Opinie o Mondelez w Skarbimierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mondelez. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mondelez o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Skarbimierz

Zabcia01

Jak wygląda umowa w tej firmie, jest to okres próbny, czy co miesiąc nowa umowa?? Stanowisko pakowacz, która się wypowie

Usual

Jeszcze raz cos sie stanie to nedługo nawet noże i zaklejarki zabiorą, wiec polecam tylko dla tych o mocnych zębach bo trzeba będzie jakoś sobie radzić

puk

balonowe

Basia

Hej. Pozdrawiam karlicę z box. Ta, co chodzi na koturnach,żeby być wyższa..

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mondelez? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Automatyk
Skarbimierz
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Operator/ka maszyn przetwórczych
Skarbimierz
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.
www

Pracuję tam kilka lat, praca nie jest ciężka tylko przyjmą jakieś barachło i z tym są największe problemy.

Tymon

Nowy w okolicy jestem. Co to ta iluminacja? Warto tam iść? Można tam z kimś pogadać? Czy tylko jakieś hostessy ? CV można zostawić?

No_jak_to_kto

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła, domowe przedszkole i psychiatryk. Tyle o zakładzie można napisać.

Kinga

Czy obecnie są jakieś przyjęcia do pracy ???

...taka prawda

śmieszą mnie wypowiedzi typu, że gnoją ludzi z wykształceniem :D , może po prostu przy rekrutacji niech "te wykształcone" osoby określą się, że startują na kierownicze stanowiska a nie na zwykłego operatora :D a później zdziwione, że po studiach (często zaocznych i w dodatku AWF) traktowane są na równi z człowiekiem po zawodówce, to raz.... a dwa nie od dziś wiadomo, że pracodawcy na niskich stanowiskach nie chcą osób "wykształconych" bo są oni po prostu bardziej konfliktowi i to doskonale widać w obecnych tu komentarzach. Oczywiście większość tego typu wypowiedzi lecą z ust np takiego dzbana Pawełka z wykształcenia "historyka" który widziałby się jako kierownik a nadaję się ledwo do sypania worków ... no ale cóż.... kwestią wynagrodzenia to hmmm... no nie jest najlepiej na Skarbimierzu ale też nie najgorzej jeśli chodzi o co niektóre stanowiska.... ale w dobie dzisiejszego bezrobocia to ten co się przyjmuję jako operator to człowiek albo młody bez doświadczenia i ambicji po szkole, albo już leciwy, albo patol jak już pisaliście.... a te wykształcone kwoki co im blokują szanse na rozwój niech poszukają takich stanowisk i firm w których będą ich inaczej traktować :P ... myślę, że jest wielu zadowolonych z pracy w Mondelez i pewnie drugie tyle hejterów ..... pozdro

Zima
@...taka prawda

Niestety tym wykształconym kwokom jak piszesz nie dają szansy na rozwój, chyba że mają dobre plecy. Po wielu latach pracy, jeżeli nie masz innych możliwości rezygnują z pracy. Większość tych co siedzi na stolikach są od początku i trzymają się tej roboty, bo i z wykształceniem zazwyczaj nie najlepiej. Ci, co mają dość po wielu latach odchodzą, bo nie są doceniane, premie też często ucinają.

smiesznymondelez
@...taka prawda

ojej napisała to osoba bez wykształcenia, broniąca tumoków i degeneratów. A mnie śmieszą ludzie bez wykształcenia jakiegokolwiek

Krzysztof
@smiesznymondelez

Jesteście dobrze zorientowani, jeżeli chodzi o to, jak wygląda praca w firmie Mondelez, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy atmosfera wśród zatrudnionych osób jest dobra? Pytam o to, ponieważ chciałbym ustalić, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na pomoc i wsparcie, które są tak ważne w pierwszych tygodniach pracy w nowej firmie.

Oo.
@Krzysztof

Prawdę mówiąc to zależy na jaką zmianę trafisz. Jedni są mega pomocni a drudzy mogą Ci podkladac "świnie". Kiedy ja się przyjmowałam na szczęście trafiłam na naprawdę wporzadku ludzi...

no cóż
@Krzysztof

(usunięte przez administratora) (chociaż z tego co się orientuję pozwalniali ludzi, bo pracy nie ma więc musisz czekać chyba do wiosny) a jeśli jesteś osobą, która zamiast włażenie w (usunięte przez administratora) ceni pracę i nie donosi na kolegów z pracy to szukaj gdzie indziej.

@Oo.

Ludzi pozwalniano a ogłoszenia, na olx i pracuj. Pl wciąż są gdzie sens i gdzie logika. Pozdrawiam

Hej
@Quake315

Też to zauważyłam, ale rozmawiałam ze znajomą co tam pracuje od dłuższego czasu i oni tak właśnie robią. Ludzie zdali kluczę przed 1 listopada i teraz mają czekać.

Oo.
@Quake315

Faktycznie, teraz do mnie dotarło że grają nie fair i człowiek może stawać na rzesach, ale kończy się 1.5 roku tymczasowki z obiecanego wakatu zostaje tylko wspomnienie.

quake315
@Oo.

A człowiek daje z siebie ile może by się utrzymać.

Zawód dyrektor
@quake315

Wiesz co obserwuję twoje wpisy od pewnego czasu i wnioskuję że masz bardzo negatywne zdanie na temat pracy w mondelez. Z wieloma twoimi argumentami się zgadzam, zastanawia mnie tylko jedna rzecz, co ty tam dalej robisz? Na forum jesteś już bardzo długo i bardzo długo negatywnie wypowiadasz się o tej firmie. Opowiedz historię swojego życia i wytłumacz dlaczego świadomie robisz sobie krzywdę pracując w mondelez? No chyba że tam nie pracujesz tylko trollujesz, a jeśli pracujesz, to wydaje się bardzo nielogiczne że nadal nie zrobiłeś nic żeby zmienić swoją sytuację. Pracy dookoła jest w brud. Skoro ci tak źle to co ty tam dalej robisz? I żeby było jasne, nie obstaję po stronie mondelez, tylko zastanawiam się o co chodzi. Czy wylewanie swoich żali w Internecie to jest recepta na szczęście, czy też po prostu świadomie obmawiasz pracodawcę, ale po prostu nie chce ci się nic zmienić w swoim życiu bo łatwiej jest ponażekać ale czuć się bezpiecznie w swoim qrwidołku? Nic osobistego. Po prostu wytłumacz. Dzięki

Skaczący jak małpa
@Hej

Na co czekać? na śnieg ?

Miałam okazję pracować w tej firmie...i jakie są moje odczucia? Praca nie najgorsza. Wiadomo, że trzeba robić wszystko w szybkim tempie, ale to nie zaskoczenie, bo w każdej fabryce trzeba mieć spryt. Śmieszy mnie, że ludzie tak narzekają , że jest tam tak beznadziejnie...hmm to po co tam pracujecie? Ludzie, którzy przychodzą pracować przez agencje pracy chcieli by pracować, lecz niestety nie ma wolnych miejsc pracy. Osobiście polecam tą firmę, jedyny minus to brak możliwości pójścia do toalety tzn, nie ma kto Cie zastąpić, a taśmy nie można zatrzymać. To jedynie mi się nie podobało. Bo powinna być osoba zastępcza, która przyjdzie i normalnie idziesz załatwić sprawę fizjologiczną. Także, tu osobom zarządzającym radzę, aby wzięli to pod uwagę, a jak tego nie rozumieją, hmm proponuje stanąć na taśmie i zamienić się rolą. Myślę, że szybko to uległo by zmianie. Co do ludzi tam pracujacych to nie wypowiadam się, bo wszędzie znajdą się " krzyczące babsztyle " ???? pozdrawiam ????

Ola

Czy na wszystkich działach jest czterobrygadówka ? jak zarobi i czy przyjmują przez firmę czy przez pośrednia na krótki czas

Agata
@Ola

@Ola Aplikowalaś już? Daj koniecznie znać, jaki będzie rezultat Twojej rozmowy i jakie pytania otrzymałaś? Dzięki.

Praciwnik
@Agata

W tym okresie jesienno zimowym to raczej nie przyjmują. Lepiej wysłać CV do innych firm.

Andriej123

Tak to gdzie ten rozwój???

A ja uważam że to dobra firma, nigdzie nie ma rewelacji. Jeżeli ktoś wykazuje inicjatywę i jest zaangażowany to jest w stanie się rozwijać i zarabiać coraz lepsze pieniądze. Jest dużo różnych programów, w których dzięki zaangażowaniu i chęciom można zarabiać dodatkowe pieniądze. Wystarczy chcieć. Czytając te posty widać, że najwięcej do powiedzenia mają ludzie , którzy swoją postawą wnieśli najmniejszy wkład na produkcje, po to, żeby wszystkim lepiej się pracowało. No cóż, taka już domena tych wszystkich forów, że jedyne co można spotkać to hejt.

Zwyczajna.

Ludzie ludziom stworzyli piekło...Jak mówią Niemcy zróbmy kilku liderów w grupie a sami Polacy stworzą sobie (usunięte przez administratora)

ZENEK

dramat co tam się dzieje. Klikajcie ten (usunięte przez administratora) z daleka. Wszystko ładnie wygląda z daleka A tam (usunięte przez administratora) pleśń i brud. W głowie się wam nie mieści co jecie. Ale góra się tym nie przejmuje. Tabelki się zgadzają i jest ok. Żeby pracować trzeba być dupowlazem. Liżą (usunięte przez administratora) jedni drugim. Nie do zwierzenia co człowiek może zrobić żebyś dostać stołek. Aż obrzydzenie bierze. Same niełuki i debile . Myślałem że to sen ale taka rzeczywistość.

Pffff
@ZENEK

Jakbyś się do roboty przyłożył to by było czysto. Idź się popłakać do mamy

@ZENEK

Brawo, wkońcu ktoś raz i konkretnie o nich napisał.

Andrea

Czy to prawda że w zakładzie praca jest coraz cięższa a wypłata jest coraz mniejsza? I czy faktycznie zatrudniają coraz częściej ludzi którzy chcą już tylko zarobić na napoje alkoholowe ?

Andriej123

dokładnie tak jak piszesz

Denaturat
@Andrea

Tak to prawda. Wiekszosc ludzi to degeneraci społeczni, nieudacznicy itp. Jeszcze trochę i w tym przewspanialym zakladzie beda pracować wszystkie odpady społeczeństwa.

Xyz
@Denaturat

To ciekawe co Ty tam robisz i do jakiej grupy się zaliczysz?

ciekawy
@Andrea

Jaka stawka jest na produkcji?

laland
@Andrea

Prawda a ludzie co mają szkoły są dyskryminowani zresztą kadra ma swoich pupilków i oni są tam bezpieczni

Anka
@ciekawy

Jako pakowaczka - najniższa krajowa. Jako operator ok. 2900 brutto.

Nnn
@Andrea

Brak słów co tam się dzieje nieroby zarabiają dobra kasę po znajomości a uczciwie pracujący grosze to samo na pakowni jest czy frisie byłem tam więc znam sytuację nie polecam firmy

Cr

Co na to powie Julian z Cr...

@laland

Jakie szkoły taka praca. Hahaha

@laland

Ludzie którzy mają szkoły nie poniżają się jak TY

Cr2
@Cr

Julian dobrze wie ...

----->

przypuszczam że ten który tak pisze o niedocenianiu wykształconych pewnie sam skończył podstawówkę albo zawodówkę, dlatego prawdopodobnie pasuje do tej pracy idealnie, na pocieszenie dodam że zawsze można zmienić pracę jak się nie podoba

Aniom

Starzy pracownicyWykorzystują nowych pracowników.

@Aniom

Jak wykorzystują ????. Tak?

jesiennydeszcz

Jak tam wspaniały mondelez dalej zatrudniacie kryminalistów, nierobów, ludzi bez żadnego wykształcenia i wznosicie ich na wyżyny a tych co chcą pracować, mają wykształcenie, i chcą się czegoś nauczyć to dyskryminujecie?

@jesiennydeszcz

Siewcy nienawiści i tyle w temacie.

Aaa

Porażka

AAA

Powiem krótko, psychiatryk

@AAA

jest dobrze, wypłata co miesiąc, jedzonko na stołówce jest (szkoda że nie za 1 zł obiad jak gdzie indziej), czego chcieć więcej

Mix
@AAA

Gorzej brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 16 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mondelez