Opinie o Mondelez w Skarbimierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mondelez. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mondelez o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Skarbimierz

nie wylewaj waćpan wina

Praca OK . Polecam 100 %

Lolo

Szukam cichodajki z Lewina Brzeskiego, która pruje się w mondelezie, wiem że ma szumne imię agnieszka, ktoś może ma info odnośnie ten bladzi?

Pracowity

Firma fajna, ładne dziewczyny... tylko wypłata lipa... Pozdrawiam ,,managerów'' z dwugodzinną przerwą na stołówce.

Marakuina

Jak tam kiedy jaka impreza integracyjna? Trzeba się w końcu wyszaleć po tych wszystkich... ciągle tylko pandemie .. wojny... i ..praca nie samą pracą człek żyje....jaka impra kiedy ????????????????????????????????????????????????? Jacksona chcemy ////// A praca spoko.. zgrzany i spocony człek ale jest fajnie... :) Polecam :) Odjazd stulecia gwarantowany ;)

Nicka
@Marakuina

Szon jak nic...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mondelez? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Automatyk
Skarbimierz
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Operator/ka maszyn przetwórczych
Skarbimierz
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.
MMM

Na jaki kolejno czas dostaje się umowy ?

Nikko
@MMM

Na ten moment przez pośrednika pracy (manp..er) przedłużana co 2tyg. lub co miesiąc (o długości umowy decyduje mondelez) pośrednicy maksymalnie mogą przedłużać przez 18 miesięcy. Jeżeli po tym okresie (lub w trakcie) nie przejmie cię firma, niestety pośrednik musi się z tobą pożegnać, zwlaniaja cię poniwaz nie mogą dłużej przedłużać umowy.A wtedy możesz wrócić do nich dopiero po 18msc przerwy.

Szalona

Praca sama w sobie nie jest zła. Wiadomo jak wszędzie trzeba sie narobić. Zarobki na szkoleniach obiecane złote góry , a wychodzi wielkie (usunięte przez administratora) Najgorsze to brak szacunku do drugiej osoby. Łacina na linkach leci po całości. Starsi pracownicy nie mają za grosz szacunku do osoby co dopiero sie uczy. Głupie dogadywanie, wyśmiewanie sie jak kto wygląda, obgadywanie. Nikt nic z tym nie robi. Jeśli wyjdziesz chwile później z zakładu to autobus może już sobie pojechać i kombinowanie czym wrócić do domu. Norme trzeba wyrobić nie ważne ze maszyny sie psują. Gdyby można było to jeden drugiemu by oczy wydłubał. Dla mnie to porażka .

Szecherezada
@Szalona

Finansowo zle?!???a chcesz wiedziec ile proponuje pewien zaklad za 3 zmiany rowniez w branzy spozywczej? 2800 BRUTTO!!!!!!Ci co wiecznie narzekaja na zarobki albo w poprzednich wcieleniach byli prezesami albo poprostu nie orientuja sie ile placa inne firmy (mowa caly czas o branzy spozywczej).Co do pracownikow z dluuuugim stazem dobijajacych emerytury to fakt-zgodze sie ze czuja sie jak panstwo na wlosciach i zero szacunku.No i wieczni narzekacze,obgadywacze,plotkarze....taki mondelezowski pudelek.pl Kazdem nakleja etykietke.

~latająca dżdżownica~
@Szalona

Jeśli chodzi o autobus to już nie raz uciekł. I trzeba wtedy iść na nogach te 20 km albo szukać stopa. Mnie najbardziej denerwuje rzucanie batonami. Raz to prawie w oko nie dostałam. No ale na szczęście miałam okulary. Przydają się jednak.

Mała Miva
@Szecherezada

Mnie nie interesuje jakiś tam "pewien zakład " który płaci 2800 brutto " Takie zakłady mam głęboko w (..............). Mnie interesują tylko porządne zakłady na poziomie. Z tego co słyszałam to takim właśnie jest ta firma. Mam nadzieję że to prawda. Sprawdzę to i zweryfikuję.

Szecherezada
@Mała Miva

Ja jestem zadowolona.Wyplata na czas,pieniadze dobre.Mam ekipe w roznym przedziale wiekowym i dosc zgrana a informacje jakie posiadam nt.innych zakladow tylko utwierdzaja mnie w tym zeby tu pozostac.

NoJaKtoToTo
@Szecherezada

Haha 2800 to jakaś kpina, ochłap. Pracowałem tam dwa lata temu, gdy odchodziłem miałem 3750 na stanowisku wyrzszym jak operator maszyn. Dobrze że nie pracuje w tym kołchozie. W moim zakładzie operator ma 4500k a pracownik produkcji 4200k a ja po 1,5 roku z podwyzszkami mam 6k brutto w pracy na 3zm od poniedziałku do piątku.

obserwatorka
@NoJaKtoToTo

Ja bym ci żadnej wyrzszej podwyzszki nie dała... lepiej bądź tym, operatorem maszyn i nie pchaj się na afisz jak nie potrafisz a jeśli już to przynajmniej pisz ze słownikiem ortograficznym w ręku....

pola
@Szalona

autobusy odjeżdżają 15 min po, z hali wychodzisz za 15min, masz pół godziny aby dotrzeć 5m do autobusu mało?

NoJaKtoToTo
@obserwatorka

(usunięte przez administratora) Operatorem w tym zakładzie byłem 11 lat temu. Taki głupi jak Ty nie byłem i udało mi się awansować na wyższe stanowiska produkcyjne. Jak byś potrafiła czytać z zrozumieniem i interpretować dany tekst to byś wiedziała o co chodzi. Ehh czego tu wymagać po miernocie z bogów.

dżony
@Szalona

Hhaha czyli sie nic nie zmienilo od kiedy skonczylem tam kariere . Robole w tym zakladzie to zwykłe parchy do szczania, szczególnie te (usunięte przez administratora) co dłuzej tam robią ,zwykłe przygłupy po podstawówce, dlatego naszczescie sie zwolniłem .Ale praca nawet ujdzie ,tragedi nie ma tylko te (usunięte przez administratora) co tam pracuje to bym zlikwidował bejsbolem xD

Witajcie. Czy w mondelez pracujecie też w święta?

Czy w Mondelez poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Bos

Oczywiście,za soboty i niedziele płatne dodatkowo,za nocki też,plus premia i ewentualne nadgodziny Łącznie robi się fajna kasa

Magazynier

Proszę o informację jak wygląda płaca brutto jeśli chodzi o magazyn na starcie oraz po paru latach, interesuje mnie podstawa, dziękuję za informację.

Pink

Kiedy ruszają boxy? Na których zmianach są spoko brygadzistki a na których zołzy? I na jakie zmiany najlepiej starać się dostać? Czy może lepiej aplikować na gumy ?

@Pink

Człowieku ! Ogarnij się . Nie idź tam na żadną zmianę...

Pink

Masz rację. Przecie tyle innych zakładów w koło

Mondi
@Pink

A myślisz, że inne produkcyjne molochy to lepsze? Wszędzie z grubsza to samo.

Pracowniczka do wynajęcia

Jak tam umowa? Dostaje się na rok, dwa ? Czy takie zwykłe śmieciówki dają na dwa tygodnie ? Bo ja na śmieciówce to ja nie chcę pracować. Dajcie znać ludzie. Żyję w Polsce i trzeba się szanować a śmieciówki trza wyeliminować.

@Pracowniczka do wynajęcia

Praca tymczasowa musisz lizać (usunięte przez administratora)innym to może Ci dadzą normalnie umowę a i nie zapominaj najlepiej to bądź po wyrokach,a jak jesteś kobietą to nie dbaj o siebie i nie ubieraj się dobrze,bo zazdrosne lafiryndy Cię zjedzą :)

Sprytna Mika

A ja tam zawsze w majtach wyniosę multi batonów. Potem roztopie se je w domu i mam na polewę czekoladową do babki albo piernika na święta na przykład. Jak to się mówi " smarujesz to jedziesz" ;)

Gość 7811
@Sprytna Mika

Podziwiam głupotę. Właśnie takie osoby jak Ty pracują na opinię o Nas (pracownikach). Domyślam się że jesteś z "boxów". A swoją drogą to szkoda, że ochrona nie kontroluje tak jak kiedyś, bo pewnie dawno już by takich "pracowników jak Ty weliminowali. Hmmm tylko kto by na tych boxach sezonowo pracował jak to tak powszechne zjawisko na tym dziale.

Mika
@Gość 7811

Batony kupuję w automacie na stołówce ;)

Rosomak
@Sprytna Mika

Idź do toyoty albo ronala ....może jakiś silnik albo felgi w tych majtach wyniesiesz. Swoją drogą jaką trzeba mieć psychę żeby w majtkach po kilku godzinach pracy wynosić coś co później do pyska wkładasz?!!!

Mika
@Rosomak

Tak się żyje teraz. Szkoła babci. To ona mnie uczyła jak to przed zaborcami przemyć kiełbasę. Tera podobnie jest. A ochrona no hmmm też im współczuję bo zarabiają naprawdę małe pieniądze jak na pracę którą wykonują. Ciężko utrzymać rodzinę z pensji ochroniarza. Taka rzeczywistość.

@Mika

Wolę jednak batony od silnika he heee. Silnik w majtach .... hmmmm to by było raczej trudne ;)

@Mika

No ochrona zarabia na prawdę małe pieniądze. Bardzo smutna rzeczywistość. Nic tylko płakać ..... ..

Wścieklica zwyczajna

Praca OK. Wszystko hula jak w amerykańskim filmie z hollywood. Praca marzeń ;)

Kreatywna

Praca spoko, choć zapierdziu na max, najbardziej nie lubię konfidentów, na box nie da się ich uniknąć, trza uważać na takich co to uśmiechają się a sztylet w plecy wbiją, jak się najesz na stołówce to nie trzeba już gotować w domu to na plus, wypłata na czas

Martin

Witam, ile zarabia Technik? Ile tam jest linii? Które to 4 brygady?

Miśka

Cześć ile mogę dostać jako operator na rękę? a premia jest prawdziwa czy tylko na papierze?

bialy

ten zaklad to bareja typu mis sadarz dyrektora dajocy podwyrzke i karzocy sie wypowiedziec o dyrekci i mowiocy ze pozytywnie sie wypowiada 78 procet ludzi bialorusi latajoce psy z biura mowiocy ze beda zwolnienia przyjmujoc ludzi i mowioc ze nie zostaniecie zwolnieni a zostaja zwolnieni obluda i (usunięte przez administratora) nie polacam tego zakladu nikomu

xx
@bialy

A na polski można przetłumaczyć?

czarny
@bialy

ten zaklad bedzie zaraz o (usunięte przez administratora) i uszkodzony wzrok za te okulary tylko niech podpsze sie ten (usunięte przez administratora) kto nakazal

Arczi

Irek, piłeś nie pisz ;-)

bialy

zaklad karny nie warte te pieniodze za (usunięte przez administratora) i nakaz bycie debilem tam powiny sadowe zbiorowe o zniszczenie wzroku za okulary i nie tylko

Fala
@bialy

Świetny pomysł z tymi okularami. Wielkie brawa dla ludzi odpowiedzialnych za BHP. Tak trzymać.

Arczi
@bialy

Hej Irek. Jak tam Twoje hobby fotograficzne? Nadal robisz zdjęcia manekinom na wystawach w Brzegu?

Fala

Fajna praca, tylko za wolno taśmy chodzą, trochę nudno.

oki

ile zarabia operator maszyn?

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 16 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mondelez