Opinie o Mondelez w Skarbimierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mondelez. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mondelez o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Skarbimierz

To w końcu fajna ta praca czy nie?

@Monika

To naprawde zalezy gdzie trafisz a wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.

Bożena

Generalnie firma dobrze oceniana przez pracowników, choć zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Polecam chętnym pracę w firmie.

W życiu
@Bożena

Ha ha ha bardzo dobrze oceniana,pracowałam tam kiedyś i nigdy w życiu co spotykam ludzi,którzy tam pracowali to mówią to samo (usunięte przez administratora) i tyle

@W życiu

Taaa,jasne.A ci co najwiecej narzekaja to nadal tam pracuja.I tak leci rok za rokiem.

@Szecherezada

Młody jeszcze jestem i mi wszystko wolno :)

@Michał

Tez jestem mloda.Tu wiek nie ma znaczenia tylko fakt ze najwieksi narzekacze,truciciele atmosfery w zakladzie pracy wciaz tam sobie potulnie pracuja.Jeszcze jak byla palarnia otwarta to tam glosili swoje oredzia jak to zle w Mdlz-ie a nastepnie grzeczniusio do pracki.

bialy

to (usunięte przez administratora)zaklad pracy pilnuj odcinka i wylocz umysl pracujoc dlanich

QR

Ja tam lubię tego kierowcę co to wozi ludzi .Taki łysawy z brzuszkiem. Fantastyczne poczucie humoru. Chętnie bym umówiła się z nim na kawę.

Poradnikowiec
@QR

No to się umów i nie czekaj aż samo przyjdzie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mondelez? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Automatyk
Skarbimierz
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Operator/ka maszyn przetwórczych
Skarbimierz
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.
Julka

Ile s zarabia operator? Pramia,dodatki?

Przemek

Powiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakieś podpowiedzi jak przebiega i na co należy zwrócić uwagę??

bialy

modelez do izreala a tych polskich na stolkach do rekawic tych zdalnych syfu

Pl

Witam interesuje mnie praca w waszej. Firmie ,stanowisko technik liniowy lub technik operator . Jak wygląda w skrócie praca ? Jakie zarobki z wszystkimi dodatkami , które. Z stanowisk daje większe możliwości rozwoju ?

@Pl

W skrucie to w p. i na gaz. Szans rozwoju żadnych. Na koniec sezonu wylecisz.

czarny

ten zaklad gnije od podszewki za jakis czas powiem imieniem i nazwiskiem dlaczego

Patrycja

Najfajniejsza w tym zakładzie to chyba stołówka. Tania zupka, makaron ze szpinakiem i ta sztuczna krowa co to patrzy na człowieka takimi śmiesznymi oczkami.

wakacyjna

Ja pracowałam wakacyjnie i bardzo polecam! Trafiłam na sympatyczną ekipę, chociaż niektóre zmiany dawały w kość, a raczej ich brygadzistki, to i tak mogę polecić :)) Praca znośna, idzie się przyzwyczaić. Pozdrawiam

Zdobywaczka

Praca dla bardzo smutnych ludzi............................................................

Żyć normalnie

Generalnie firma spoko ale praca często ponad siły.

Czy w Mondelez panuje luźna atmosfera?

Ye

Jak dla mnie napięta atmosfera

Majteczki w kropeczki

Według mojej opinii atmosfera napięta do tego stopnia że aż gumki w majtkach pękają.

Merytoryczna opinia

Szkoda że nie ma już w firmie na czekoladzie takiego HR- u jaki był jakieś 3 lata temu. Taki HR trafia się chyba raz na sto lat.

Miłośnicy dobrej pracy
@Merytoryczna opinia

Tak zgadzam się całkowicie. HR który funkcjonował jakieś 3 lata tamu był na najwyższym poziomie. O taki ..ponownie będzie zapewne niełatwo.

Witam jak pracuje sie na selection box jaka atmosfera

Beti
@Marta

Zła atmosfera. Wyzysk na całego. Linka zasuwa a trzeba wsadzać często po 2 batony. Proponuję przyjść tym z góry i popracować chociaż z godzinkę. Na skarpie to samo, jedna osoba wsadza po 2 batony i aż im z dupki cieknie. Będzie to zgłoszone do dyrektora.

krzy_kaczka
@Marta

a jadłaś kiedyś papryczkę chili?

Ewcia
@Marta

Atmosfera jak co roku, przychodzisz do pracy na 6 m-cy aby tylko wycisneli z Ciebie ile można, chyba że będziesz pupilkiem brygadzistki to wtedy masz lepiej.

Godność jest najważniejsza

A czy Ty idziesz do pracy z miłą chęcią? Praca cieszy Cię i satysfakcjonuje oraz sprawia Ci radość? Jeżeli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi "nie" to znaczy że coś jest nie tak i być może trzeba pomyśleć o zmianie pracy. Człowiek nie jest tylko maszynką do robienia pieniędzy. Pracodawca który nie dba o swoich pracowników i nie szanuje ich godności to pracodawca którego trzeba zmienić.

SOR
@Marta

Atmosfera jak na polowaniu w dzikiej Afryce

Sandra
@Godność jest najważniejsza

W takiej dużej korporacji pracodawca nawet nie ma pojęcia co się dzieje ???? ale za to my pracownicy pracujemy na wizytówkę tej firmy ???? większość z Nas nie pojęcia po co tam jest ????

Jak wyglądają zarobki na stanowisku magazyniera? Czy magazynier też nie ma czasu nawet napić się wody albo podrapać po (usunięte przez administratora) jak ludzie zatrudnieni na selection box?

Xyz

Dzień dobry. Pozdrawiam serdecznie wielebnego Pana kierownika sekcyjnego lini smile . Jest idealnym człowiekiem, w ogóle ucieleśnieniem wszelkich cnót. Dziękuję Ci że otworzyłem mi drogę do kariery i doceniłes. Zachęcam wszystkich do współpracy z tym Panem. Jest serdeczny i życzliwy, ułatwia pracę i doceniła ambicje kompetentnych ludzi. Nawet jest do tego stopnia oddany swoim pracownikom że pozwoli im się wspiąć na sam szczyt kariery......haha. Kochamy Cię

Rolniczka
@Xyz

To pracuje u was jakiś wielebny?

Maciek

Hejka. A jak wam się pracuje na magazynach??? Jakie tam są zarobki???

Michal
@Maciek

Jest superancko, polecam

Renata

Czy mam rozumieć ze w firmie zdarzają się kradzieże ?

Mika
@Renata

Batoniki można kupić na stołówce

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 16 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mondelez