Opinie o filtron.eu/pl - MANN+HUMMEL FT Poland Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wix - Filtron Sp. z o.o. w Gostyń

Referendum

Gdyby zrobili referendum w firmie. Na temat brygadzistow , że trzeba wymieniać ich na inne działay. To kto by byl za ? Głosować proszę. Tylk przypomnę ze Putin rządzi już 20 lat . Dlatego mu tak odbija . To może się stać z naszymi brygadzistam. Wymienic ich . Szczególnie tych z eko , z każdej strony . Kierownik działaj

Koko
@Referendum

(usunięte przez administratora) Zwierzęcy znasz? Nie? To polecam :)

Wszyscy to widzą ...

Witam. Z takim pytaniem. Może tak być że na tym samym dziale pracuje dziewczyna która jest w związku partnerskim z (lider) koordynatorem tego działu? Czy tylko rodzina nie może pracować razem? Widać dziewczyna przez taki układ ma duże względy, jest lepiej traktowana.... Pozostałe dziewczyny mają przes.....e Jeśli nie mogą pracować razem to gdzie można zgłosić taka sytuację ?

Miki
@Wszyscy to widzą ...

Wujki,ciotki rodzina znajomi, przyjęci do pracy z polecenia, zero pojęcia o pracy.Tylko udają że robią

Ja robot

Obserwuję od pewnego czasu, że na kilku działach przyspieszają maszyny i będą podnosić normy lub są w przygotowaniach takie działania. Trzymajcie się mocno, nie będzie czasu nawet oglądać tego co produkujecie. Co rok mamy robić efektywniej (technolodzy rozumieją tylko ,szybciej'?), ale możliwości ludzkie są ograniczone. Nie mają pomysłu na usprawnienia to lepiej dokręcić troszkę i za rok znowu.

Kiyyy

Tyś jest ale głu......!!!!!

Pakowaczka

Pozdrawiam młodego logistyka z Eco co obsługuje między innymi K11 zawsze pomoże.Chyba najlepszy Logistyk!

Wujek

Zwolnienia czas zacząć! 30-40 osób na początek, zobaczymy co dalej

Stryj

Ponoć wszystkich powyżej 50+,tak sobie zażyczył nowy właściciel ale pewnie to plotki

Lakiluk
@Wujek

Gdzie zwalniają nic nie słychać

Info
@Wujek

Niby skad masz to info ,że zwolnili ludzi ? Ludzie nie czytajcie wypowiedzi tego dziwaka

Na górze

Spokojnie koledzy i koleżanki. Jeśli zaczną się zwolnienia to w pierwszej kolejności będę opuszczać firmę ludzie 20- 35 lat. Chyba , że udowodnią że są warci tego żeby zostać. Ludzie w wieku 35-60 to wartość najwyzsza . Nabyte doświadczenie życiowe i mądrość. Ludzie w tym przekroju wiekowym nie zwalniają się w połowie zmiany do domu bo boli główka albo brzuszek . Do domu bo mamusia musi pomasowac . Przełożony tego nie zrobi. A może zrobi ? Zapytaj jeden z drugim hihihihi

Fiołki
@Info

Ciekawe czy knura zwolnią bo łapie się 50 +

Róże
@Fiołki

Przecież to on decyduje kogo zwolnić, jeśli jesteś rodzina lub sąsiadki to spij spokojnie

Bratek
@Fiołki

Mam nadzieję że ciebie i takich fałszywych ludzi jak ty wyj.ebie na zbity py.sk

Taka ja
@Róże

Pracujesz uczciwie ? Więc bez obaw o pracę. Będą chcieli cie zwolnić? To najpierw muszą podac argumenty . Nie żyjemy w krajach trzeciego świata. Jeśli jednak produkcjia spadnie do tego stopnia ,że jednak będą chcieli zwolnić, to muszą dać ci odprawe 3 miesięczna. Jeśli jesteś ogarnięty to nie wierze ze przez 3 miesiące nie znajdziesz nowej pracy. Nawet jeśli będziesz 50+ . Tylko pamiętajcie o jednym koledzy i koleżanki, również ci co u góry. Bez ludzi 50+ to wy poginiecie . Sam mam kolegów i koleżanki 50+ , jak już coś robią to z starannością i jakościa . Kolega 27 lat widział ze mieszek jest słabo połączony na tasiemce a mimo to zmontował . Powód- bo mu się nie chciało wynieść na braki bo już miał posprzątane a musi jeszcze iść zapalić. Sama jestem przed 50 ale widzę jak młodzież podchodzi do swoich obowiązków. Nie będę donosić wyżej bo jestem z pokolenia gdzie kapowanie to zbrodnia . Przedstawiałam tylko to co was czeka jeśli taki młody dostanie mniejsza pensje choćby o 30zł niż miesiąc przed. Wyleci z tekstem "mam wy... na tą firmę " . To możecie się domyśleć co pości na taśmę.

Stokrotka
@Bratek

Wyj, ebać to by trzeba jak się go spotka na ulicy

@Wujek

Ale najwięcej ludzi wyleciało ze starej strony .

Tut
@Kesz

Bo tam jest poprostu mniej roboty, nie ma zapotrzebowania na filtry olejowe itp. ogólnie mniej pracy jest na starej stronie i tam ma być procentowo więcej zwolnień

@Tut

Strach się bać. Brali pod uwagę najniższe oceny a teraz co , bo np na moim dziale zostały ogarnięte osoby . Los czy co? Stara strona

Ze jak
@Kesz

Nie rozumiem? Ze mieli oceny niskie i wylecieli ?

@Ze jak

Dokładnie. Nie czytali brygadziści e-mail od prezesa? Brygadziści i kierownik wystawiali opinie o pracowniku i jak była niska to baju

Oj
@Kesz

Nie bądź śmieszny. Nie było żadnego info co do ocen . Jeśli pracownik nie ma w zwyczaju zbyt mocno wchodzić w relacje z innymi pracownikami to ma mniej punktów. Powód żeby mu powiedzieć baj baj ? Rozbawiłeś mnie

Oj
@Oj

Jeszcze dopisze . Zbyt dużo oglądasz filmów japońskich. W Japoni tak jest, mniejsza liczba punktów to baju baju

Szklana Nowy wpis
@Oj

Prezes w e-mail przekazuje ,iż zwolnione zostały osoby,których ocena była najniższa. Ty nie bądź śmieszny! Chyba też jesteś poniżej przeciętnej skoro nie rozumiesz prostej reguły. Rozbawiles mnie hłe hłe hłe

Supero Nowy wpis
@Szklana

To źle ze zwolnili ? Dostaną odprawe trzymiesieczna jak pracowali dobrych parę lat. Około 10 tys zł . Po miesiącu znajdą coś nowego bo praca jest i będzie w innych firmach . A za 5 tys zł z partnerka na wakacje tygodniowe do Karpacza

Ona Nowy wpis
@Supero

Ludzie majówka jest a wy dalej żyjecie ta praca i goworkiem ogarnijcie się trochę

Chip Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 godziny.

Mam pytanie skoro zwolniono 30 osób to jaka ilość z nich to pracownicy fizyczni a jaka biurowi? Bo skoro wszędzie mniej tej pracy to i np. dziale sprzedaży, planowaniu itp wszystkie osoby też nie są potrzebne. Czy mam rację?

Ja robot

Technologus
@Ja robot

A kto Ci każe robić szybciej i więcej? Pracujesz 8 godz i za tyle Ci płacą. Nie rozumiem. Jak wejdzie w życie pomysł to czy podniosą Ci pensje? Nie pracujesz na akord. Nie zrobisz tej ilości to czy Ci zapłacą za 7 godzin tylko ?

ten tego
@Ja robot

Proszę bardzo, niech przyjdzie technolog jeden z drugim i zrobi więcej! Maszyna też ma pewne ograniczenia technologiczne, jeżeli chodzi o wydajność, bez końca nie można przyspieszać procesu! Jestem operatorem i wiem ile można na spokojnie zrobić, bez pośpiechu zrobię więcej niż na max prędkości, gdzie co chwila coś się yebie!

Operator
@ten tego

Jeżeli technolog ustala normę to nie ze stoperem w ręce i dajmy na to ,że przez min zrobisz tyle i tyle ,tylko powinien całą zmianę poświęcić i zobaczyć jak działa wydajność człowieka. Nie jesteśmy robotami !

Hmm

To że ludzie piszą może Ci przeszkadza, ale jest póki co wolność słowa, więc nikomu nie zabronisz pisania ''żali".

Pakowaczka
@Hmm

Robić bo nie ma co pakować a nie łazić co po chwile a na koniec każdy leci na łeb na szyję

Ciekawski

A czy ktoś na swoim dziale może pochwalić się jakimś usprawnieniem, rozwiązaniem, które poprawiło Wam pracę?

Tryui
@Ja robot

Teraz jak dokręcą normy to za rok na tych maszynach będzie inna ekipa. To jest cel pomysłodawców. Dajmy na to budki. Tam 50% operatorów to osoby które są po 50 roku zycia lub brakuje im kilka lat . Metoda dobra by się wykruszyli . A i młodsi to schorowani . Z bólem gardełka potrafią chodzic na zwolnienia lekarskie hi hi . Pomysłodawcy podniesienia norm sami sobie wbijają szpile . Przyjdzie im wypić piwo co naważyli. Siadając na te budki

Ad
@Ja robot

Jest taka opcja, że jeśli nie dajesz rady to wystarczy poinformować przełożonego i poprosić o zmianę stanowiska. Ścieżka jest prosta. Poszukaj Ci inne stanowisko. Wystarczy pomyśleć. A nie płacz przy kolegach i koleżankach. Poranna zmiana budki . Beksy

bolo

dobrze ze na fajkę można wychodzić ile się chce

Stoper
@bolo

Będziesz miał stoper włączony. Wybór- albo papieros , albo kawa z automatu , albo grubsza sprawa w kiblu .

@Stoper

Synek przestań beczeć bo zachowujesz się tak że aż mi wstyd za ciebie zawsze wiedziałam że jesteś leser ale żeby jeszcze beczeć na forum to już jest smutne

Synek
@Mama

Przecież on nie beczy tylko pisze jakie mogą byc realia . Mamusia chyba swoje dzieci wychowała tak że wciąż był ryk . Albo poprostu ich nie ma i nie odróżnia beczenia od płaczu.

@Synek

Jeszcze nikt nic nie zmienił a on już beczy w sieci typowy leser a to dlaczego chcę co roku więcej zarabiać ? Za to że będzie to samo robił ? Pazerne nygusy

Mama 1
@Mama

Chcą zarabiać więcej bo życie jest droższe z roku na rok kobieto . To jak w sklepach chleb podrożeje o 50 procent i ludzie będą się domagać podwyżki o 50 % to znaczy ze maja również o 50 % więcej robic ? Czy twój stary i matka byli komunistami? Ojciec ubek . Skoro masz takie podejście do życia

@Mama 1

To jak firma chce żeby robili więcej to tez maja robić więcej czego nie rozumiesz ? Wymagać to oni dzisiaj potrafią ale żeby coś zrobić to już nie tylko najlepiej siedzieć w telefonach przez 8h

Lovv
@Mama

Przecież firma wie o tym i dbając o nas kupiła nam powerbanki.

@Lovv

Czemu sam pod swoim postami dajesz minke na tak ?

@Ja robot

Ale to dobrze że przyspieszają , każda firma dąży do optymalizacji kosztów , pracownicy chcą więcej zarabiać i jednocześnie mniej pracować .

Yuta

Zostaną najlepsi . To może teraz prezes ze swoimi ludźmi zauważy kto pracuje uczciwie . A nie na papieroska na tyły za magazyn co godz albo przerwy po 15 min . A później ze nie wyrobieni i ze ma ktoś w przerwę robić bo tyły . Teraz wyjdzie kto . I to prezes ze swoją ekipa nich sprawdzi a nie ze zlecić to czerwonym bo oni kryją swoich ludzi

Kiyyy

Tyś jest ale głu......!!!!!

Zwolnienia

Prawda że zwolnią 300 osób? Od czego będą w takim razie zależały te redukcje?

Sidyt
@Zwolnienia

A może by trzeba przeprowadzić audyt tym co mają do odrobienia po 9-13 dni i się smieją bo mają załatwione, że nie muszą odrabiać. Wpisywane soboty na popo , mimo że i tak by nie szli do.pracy a mają zaliczone. Ruszy to ktoś? Są równi i równiejsi czy co ?

Ola
@Zwolnienia

Tak to prawda. Najpierw polecą ci którzy przesiadują ciągle na chorobowym a później brygadziści mają wytypować po jednej osobie ze swojej zmiany a kierownik ma tylko przyklepać. Chyba że wybór nie będzie mu się podobał to zamieni z kimś innym. Staż pracy i stanowisko nie ma nic do tego. Wypłacą odprawę i po temacie. Ciężkie czasy idą

Ola

A jak sobie to inaczej wyobrażasz? Żeby zwolnić tyle osób to musiałby polecieć cały dział albo dwa a to nie możliwe. Więc będzie selekcja na wszystkich działach.

Tade
@Sidyt

Kolego po co siejesz taki ferment. A jak obejdziesz kartę pracownika którą odbijasz się przy wejściu i odbijasz przy wyjściu z pracy. To wszystko jest rejestrowane. Ogarnij się człowieku bo ty sam nie wiesz co wypisujesz.

Olek
@Tade

Jak to jak? Jak jest brak odbicia to kadry piszą o wyjaśnienie. Kierownik wtedy podaje info że pracownik był w pracy i wszystko załatwione. Ręka rękę myje

Qwe
@Zwolnienia

osoby których brygdzista nie lubi zostaną zwonine

@Qwe

Super

To nie tak
@Qwe

Musi wytypować i tyle. Jeżeli jeden jest goga a drugi bystry to jak myślisz który poleci? Sprawa jasna

@To nie tak

Wiadomo. Oni mają premie za wydajność realizację . ich też gonią . Jak ktoś hamuje produkcję swoją nieudacznoscia pracuje ileś lat a wciąż zachowuje się jakby był pierwszy dzień w pracy jest najsłabszym ogniwem to piw paw

Bułgar
@Rumun

Tak to widzisz? To tak że pracownik ze stażem 20 lat w wieku 60 lat który poświęcił się dla firmy zasłużony nie kombinował robił swoje. Oczy już nie te , słuch już nie ten , ruchy wolniejsze bo zdrowie zostawione w firmie. Słabszy i wolniejszy od kolegi obok który jest w wieku 30 lat . Ten 60 lat ma wylecieć bo hamuje produkcję? Jakie świadectwo wystawiasz tej firmie ? Jeśli tak myślisz to mam nadzieję że rodzice wiedza jakiego bawłana wychowali . Jeśli tak nie myślisz to ok

@Bułgar

Bardziej na myśli miałem w (usunięte przez administratora) jebcow albo niedorozwojów. Zrozumiałeś jak zrozumiałeś. Jesteś tylko pionkiem w grze . Myślisz że ktoś będzie patrzył na twoje zasługi? W jakim ty świecie żyjesz? Liczy się diagram słupkowy. Z drugiej strony jeżeli tak dla firmy się poświęciłeś to nie masz się czego obawiać. Boss to doceni haha . Moich rodziców do niczego nie mieszaj! Życie nauczyło mnie realnie patrzeć na świat.

Ala
@Rumun

Kto to jest niedorozwój i jebca, możesz wyjaśnić jak obrażasz ludzi

@Ala

Taki któremu tłumaczysz wciąż to samo a nie trybi nie potrafi pojąć prostych rzeczy i taki który patrzy ściemniać i żeby za niego robotę odwalać. Można się wkurzyć na takich bo chcąc nie chcąc w obydwóch przypadkach trzeba i tak za nich robotę wykonać bo taśmy nie zatrzymasz . Czego nie rozumiesz jeszcze?

Wuja gruby
@Rumun

Ja was wszystkich wyłapie i zjem

Żydek
@Rumun

Takich jest cała masa w tej firmie

Jude
@Żydek

I takich co pracują po 20 lat

Żydek
@Jude

Nie ma znaczenia czy pracuje 20 czy 30 lat czy nawet dwa jeśli ktoś leci sobie w kulki i przychodzi tylko żeby być w pracy ale ucieka od robienia tego co do niego należy i chodzi co po chwile na L4 to takich odrazu powinno się zwalniać ja pracuję niecałe 6 lat i jeszcze ani razu nie miałem zwolnienia i nigdy nie słyszałem krytyki na mój temat od brygadzisty więc myślę że mogę być spokojny

@Żydek

Zobaczymy jaki dyrektorek jest w porządku i kto będzie zwolniony bo przecież sąsiadów nie zwolni mimo że nic nie umieją i co pochwile L4

Mah

No to chyba ty tak robisz i z wielkiej zazdrości piszesz takie bzdury mam nadzieję że właśnie ty polecisz

Cygan
@Rumun

To co widzę w tej chwili to jak ktoś jest niezwykle nie zdolny i ma plecy u dyrektora to i tak będzie pracować a kogoś kto się stara zwolni a jak podejmiesz z nim dyskusyjne to tak jak z politykiem czyli białe jest czarne itp

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Karol

Czy też czujecie że atmosfera się jakoś dziwnie zmieniła?

@Karol

Dziwnie ? Tzn jak

Och
@Karol

Bo chyba zawiało z chodowli królików hhe a tak z nawiasem kiedy atmosfera nie była dziwna

Referendum

Wybory
@Referendum

Jak ich wymienisz na inny dział to słupki spadną o 30 % 20 lat brygadzisci są zamotai u siebie a gdzie dalej

Kadry
@Referendum

Witam serdecznie proszę o przybycie do piątku do kadr w celu omówienia Referendum wspólnie ustalimy pytania wybierzemy datę głosowania oraz przeprowadzimy krótki wywiad z tobą. Opowiesz nam o swoim życiu skąd twoje zainteresowania do bycia bohaterem w internecie a także dlaczego cię bili w dzieciństwie.material ten umieścimy we fleszu. Bardzo prosimy o przybycie do piątku i przełożenie tej ogromnej odwagi na życie codzienne nie tylko wirtualne

Koko
@Referendum

(usunięte przez administratora) Zwierzęcy znasz? Nie? To polecam :)

O co chodzi z tymi SMS od związków zawodowych do ludzi że są zwolnieni z pracy ? Jakieś nowe zasady ?

Digital
@Kasia

A co oni mają do tego czy kogoś zwolnili czy nie? Te związki są tak potrzebne jak łysemu grzebień

Ona

Wiadomości może nie wysyłają ale na FB wołają o kasę a jak nie to zablokują te śmieszne karty a najbardziej śmiać mi się chce jak czytam że ciągle tylko zadają pytania i nic więcej nie robią zamiast konkretnie warunki firmie stawiać to na wszystko się godzą co firma chce ! Czas odejść od związków

Turbo
@Ona

To bierz du.. w kroki i wyp... Nikt na siłę cię nie trzyma. Nie podoba się nara. Proste

Kj
@Ona

Z tego co wiem to wysyłają ....

Kozak
@Turbo

Pal gumę fraje.rze anonimowy

Yyy
@Kozak

Kozak to nazwisko???

Jan
@Kozak

Nie podpisuj się wiemy że to Ty panie K W Obelgi wyśmiewanie innych lansowanie się podpisywanie pod nie swoimi zasługami to nowe trendy w polityce A co do powiadomień o zwolnieniu z pracy to prawda a za to prokurator jest ,Ciekawe jak się wywiniesz z tego bo wiadomości nadal są i dowody

qwerty

Czy ktoś może mi wytlumaczyc jak w tak duzej firmie pani technolog Magda S. która pozmieniała sobie parametry za plecami kierownika i podchodzila do ludzi zeby szybciej jechali na maszynie nadal moze byc wspierana w pomsyle „ustawiacza”?

Góra
@qwerty

Ktoś pomylił pojęcia. " Ustawiacz " to osoba która ustawia maszynę. Osoba która wpisuje pomiar filtra, sprawdza szczelność na testach bombelkowych . Podstawia detale . I co ważne- gdy jest poślizg na danej maszynie, t,z. tyły , wchodzi za operatora gdy ten idzie np do łazienki . Czyli to zwyczajny pomocnik . Nie mylić pojęcia

Co?
@Góra

U nas na dziale operatorzy robią pomiary, wpisują kj ,produkują i raportują .Pierwsze słyszę ,żeby operator miał pomocnika

Tam
@Co?

Tam też tak było do czasu , aż ktoś sobie wymyślił, że pomocnik będzie robił to co kiedyś operator . W zamian podnieśli im normy o 20% . A pomocnik wykonuje maksymalnie 5% tego co kiedyś operator. Więc czego tu nie rozumiesz ? Dobry sposób by podnieś normy tłumacząc sie tym ze teraz macie pomocnika . To macie lekko hahahahaha.

Kosma

Tak . Większość chce wykonywać swoją pracę spokojnie a nie ganiać za skanerem albo za papierem do drukarki by wydrukować rysunki . a nie zawsze jest w drukarce .albo robić zwroty gdy nic sie nie zgadza bo nigdy się nie zgadza. nikt nie chce tracić czas na szukanie miejsca by wygrzać denka. Brawo za pomysł z nastawiaczem czy też pomocnikiem . A jak komus się nie podoba to proszę opuścić dział zmienić na inny

Rozmowa

Byłem na rozmowie o pracę i ciągle brak odpowiedzi. Jak długo powinien czekać na zwrot

Lll
@Rozmowa

Chyba nie przyjmują do pracy

Kubaszq
@Rozmowa

Z reguły długo się nie czeka,jeśli od dłuższego czasu nic to obawiam się,że lipa.

Renia

dzień dobry. jest tu może ktoś kto realizował niedawno staż w dziale konstrukcji? Jest teraz dostępna oferta dla studenta w tym zakresie. wstępnie ją rozważam ale liczę na szczere opinie. po zakończeniu zależałoby mi aby zostać na stale

Lubil

Czy ta informacja o zmniejszaniu działów to prawda?

Maja

Oczywiście chodzi o zmniejszenie liczby osób, gdzieś taka informacja się przewija w rozmowach

Buda

Są operatorki i operatorzy którzy z trudem wyrabiają normy , już to widze jak z 1300 szt na zmianę przyjdzie im robić po 1500 . Tylko dlatego, że ustawiacz przezbroi i ustawi maszynę będziecie musieli robić np.o 200 szt więcej. Super pomysł z ustawiaczami ,śmiech po same pasy

Zyx
@Buda

Z opowiesci wiem ze byl kiedys 1Pan co i bez pomocnika robil ponad 2 tysie . Nie trudno policzyc jak robia 300 na godzinę to do przerwy mają już 1200 później do końca zmiany 100 I odbebnione

Skąpiec

Kolega pewnie robi na waszym centrum I chce się dorobić. Ale tym wpisem wydał Was ile możecie robić. Dobrze każdy wie że do przerwy zawsze każdy ma ponad tysiąc. Nie trudno policzyć ile wychodzi minimum 1800 I to na spokojnie można iść na kawę czy faje

Gubi
@Skąpiec

Zapraszam na dział... Bezpłatnie cie nauczę wszystkiego... Podaj kontakt będzie to anonimowe... I pokażesz jak robisz 1000 do przerwy :) zauważ maszyny wysoko wydajnościowe robią po 4 tys filtrów :) w tym mają osobę od mieszka.... Rdzeni.. Denek... My mamy 1200 i musimy to wszystko sami robić :) prosta matematyka :)

Prętka
@Skąpiec

Tak masz rację na k52 tyle się robi. Tylko tyle że tam się robi we dwòch.

Operator
@Gubi

A mnie bawi jak widzę pakowaczki które uczą się za pseudo operatorów na budkach tylko po to żeby dostać więcej kasy po rozwoju a pracować i tak tam nie będą kto na to pozwala ?

Wera
@Operator

Na łączeniu to samo byle papier był i kasa

Ojejku

Spokojnie , nikt nie będzie tyrał . Bo nie będzie komu . Popatrzcie kto tam robi . Po miesięcznej takiej dawce ostrej roboty w okresie letnim to co trzeci na zwolnieniu lekarskim . A starsze osoby ręce do wymiany . Nie życzę nikomu . Kto weźmie za ten pomysł kasę? Jak zawsze osoby które tygodnia by nie wytrzymały takiego tępa

Ustawiacze

Popieram być ustawiaczem, na J10 na nocnej zmianie teraz.!! Obserwuję od dłuższego czasu. Ustawiacze patrzą wypić kawkę, spolic faje przegladac wiadomości w kompie, trochę przełazic smiejąc się z innych a brygadzista za nich wszystko zrobi. Oni mają to robić? Przecież brygadzista więcej zarabia to niech on robi.

Gita

Sprawa jest prosta. Jeśli nie podobja się zmiany na budkach to droga wolna , zawsze możecie na inne działy przejść. Wyrażając swoje niezadowolenie, że macie robić do 200 szt więcej. Apel do porannej zmiany. Sami jesteście sobie winni tej sytuacji. Powinniście robić nie 200 a 300 więcej.

Prawo

Kto właściwie dał prawo tej M podnosić normy na budkach ? O co tu chodzi ? Jeśli ma być t.z. pomocnik i ma wykonywać pracę co dotychczas wykonywała operatorka, to proszę wyliczyć czas tak, ile zajmuje wpisy pomiarów, ile zajmują wzroty po przezbrojrniu . Ile zajmuje zasypsnie denek jeśli są zawilgocone . Proszę wyliczyć wszystko to co kiedyś robiła operatorka a teraz ma robić pomocnik . Jeśli wyjdzie godzina to max . Czyli 160-180 filtrow więcej. Prosta matematyka. A nie jak się słyszy ze nawet po 300 i więcej. Umiecie liczyć? Studia porobione ,za chyba kostke masła

Sedno
@Prawo

Proszę też zauważyć jedno i wiedza to przełożeni, nie reagują. Nie wszyscy są równi. Jednemu przychodzi z łatwością zrobić normę, drugiej osobie już gorzej . Z życia- jedna osoba przebiegnie km w 15 min , druga potrzebje na to 30 . Reagujcie

Sela
@Sedno

Jak ktoś kiedyś napisał chyba już. Jeśli w ten sposób ma wyglądać selekcja na tych maszynach, ze ma zostać połowa ludzi ,to wam się uda. Nie liczcie na to że przyjdą nowi jak się ruszy robota . Ludzie to nie maszyny

Brawo ty

Zajefajne podejście do sprawy . Tak trudno wyszkolić , wyuczyć nowych operatorów. A z gadania ich to co czwarty deklaruje ,że rozglada się za inna praca . Co trzeci już mówi że przyjdzie mu chodzić na zwolnienie lekarskie , jeśli nie będzie już sił . Gdy przyjdzie czas odrabiania 6 dniowek , 6 nocek pod rząd. I dzień w dzień po 1400 - 1500 filtrów. Brawo wy naprawdę

@Brawo ty

Stanowisko technologa polega na tym, żeby współpracować z operatorem, podczas wdrażania nowych indeksów, oraz żeby rozwiązywać problemy podczas produkcji, jeśli coś nie wychodzi zgodnie z planem kontroli itd. Mieliśmy wcześniej innych technologów na Eco i jakos ta współpraca przebiegała pomyślnie z szacunkiem z obydwu stron. Wiedza i doświadczeniem współgrała ....A nie jak teraz jakieś, swoje wizję technologa, jak ta pani Technolog i współpraca nie układa się jak kiedyś z innymi technologami.

Dowiesz się jutro

Marian
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jest w ogóle sens składać CV?

Wera

Udowodnił tym tylko że zostawia ściemniaczy u siebie ale może za to dostaje cenne informacje od takich.

Pobudka

Obudź się. Jeszcze do ciebie nie dotarło , że w tej firmie jesteś tylko pionkiem gry . Nie liczy się to kim jesteś albo kim byłaś. Ta maszyna np. zgrzewarka jest ważniejsza niż ty. Ona zawsze tam będzie stała , zawsze ktoś się znajdzie kto będzie na zgrzewaniu. Ty wymienna. Kto pamieta osoby które się zwolniły z np. 4 lata temu? Nikt . A zgrzewarka dalej zgrzewa, karuzele dalej się kręcą, nowe monterki są. Nowe pakowaczki. Tak to się dzieje . Obudź się i olej

Tyson

Nie każdy gwiazdorzy. Poza tym nikt nie bronił tym "starym mistrzom" zgłaszać się na brygadzistów więc niech teraz nie marudzą. Każdy mądry gdzieś z boku za plecami

Fajne te chłopaki z E-20, wygadani i z pełną kultura ????. Widać że idąc w delegacje l, nie patrza lecieć w bambuko tylko są pomocni ????

Prawda
@:)

Tak. Masz całkowita rację :). A spotkania świąteczno-noworoczne jakie są mega :) to urodzeni gentelmeni i tancerze:P nie idzie się z nimi nudzić. Pozdro chlopaki

Ebeg

A ja się cieszę ,ze się źle dzieje w firmie . Ze brak pracy. A to na złość innym pracownikom . W tej firmie są ludzie tak fałszywi, że głową mała . Znam wielu ludzi ale takich jak w tej firmie to świat nie widział. Gdy w firmie dobrze się dzieje to jeden drugiego by zagryzł z byle jakiego powodu . Gdy się dzieje im źle to jacy to oni są nieszczęśliwi, bo strach przed utratą pracy , bo piątki wolę A zaś odrabianie . Nie żal mi ich . Niech cierpią za ten fałsz

Jan

Masz racje pić i palić umie Obgaduje wszystkich a w domu syf ma Żona nic nie lepsza tylko innych obgadują W wiosce patrzeć na nich się nie da Tylko ciągle kłótnie i problemy z nimi

200 osob do zwolnienia prawda czy falsz ?

pracownik 2

Niech zwalniają! Kiedyś nikt nie zważał na to że nie będziesz miał pracy, nie było zapotrzebowania, więc do domu. U nas jak zwykle mydlą oczy że wysokie koszty zwolnień, to(usunięte przez administratora)lepiej niech cala firma zbańczy żeby parę osób miało pracę!? Zarząd do wymiany! W lutym zatrudnili nowych pracowników, pytam się, PO CO!? I jeszcze jedna sprawa, ten kto odpowiada za rynek turecki, już dawno powinien wylecieć na TWARZ!

Robol

Coś wiadomo więcej co z tymi zwolnieniami?

?

Ponoć około 20% załogi tak gadają Wszystko przez stara stronę,olejowe filtry coraz mniejsze zapotrzebowanie,idzie era elektryków, Dobrze że u nas (usunięte przez administratora) dużo i nawet 4brygady jeszcze mamy,teraz to wszyscy będą chcieli pracować na panelach!

Tut

Na rękę brutto 6,8 tys po 11 latach pracy

Borys

U nas 3 zwolnili

Magda

Czy wiadomo już co z umowami osób które mają do końca marca ? Będą przedłużone bo dziś już 19 a nie mamy żadnych informacji

Yyy
@Magda

Z tego co mi wiadomo to umowy z marca i kwietnia nie będą przedłużone

Praca
@Magda

Czy to potwierdzone info ,że w kwietniu też po 4 dni będziemy pracować?

Xyz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Może ktoś się wypowiedzieć jaka jest różnica w zarobkach między netbox,convert,wabmet,Kaczmarek ,mleczarnia ,filtron ?pracował ktoś może w innych firmach i może się wypowiedzieć na temat zarobków miedzy firmami?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Mam pytanie Czy firma obecnie prowadzi jakąś rekrutację?

Zostaw merytoryczną opinię o Wix - Filtron Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wix - Filtron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1042.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 959, z czego 130 to opinie pozytywne, 175 to opinie negatywne, a 654 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wix - Filtron Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 1035 ocen.
  • Wrocławska 145
    63-800 Gostyń