Opinie o Mondelez w Skarbimierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mondelez. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mondelez o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Skarbimierz

taktak

Najgorsza firma jaka istnieje.(usunięte przez administratora) nie przestrzegają zasad BHP ubrana pracowników brudne, robactwo na hali...Zatrudniają jakiś kryminalistów i trzymają swoich pupilków co włażą kadrze w (usunięte przez administratora) Trzeba wami się zając bo już dość tego (usunięte przez administratora)firmo!

@taktak

Popieram

@taktak

Zgadzam sie z Tobą. Trzeba by było zrobić z tym porzadek . Tylko to nie takie proste. Ogółem (usunięte przez administratora) panuje w całej firmie. Toalety- masakra....brak wody w kranie....ale zawsze mozna umyc ręce w bidecie haha żałosne. Rządzą ludzie bez wyksztalcenia i wiedzy . Zatrudniają kazdego jak leci...cpuna, kryminaliste, nieroba, pijaka, brudasa jak leci -biorą każdego.

Czekoludek

Ale macie problemy he he he z brakiem wody w toalecie he he śmiać się chce. od 5 lat nie myje rąk i jest ok. Biurowi robią swoje tabelki, wszyscy udają że jest fajnie i jakoś się kręci. Skoro nie chcą widzieć jaka jest rzeczywistość niech sobie żyją w matriksie. Byle im się zgadzało w papierkach. Bo są dwa światy: wyimaginowany świat biurowych i prawdziwy świat zwykłych szarych pracowników.

@Czekoludek

Ten wyimaginowany to dlatego że, biuro wiedząc dobrze jaka jest sytuacja i tak już dość brutalna żyją jakimiś chorymi marzeniami, zamiast pomyśleć o tym co ważne ale tak to jest jak ktos ma czekoladę zamiast mózgu, na czele z biurem i dyrektorem.

oooooooooo
@Czekoludek

Masz się czym chwalić że rąk nie myjesz obrzydliwe jak i ta cała firma i świat biurowy powinien być dla ludzi co mają wykształcenie a z tego co się orientuję kadra ledwo co skończyła szkoły

@oooooooooo

Wielkie rzeczy nie mycie rąk. Ja codziennie walę sobie w kibelku i też nie myję rąk. A potem heja na cranczi i bez rękawic zasuwam. I co wy na to?

jolka

a ja kocham robota z cranchi jest taki plexi flexi sexi

@jolka

A ja kocham (usunięte przez administratora)z cranczi, takiego co to za kołnierz nie wylewa. Kocham jego oddech alkoholowy. On mnie jednak nie chce...

Xyz

Polecam wszystkim pracę w firmie Mondelez....zwłaszcza nierobom, nieudacznikom i ofiarom losu. Tolerowani są wszyscy zwłaszcza na lini TD. Zbiorowisko cpunów , alkoholików, kryminalistów ,nierobów i dużo by tak wymieniać. Najlepsze jest to ,że lider to toleruje i są oni pod ochroną. Nie liczą się ludzie z umiejętnościami i wykształceniem. Liczy się sztuka. Każdy kto coś potrafi i wyraża chęci pracy i rozwoju jest dyskryminowany. Wygląda to trochę jak ośrodek szkolno wychowawczy. Wymagane minimum wykształcenia...czyli przedszkole. W przypadku technika liniowego wystarczy podstawówka i jest ok. Dlatego serdecznie pecam. Jak nie znalazłeś nigdzie pracy albo z każdej już Cię zwolnili to w Mondelezie na TD na pewno Cię przyjmą....gwarantowana umowa na stałe. Polecam i pozdrawiam.

yesyes

Co znaczy skrót "TD" ?

@yesyes

Turkish

Na Turkish robią jajka ?

Ktoś

Nie, galaretką.

@Ktoś

To robią jajka z galaretką?

@patataj

Nie. Jajka to inny dział,a turkish czyli galaretka to inny.

Teraz wszystko jasne

@yesyes

Totalne Dno hahaha

W jajo to Cię zrobią ;)

@Xyz

A ile zarabia taki zwykły operator maszyn ?

Gosc

Max 2500

@Gosc

Nie za wiele :(

@Kometa

I nie jednego już zrobili

2860 brutto

Andriej123

to śmieszne pieniądzę

dfgrg

otóż To !

Bar. Rwa
@Xyz

Tolerują to, bo nie mają ludzi do pracy. Bo kto ambitny to ucieka jak najdalej z tego syfu. Tylko ludzie, bez ambicji tam pracują. I Ci którzy boją się zmian....

wodamineralna

Nigdy nie kierowałam się opiniami zawsze twierdziłam, że trzeba sprawdzić daną firmę żeby ocenić i wiecie co? Tu większość z was ma rację że ta firma to dno jak zobaczyłam tych ludzi obgadywanie, zazdrość, nienawiść to podziękowałam zresztą poziom ludzi jest żenujący (można na palcach wyliczyć kto tam jest ok)

@wodamineralna

W tej firmie uznanie mają osoby bez wykształcenia...traktowani są jako osoby z dużymi kompetencjami, a fakt , że pochodzą z różnych środowisk pozwala im na to żeby zachowywać się tak jak przystaje dla tego pokroju ludzi. Pracownicy z ambicjami, wykształceniem i umiejętnościami są zdegradowany do poziomu kartonów. W tej firmie elementy społeczne to podstawa. Zachęcam wszystkich....patologie , margines społeczny itp...tu na pewno zrobicie karierę. Pozdrawiam

Wina tuska :D
@Xyz

Nie no to nie jest prawda. Pracuje w firmie już bardzo długo, jeżeli chcesz coś osiągnąć to to osiągniesz. zgadzam się że zatrudnia się wielu patusów, ale to jest kwestia rynku i dostępności takich osób. Błagam was przestańcie tak się użalać, bo przez to pokazujące swoje słabości. Dlaczego patrzycie na innych? Patrzcie na siebie, chcecie zrobić karierę, to jest możliwe, ale nie ma nic za darmo, trzeba ciezko pracować na sukces, podkreślę swój a nie firmy. Najłatwiej jest wylać wiadro pomyj na necie, obmówić pracodawcę i ludzi dookoła. Dodam jeszcze jedno - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A jak się nie przekonujesz, zmień pracę, ślubu z mondelezem nie brałaś/eś.

@Wina tuska :D

Szkoda słów co do tej wypowiedzi jest dnem i stertą bzdur.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mondelez? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Automatyk
Skarbimierz
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Operator/ka maszyn przetwórczych
Skarbimierz
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.
Paranoja

...

Ejrene

Czy ta firma może być jeszcze przyjazna dla pracowników?

@Ejrene

Raczej już nie

Andriej82

Ja po 3 latach pracy nawet umowy na operatora nie dostałem teraz pracuje na SB na belownicy jako pracownik produkcji za 2070zl przez manpower, praca marzeń niczego sobie zbierając i belujac 8 koszy jeszcze w 2016 było nas tam dwóch a teraz lipa bo jeden wszystko ogarnia gdzie na box sypie dwóch praca marzeń nie ma co nie polecam tam pracy.

Łowca
@Andriej82

To 3 lata robisz za 2070 ? To już więcej zarobisz zbierając złom i makulaturę.

@Łowca

Dokładnie

ooooooo

Mondelez po co kłamiecie w rekrutacji? Napiszcie że szukacie (usunięte przez administratora) do pracy

oooooooooo

Na szczęście mam inną pracę i normalną wśród normalnych ludzi a nie jak tam tumany i degeneraci, a Ty co z kadry jesteś że tak bronisz tą firmę czy lizodupem?

Robert656
@oooooooooo

Byłym pracownikiem i mam z nią swoje przejścia

Robert656
@oooooooooo

Ani z kadr a tym bardziej nie lizodupem

całaprawda

Te wszystkie negatywne opinie o Mondelez to prawda i zgadzam się z tym. Będąc pracownikiem tej firmy zdążyłam przez ten czas zauważyć jak tam jest.Owa firma nie szanuje normalnych pracowników tylko degeneratów i tumanów może dlatego że kadra też nie ma wykształcenia i lubi ludzi na swoim poziomie i lizusów. A najbardziej irytowało mnie jak jakiś bezwykształciuch rządził się tam i udawał że pozjadał wszystkie rozumy.BRAWO MONDELEZ rób tak dalej!

TD

To co się dzieje w ostatnim czasie to jest jakiś kiepski żart. Brak szacunku do człowieka. Więcej kierowników, liderów, brygadzistów niż pracowników. Alkohol i inne używki na pożądku dziennym... Bo na trzeźwo mało kto by wytrzymał. Założenie jest takie by wszyscy byli szczęśli, że pracują w tak potężnej i prężnej firmie. Zarobki na start 2300 pracownik po 7-10 latach 2300-2900 z wszystkimi możliwymi dodatkami. Praca marzeń .

Kuba
@TD

Trzeba nie zapominać ze dzięki pracodawcy mamy klimatyzacje i dojazdy i toalety????

@Kuba

Co Ty bierzesz człowieku ??

@Kuba

Klimatyzacja nie jest dla pracownika tylko dla produktu. Gdyby nie było obniżonej temperatury, można było by produkować pitną czekoladę.

Afrodyta
@TD

Zaleca się w pracy pić wodę a nie alkohol. Alkohol może powodować osłabienie organizmu a co za tym idzie zmniejszenie wydajności pracownika. Okularki ochronne zerówki to trochę pic na wodę choć czasami mogą się przydać. Na pewno dużym plusem są okulary dla ludzi z wadą wzroku. Zaleca się przebadanie wzroku wszystkim pracownikom bo wydaje mi się że są tacy którzy powinni chodzić w okularach korekcyjnych a chodzą w zerówkach przez co nie widzą przedmiotów i ciągle na coś wpadają. Chyba że to wina alkoholu ale ja tam nie wiem nie znam się. Hasło na ten tydzień dla wszystkich przodowników pracy " Do pracy przychodź trzeźwy i wypoczęty" !!!

@Afrodyta

...i nie zapomnij o okularach oczywiście ????

Tymon
@Kuba

Toalety to tragedia panie sprzątające bardzo się starają by utrzymać czystość, ale jak deszcz pada to nie idzie wejść. Kuba zapomniałeś o wodzie i zwrocie za pranie odzieży ;) a i jest możliwość darmowej gry w piłkarzyki.

I fsysko f temjacie

toalety he he... dobre

I fsysko f temjacie
@Xyz

szkoda tylko że oczy od nich bolą

@Afrodyta

Brałaś coś????

OLWIT
@I fsysko f temjacie

No, ale góra o tym nie wie. W (usunięte przez administratora) maja, że ludzią psuje się zwrok

OLWIT
@TD

(usunięte przez administratora) dasz masz ????

Afrodyta
@Quake315

Cukier puder

Praca po uju

Kuba Rozpruwacz

Powinni robić batony z nadzieniem komarowym. To by się sprzedało :)

Quake315

Ten zakład zamiast mondelez powinien nazywać się oszkolnym wariatków

Kierownik

Pamiętajcie jak dojecie, piszecie komentarze , musicie ubrać okulary. Dla nas to bardzo ważne . Pozdrawiam wasz umiłowany Ł.W.

@Kierownik

Nie pozdrawiam Quake315

TakiNie

To takie pytanie do was? Skoro wam tak źle to po co pracujecie w tej firmie? Znajdźcie inną pracę...Ah no tak Polak to tylko potrafi narzekać a co do czego to siedzi cicho na (usunięte przez administratora)

@TakiNie

Bo chyba lepiej domagać się poprawy niż uciekać i machnąć na takie warunki ręką!!!

Skarpetka
@TakiNie

Bo ludzie są tacy że zaciskają zęby i pracują.. bo to wytrwałe dziabągi są

@TakiNie

Już większej bzdury od gościa który tam nie przepracował nigdy usłyszeć nie można ale wali mnie to bokiem

Maja łapie dzika

Uwal.... i co dalej ? ????????????????????????????????? he he..

Lala

Mam pytanie. W jaki sposób można "pozbyć się " z zespołu osoby, która swoim zachowaniem utrudnia pracę pozostałym na linii, wprowadzając ciągłe zamieszanie i podważa umiejętności i dorobek zawodowy innych starszych z większa wiedzą osób? Dodam, że lider w tej sprawie jest stronniczy i nic z tym nie zrobi bo facet to facet.... ważne że jest. Czy można z tym pójść do dyrektora? Pozdrawiam

Król
@Lala

Takich wrzodów jest w tej fabryce więcej!!!

XYZ
@Lala

Myślę że można, ale uważam że to za mało ....zdecydowanie proponuje sąd pracy, bo to podlega pod mobing . Będzie większa pewność że typ wyleci z hukiem.

Aneta

Jakie zarobki

Skołowana Księżniczka

Po prostu brak słów...

Xyz

Pragnę pogratulować wszystkim mądrym głową w tej przewspaniałej firmie pomysłowości i kreatywności w związku z podwyżką. To naprawdę dobroduszne z waszej strony. Zamiast 15 procent premii na które nigdy nie można było sobie zasłużyć będzie 12 procent na które też będzie graniczylo z cudem żeby je dostać...czyli niby te trzy procent poszło na podwyżkę. Po przeliczeniu wychodzimy na to samo albo i na minusie w zależności od tego czy będzie 5 czy 10 procent premii, bo na więcej nie liczmy. Pomysł zachwycający....efekty kiepskie. Taka niby zachęta, ale chyba dla (usunięte przez administratora)co nie umieją liczyć. Takim oto sposobem zakład kolejny raz się kompromituje.... pozdrawiam serdecznie pomysłodawce i życzę zadowolenia z naiwnych pracowników!!!!!!

@Xyz

Wg. mojej wiedzy nie wszyscy pracownicy otrzymali tegoroczne podwyżki. Skoro jest to z 3% z NASZEJ premii jak to wytłumaczyć????? Osoby, które wyrażają chęć do pracy i szkoleń zostali pominięci!!! Suma summarum Nierub od którego NIC lider nie wymaga, ma taką samą stawkę jak pracownik, który ogarnia wszystko. Jest tylko jeden sposób na to: brać przykład z najlepszych i nic nie robić....wtedy podwyżka murowana!!!!

Zxcv

W ogóle usuńcie tą stronę jeżeli nie można napisać prawdy o tym Mondelezowskim dnie. A może Pan kierownik czyta komentarze i jak to mówią prawda w oczy kole ?? To świetnie !! NIEpozdrawiam serdecznie .

Xyz

Zgadzam się ze wszystkim co tu jest napisane. Dno dna . Ta firma spada na psy. Po żal się Boże Pan kierownik niech otworzy oczy, bo jak na razie priorytetem jest to czy pracownik ma okulary na nosie czy na głowie...może on powinien sobie zmienić sam okulary,bo przez te to chyba nie dowidza i mózg mu uszkodziły. Liderzy płci męskiej to po prostu nieporozumienie...Zamiast zająć się tym co dzieje się na kino i organizacja pracy to cieszą się z nowego smartfona. Praca nie tylko dla lubiących piwko ,ale i dla tych co lubią wciągnąć kreseczke przed pracą, a zarówno w pracy. Jednym słowem żenada!!!

Ktoś
@Xyz

W sumie nie dziwne, że piją i biorą przed albo w trakcie. Bo jak tu na trzeźwo znieść taką robotę i atmosferę i świadomość, że kieruje tobą życiowy nieudacznik, który ma zero pojęcia co się dzieje na lince.... zawsze może liczyć na swoją pomocnicę;)

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 16 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mondelez