Opinie o Mondelez w Skarbimierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mondelez. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mondelez o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Skarbimierz

zjawiska paranormalne

Jest SUPER. Praca wręcz relaksuje człowieka . Zarabiam worek szmalu. Czasem nawet załapię się na "darmową" zupkę na stołówce która daje mi pałera na cały dzień.....

Kierwonik

W TYM WSpaniałym zakładzie panuje cudowa, przemiła , przesympatyczna atmosfera. Wynagrodzenie ( nie wiem co z nim zrobić) , bardzo duże , dobrze że nie ma podwyżki bo bym oszalałbym tyle zarabiam. Praca na produkcji łatwa , prosta , nie trudna , mogącą rozwijać , uczyć , bawić , wychowywać. Ludzie są z niej zadowoleni , rzadko chodzą na urlopy , chorobowe . Dla chętnych nawet kierownictwo oblicza ile kg konkretna osoba ma produkować. Nasze kierownictwo prowadzi bardzo szeroka selekcje . Rywalizacja na hali jest ogromna , każdy zacięcie walczy o swoja pozycje za paczka . Pozdrawiam i zapraszam do naszej wspaniałej firmy , która nie myśli tylko o was , a także o waszym następnym pokoleniu. (usunięte przez administratora)

Spalona Pizza

Za te obolałe stawy i mięśnie najmniejsza możliwa wypłata powinna wynosić co najmniej 3.500 na rękę. Czy ktoś się ze mną zgadza? Lubię atmosferę w Mondelez za: Ostatnie 5 minut pracy

Zatwardzenie
@Spalona Pizza

Haha ja też te ostatnie 5 minut są najlepsze w życiu....

koniu

dziadowska firma oszukują na rekrutacji obiecanki pani (usunięte przez administratora) to kokosy a płacą nedzne pieniądze gdzie w okół firm na skarbimieżu można wiecej zarobi dzięki tej pani straciłem wysoki staż pracy w jednej firmie do której spowrotem powruciłem zresztą i dzięki tej pani popadłem w długi miałem zarabiać 1000 zł. brutto więcej a zarabiałem mniej dzieki tej paniusi nie wieżyc tej pani i całej firmie pozdrawiam były pracownik

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mondelez? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Automatyk
Skarbimierz
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Operator/ka maszyn przetwórczych
Skarbimierz
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.
Lelum

Witam, mam pytanie odnośnie nowo otwartej linii produkcyjnej Smile. Występuje tam 4-brygadowka?

NieZeSmile'a
@Lelum

Nie, aktualnie 2 zmiany, w niedalekiej przyszłości 3 zmiany

Dager
@Lelum

Od 10 października weszła 3 zmiana. Prawdopodobnie tylko na 6 tygodni, ale i być może tak będzie cały czas :)

AktualnyPracownik
@Dager

Aktualnie maja postój pięć tygodni, są na 4 brygadowce na offline. Trochę osób przenieśli właśnie na inne linie innych zwolnili. Dziwi fakt że aż tylu nowych od razu dostało umowy przez zakład, a inni na innych działach muszą czekać te 18 miesięcy na umowie od agencji. I to jeszcze miesięczne umowy. Jak jest postój to tymczasówka ma pół etatu

Ależ tam ofert pracy Chyba braki duze w pracownikach albo sie zwalniaja albo co jeszcze Niema chetnych

@anonymous

Za 2100 nikt tam robił nie będzie prócz ruskich.

Bolooo..
@Quake315

Ty czegoś nie rozumiesz leżąc i nic nie robiąc przyczyniasz się do tego że produkt finalny ma opóźnienie. Jak jest opóźnienie to brakuje pieniędzy. Jak nie ma pieniędzy to pada firma. Jak pada firma to pracownicy nie mają pracy. Także nic nie robieniem przyczyniamy się do do sytuacji takiej jaka nastała. I tu bogaci nie mają wpływu na to. No chyba że pójdą po rozum i takich bezproduktywnych delikwentów Rudych jak ty usuną.

quake315
@Bolooo..

Dobra przepraszam mój błąd twoja racja ok.

anonynous
@anonymous

Witam, Niestety firma "Mondelez "już nie jest atrakcyjna finansowo na rynku pracy .Straciła pozycję lidera ,do niedawna praca w w/w firmie budziła zazdrość osób które chciały pracować w tym zakładzie.Lecz na chwilę obecną zarobki są dalekie do obecnego lidera (Adient). Rotacja osób w firmie na pewno działa negatywnie na produkcję i w wyniku tego na zarobki które nie rosną .

@anonymous

Ludzie odchodzą, bo na jakieś chore tablice, wykresy i słupki pieniądze są, ale na prawdziwe podwyżki kasy niby nie ma. Tak się dzieje już od dłuższego czasu, wraz z przyjściem obecnego dyrektora. Niedługo Reksio sam będziesz robił.

Santa Claus
@Bolooo..

Jak pada firma to znaczy zd zatrudnia nieodpowiednich pracowników skoro jest tyle negatywnych opinii to znaczy ze większość ma racje nikt tam nie siedzi i leży bo nie ma jak w fabryce skoro wyrazasz taka opinie to znaczy ze. Nie wiesx jak praca wyglada zawsze sa opóźnienia przy takim procesie produkcji nie zależy to tylko od pracownika ale od zarzadzania zamówieniami jak i również od spedycji zapotrzebowania itp itd co ja Ci bede wyjaśniał skoro jestes mądrzejszy ale quake ma rację za 2100 to nawet nie pozyjesz jeżeli chcesz coś osiągnąć to na pewno nir tam chyba ze wyższe wykształcenie w biurze badz na stanowisku lidera zwykły pracownik nie ma tam czego szukać bo jest tylko goncem i chłopcem na posyłki i tak to wyglada sam pracowałem więc wiem a system 4 brygadowy jeszcze utrudnia zycie prywatne a nie wejda na normalny bo im sie nie oplaca ze względu na to ze i tak wykorzystaja zwykłego pracownika jak najwięcej jako operator sie nazap.. A nic z tego nie masz a osoba wyżej ma 2razy taka wypłatę nie robiac nic jedynie pilnują planują i nic ich nie dotyczy prócz myślenia i dokladania starań aby beduin robił na ciebie i kierownictwo tak działa polityka tej firmy jeżeli sie zwolnisz. To zatrudnia swiezaka przez agencje co nie pracował w tej firmie i tak to wygląda ciągła rotacja bo w systemie 4 brygadowym oszczędzają na pracownikach a i tak wyjdzie te 20 dni pracujących a ty zarobisz mniej chyba ze pracujesz od początku więc wez se pomysl a nie udzoelasz sie publicznie bo za wynajęte mieszkanie oddajesz 1000 do 1500 miesięcznie a tam pracując na nic nie odłożysz a jeszcze czasu nie ma przez 4brygadowkei po nockach nawet jak odespisz to zostaje ci dzień na załatwienie twoich spraw nie ma sensu iść tam do pracy ze względu na to ze tracisz czas No chyba ze do biura bo tam tylko 1sza zmiana a jeżeli chcesz byc operatorem to nie tam bo sam sobie zrobisz krzywdę nie majac czasu na nic poniewaz tam jest bardzo wymagajaca elita wśród kierownictwa i nazapierdalasz sie zaa 10ciu i tak to wygląda wiec prosze oszczędź sobie jeżeli jesteś taki ą ę a nie wiesz jakie obowiązki ma pracownik w branży spożywczej a pierwszym z nich jest higiena jeżeli jeszcze tego nie wiesz a na zycie w systemie 4brygadowym czasu juz nie masz nic nie zrobisz bo inni maja wolne nawet wtedy gdy ty pracujesz nawet zycie towarzyskie ci odpada bo twoi znajomi maja w inne dni wolne a ty siedisz w pracy w sobote i niedzielę jak kołek. A chyba system 3zmianowy jest lepszy niz ta 4brygadowka i dawanie soe wykorzystywać pracodawcy za ochlap rzucony abyś zamknął się mi wystarczyło 3miesiace aby sie przekonać jak ta firma funkcjonuje tam moga pracować ludzie bez perspektyw albo emeryci na nic tam sie nje doczekasz bo nie oszukujmy sie zwykły operator który myśli i wie jak zycie wygląda z 2100 na nic sobie nie moze pozwolić a tylko odejmuje od ust bo ta pensja ledwo wystarcza na przyziemne sprawy a o czymś innym tj. Jak siłownia to mozesz zapomnieć bo ci portfel nie wyrobi a cos mi sie wydaje ze mamisynkiem nie jestes więc mordu nawet teraz 2200 jak zaorbisz netto to w tym roku to i tak maksymalnie jeżeli nie dostałeś podwyżek a tam na wszystko skapia a życie drożeje

Santa Claus
@Bolooo..

To ty chya nie roxumiesz obrazajac kogoś od leni badz jestes tak opryskliwy bo to nie tylko pracownik odpowiada a cala fabryka panie inteligentny sa zamowienia jest produkcja sa awarie sa opóźnienia brawo dla ciebie ze lezysz i nic nie robisz bo chyba siebie opisales jeżeli nie wiesz ze sam zawsze sa opóźnienia jakies no chyba ze nie zawala roboty inni załóżmy ze jest silnik do wymiany a nie ma na magazynie I co zrobisz jak masz glabie opóźnienie a za te pieniadze nie warto tam zycia marnować bo w innej fabryce zarobisz tyle samo nawet więcej na start dostaniesz a bedziesz pracował od pn do pt wiec brawa dla ciebie jeżeli myślisz ze ktos tam leży i pachnie

@Santa Claus

Cała prawda od deski do deski brawo

johny8191

Ja robiłem za 2000 w Czechach w mondelezie

quake315
@johny8191

noi co w związku z tym

PH
@johny8191

To żeś zarobił. TAM w euro płacą to jeszcze gorzej niż w Polsce zarobki. Taka firma-im dalej na wschód Europy to wszystkich pracowników d y m a j ą na kasę!

Wódz_pusty_portfel

To ile można zarobić w firmie ? 1500 zeta ?

Dino
@Wódz_pusty_portfel

Po prostu tragedia.Cała ta firma dziaduje na pracownikach.

Do Dino i Wodza
@Dino

To nie firma dziaduje na pracownikach, a Zarząd firmy dba tylko o elitę, reszta się nie liczy.

Dino
@Do Dino i Wodza

Tzn elita dba o elitę czyli o siebie,reszta to tylko naganiacze.Święta racja.

PozdrawiamA

Firma jakich wiele. Można trafić lepiej,można też i gorzej. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Ludzie,no cóż..... ale można też trafić na kulturalnych, u których wyczuwalny jest szacunek do drugiego człowieka. To my tworzymy atmosferę w pracy i to jak traktujemy innych wraca do nas. W zakładzie jestem od wiosny i czasami nawet się uśmiecham więc nie jest chyba najgorzej. A opini będzie tyle różnych jak różni są ludzie. Nie dajmy się zwariować, nigdzie już nie ma miodu. Najważniejsze to być CZŁOWIEKIEM.

nico
@PozdrawiamA

Tam nie ma szacunku małolaty żądzą i nie szanują starszych, tylko cwaniakują

Do Dino i Wodza
@PozdrawiamA

Czy PozdrawiamA dalej podtrzymuje swoje zdanie, czy już może firma ją nie interesuje???

skubi

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jakie zarobki w fabryce ?

Odp do skubi
@skubi

Pracodawca wie co ma zrobić, tylko nie chce.

Lucyfer

Mam pytanie czy prawdą jest, że można się dogadać z kierownictwem i pracować tylko na pierwsza zm? Chodzi mi o gumy konkretnie.

KonfiDonos

Straszna lipa

BabochłopPaszczochłop

Nie polecam tej pracy.

młody...

Witam, mam pytanie. Ile dostaje operator maszyn na początek swojej pracy w fabryce gum. Napiszcie jakie są stawki i inne dodatki ile się miesięczny wyjdzie na tym stanowisku

Lucjan

Ludzie, traktują was tam tak jak na to pozwalacie! Skoro sami siebie nie szanujecie to inni też was nie będą szanować. A ci liderzy, co wy od nich chcecie, robią to co od nich wymagają przełożeni. Jeżeli człowiek się zna, na tym czym się zajmuje, to nie daje sobie wcisnąć ciemnoty i nie pozwala się źle traktować. Jeżeli człowiek czuje, że nie zasługuje na swoją pensje to robi co mu każą i cieszy się z roboty, albo i nie, ale siedzi cicho i za..dala.

Mdlz
@Lucjan

Ale bzdura jak sobie nie pozwisz to dowidzenia umowy ci nie przedluzaja

Gal
@Mdlz

Potwierdzam zdanie Mdlz. Zarząd zatrudnia pracowników tymczasowych, za pośrednictwem agencji pracy. Nie muszą nawet wypowiadać umowy o pracę, po prostu po miesiącu umowa wygasa. I zbyt odważny pracownik ma od razu - zimny prysznic. Jest bez pracy a należne wynagrodzenie dopiero za 10 dni.

j 23

Mam pytanie odnośnie pracy w Fabryce Gum , jak się pracuje, jaka atmosfera i ludzie, ile można faktycznie zarobić na początku przez pośrednika.

Gal
@j 23

Ile można zarobić? - odp. najniższą krajową , bo za niżej się nie da zatrudnić pracownika. Za kwotę niższą będą pracować tylko zniewoleni - jeśli nadejdą takie czasy, -- ale na razie ofert pracy nie brakuje za podobne wynagrodzenie lub wyższe wynagrodzenie. Więc to Zarząd powinien się martwić jak zatrzymać pracownika.

Zawodnik

Czy wie ktoś ile zarabiają automatycy w Mondelez?

ddd
@Zawodnik

W mondelez nie ma automatyków są bankowcy

Natalia

@Quake315 czy mógłbyś rozwinąć swój komentarz w sposób bardziej merytoryczny? Rozumiem, że masz negatywny stosunek do pracodawcy Mondelez, ale chcielibyśmy się dowiedzieć nieco więcej na ich temat. Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie?

Mona Lisa
@Natalia

Warunki pracy są normalne. Obejrzyj filmik pracy taśmowej w USA, dodaj do tego plany produkcyjne i odpowiedź gotowa. Najczęściej na początku są to pracownicy tymczasowi, zatrudniani przez agencje pracy tymczasowej, skoro nazwa wskazuje- iż jest to praca tymczasowa- to zawsze można sprawdzić jak ona wygląda.

@Natalia

Jeśli chodzi o firmę mondelez z warunkami jest tak że no nie są one złe ale mogłyby być dużo lepsze dużo porządnych ludzi pouciekalo z tej firmy przez płacę przynajmniej ja tak uważam mało co Polaków jest chętnych do pracy tam teraz to głównie jest tam sporo Ukraińców moim zdaniem zakłady obok raz ze dają dużo więcej i te warunki zatrudnienia też są lepsze np taka firma jak adient czy donaldson.

Stefan
@Quake315

Adient płaci więcej ale to (usunięte przez administratora)"zakład cię przeżuje i wypluje.

@Stefan

Nie zawsze jeśli ktoś chce pracować doceniają jeśli nie chce dowodzenia i z stawkami nie kombinują jak mondelez

Góral
@Stefan

Dokładnie tak jest ,jak piszę Stefan

PA.

Czy ma ktos numer do biura obslugi pracownika ?

odp do PA>
@PA.

Dział HR w firmie - dotyczy relacji międzyludzkich. Wskażą Ci dalszą drogę do odpowiedniego działu. Telefon taki jak do fabryki.

Do anonymous

Tak się odgraża drogówka..... Nie bądź taki cwany, bo plujesz na mundur.

@Do anonymous

Masz racje ni powinienem tak mówić, poniosły mnie emocje, to jest mój ostatni wpis na tym forum, życzę wszystkim spokoju i dystansu do pewnych spraw. Musimy się pogodzic z tą myślą że w tym kraju jest ciężko. Ja piszę bo jestem sfrustrowany tym życiem, moje dzieci też chcą jeść i pojechać do zoo, czy to tak wiele od życia?. Żegnajcie przyjaciele.

Witam wszystkich. Zaintrygował mnie wpis Tomka inżyniera procesu. Powiem otwarcie, znam języki ,jestem po studiach, a stoję przy marchewce na formowaniu na holsach. Kolego żaden z ciebie inżynier sówmiarki nie umiesz trzymać.

Ewelina
@Adam

Kierownicy sa bez wykształcenia i TL a operatorzy po studiach- taka jest polityka kolpracji

@Adam

Te studia to chyba kończyłeś w Szczytnie, skoro nie wiesz jak się pisze SUWMIARKA matole.

@Adam

A żebyś wiedział że w Szczytnie matole, teraz będe jezdził w Brzeskiej drogówce i znam twoje auto. Mudl się matole żebym cię nie zatrzymał, do zobaczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 16 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mondelez