Opinie o Mondelez w Skarbimierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mondelez. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mondelez o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Skarbimierz

Ted

(usunięte przez administratora),zapieprz ,tyranie za 2 osoby Dział DDP to (usunięte przez administratora) Za te pieniądze praca jest wszędzie Atmosfera straszna,jeden drugiego za 5 zł sprzeda Większość to burasy z wystającą słomą z butów Prawie zero szacunku,darcie mordy i stres Zdecydowanie Nie Polecam Najgorsza praca jaką w życiu miałem

Filo
@Ted

Ktoś miał odwagę napisać prawdę,brawo Ja jeszcze do końca roku muszę się z tymi ludkami przemęczać i też uciekam,jak i kilka innych osób Jeszcze raz brawo

yumido

Witam, jaka jest różnica między produkcją na gumach i czekoladzie? Gdzie jest ciężej i większy zapierdziel? Co lepiej wybrać? I oczywiście zarobkowo jak to wygląda? Dziękuję za odpowiedzi.

Gusia
@yumido

Ja na czekoladach jestem zadowolona zatrudniłam się jako pracownik produkcji teraz jestem operatorem jestem zdania że wystarcza chęci do pracy i dużo zależy od zespołu jako się trafi trzeba spróbować swoich sił

Malina

Słyszałam że jest praca ale przez agencje i że umowę dają co tydzień i pracuje się cztery dni a potem cztery dni wolnego. Czy to prawda?

Flip
@Malina

Cztery dni zasuwasz i jeden dzień wolny (usunięte przez administratora)

Arkadiusz W.

Witam , Pracowałem w Monelezie przez 2.5 roku na stanowisku technik liniowy. Przez ten okres nauczyłem się być jeszcze większym idiotą niż byłem wcześniej. Mimo dużego zaangażowania ze strony innych techników i chęci przekazania mi wiedzy ja nadal byłem tumanem . Operatorzy robili wszystko za mnie bo ja nic nie umiałem. Z mojej strony chciałem przeprosić wszystkich z którymi pracowałem bo jestem umysłowo chory i rozwalam firmy tak jak swoją. Pozdrawiam Arek

DOUBLE DECKER Nowy wpis

Kierownictwo tego zakładu to banda idiotów. Brak ludzi, brak szkolenień, nie wprowadzanie nowych rozwiazań, podkręcenie lini aby podtrzymać śmieszną wydajność, zasady BHP w tym zakładzie to totalna paranoja, oderwanie są od rzeczywistości. Przede wszystkim brak szacunku dla drugiego człowieka. Ludzie na stanowiskach kierowniczych uważają się za osoby inteligentne, które znają się na wszystkim. Wszystkim zainteresowanym praca w tej fabryce stanowczo odradzam, zostaniecie tylko wykorzystani, a następnie zwolnienieni. Warto poszukać pracy gdzie indziej.

Pracownica Nowy wpis
@DOUBLE DECKER

Potwierdzam to co piszesz.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Mondelez?

Dyrektor Nowy wpis

Żeby zostać członkiem załogi Mondelez trzeba być ułomnym, na wszystko się zgadzać, pokazać przełożonemu że firma Mondelez to najwspanialsze miejsce na świecie. CZŁOWIEKU NIE PRZYCHODŹ DO TEJ FIRMY. STAD TRZEBA UCIEKAĆ.

Ogólnie to nie polecam , chyba że jako praca sezonowa. Ja byłam na czekoladzie , ciężka praca fizyczna, krzyki, stres , brak szacunku od współpracowników, baby obrabiające sobie(usunięte przez administratora) nawzajem, ogólnie każdy wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma. Trafiali się naprawdę fajni ludzie ale to rzadko . Z początku praca wydaje się super ale po 1 miesiącu człowiek otwiera oczy. Co najciekawsze, w roku 2023 przy najniższej krajowej 23,50 ja miałam 20,50. Żadnych dofinansowań do posiłków nie ma (tak jak piszą w ogłoszeniach ) ludzie z agencji ogólnie są jagby gorzej traktowani. Nawet na święta dostają jedną torebkę słodyczy a ci co są zatrudnieni przez zakład dwa kartony :). Ja byłam zatrudniona przez agencję MANPOWER , bardzo ciężko dostać umowę przez zakład. Co dwa tygodnie podpisywana nowa umowa przez agencję (nigdy nie wiesz kiedy ci jej nie przedłużą Chyba że masz dobry kontakt z liderem i ci powie). Najbardziej mi szkoda młodych ludzi bo naprawdę da się znaleźć lepszą pracę za lepsze pieniądze. Jedyny plus to był dojazd za darmo.

Wąż rzeczny
@Kasia

Dofinansowanie do posiłków mają osoby na etacie. Firma nie daje umów bo im się to zwyczajnie nie opłaca bo po co? skoro nagle dział przechodzi na 3 zmiany i nie potrzebują tylu ludzi zwłaszcza, że osoby zatrudnione jako pracownik produkcji mogą być łatwo zastąpione stąd praca przez pośrednika.

Dyrektor

Dlaczego tak dużo jest negatywnych opinii o firmie. Co sądzicie o Panu Adrianu K.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mondelez? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Automatyk
Skarbimierz
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Regional Sales Manager (opakowania z tektury falistej)
Skarbimierz
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.
Utrzymanie Ruchu

Witam, Myślałem o aplikowaniu na pozycję Inżyniera Utrzymania Ruchu...czy orientuje się ktoś jak wygląda "tam" praca, jakie są zarobki i czy wogole warto? Z góry dziekuję

Ted

Dzieweczko ze spranym mózgiem przez korporacje Nie znam zadnego areczka ale urząd pracy to ciebie czeka albo strzyżenie piesków po wioseczkach Zal to mi ciebie i tylko opisuje sytuacje o której kazdy mówi za waszými plecami a brak im odwagi na wpis i tyle Żegnam

Pączek
@Ted

Pewnie kogoś to zabolało,ale to prawda I od razu pośredniakiem straszą....hahaha Im się wydaje że poza nędznym Mondelezem nikt pracy nie znajdzie i nikt wcześniej nigdzie nie pracował Tu ludzie wchodzą i wychodzą,firma nie potrafi ich utrzymać a to o czymś swiadczy

Panie "A" jak był Pan w pracy taki inteligentny jak wypisując tą opinie to na pewno dalej by Pan pracował,ale gadaniem opinie się nie zbuduje opinie się buduje pracą,a Katarzyna H przekonała się jaki z Pana pracownik i miała" jaja " ,żeby podziękować za współpracę i za to jej brawo.Proszę nie obrażać pracowników ,którzy tam ciężko pracują bo my tego sobie nie życzymy.Życze Panu znalezienia pracy 250 km od domu wtedy doceni Pan pracę i jeszcze za najniższą krajową bo tu miał Pan za dobrze nonstop z telefonem przy uchu.Powodzenia w nowej pracy

Zdecydowanie nie
@Nowy

Od kilku dni przeglądam ten portal bo chciałam się dowiedzieć z pierwszej ręki jak wygląda praca w tej firmie. Dużo ogłoszeń jest i to daje do myślenia że non stop szukają pracowników. Czytając co jest napisane, formę itd...Dochodzę do wniosku że to rasowa (usunięte przez administratora) albo prostaczki albo zakomplesieni panowie. Taki PGR w nowym wydaniu...

Filip
@Nowy

Patrzę na tą zenade jak się odpisuje do jakiegoś człowieka byłego pracownika to jedno mi do głowy przychodzi.......osoba która to pisała z pewnością jest kobietą, małą, grubą i brzydką lub chudą i pryszczatą,a napewno z niskim morale Ty którzy tu pracują wydaje się że na Mondelezie praca się zaczyna i kończy... otóż NIE Korporacje są dla ludzi ograniczonych intelektualnie bez żadnych perspektyw na lepszą prace,lub tych co są tam przelotem Myślę że Pan A jest o wiele bardziej inteligentny od całej reszty tych prostaków bo już tam ponoć nie pracuje,więc brawo Życzę mu aby znalazł pracę wolną od korporacyjnych nierobów i blisko i pewnie za lepszą kasę bo w Mdlz kokosów jak to jakiś prymityw napisał to z pewnością nie ma A kobiety z produkcji to totalne nieroby i tak jest wszędzie, żerują na uczciwych pracujących Powodzenia

Ktos

Nie polecasz, a wręcz odradzasz? W takim razie co takiego robiłeś przez 2,5 roku w tej firmie? Gdzie indziej znalazł byś tyłu "mądrych" którzy robiliby wszystko za ciebie przez tyle czasu? Prawda jest taka, że do niczego się nie nadawałeś. Nawet na zwykłą paletyzacje czy pakowanie. A o czynnościach które powinien wykonywać technik to już lepiej nie wspominać. Miałeś wiele szans aby się wykazać, i zaczął robić cokolwiek samodzielnie. Niestety nie wyszło. Dlatego pretensje powinnes mieć siebie, a nie do liderki która nie przedłużyła ci umowy. Wkoncu znalazł się ktoś, kto miał odwagę głośno to powiedzieć .To nie twoja bajka, i taka jest prawda. Szukaj szczęścia gdzie indziej. Powodzenia

Bacardimobbyn
@Nowy

Za te słowa nie wyjdziesz ktoregos razu juz z domu lub pracy, obracaj się za siebie bede czekać....

Czy firma Mondelez kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Malina

Robolka
@Malina

Praca jest, ale przez agencję Manpower i Randstad. Umowy na dwa tygodnie. W zależności od linii na jaką się trafi praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowka (4xnocka, 2 dni wolne,4xpopoludniowka, 1 dzien wolny, 4xrano, 1 dzień wolny i tak w koło Macieju)

Nie

Irena
@Robolka

Robolka, czy jest jakas szansa by po jakims dluzszym czasie bycia zatrudnionym przez agencje przejsc na stala umowe bezposrednio od nich, wiesz cos o tym ?

Robolka
@Irena

Da się, ale: - musisz się wykazać na linii, - praktycznie nie mieć absencji, - liczyć na łaskę Pana Kierownika, a z tym to różnie bywa.

Ja ja
@Irena

Nie ma szansy z agencji przejść na umowe..ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) 18 mc I wypad

Flip
@Malina

Cztery dni zasuwasz i jeden dzień wolny (usunięte przez administratora)

RazDwaTrzy

Linia DDP to jest jakiś żart, ludzie (usunięte przez administratora) jak koliberki, przerwa max 30 minut bo trzeba się wymienić. I nagle cyk, liderka sobie chodzi kilka, kilkanaście razy na papieroska czy kawkę. Jak się wkur jak pierdolnę grzyba pare razy to się skończy

zainteresowana

Jaka jest obecnie stawka podstawowa na stanowisku pracownika produkcji? Czy ktoś z pracujących tam teraz osób wie jak to wygląda, jakie są ogólnie zarobki?

Kolega z Gum

Witam serdecznie. Koleżanki i koledzy z Gum. Jak pewnie wiecie nowym dyrektorem zakładu z dniem 1.10.2023 zostaje Pan Wojciech Komendziński. Razem ze zmianą spółki z Mondelez na Perffeti. Jakie są Wasze opinie? Czy sądzicie ,że czekają nas duże zmiany? Na lepsze? Na gorsze?

na jaki mail można wysłąć cv ? jest jakiś mail do kadr?

Anka

Raczej nikt tutaj adresu mailowego nie poda, ponieważ firmowe maile zawierają imię i nazwisko poszczególnych pracowników. Wiem, że można składać CV poprzez stronę internetową (mondelezinternational.com i jest tam odnośnik "szukaj /aplikuj", wtedy przekieruje bezpośrednio do ofert pracy całej korporacji), można też na pracuj.pl wyszukać pracodawcę Mondelez i gdy składa się tam CV, to trafiają one bezpośrednio do HR oraz można fizycznie zostawić CV na recepcji fabryki, w której praca Państwa interesuje Powodzenia w rekrutacji!

Kolega

Koleżanki i Koledzy . Od lipca funkcje dyrektora fabryki czekolady piastuje Pan Oleksandr T. Pan Oleksandr jest obywatelem Ukrainy , w korporacji pracuje już od wielu lat . Jego dotychczasowe funkcje były kierunkowane na IL6S. Czy widzicie już jakieś zmiany ? Czy optyka kierownicza Natalii i Adriana zmieniła się ? Jak sądzicie będzie to sukces czy porażka ? Jak ocenicie pana Dominika jako byłego już dyrektora fabryki czekolady ?

Dobry kolega
@Kolega

Pana Dominika oceniam jako bardzo słabego dyrektora, który wogole nie interesował się co dzieje się na hali produkcyjnej. Kierwonictowo niższego szczebla robiło z ludźmi co im się podoba. Brak drogi rozwoju dla młodych pracowników. Linia Crunchie to jeden wielki bajzel. Robą z ludzi (usunięte przez administratora) Odradzam pracuje na produkcji , choć sam pracuje w biurze ( już 8 rok ) to widzę co się dzieje, brak tutaj lidera i pomysłów na zmianę.

Chętna do pracy

Jakie są zarobki w fabryce? Chodzi o to ile mozna zarobić netto jako pracowniczka produkcji i operatorka maszyn. Jakie zarobki jak sie jest zatrudnioną bezposrednio w firmie i jakie zarobki przez agencję? Ktoś coś ?

@Chętna do pracy

Może nie odpowiem wyczerpująco na pytanie, ale napiszę to, co wiem na pewno. Nie ma sensu pytać o stawki pracownika produkcji oraz operatora maszyn na umowie przez firmę, bo na te stanowiska zatrudniają wyłącznie poprzez Randstad i Manpower. W obu agencjach stawki na danym stanowisku są takie same, taka polityka firmy. Ale dokładnych kwot nie jestem w stanie podać.

Pirogi z cebulką

Bardzo miłe i sympatyczne panie w biurze, same aniołki i rusałki. Trzeba się cieszyć że takie mamy bo na hali produkcyjnej to bywa już różnie :)

Stażystka

Jestem zainteresowana stażem w Mondelez w dziale produkcji, jest aktualnie taka oferta. Czytam niezbyt dobre opinie o firmie i zastanawiam się, czy w ogóle warto. Jakie mogę mieć zarobki na tym stanowisku i czy atmosfera tam jest taka sama jak u operatorów ?

@Stażystka

Najlepiej wysłać zgłoszenie, nic Cię nie kosztuję a pewnie więcej się dowiesz. Dobrze samemu zweryfikować czy jest ok.. zawsze odmówić. Myślę, że warto zacząć od stażu w takiej firmie :)

Wanda

Aby być branym pod uwagę w rekrutacji do stażu na stanowisko młodszego operatora linii produkcyjnej, należy legitymować się odpowiednim wykształceniem (min. studia magisterskie w zarządzaniu procesem produkcyjnym) jak i doświadczeniem zawodowym (min. 5 lat).

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Mondelez odbywa się w siedzibie firmy?

Anka

Jeśli na rozmowę kwalifikacyjną zaprosili Cię z HR Mondelez, to na 100% rozmowa odbędzie się w siedzibie firmy. Jeśli zaprosili Cię przedstawiciele Manpower lub Randstad, to rozmowa może, ale nie musi odbyć się na terenie zakładu.

Anka

Niestety, sztuczne paznokcie nie są dozwolone (tipsy, żele, hybrydy itp.). Podobnie jak: sztuczne rzęsy, brokat oraz perfumy. Paznokcie muszą być nie pomalowane (niczym, nawet odżywki nie powinno być, bo może odprysnąć i wpaść do produktu) oraz muszą być krótko obcięte.

Podatek

Pracujesz 6 miesięcy Rozliczasz się z fiskusem i dowiadujesz się że masz niedopłaty 1800 zł Kto tam jeszcze pracuję

Ile zarabia zwykły pracownik produkcji przy 4 brygadowce na rękę? Lub na 3 zmiany?

@Anonim

1. Pracownik produkcji ma zawsze najniższą krajową. Operator ma 2 albo 3 zł brutto za godzinę więcej. Zależy jaki rok. 2. Dodatek za nocki jest. Dodatek za sobotę 40 zł brutto. Dodatek za niedzielę 80 zł brutto. 3. Pracownik produkcji / operator maszyn zatrudniany jest wyłącznie poprzez agencje pracy tymczasowej Randstad oraz Manpower. Sam /-a wybierz, którą wolisz. Stawki te same.

Niko
@Anonim

3300 na rękę jako operator pracownik produkcji ma jeszcze mniej

Marii
@Anka

Proponuje mi 17/h, weekendy +5zł w sobotę, niedziele +10zł, 20% w nocy przez agencję Ale jest umowa o pracy. Czy oni biorą dużo dla siebie?

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 16 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mondelez