Opinie o Mondelez w Skarbimierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mondelez. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mondelez o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Skarbimierz

Hello kitty

Zabierają premię za odpad a absencja na zmianie często przekracza 20% . Na liniach produkcyjnych pracują niedoświadczeni pracownicy którzy wprost mówią że mają (usunięte przez administratora) Z tymi zarobkami nie ściągają ludzi z rynku pracy tylko ostatni sort nieudaczników . Pozwalają odejść doświadczonym pracownikom którzy pracując tutaj 10 lat mają mniej niż firmy obok dają na wejście nowym pracownikom. Leaderzy się ponoszą...przydupasy kierownictwa.

B
@Hello kitty

Nie ponoszą, tylko panoszą. Leaderzy (kim oni są- wytłumacz- kierownicy, majstrowie czy coś w ten deseń?). Jak mogą zabrać premię, skoro jest uznaniowa>

james
@B

nie ma premii uznaniowej. premia jest od pewnych wskaźników określona w regulaminie. Jej maksymalna wysokość jest dość niska, a rzadko bywa pełna. Bardzo rzadko bym rzekł.

@james

znam trakich jak ty w tej firmie im mniej się się robi tym więcej się zarabia

Quake315
@anonymous

Tak a ci co robią najwięcej są olewa i a jak się wywiązują z obowiązków to dostają jeszcze więcej

Witam. A ja jestem inżynierem procesu i zarabiam 4,5 tys. brutto i jest mi dobrze. Chodzę do kantyny i na fajki kiedy chcę i ile chcę. Ale to Wy ludziki niedouczone musicie na nas pracować. Było się uczyć, nikt Wam nie zabraniał.

m

XD Nie mogę.

Q

Ja też(co za pal..t)

@Tomek

Wielce inzynierek od 7 bolesci. Wiesz ile ludzi zapierdziela tam po studiach. Ty jestes niedouczony ludek

@Tomek

No i co przez takich ludzi jak ty ta firma się rozlatuje niedługo nie będzie nikogo kto będzie wyrabiał tą produkcję żebyś ty miał pracę mądry jesteś bo po studiach jesteś i już zdążyłeś świat zdominować i innych obrażać

no cóż.
@Tomek

Właśnie tacy inżynierowie jak pan Tomek zawsze okazują się mieć mniej oleju w głowie niż pracownicy produkcji. Obawiam się, że jakiś tytuł inżyniera o niczym wyższym nie świadczy. ;)

OBI
@Tomek

INŻYNIEREK TAK JAK PAN TOMASZ PRZYCHODZIŁ ZAWSZE DO TECHNIKÓW I PYTAŁ CO SIĘ STAŁO I JAK TO SIĘ ROBI BO TECHNICY MIELI WIEKSZA WIEDZE JAK INZYNIEROWIE ZENADA POZDARWIAM

@OBI

Tak zawsze jest a zazwyczaj wychodzi tak że zwykły pracownik ma więcej oleju niż pan obecny tu Tomasz.

H
@Tomek

Nie pracowałem tam ale za taką odp.powinienies kopa w (usunięte przez administratora) tostać

Krzyś
@Tomek

Haha 4,5 Brutto Marek S. ma 5 tyś i niema inżyniera :)

@OBI

To jakiś udawanie inżynier

czekokok

To pewnie wpis Przemka Pantery hahaha- Inżynier od niczego

@czekokok

A z jakiej on Lini jest???

gggg

4500 brutto i to ma być dużo ? Raczej nie ma się czym chwalić. Bez rewelacji

waldemar sznajder
@Tomek

Wiem, że nieroby w mondelezie zarabiają, a ludzie na was robią- nie pytaj mnie o zdanie co o tobie myślę- znam takich jak ty i mam swoje zdanie- więc lepiej zamilcz

Quake315
@waldemar sznajder

Zgadzam się z Panem panie Waldemarze gada się o bzdura h a konkretne tematy się się chowa pod dywan cała polityka mondelez jest taka z dyrektorem na czele

Klara

Nawet najlepsze firmy mają swoich hejterów.

Natalia

Jak ocenicie zatrudnienie w Mondelez na stanowisku Project Leader? Czy może na tym forum aktywne są osoby pełniące takie właśnie funkcje w tej firmie? Czy warunki zatrudnienia są adekwatne do poziomu obowiązków? Zachęcam Was do zamieszczenia w tym wątku Waszych uwag i spostrzeżeń dotyczących tego charakteru pracy. Będą one bardzo ważne dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do tego pracodawcy.

Project Leader
@Natalia

No no. Posypały się odpowiedzi :). "Natalia" na tym portalu wpisy są od zwykłych pracowników i są swego rodzaju wołaniem o pomoc, a kadra menadżerska nie wypowiada się negatywnie, nawet jak myśli, że jest źle, to wpływy na konto robią swoje. Zresztą ci bardziej ambitni już się zwolnili.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mondelez? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Automatyk
Skarbimierz
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Operator/ka maszyn przetwórczych
Skarbimierz
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.

Byłem kiedyś na spotkaniu zapytanie brzmiało dlaczego jest tak źle po odpowiedziach ankietowych pracowników. Proszę napisz a napiszę Cię napisz a napiszę Ci wszystko acros5@o2.pl

Jakby to ugryźć... Osoby szukające pracy w gumach - nie bardzo polecam. Stawki osób pracujących blisko dekadę są na poziomie tego, co oferują inne firmy na start. Osoby zaczynająca "karierę" na produkcji dostając wypłatę potrafią wyjść na przerwie z pracy... pewnie przekonani że nie warto. I ja ich rozumię. Warunki finansowe nie wynagradzają uczestnictwa w tym bajzlu, bo nie wiem jak inaczej to nazwać. Brak poszanowania pracowika to pierwsza rzecz - bo za nieduże pieniążki ludzie mogą cenić atmosferę, to że się ich docenia, jest współpraca i te 8 godzin to mile spędzony czas. Niestety jest zupełnie inaczej. Podejście większąści przełożonych do pracowników jest niemal skandaliczne, osoba zarządzająca pakownią powinna się wstydzić wielu słów skierowanych do ludzi, jak i zresztą samego podejścia... Kultura pracy w tym zakładzie jest na skandaliczny poziomie - pewnie w dużej mierze że kadra składa się z karierowiczów, którzy dziobaniem wskoczyli nieco wyżej. Z wykształeceniem, obyciem i kutlurą u nich średnio, by nie powiedzieć słabo. Szkoły robią na szybkiego teraz, bo wymóg stanowiska - ale to widać i czuć. Naprawdę brak profesjonalizmu i kultury jest rażący, dla mnie wręcz przerażający. Długo by pisać, więć może małe suma sumarum: Pracuję tam ok 10 lat, aktualnie szukam pracy jak i większość osób z podobnym stażem (mało już nas zostało). Każdy ze znajomych który odszedł nie przepadł, wielu zmieniło na lepsze, czy to pieniążki czy komfort i zadowolenie z pracy - zwłaszcza to ostanie, każdy idąc gdzie indzie na pierwszym miejscu stawia to że jest normalnie, ktoś zarobi więcej, ktoś na podobnym poziomie ale każdy chwali że atmosfera, kultura, podejście do pracownika jest zupełnie inne. Większość osób żałuje tylko jednego: dlaczego tak długo czekali ze zmianą pracy.... Nie mniej uczciwie przyznam że kilka osób wróciło - czego nie rozumiem, ale uszanować trzeba. Tak więc jak ktoś ma swoje zdanie, potrafi logicznie myśleć, jest uczciwy to nie polecam. Jak ktoś jest przytakiwaczem, potrafi lać wodę, ma parcie na szkło, jest ultra elastyczny to polecam. Kilka osób zasługujących na szacunek i uznanie jest, przyznaję (i dziwię się co tu robią). Nie mniej wszelkie slogany i hasła z plakató, ogłoszeń to pusty frazes, niestety. Kiedyś tak było, na dziś dzień lipa. Ktoś może z pracy jest naprawdę zadowolony, większość wiem że nie. Pozdrawiam i życzę rzeczowej dyskusji a nie prania brudów. Wymagając kultury od "tych wyżej", nie róbmy tu chlewika.

@anonymous

SAMA PRAWDA !

Ola

ile zarabia się na produkcji?

@Ola

Mondelez nie proponuje stawki wyższej niż 16 zł/godz + dodatek nocny + premia zbiorowa od wyrobienia ok.8% od wynagrodzenia zasadniczego i ponieważ tam jest cztero-brygadówka, to czasami zdarzają się nadliczbówki. Policz sama. Pytanie zasadnicze czy pracujesz przez firmę czy agencję pracy tymczasowej.

Czekoko

Fabryka czekolady to niedouczone kierownictwo - J.J bez studiów a A.Z bez kultury. Nie szanują pracowników, ta korporacja upada.

bmw
@Czekoko

Osoba na tym stanowisku powinna mieć wykształcenie wyższe, bdb znajomość j.angielskiego no ale J.J jest wybitnie uzdolniony w końcu wykształcenie średnie zrobił w ciągu roku a zanim trafił do czekolady to był młotkowym w ( nie podam nazwy firmy), i składał silniki elektryczne tu pukną tam stukną i było ok.być może dlatego ma tak niebywałą praktykę w zarządzaniu. Zresztą P (usunięte przez administratora)także na ogół czego dotknie to (usunięte przez administratora)ale jest mistrzem w obarczaniu innych to nie ja to oni.

Jadzia
@bmw

Witam. A na dzuale cranchi jest paru alkoholików ale liderzy udają, że tego nie widzą. Czerwone ryje i z gęby wali wódką.

Pracownicy Mondelez

Teraz to Ukraińcy są przyszłością tego zakładu.

Turkish

Ta fabryka spada na psy. Wczoraj żegnał się Bartek. Jedyny kierownik którego szanowałam. Szkoda że firma nie potrafi utrzymać takich ludzi... kurczę jak się żegnał to aż mi się szkoda zrobiło bo był naprawdę OK :-(

@Turkish

Nie to, że nie firma nie umie. Firma nie chce!!! Bo niby po co? Firma ma swoich ludzi do wyciskania $

szukampracy

Jakie sa zarobki w fabryce- pracownik produkcji, operator premia... dodatki...???

Natalia

@Viper, wszystkie opinie pojawiające się na tym forum powinny być zgodne z prawem i regulaminem tego forum. Z jego treścią możesz zapoznać się zarówno Ty jak i inni użytkownicy pod wskazanym przeze mnie linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin. W innym wypadku, jeżeli komentarze będą niezgodne z regulaminem, decyzją administratora zostaną zarchiwizowane. Jeżeli uważasz, że jakieś komentarze powinny być sprawdzone zgłoś się do administratora (admin@gowork.pl).

Gregor
@Natalia

A Ty co prawnik jesteś ? Czy tylko pup....weź się za robotę Pewnie osoba , którą jesteś szkoda słów. LIZUSEK ????

Fury

Selection box to jeden wielki bałgan , ale to najlepszy dział.

NieMamPomysłuNa Nick
@Fury

Taa, jeśli znasz ruski...

Ostatni Sprawiedliwy.

Ta strona jest poświęcona zasięgnięciu opini o pracodawcy a nie prywatnym wycieczkom w czyjeś intymne sprawy. To wy wszyscy tworzycie opinie o tej fabryce. Od problemów z własnymi kompleksami są inne sposoby. Kogo obchodzi kto z kim śpi w tej fabryce,poszukując dobrej pracy. Prywatne sprawy załatwiajcie między sobą a nie na forum publicznym. Na takie tematy są paragrafy które mogą wymagać od organów ścigania ujawnienia adresów IP. Dobrze czytajcie regulamin.

Ostatni Sprawiedliwy.
@Ostatni Sprawiedliwy.

Znalazł się obrońca….. W większości wpisów brak jest nazwisk więc nie ma tu mowy o paragrafach, wyłącznie bezpośrednio pracujący tam mogą się tylko domyślać o kogo chodzi. Negatywny wydźwięk wypowiedzi sporo mówi o tym jaki wpływ na pracujących tam ma to miejsce i to co się tam wyprawia – to jest właśnie opinia o tym zakładzie. Po to właśnie są te wpisy aby czytający się zastanowili. Może czyta pracownik, lider, a może któryś kierownik, może nawet sam dyrektor, a może niedoszły pracownik.

Akcent
@Ostatni Sprawiedliwy.

Nie strasz nie strasz bo się ze...sz , paragrafy sobie wsadź w (usunięte przez administratora)

Zgadzam się
@Ostatni Sprawiedliwy.

Tutaj się w pełni zgadzam z tą treścią ten portal nie jest po to by mówić kto jest psem na baby albo kto z kim śpi on ma służyć osobie poszukujące pracy a posty tego typu co wymieniłem na tym portalu są bezsensowne moim zdaniem.

Softrom

Odezwalo się co wiedziało

Żale wylewane tutaj to tylko czubek góry. Gdyby tak zaczęto naprawde pisać o wszystkich brudach, przekrętach, zaniedbaniach, hamstwie i innych sytuacjach które mają miejsce a nie są ujawniane to wtedy obraz byłby bardziej prawdziwy. Nie wiem czy zarządzającym opłacało by się pranie brudów w sądzie bo tam we własnej obronie nikt by się już nie hamował i wszystko by wyszło na światło dzienne. A co do ujawniania danych to prosze cytat wyroku sądu. "Prokuratura powinna najpierw ocenić treść konkretnych wpisów pod kątem wypełnienia znamion przestępstwa i ewentualnie dopiero później żądać od redakcji portalu ujawnienia danych autorów komentarzy, które zostaną zakwalifikowane jako zniesławiające."

yesyes

Ktoś wyraźnie próbuje ludzi zastraszyć? Co? Prawda boli?

Viper

A wiecie, że prokuratura na żądanie bez problemu ujawni adresy IP i użytkowników z imienia i nazwiska każdego z Was którzy wypisują te opinie? Zastanówcie się co piszecie, zarówno piarowcy broniący firmy jak i obecni i byli pracownicy.

Pracownicy Mondelez
@Viper

Niestety taka jest prawda o tym zakładzie

taktak

Wszyscy widzą , że sie system sypie ale nikt się nie przyzna do tego. Będą udawać do samego końca , że wszysko jest ok, że poradzą sobie.

Eskimos

W tych fabrykach nie jest ważne co potrafisz tylko to jak potrafisz głęboko w (usunięte przez administratora) włazić i nie mieć swojego zdania na żaden temat.

@Eskimos

dokladnie

Mati

Kiedy zaczyna się rekrutacja na Czekoladzie?;)

czekoladosss
@Mati

Nie polecam Czekolady -brak szacunku dla pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 16 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mondelez