewoźnikiem dla fcl ponad 8 lat, Rzepakowa i Szopienicka, wiele tam widziałem ,otwórzcie oczy - (usunięte przez administratora)nadal robi i będzie robił na Was kasę, chcesz poprawy to poszukaj innej pracy. (usunięte przez administratora) na pseudo forum nic nie zmieni, tylko czas Wam ucieka.

Przypomnę.... Według prawa grafik powinien być na cały miesiąc do wglądu dla pracownika. A nie tylko w komputerze dla pipu, grafik który nie ma nic wspólnego z aktualnym grafikiem i tymi które są wywieszane raz w tygodniu na kejny tydzień.. Farmacol to jest łamanie prawa pracownika.. Proszę o przypilnowanie swoich kierownikow, WSZYSTKICH działów aby wywieszali grafiki zgodnie z prawem.

KOKO

Czytaj dokładnie. Kolega tu nie napisał dokładnie o jaki dział chodzi. Ale pewnie chodzi o ekspedycje, tam nigdy nie ma grafiku na cały miesiąc, znajomy tam pracuje, pytałam się czy coś robimy w majówkę a on że nie ma grafiki tak daleko, i że grafik jest wywieszamy raz w tygodniu co środę na kolejny tydzień. Nie wiem, jak inne działy my na 15 mamy na cały miesiąc i nawet wiemy jak pracujemy w majówkę. Pozdrawiam.

Grafik
@KOKO

To trzeba było napisać konkretnie o jaki dział chodzi a nie ogólnie że niewiadomo o co chodzi

Ccc
@KOKO

Co za różnica jaki dział .. nie zmienia to faktu że są ciągle jakieś zmiany, a nie wspomnę że ludzie chcą sobie zapanować majówkę bo urlopu wszyscy nie dostaną zawsze te same osoby , liczą na to że w święta będzie dużo pracy a wiadomo jak to wygląda że kąpię po parę zamówień i ludzie mają popsute dni a chcieli by spędzić czas z rodziną ..

@grafik
@Grafik

To trzeba umieć czytać ze zrozumieniem... ktoś wyraźnie napisał że nie na wszystkich działach są wywieszane na cały miesiąc. U nas na kontroli też różnie bywa.

Sindbad
@Ccc

Bo na takie dni powinno wypisywać się tylko zlecenie, zrobią swojej i idą a umowa o pracę musi odrabiać potem

Ggg

Rozumiesz to że jeśli umowa o pracę wychodzi wcześniej nie mając nadgdzin do wybrania to musi to odrobić? Tym się różnią te umowy, umowa o pracę musi przepracować pełne osiem godzin a zlecenie może sobie przyjść choćby i na dwie godziny zrobić swoje i wyjść bez odrabiania. Dlatego właśnie do takiego bezrobocia powinno brać się zlecenie samo.

@Ggg

Nie musisz odrabiać. Wpisujesz 8 i nikt tego nie sprawdza.

Ggg
@...

Serio (usunięte przez administratora)? Wbijamy się za pomocą karty i wybijamy nią również więc wszystko widnieje w systemie. Jeśli karty zapomnimy to wpisujemy się i wypisujemy w zeszycie więc wszystko jest czarno na białym plus żeby wyjść wcześniej trzeba przepustkę uzupełnić i wpiąć w listę więc skończ głupoty pisać

@Ggg

Serio? Kto ci sprawdza wejścia wyjścia? Myślisz że ktoś siedzi u góry i sprawdza każda z kilkuset osób? Nie! Sprawdzają tylko osoby do których jest podejrzenie że nie mają 8h. Ty tak serio? Skoro wpisujesz w liście obecności 8h to po co ci przepustką?! Widać kto tu jest (usunięte przez administratora) :]

Wrona
@...

Oczywiście że sprawdzają to. Od czegoś te karty mamy to raz a dwa ile razy musieliśmy odrabiać chociażby przerwy bo były przekroczone albo dostawaliśmy SMS-y żeby wybijać się o równej godzinie więc nie gadaj bzdur bo sprawdzają to. Na kamerach przecież można zobaczyć kto o której wychodził i wchodził.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 686.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 607, z czego 121 to opinie pozytywne, 257 to opinie negatywne, a 229 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol