Opinie o Mondelez w Skarbimierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mondelez. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mondelez o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Skarbimierz

PaniM

Praca w mondelezie to masakra ,nie polecam tego miejsca z własnego doświadczenia :) chamstwo ,ze strony pracowników jak i kluczowej ,naprawde ludzie nawet nie zatrudniajcie sie w tej "fabryce" bo tylko bedziecie sie męczyć ,pozdrawiam :)

Natalia

@Pracownicy Mondelez, wcześniej staram się dopytać o to co dokładnie dzieje się w Mondelezie ale nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi. Dopytam w takim razie Ciebie, piszesz o tym, że wiele osób z firmy odeszło, jaki był tego powód? Zastanawiam się też czy Ci nowi pracownicy mieli czas, żeby dobrze poznać firmę i wprowadzić swoje zarządzanie, skoro pracują od nowego roku?

Malina

Czy może ktos opowiedzieć jak pracuje sie w fabryce gum do żucia? Jaka atmosfera, jakie zarobki, czy ogólnie praca jest znośna?

Pracownicy Mondelez

Praca w Mondelez to jedna wielka patologia . Dlaczego tak twierdze , bardzo dużo w tym roku osób (dobrych )odeszło ( pracownicy fizyczni , prac. biurowy . liderzy , kierownicy) . Osoby które obecnie przejęły funkcji po byłych kierownikach , liderach nie maja zielonego pojęcia o zarzadzaniu , maja bardzo wymagania , a same nic nie robią. Nie dajcie się zwieść nie w zakładzie czekolady jest dobra atmosfera , dobre zarobki 1900 zł ( plus 50 podwyżki ) . To wszystko jest kłamstwo . Jak już wcześniej piszałem w tym zakładzie ludzie się zwalniają i jest coraz ciężej . Od marca trwa rekrutacja i na początku września przybyło tylko 15 osób , gdzie zakład twierdził ze zatrudni do września 60 osób . Odradzamy tej pracy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mondelez? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Automatyk
Skarbimierz
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Operator/ka maszyn przetwórczych
Skarbimierz
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.
Natalia

@Zyrcia, skoro nie pracujesz w Mondelez, nie możesz jednoznacznie stwierdzić, czy tutaj takie "procedery", również się odbywają. Dodatkowo forum nie jest miejscem, gdzie można obrażać inne osoby, nawet takie, które bezpośrednio w firmie nie pracują.

Natalia

Dobrze, że kierujecie swoje spostrzeżenia do dyrekcji @PracownicyMondelez warto dać znać pracodawcy o takim wątku, może wtedy zdecyduje się on na odpowiedź i mediacje z wami - taki jest główny cel tego forum i warto przekazywać to dalej.

Pracownicy Mondelez

Fabryka Mondelez w Skarbimierzu to jedna wielka porażka . Dyrektor który nie chce dać ludziom podwyżki, robi jakieś śmieszne oszczędności. Zamiast podnieść ludziom stawkę to postawili na parkingu progi zwalniające, po ch...j one tam są nie wiem. Praca na produkcji to dopiero ostra jazda , trzeba robić za trzy , cztery osoby , bo ciągle ludzie odchodzą . Żeby awansować trzeba albo robić przez 5 lat i mieć niesamowitą wiedzą( którą nie posiada kierownictwo - ale o tym później). Natomiast ludzie którzy pracują w biurze mogą awansować bo 6 miesiącach ( śmiech na sali). Ich awansuje to tylko zwiększenie ich pensji która należy się pracownikom. Kierownictwo ze stronny niealergennej to osoby które wykorzystują swoją pozycje kosztem pracowników produkcji . Są to osoby nie posiadajcie żadnej wiedzy, udających że coś robią , a tak na prawdę nic nię robią . Jedną rzecz zrobili wprowadzili system 7 na 2 ( BRAWO) i myśleli ze ludzie będą tak pracować( bo przecież ludzie mają dużo czasu , nie mają rodzin i stali się niewolnikami tego zakładu). Jak dużo ludzi odeszło to wrócili na 4 brygadowe. Panie Dyrektorze może Pan to przeczyta może nie , ale my ludzie pracownicy pańskiej firmy prosimy o pomoc , o dobrą zmianę dla nas ( podwyżkę, zmienne systemu pracy) . My też mamy rodzinny , chcemy zapewnić jej jakiś byt , a nie ciągle robić na opłaty . Prosimy o wysłuchanie nas.

Zyrcia
@Pracownicy Mondelez

Napisze tak do pracy w fabryce dopiero się wybieram ale pracując w innej firmie nie po daremnie nazywalismy panie z biura LODZIARY

Jola

Czy młoda kobieta poradzi sobie w pracy w fabryce czekolady?

Szaraczek

Pracuje się tam coraz gorzej. Wymagania rosną a place stoją w miejscu to chyba najmiej atrakcyjna firma w Skarbimierzu. Pracuję tam od początku ale chyba czas to zmienić moi koledzy i koleżanki masowo składają wypowiedzenia chyba i czas na mnie. Brak poszanowania dla takich szaraczków jak my. Do tego system 4 brygadowa praca w weekend to norma. Liderzy latają tylko na kawkę do biura i wszystko mają gdzieś. Godzina 6.15 już żadnego nie ma na linii bo wszyscy kawkę piją w biurze a nas rozliczają z każdej minuty i wymagają żeby robić swoją robotę posprzątać i jeszcze za nich ogarnąć kilka spraw. Ktoś w końcu powinien się za nich wziąć porządnie. Do tego godzinna przerwa i jest super, a my równo 30 min. Chociaż nie na każdej linii niektórzy są uprzywilejowane tzw ulubieńcy liderów. Żenada jednym słowem. Jak to się mówi 5 lat w jednej firmie to za dużo. Co mogę powiedzieć jak ktoś nie wierzy to niech próbuje.

cadbury

Pora rozstać się z tą firmą, czarę goryczy przelała ostatnia "podwyżka" 16,7zł miesięcznie więcej, to okruszki z pańskiego stołu. Patrząc dzisiaj to najgorsza firma w Skarbimierzu, szkoda bo w Cadbury było ok.

gumka
@cadbury

W CADBURY były premie od samego dyrektora a tu tylko cięcia i skompstwo czas już zmienić zakład bo robi się coraz gorzej mowa o czekoladzie.

Johhny

Jeszcze ktoś tam pracuje w ogóle??Współczuję.

Piotrek

mam pytanie czy poprawiło się jedzenie na stołówce w fabryce? mam zacząc prace za tydzien i tak przeczytalem te wszystkie opnie i nie wiem czy uciekac..... pytam bo sam se nie gotuje i nie wiem jak tam jest teraz....

dziennikarka
@Piotrek

BARDZO PILNE! Drodzy Państwo! Jestem dziennikarką, pilnie szukam kontaktów do pracowników produkcji w fabryce czekolady w Skarbimierzu. Rozmowa może być anonimowa. Bardzo prosze o kontakt. Potrzebuję porozmawiać o tym, jak pracuje się na czekolanie, jakie są warunki, jakie płace, jakie problemy. Zainteresowanych proszę o kontakt. paulina.pacula@money.pl lub 504 241 672.

kandydat

A jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu na gumie. Jacy tam pracują ludzie i jakie są tam zarobki. Warto tam iść czy szukać czegoś innego.

Sabina

Praca na produkcji wygląda jak w chińskiej fabryce ! Nie polecam !

stały

Poleciłbym gdyby nie to, że obowiązki rosną nie adekwatnie do zarobków, ponieważ z dnia na dzień przychodzi co raz więcej obowiązków, stresu a nikt nic za to ci nie da. Najbardziej irytujące jest to, że nigdy nie jest dobrze, zawsze produkcja robi coś nie tak,. Zawsze według biur robimy coś nie tak, a trzeba szybciej i więcej i taniej, ale jak już przez ten stres zaczęły się wypadki to nagle Ojjjjjjj bezpieczeństwo na 1 miejscu, ale mimo wszystko róbcie wszystko szybko i jak najwiecej bo musicie być elastyczni. Na 4 brygadach najgorsze jest to że jak wszędzie na 4 brygadach weekendy w pracy

xxx

Panowie i Panie ! Cóż mogę napisać ? u nas w pl wszędzie jest kolesiarstwo niestety nikt nigdy tego nie zmieni. Miałem okazję pracować chwile w waszej firmie ale jako firma zewnętrzna. Jestem praktycznie z drugiego końca Polski i u nas jest taki sam syf. Prywaciarze skurwysyny i chamy a w większych firmach takich jak wasza to człowieka traktują jako sztukę że jest a jak nie on to ktoś inny przyjdzie pracować. Niestety ale taka prawda że jak ktoś chce się czegoś dorobić to trzeba wyjechać za granicę bo innej opcji nie ma. Nie będę się wypowiadał więcej na temat firmy bo nie pracowałem tam jako pracownik więc nie wiem jak wygląda praca na produkcji. Chciałem was tylko pocieszyć że nie jesteście sami. Aczkolwiek czekolady Milka są bardzo dobre od was. Pewnie będzie odpowiedz pod moim komentarzem od jakiegoś kierowniczka zatrudnionego po znajomościach albo jakiegoś mistrza ale niech wiedza jedno że sukces kierowników ,mistrzów czy wyżej ustawionych ludzi jest osiągnięty przez nieszczęście innych pracowników i kiedyś zapłacicie za to!! Niestety ale taka prawda !!!!

kornik

ta fabryka to masakra ja tam pracuje jeszcze ale już niedługo jak sezon się konczy to zucaja ludzmi jak szmatami jak tak można nigdy nie będą mieli stalych pracowników bo ludzie uciekają a brygadziści porazka nic nie umieja tylko siedza na kantynach i kawke pija niczym się nie przejmują maja po prostu ludzi za roboli!!!

Coffy

Oferty pracy mają tylko przez różne agencje, takie jak m.in. MANPOWER czy RANDSTAND. Stawka operatora w Mondelezie na Skarbimierzu wynosi 11.90 zł brutto na produkcji GUM. Rzucają Cię wszędzie, od jeden maszyny do drugiej, o nauce obsługi urządzenia nie ma tutaj mowy, ponieważ powiedzą Ci na szybkiego: tutaj masz to i to, tutaj tym wyciągasz papier, ,tymi guzikami resetujesz i wznawiasz etc. Nie masz NIGDY stałego stanowiska pracy. Musisz być Alfą i Omegą w tym zakładzie i umieć WSZYSTKO. Nie raz będziesz musiał cięższe rzeczy ręcznie przenieść, więc miej to na uwadze.

NotLuckyLuke

Jakby to powiedzieć ta praca to jest porażka.Na produkcji ludzie zapieprzają szybciej niż Chińczycy i zarabiają mniej.System 4 brygadowy to typowe niewolnictwo i zero życia.Postkolonializm w Polsce ma się bardzo dobrze.Serdecznie nie polecam.I dziwią się,że już 4 miliony Polaków za granicą.Polska w ruinie.

każdego człowieka

Ludziom którzy pracują na produkcji wydaje się że pracownicy biurowi nie robią nic i biorą kasę. Otóż jest wręcz odwrotnie. Pracy jest masa, odpowiedzialność wielka za nadgodziny nikt nie płaci, wychodzi się z założenia że praca ma być zrobiona bez względu na wszystko, a kasa? Hehe bez komentarza. Godzin wypracowanych w domu żaden pracownik produkcji nie widzi, godzin spędzonych na telefonie poza godzinami pracy też nie. Śniadanie je się przed kompem odpisując na maile. 10 min na lunch i 5 min na fajkę. Ot i takie to eldorado biurowe

Łukasz
@każdego człowieka

skoro nie płacą za nadgodziny to po co pracujecie? nie wiecie czym jest pip? ludzie miejcie trochę godności, a nie dajecie się poniżać i jeszcze całujecie i łapiecie ślinę przełożonych jak na was plują. wystarczy się postawić, najwyżej was zwolnią, ale pamiętajcie, że to nie jest legalne i zgłaszacie sprawę do pipu(dyktafon może być pomocny) i janusz biznesu przełożony będzie miał ciepło musicie pamiętać, że w polsce dominuje tzw polska szkoła biznesu czyli szykany, szantaż, mobbing ze strony przełożonych, a ze strony pracowników to bycie posłusznym jak pies i łapanie śliny w zęby, samowolne śrubowanie norm, żeby dostać tą żałosną premię czyli ochłapy(a potem zdziwienie że tak ciężko) i jeszcze dziękowanie przełożonym za to, bo przecież ola boga mogą zwolnić(!!!)

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 16 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mondelez