Opinie o OBI w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OBI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie OBI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Warszawa

W obi się nie robi

Od razu na wstępie powiem tak, najgorsza robota jaką miałem i pierwsza w której było mi wstyd pracować i pokazywać się klientom. W handlu robię już parę lat, ale tak badziewnego podejścia do klienta nie widzałem, generalnie według ludzi tam "lubiących" pracować obsługa klienta polega na tym aby mówić mu że nie ma towaru na zamówienie. Podejście do nowego pracownika jest śmieszne, stawiają cie na dziale i tyle, zero przeszkolenia nic, koledzy z działu są mało pomocni, generalnie mają swoją "robotę", na samym sklepie jest taki (usunięte przez administratora) że długo by pisać, połowa towarów jest gdzieś upchana na magazynie ale nikt ci nie powie gdzie bo sami nie wiedza nie chce im się szukać, logistyka tam po prostu śpi. Jak jest trudny klient to kierownik nie wyjdzie i nie pomoże, jak jest problem to olej klienta mi się (usunięte przez administratora) nie chce ruszyć. Płaca jest śmieszna lepiej iść na jakiś magazym zarobicie tyle samo albo więcej i będziecie mieć wiekszy spokój. Najgorsza praca jaka miałem. Niech się zmieni dyrekcja albo weźmie za robotę.

Krakow

Kupiłam traktorek kosiarek w Krakowie na ul stawowej po przywiezieniu do domu nie odpalił .była kupiona w sobotę A w poniedziałek zawiezlismy do sklepu z reklamacja ,zwielka laska przyjęli i oddali do serwisu po dwóch tygodniach dzwonią że naprawia że względu na klienta silnik zawarty, przecież ja kupiłam u nich nowy sprzęt A nie naprawiamy nie wiem gdzie to powinnam zgłosić z góry dziękuję pozdrawiam na sklepie nie mają serwisu kupuje się kota w worku

klient

Witam, od sierpnia ma wejść nowy bank do OBI - Citi, czy coś już wiadomo jaką ma ofertę?

wojtek_00

Pracownik Serwisu Towarowego, OBI Warszawa al. Krakowska jakie jest wynagrodzenie trochę lepiej niż najniższa krajowa? Warto tam próbować? Pozdrawiam Wojtek

Doradca Klienta

spoko, profesjonalnie, miłe panie z hr, bez zadnej ściemy, umowa od ręki

o przebieg dotychczasowej pracy, oczekiwania itd test kompetencji i tyle

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maryla

Czy ktoś pracował w dziale marketingu? Jak wrażenia, również niepochlebne?

@Maryla

Nie polecam, rotacja ogromna, nie bez powodu.

Kaśka

Potwierdzam. W ostatnim roku wymienił się prawie cały zespół. Niekompetentni managerowie sprawiają, że pracownicy uciekają z tego zespołu.

Wiecie czy w OBI szukają chętnych na staż?

Op

Tak, ale zwykle w okresie wakacyjnym

Pracownik Serwisu Towarowego

Pracownik Serwisu Towarowego. Na czym polega te stanowisko? Co dokładnie należy do obowiązków osoby zatrudnionej na takim stanowisku?

Okej
@Pracownik Serwisu Towarowego

Dokładanie towaru, Dbanie o ich ładny wygląd. Ogólnie chodzisz tylko z paletami tam i spowrotem :) Ale fajna praca. Ja nie narzekam :)

Ablable

Najlepsze jest to ze Ci co pracują po x lat nie mają odwagi i robią im co chcą. Zarabiają tyle co w lidlu na start. Liżą tyłki i jednocześnie marudzą. Godzą się na mobing. Młodzi mają więcej rozumu i odchodzą

Ndibdkshsmjsvmshbdmdhdb

Obi na radz.166 go dramat dla pracownika. Opeery i mobbing. Ciągle źle i ciagle wiecej. Nie ma premii! Nie zatrudniajcie sie serio. Strata czasu

Makaron
@Ndibdkshsmjsvmshbdmdhdb

Premia jest ale dla centrali. (usunięte przez administratora)

Asia

Czy kasjerki ponoszą odpowiedzialnośc za braki w kasie? Pytam, bo chcę tam pracować a w innych firmach nie miałam takiej odpowiedzialności, przy dużym ruchu niestety można się pomylić

Agg

Słyszałam że ostatnio w obi na Radzyminskiej była inspekcja pracy, ciekawe o co chodziło.

Ciekawa

Witam!Ile mozna zarobic w obi brutto?pozdrawiam

Obiektywny

Wszystkie komentarze odnośnie złego traktowania pracowników niestety maja potwierdzenie w rzeczywistości. Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją gdzie jeden z kierowników działu był na tkz dywaniku a przekleństwa które wykrzykiwal jeden z dyrektorów słyszeli klienci którzy byli przy głównym punkcie informacyjnym - to jest poprostu żenujące. Nie wspomnę już o problemie z wypłatą nadgodzin za które wiele osób nie dostaje pieniędzy, niestety nawet jeśli chcą odebrać te godziny to nie mogą bo nie ma kto wtedy pracować. Market ogólnie zaniedbany a przez podejście głównego kierownictwa niestety odradzam aplikowania do tego sklepu-ludzie przychodzą tu i albo idą na zwolnienie albo sami się zwalniają po tygodniu.

Czy pracodawca OBI motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Oczywiście dając co raz więcej obowiązków i mrzonki odnośnie podwyżek ????????

Bela

Nie polecam pracy w obi wyzysk praca ponad swoje obowiązki. Po kilku miesiącach się zwolnilem.

Karol
@Bela

Co dokładnie należało do Twoich obowiązków, gdy pracowałeś w firmie OBI? Czyżby pracodawca powierzał Ci większą ilość obowiązków niż tą, którą miałeś w umowie? Uzupełnij, proszę swój komentarz.

Himoplp

Dokładnie, bo zastanawiam się czy warto

Belfer

Pracowałem ponak 1 rok ,poniżanie pracowników przez kadrę kierowniczą,, pełena manipulacja na psychikę. standardy korporacyjne.Małe pniądze za obsługę klienta,wydawanie towaru z magazynu,beznadzieja omijanie ,szkoda nerwów.

kram

Bylem na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Analityka Biznesowego. Warunki kiepskie, brak premii, brzydkie biuro. Miałem otrzymać odpowiedz w ciagu 2 tygodni po spotkaniu, zero odzewu. Świadczy to tylko o firmie i jak są traktowani pracownicy nie polecam.

nikofiko

A czy ktoś ma doświadczenia związane z pracą w centrali na stanowisku specjalisty ds. nieruchomości? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, jakiego wynagrodzenie można się spodziewać? Każda informacja i uwagi będą dla mnie cenne. Pozdrawiam

Przemysław
@nikofiko

Nie tak dawno interesowało Cię stanowisko specjalisty ds. nieruchomości. Chciałbym ustalić, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować?

TS

Czy ktoś może coś napisać o dziale informacji - wysepka - Warszawa Radzymińska?

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Warszawa

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OBI?

Kandydaci do pracy w OBI napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OBI
2.2/5 Na podstawie 93 ocen.

OBI