Opinie o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZG Janina. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZG Janina o rekrutacji.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Zly

Wzięliście paski? Związkom płacicie ponad 1000zł na rok!! Czy potrafią coś zorganizować? Od przyszłego miesiąca wszystkie składki w górę, bo płacą minimalną rośnie...realne zarobki coraz niższe. Ceny coraz większe. Wypłaty to porażka.

Praca
@Pewniak

Zobaczymy co przyniesie następna wypłata,jak dalej tak weźmy paski i do związków wypisać się a sorki wy jeździcie na wycieczki więc wam szkoda

Leniuszek

Powinniśmy godnie zarabiać bez świat. Ja mam rodzinę dzieci i nie mam zamiaru czas tracić w wolne dni na jancie zamiast posiedzieć z najbliższymi.

Bella
@Leniuszek

Bo taka jest prawda. Przy takich cenach i opłatach za media obecne wypłaty to porażka.

Gornik

Panowie i panie proponuje wejsc na fb Gornicza Brac i poczytac komentarze odnosnie ogloszenia o przyjeciach (stawkach wynagrodzenia)pod firme sug na kopalnie Tauron Wydobycie! Gdzie my jestesmy z zarobkami w naszej kopalni!!!i ogolnie górnictwie!!!a juz sa komentarze ze wypłaty byly mniejsze o 500zl ale teraz druga transza...na koniec października to ludzie siedza cicho!!a wydobycie pelna para!a cena wegla jak rok temu!!!!szczęść Boże koledzy i koleżanki

IQ

Lampownia należy w strukturze zakładu pod wentylację Co tam Cię tak denerwuje , co....??

Górnik

Kontrmanifestacja 8 mają 10 przyjdźcie walczyć o kopalnie .wyzucmy tych Tatarów i emerytów z kopalni co tera- chcą walczyć za zmkniecie kopalni bo im czepię domami ale jak pracowali to i to nie przeszkadzalo

Norma

To nie wina avatara tylko dozoru że pozwalają gościowi chodzić po powierzchni a zapisany jest do wody. Zresztą mamy tyłu kalfasow u góry że jeszcze jednego można ukryć.

Tosiek
@Norma

Słyszałem że piszę się do wody a zostaje u góry w tartaku, ale podobno w tygodniu też nie siedzi do końca zmiany tylko go później odbijają. Jak to mówią na układy nie ma rady .

@Tosiek

Który to taki mistrz? Trzeba ujawniać i robić porządki z takimi typami.

Niepewny Nowy wpis
@Pewniak

Nie wiesz bucu że to twój stary...

Bolo

Odsprzed@m miejsce na święta Środa rano Piątek Rano Sobota rano Niedziela Noc cena za jedno 100 zł przeważnie pompowanie lub wzmacnianie obudowy.

Lol
@Bolo

Okazja biorę, płatność blikiem.

Do Leona
@Lol

A synthos w Oświęcimiu zawalony węglem z kolumbi a po 2028 firma synthos całkowicie przechodzi na gaz i elektrownię atomową dużo firm w Polsce kupuje tylko węgiel ,miał z zagranicy ale tylko do 2030 roku , bo później już nie wolno mają być wszystkie elektrownie na węgiel wygaszone , bo tak to ogromne kary będzie płaciła Polska UE , poza tym kasa z KO idzie na źródła odnawialne aby się przekształcać i wypierać węgiel do 2030 roku

Renatka
@Bolo

A czy jeszcze ktoś kupuje węgiel do palenia wszystko tylko gazem liczy się tylko OZE , wasz węgiel na zwały elektrownia w jaworznie do 2030 roku

@Renatka

U nas mają otwierać nowe kopalnie, także którzy się rekrutacja do pracy. Zarobki idą cały czas w górę, każdy dorobi do emerytury bo mamy fedrować do 2048 :)

Renatka
@Pewniak

Niemcy w Polsce mają kupią piast zimowit i Brzeszcze czy ktoś coś na ten temat slyszal

@Renatka

I mają też otwierać nowe kopalnie podobno, także węgiel wraca na top w naszym kraju. Piece węglowe znowu wracają do sprzedaży..

Ładnie leci w dół węgiel z Kolumbi 450 zł tona ekogroszku

@Do montera

To super ze ekogroszek tanieje z Kolumbi to w Polsce też musi stanieć bo w innym razie kopalnie będą zasypane jeszcze gorzej niż teraz to wszystko śmierdzi zamknięciem , agornicy na wiatraki

@Dopewniaka
@Pewniak

Co ty kurna jadłeś że takie głupoty piszesz a może jesteś synusiem prezesia....

@@Dopewniaka

Piszę prawdę węgiel tanieje , zaraz na kopalniach polski węgiel poleci w dół jakoś kopalnie do 2030 roku muszą dotrzeć , później zamykanie

Dopewniaka
@@Dopewniaka

Gość mądrze pisze węgiel leci w dół kopalnie będą miały bardzo duży problem z węglem rynek zapchany węglem , a jeszcze tanieje 450 zł ekogroszku

Pewniak Nowy wpis
@Dopewniaka

Dobrze , że nasze kopalnie do 2048. Węgiel idzie jak świeże bułeczki, ludzie masowo kupują, dlatego wzrasta wydobycie , brawo Polacy!

Marchewka Nowy wpis
@Pewniak

A umowa podpisana że kopalnie będą do 2048 festiwalu nic nie podpisane a z Brukseli informacje płyną że kopalnie do 2030 roku a szablonu górnicy jeszcze w to wierzą kopalnie zasypane węglem nie ma odbiorców wszystkie elektrownie do 2030 roku ludzie przechodzą na gaz państwo polskie dostało kasę z KPO na zamykanie kopaln

Pewniak Nowy wpis
@Marchewka

Dobrze że nasze są rentowne i do 2048, jeszcze sporo lat fedrowania. Można się nawet teraz przyjmować do pracy, każdy dorobi do emerytury...

On

Ciekawe kiedy zwiazki złożą pismo do nowego zarządu PKW o wprowadzenie kart płatniczych zamiast kartek (hallo mamy 21 wiek wszystkie kopalnie mają karty)przeciez da się zablokowac alko tyton czy paliwo!!!!chyba że zwiazki maja z tego jakiś profit jakoś dziwnie związki są tatanie neutralne bo już w sugu nie można robić sobota niedziela i bic kasy czyżby kasa się skończyła (usunięte przez administratora)

Ferajna

Jak tam rylee zapisani już na całą majówkę bez wybitek.haha Poszedł uzdrowiciel do zarządu to macie.

Górnik

Ile pracowales na dole? Ja mowie ze wogule a prezes do mnie,pojdziesz do sugu 2 tam zarobisz i nauczysz sie pracy w trybie przyspieszonym. Flachy nie mialem bo nie wiedzialem???? a szkoda bo dostalem stawke 22zl/h a pewnie z flacha wiecej by bylo tak mi chlopaki mowili. Szkoda ze janina jest zaniedbana bo praca po 2 tygodniach sie podoba

Palisz? To uwazaj bo kara jest ktora podpisales. Nie pracowales na kopalni to wiecej pytan nie mam. Wyjdzie na dole co potrafisz

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno

Marchewka

Słyszałem o podwyzkach bo kasa płynie z KPO i my górnicy dostaniemy podwyżkę zad się zgodzil

Do ryla

A ludzie się cieszą że dostaliśmy kasę z KPO będzie czyste powietrze w lipcu 2 transza najwięcej ma iść na Śląsk i malopolske

@Marchewka

Zniknęło mnóstwo wpisów, łącznie z moimi

Patol
@elektromonter

Bo admin to jakiś chory patus czasami nawet nie doda. Wycina część tekstu chociaż nie było nic wulgarnego .

Górnik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam, chciałbyś się dowiedzieć czy ma ktoś tu wiedzę na temat aplikacji bo na kopalni jak zawsze nic nie wiadomo (brak jakich kolwiek informacji na różne tematy) , czy będzie aktualizowana apka bo minęło pół roku i nic się nie zmieniło w niej ??

Do ryla

To sobie sam kup ubrania i chodź ,duża kasa z KPO przyszła do Polski na transformację Śląska i Małopolski do małopolski ma trafić 200 wiatraków aby wyłączać elektrownie węglowe do 2030 roku z OZE ma być wytwarzane 80 procent energii , a 20 procent z wegla następna pula pieniędzy ma nadejść w czerwcu

@Do ryla

Dobrze że nasze kopalnie jeszcze 30 lat będą funkcjonować i potrzeba rąk do pracy, przyjęcia mają ruszać pełna parą.. popyt na węgiel cały czas rośnie! Brawo Polacy

@Do ryla

Ja sobie sam kupiłem ubrania i chodzę a kopalnie mam w nosie

Pewniak

A u nas zapowiadają spore podwyżki, także nic tylko przyjmować się na kopalnie :)

Pewniak

A ja słyszałem że u nas spore podwyżki więc wiatraki nas nie interesują, wydobycie do 2048 , brawo Górnicy!

elektromonter

Dziwne , na Brzeszczach właśnie przestali chodzić w święta do pracy bo prezes kazali że jest tylko do zapłaty , ogólnie nie opłaca się robić świąt do zapłaty za 120zł brutto plus kartkę więcej niż zwykły czarny dzień, lepiej wybrać.

Wyplata

Ostatnio słyszałem o problemach z wypłatą i ponoć może być jakaś fala zwolnień. Ktoś coś też słyszał?

2eq
@Wyplata

Fali zwolnień nie będzie, poprostu ludzie co roku idą na emeryture i nowych się nie będzie przyjmować, nie siej propagandy.

Pewniak

Do że nasze kopalnie do 2048, zapraszamy na kopalnie, przyjęcia cały czas, każdy dorobi do emerytury!

Haha

Tak wiatraki i inne OZE. Zobaczymy jak długo pociągną. Ciakwe skąd będziesz brał prąd do swoich elektryków. Bo ja nadal obstawiam, że z elektrowni węglowej zasilanych polskim węglem. Rząd już sam zacząl panikować i zakazał importu z zagranicy, bo widzi co się dzieje i żeby się nie uzależniać od innych krajów, stawia na nasz węgiel. Więc skończ już opowiadać te swoje historie o fotowoltaice bo można się w to bawić ale nie opierać na tym całej gospodarki kraju.

Ryl
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Co tam górniki. Mamy nowego dyrektora?

Tomi

Chciałbym zapytać ile wypłaci kopalnia na czysto za węgiel jeżeli nie wybierzemy talonów, dzięki

Laki
@Tomi

Ok 920 na rękę za tonę

@Tomi

1200zł na koniec listopada za tonę

Jiii

1200 zł tyle mają płacić

Arek

jeżeli nie wybierzemy węgla to kiedy kopqlnia wypalci całość pieniędzy..?

R

30 listopad 2024 9600 zlotych

@R

Ale to 9600 brutto czyli po potrąceniach i chorobowych dużo dużo mniej..

xax
@Adios

Jeżeli masz węgiel do wybrania "w naturze" to co miesiąc potrącają Ci podatek z wypłaty, także jeżeli nie wykorzystasz talonów to powinni wypłacić kwotę netto. L4 nie ma na to żadnego wpływu

@xax

Wszystko dobrze tylko cza czekać 2 tygodnie na węgiel pierwsze obsługa elektrowni , później ludzi ja sobie już kupię 1 tone , bo przechodzę na gaz bo człowiek na człowieku przechodzi na gaz , najtańsze źródło do ogrzewania domu ten kto pali jeszcze węglem to już zakupił z Kolumbi tona 700 zł ekogroszku

elektromonter

Ja już troszke lat żyje i widziałem zakłady które w ten sposób upadały w latach 1990-2002. Najpierw robiło sie paroletnią promocje na dany towar (nawet ceny dampingowe), potem polskie przedsiebiorstwa upadały i odbijało sie na sprzedaży 200-400 procent bo konkurencji nie było. Polacy to jednak idioci, nie potrafią swojego szanować . Wszyscy myślą , że gospodarka jest u nas światowa haha wykończą do reszty nasz przemysł i będziemy wszyscy na szparagi jeździć zbierać. Bo innych robót dla nas nie będzie. Ci co sie teraz cieszą , ze kupują tani węgiel nie zdają sobie sprawy , że Unia wykańcza nasze górnictwo wszelakimi podatkami których np. kolumbia nie płaci . To tyczy nie tylko górnictwa, ale wszystkich gałęzi dochodowych

Pewniak

Duża większość Polaków jest za Polską gospodarka dlatego wybierają sprawdzony węgiel, brawo Polacy, będziemy otwierać nowe kopalnie, także zapraszamy do pracy:)

Górnik1980

Pieniądze dostaniesz 30 listopada

@xax

To czemu w zeszłym roku wypłacili mi 750 za tonę na koniec listopada? Oczywiście że l4 ma wpływ nawet pytałem o to w biurze

Do ryla

Na kopalni w Brzeszczach pełne zwały podobno pierwsza do zamknięcia kopalnia w Małopolsce

On
@Adios

Chorobowego z węgla nie odtrącają!!!!!

jakie wypłaty panowie ??

sobek

sztosik 6500 3 święta

G2

Panowie PKW jest spółką która nie musi brać dotacji z budżetu a tym samym nie mamy związanych rąk aż tak jak PGG że skoro dostajecie kasę to wymagają zamknięcia jakiejś kopalni Wolę n ie mieć jakiś tam dodatków jak maja PGG Wolę móc przepracować jeszcze te 15 czy nawet 20 lat jeśli zostanie parę lat do zamknięcia zakładu to jeszcze mogę dorobić . Ruszcze (usunięte przez administratora)trochę i najważniejsze wykopać związkowców rozwalić układy.

Do ryla

Oni nie chcą dawać urlopów górniczych tylko odprawy tym tylko Bruksela się interesuje

Olo

Mamy nowego prezesa może zrobi się w końcu porządek z kartkami żywnosciowymi żeby były na kartę. To czas żeby zacząć znowu rozmowy na ten temat panowie ze Związków!!!

ZZR

Wczasy pod gruszą od tego roku poszły do góry.

@ZZR

Napisz coś więcej na ten temat co i ile

qwd

1950 brutto

@Etam

Jak dostać się do ratownictwa?

@@Etam

musisz być zdrowy fizycznie oraz mieć ukończone 21 lat życia i 2 lata pracy na dole i mieć zawód oraz dobra opinie od kierownika odzialu

@Arek

I musza Cię wypuścić z oddziału w którym pracujesz jak chcesz się przenieść..

Zorro

Musisz mieć ukończone 23 lata , minimum 2 lata pracy w górnictwie

ryl

Lata temu to były czasy gdy w grudniu i na " KARPIA " i na wiosnę na Święta Wielkanocne dostało się parę groszy . Od dłuższego czasu wmawiano nam ,że piniendzy niema i nie będzie i tak tym sposobem przkonano nas ,że tak musi być , że na święta się żadne pieniądze nie należą . Nawet w urzędach i szkołach , przedszkolach , które są finansowane z naszych podatków , dostają pracownicy pieniądze na święta !!!! Dostaliście życzenia , kartka z nimi powieszona jest na głównym wejściu na cechownię . Proszę szybciutko sobie przeczytać i nakarmić nimi dzieci !!!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

U kogo mogę załatwić zwrot choćby częściowy zwrotów leczenia po l4?

Tomy

Mają coś wypłacać na święta? Jakaś jednorazówki?

@Tomy

Podobno mają być, kopalnia ma zyski więc będzie wypłacać pieniążki.

Zostaw merytoryczną opinię o ZG Janina - Libiąż

• Jak się pracuje w ZG Janina?

Zobacz opinie na temat firmy ZG Janina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZG Janina?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1083, z czego 272 to opinie pozytywne, 123 to opinie negatywne, a 688 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZG Janina?

Kandydaci do pracy w ZG Janina napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZG Janina
3.6/5 Na podstawie 2724 ocen.

ZG Janina