Opinie o Mondelez w Skarbimierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mondelez. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mondelez o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Skarbimierz

Placki

Pracuje się tylko dla tego że jest autobus

KIKA

CO ZA FIRMA DOWOZI AUTOKARAMI DO ROBOTY ? BO KIEROWCA BYŁ OK.

AJ

Dlaczego pracownicy firm zewnętrznych jeżdżą autobusem.

Kaska88
@AJ

Bo jakby nie udostępnili autobusów dla tymczasowej, to by im rąk do pracy zabrakło. Niestety, większość ludzi tam pracuje 1. bo jest autobus, 2. bo mają umowę na czas nieokreślony i im tak wygodnie.

roma1511@op.pl

Pytanie : dowóz ludzi do pracy z Nysy o której i skąd odjeżdza autobus

stracone złudzenia
@roma1511@op.pl

Nie ma co liczyć na autobus najlepiej przylecieć na swojej miotle

Grzesiek
@roma1511@op.pl

Spóźnisz się 5 sekund i Cie nie zabiorą... autobus ucieknie...Więc gdy rano zadzwoni budzik lepiej go wyłączyć obrócić się na drugi bok i spać dalej.....

powietrze

To tam pracują ludzie ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mondelez? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Automatyk
Skarbimierz
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Operator/ka maszyn przetwórczych
Skarbimierz
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.
BatoNick

co tak wszędzie daleko jest? na fajkę daleko na stołówkę daleko ale praca taka to dobra jest bo jak polikwidowali te pegieery to teraz przynajmniej robota jest a dojenie krowy czy batony jeden kij, robota jeee dla wszystkich wiosek w okolicy

moni

a czekoladki można jeść normalnie czy trzeba tak by te kierowniki nie widziały?

OpA7
@moni

by nie widziały

tszosz

Jak ma się sytuacja z osobą palącą?

cze
@tszosz

jak pokombinujesz to co dwie godziny na fajkę jak nie pokombinujesz to niestety tylko raz

Życzliwa

Cześć pisze z pytaniem jak wygląda pierwszy tydzień szkoleń w fabryce

pietruszka400

Dlaczego z hali jest tak daleko na stołówkę, to z chyba pół przerwy traci się na dojście w miejsce posiłku

@pietruszka400

Może tak wynika z projektu obiektu.(usunięte przez administratora)

pietruszka400

To gratulacje dla projektanta za kreatywność. Przerwa powinna być po to by chwilę odpocząć, zjeść posiłek i skorzystać z toalety a nie by biegać po labiryntach korytarzy i wspinać się po niezliczonej ilości schodów.

Beti
@pietruszka400

Racja. Chore to jakieś.

Szybsza niż maszyna

To ja bym chciała prababcie wcisnąć 102 lata. Da redę? prababcia szybsza ode mnie dwa razy.

NickiMinaj

Powciskasz swoją rodzinkę i znajomych w każde miejsce......babke, ciotke, ojca, żonę, dzieci, wnuki i tak dalej.... rodzinna firma :) Nie potrafisz sie rozstać z najbliższymi na 8h? Tęsknisz w pracy za mamusią, mężem i dziecmi? Przyjdzcie do Mondelez! Juz zawsze bedziecie razem... 24/7

Brak słów
@NickiMinaj

Hahaha widzę, że u Was to samo co na Bielanach Wrocławskich :D mafie rodzinne :D

dona

a miało być tak fajnie

Aabbcc

Jak wyglądają zarobki w dziale utrzymania ruchu?

Tomkek
@Aabbcc

Wysokie

Principal
@Tomkek

6000zl na rękę plus bmw x5 do prywatnego użytku.Karta plus mieszkanie służbowe gratis.

Adek
@Principal

Ten Tomek inżynierek?

bialy

ten zaklad nigdy nie mial szacunku do ludzi i nigdy go nie bedzie mial to ludzie co sie zwolniji i chcą się zwolnic

Paulina Paula

Czy Mondelez pracuje normalnie w dzisiejszych czasach epidemii? Pracownicy dalej dojeżdżają wypchanym po brzegi autobusem i na przerwie siedzą po kilkanaście osób na kantynie? Rekrutacja widzę trwa, nawet smsa dostałam i zastanawiam się nad pracą na produkcji.

Dron
@Paulina Paula

Nie prawda, w autobusach siedźą po 1osobie po przekątnej. A na stołówce przy 1 stoliku 2 osoby na ukos

Xyz
@Dron

Właśnie o tym jest napisane. Tylko trzeba czytać ze zrozumieniem.

ranokawawieczoremherbata

Jak tam mondelez dalej zatrudniacie ludzi bez wykształcenia i zapewniacie im ochronę a tych co mają wykształcenie to gnoicie?

@ranokawawieczoremherbata

Samo wykształcenie nie wystarczy. Trzeba też posiadać odpowiednie predyspozycje, wiedzę i umiejętności. Czasami człowiek po podstawówce czy zawodówce ma większe umiejętności praktyczne i bardziej ogarnia temat niż jakiś tam typ po studiach. Pozdrawiam :)

@007

A jak się zatrudnia totalną patologie a lekceważy ludzi którzy coś naprawdę umieją i z wykształceniem to to jest niby w porządku???

@Quake315

A kto powiedział że ma być w porządku ?

@007

Mam na myśli koniec wypowiedzi co znaczy niby że typ po podstawówce czy zawodówce ogarnia więcej niż nie jeden typ po studiach?? tzn ze ten po studiach, co jest gorszy czy jak?? Powiem tylko tak i zgadzam się z wypowiedziami że ludzie w tej firmie z wykształceniem są gnoieni bo tak jest i że w większości ten zakład oblega już sfera patologi bez wykształcenia i nie kryje się z tym bo mam z tym doczynienia.

Xyz
@007

...haha predyspozycje... Żenada.... Predyspozycjami nazywasz chyba wciąganie krachy i pracę po melanrzu, na melanrzu i przed melamrzem. Zastanów się człowieku co piszesz. Te elementy i marginesy społeczne o których piszesz to filar tej firmy a ty chyba zaliczasz się do tej kategorii.

@Quake315

Niech ten po studiach douczy się jeszcze bardziej by wiedział tyle co ten po zawodówce i tyle

@007

Aha spoko to ja życzę powodzenia w poszukiwaniu ludzi, skoro takie jest durne traktowanie. Życzę wszystkiego najlepszego

Na pweno???
@007

Ale tylko super geniusze, a oni w Mondelez nie pracują. (I nie tylko w Mondelez).

Ktoś
@007

Dobrze powiedziane już byli tacy co po wakacjach szli studiować a obsługa zaklejarki była dla nich niezwykle trudna szybkość ślimaka do tego i chodzenie do kibla co pół godziny

Dron

Prawda.

Polecam pracę w mondelez. Można się nauczyć pracy ale pod kątem OPR. Karolina jest najlepszym przykładem. Nauczyła się wozić po ludziach za to sama jest dzidą niekompetentną.

Paulina Paula

Czy Mondelez pracuje normalnie w dzisiejszych czasach epidemii? Pracownicy dalej dojeżdżają wypchanym po brzegi autobusem i na przerwie siedzą po kilkanaście osób na kantynie? Rekrutacja widzę trwa, nawet smsa dostałam.

#PLANTACJA BANANÓW

Super robota. Nawet zabujałam się w jednym z ochroniarzy. To dlatego chodzę w obcisłych leginsach. Zawsze mu puszczam oczko na bramce. Może kiedyś weźmie mnie na rewizję osobistą na zaplecze a nie tylko na to dmuchanie. Dmuchanie jest nudne.

Kokoszka

Witam. Kiedy będą przyjęcia na stanowisku pakowacz? Proszę o jakieś wieści. Pozdrawiam

Anka
@Kokoszka

Szukają ludzi cały czas, wystarczy się skontaktować z Randstad lub Manpower.

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 16 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mondelez