Opinie o At Auto Adam Tomasik w Nowa Wieś Wielka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy At Auto Adam Tomasik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie At Auto Adam Tomasik o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o At Auto Adam Tomasik w Nowa Wieś Wielka

Co jaki czas w At Auto Adam Tomasik można ubiegać się o podwyżkę?

Lukasz

(usunięte przez administratora) W żadnym z ogladanych samochodów nie zgadzał sie rocznik wszystkie były rok starsze niż w ogłoszeniu nie zgadzało sie rownież wyposażenie w samochodach!!! Nie polecam!!!!

Gabriela

Sporo tu opinii od klientów, dobrze zakładam, że Pan Adam nie prowadzi komisu sam w takim razie? Może jakiś pracownik się wypowie na temat warunków? Narzeczony chce podpytać o pracę tutaj, ale nie widzimy żadnej oferty, nawet starszej. Jak aplikowaliście?

Xc60

Co innego na ogłoszeniu , co innego w rzeczywistości . Dobrze , że nie pojechaliśmy (usunięte przez administratora) kilometrów bo nie wiem co by się okazało na miejscu . Rocznik nagle inny , cena nagle skoczyła o 22 tys zł . Tylko tyle ustaliłem nie widząc auta.

Brałeś udział w rekrutacji do At Auto Adam Tomasik. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w At Auto Adam Tomasik?

Shakall

Nastawienie może być super. Szef może zapraszać Cię co niedzielę na obiad. Jak wciśniesz złom zamiast auta niewłaściwej osobie, to możesz mieć poważniejsze kłopoty. Dla swojego dobra poszukaj innego komisu.

Renata
@Shakall

Mówisz o pracy handlowca? Wiesz może gdzie znalazłabym do nich oferty pracy? Bo nie ma nigdzie w necie, a interesuje się motoryzacją, samochodami itd. i mam roczne doświadczenie w sprzedaży. Ciężko jest cokolwiek sprzedać, bo piszesz że można komuś wcisnąć złom, więc nie wiem jak mam to odebrać w kontekście pozyskiwania klienta..

Kupująca

Na grupie jestem od niedawna ,ponieważ od jakiegoś czasu szukam dla siebie Q5. Jakiś czas temu natrafiłam na pewne ogłoszenie zamieszczone przez komis . Dzwoniąc dowiedziałam się od bardzo miłego pana , że autko jest bezwypadkowe bez żadnych kolizji, wręcz „ideał” . Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie sprawdziłabym auta dokładniej. Po wrzuceniu w ASO vin okazuję się, że autko miało jednak kolizje i to nie jedną ,itp ciekawostki. Ale do rzeczy, mimo wszystko zdecydowałam się pojechać obejrzeć je, oczywiście w dniu przyjazdu upewniłam się, że ogłoszenie jest nadal aktualne , gdzie pan zapewnił mnie ze śmiało moge jechać do ASO je sprawdzić. Mało tego nadmienił , że nikt za bardzo nie jest nim zainteresowany .Termin przeglądu w ASO umówiony. Z gościem godzina również umówiona. Po przyjechaniu na miejsce , widzę że 6 osobowa ekipa rodzinna wyrwana niczym z pola ,nagle ogląda to samo auto. Po rozmowie okazuje się , że pojawili się nagle i obecnie pojechali na małą przejażdzkę. Nadmienił pan z komisu że takimi starymi autami to się nie jezdzi do ASO i że szkoda mojego czasu. Kiedy zapytałam się czy jednak jak nie kupią mogę jechać na przegląd, nagle okazuje się że autko już sprzedane. Do tego pracownik wciska mi kasę za stracone paliwo….Jak dla mnie trochę to dziwnę…. Poniuchałam trochę w necie i okazuję się, że ten sam gościu wystawia auta dość drogie , umawia się z ludzmi na kupno, przegląd i nagle to samo auto tradycyjnie zostaje sprzedane. A za kilka dni to samo auto trafia znow na sprzedaż. Dziś już wiem , że pan na wspomnienie o przeglądzie w ASO nie daje po sobie poznac i zgadza się .Niestety żadne z jego aut„nie może „trafić do ASO, dlaczego….? Myślę ze kręcenie liczników to pikuś przy lewych papierach. Dla mnie to jedno wielkie (usunięte przez administratora) a co za tym idzie, okazuję się że sprzedane auto które chciałam obejrzeć , trafiło znów na sprzedać, dziś wiem ze to już 5 taka zagrywka , nie tylko z tym autem. Dlatego chciałabym wszystkich przestrzeć przed tym gościem i jego ofertami. Dodam że z zaufanego źródła wiem , że policja ma ten komis na oku, tak więc chciałam przestrzeć przed (usunięte przez administratora)

Jagoda

Nie polecam tego komisu. Przyjechaliśmy 150km z rocznym dzieckiem aby kupić Opla Antare 2011 rok. Przyjechaliśmy z ekspertem samochodowym. Już na wstępie bardzo nie miłe podejście do nas rzucanie kluczykami od samochodów. Okazało się że Opel który w ofercie miał być 2011 a byl 2009. Po kilku minutach sprawdzania przez naszego eksperta okazało się że samochód jest nie sprawny (cofniete koło przednie, wymieniona przednia szyba, popsuta klimatyzacja, papsute sprzęgło i dwumasa, coś nie tak z układem kierownicy, popękana skóra na fotelach) także podziekowalismy ale niestety na tym Pan Szef nie skończył zaczął atakować naszego eksperta podwazajac jego opinie itd. Po ostrej wymianie zdań Pan Szef powiedział nam wprost że cytuję "mam wyjeb*** na to czy kupicie u mnie samochód" oraz " czego my chcemy za 30 tysięcy złotych i śmiech" W tym momencie się bardzo zdenerwowałam i powiedziałam kilka słów temu Panu... Na co Pan powiedział że i tak ma klientów więc my nie musimy u niego kupić samochodu i że mamy sobie jechać już... Po prostu poziom kultury tego Pana pozostawia wiele do życzenia... Ewidentnie komis nie patrzy na to aby sprzedać dobre, bezpieczne samochody i aby klient byl zadowolony tylko na to żeby wziąć kasę... Jest mi bardzo przykro że zostaliśmy tak potraktowani i szczerze nie polecam tego komisu.

marcin86
@Jagoda

Niektórzy chwalą że jest tam aut co dusza zapragnie, ale to nie wszystko podczas zakupu auta na co należy zwracać uwagę, kupujący szuka po prostu klientów którzy kupują oczami, sprzedaje auta zmęczone, z kręconymi przebiegami, zawieszenie wybite, auta jeżdżone do końca i zostawiane u nich w rozliczeniu, do robienia praktycznie wszystko a sprzedający zarabia jeszcze 10 tyś zł na egzemplarzach z 2013 roku, nie polecam, a jak już chcecie kupić tam auto to nie wierzcie w żadne zapewnienia sprzedającego bo będzie zachwalał auto, że opony wielosezonowe, że 19 cali, że takie koła to 4 tyś zł kosztują a zawieszenie wybite, rozrząd do robienia itp. itd. nie kupujcie oczami, kupujcie z głową, każde auto brać za (usunięte przez administratora) i do serwisu na przegląd lub na byle stacje diagnostyczną gdzie za 100zł wam powiedzą co kupujecie i nie stracicie kilkanaście tyś zł. Sprzedawca prawdziwy handlarzyna, liczy na głupiego kupującego który kupi oczami i nie prześwietli przed zakupem historii auta a tych co chcą sprawdzić auto czy faktycznie jest godne uwagi traktuje jak (usunięte przez administratora) i wybucha złością. Sprzedawca to po prostu burak.

Leon

Witam bylam u nich w sobote ludzi jak w biedronce obsluga (usunięte przez administratora) oprowadzal mnie pan Patryk jak sam mowil w sobote jest duzy ruch ogrom aut do wyboru ja znalazlam i kupilem passata auto jest super maja tam super atmosfere sama mloda ekipa wszystko na luzie takze ja polecam

marcin86
@Leon

Taa, młoda ekipa i miła obsługa to naważniejsze rzeczy podczas zakupu auta, nie ważne że auta zmęczone, z kręconymi przebiegami, zawieszenie wybite, auta jeżdżone do końca i zostawiane u nich w rozliczeniu, do robienia praktycznie wszystko a sprzedający zarabia jeszcze 10 tyś zł na egzemplarzach z 2013 roku, nie polecam, a jak już chcecie kupić tam auto to nie wierzcie w żadne zapewnienia sprzedającego bo będzie zachwalał auto, że opony wielosezonowe, że 19 cali, że takie koła to 4 tyś zł kosztują a zawieszenie wybite, rozrząd do robienia, nie wiadomo kiedy olej wymieniany i co ile, zapewnienia że książka serwisowa a nie ma itp. itd. nie kupujcie oczami, kupujcie z głową, każde auto brać za (usunięte przez administratora) i do serwisu na przegląd lub na byle stacje diagnostyczną gdzie za 100zł wam powiedzą co kupujecie i nie stracicie kilkanaście tyś zł. Sprzedawca prawdziwy handlarzyna, liczy na głupiego kupującego który kupi oczami i nie prześwietli przed zakupem historii auta.

Jarek

Umówiłem się telefonicznie że będę po kupno samochodu po przybyciu okazuje się że auto sprzedane Takie ich prawo ale mogliby poinformować o zbyciu a nie Ja jadę 250 km w jedną stronę na próżno i jeszcze pretensje że przyjechałem Z takim podejściem to obornik u chłopa rozrzucać a nie prowadzić interes .

Beata
@Jarek

Identyczna sytuacja. VW Tiguan zarezerwowany do soboty, w czwartek dzwonie i proszę o zdjęcie ile ma faktycznie przebiegu, dowiaduję się, że auto zostało sprzedane. Samochód cały czas był a kiedy umówiłam wizytę w serwisie VW nagle okazało sie, że sprzedany. Dal mnie to ewidentna ściema, poza tym rocznik zaniżony, w ogłoszeniu 2017 według VIN 2016.

Alicja
@Beata

Ale czemu mieliby je sprzedać komuś innemu, skoro deklarowałaś, że kupisz? Zawołali lepszą cenę czy jak?

Realista
@Beata

Nie wiem dlaczego postępuje tak cwaniacko, w ogłoszeniu podaje niby rok produkcji, a wychodzi, że jest to rok modelowy. A co mnie ma obchodzić rok modelowy, jak kupuję auto to interesuje mnie rok produkcji i już jest niezgodność z ogłoszeniem.

Shakall

Nie polecam. Od wpłacenia zaliczki brak jakiegokolwiek kontaktu z firmą. Samochody faktycznie z zawyżonym rocznikiem i zaniżonym przebiegiem. Prośby o zwrot zaliczki trafiają w eter.

Katarzyna
@Shakall

Wpłaciłeś zaliczkę na samochód czy na co? O co właściwie chodzi?

klient
@Shakall

zgadzam się z opinią zawyżania rocznika

Alicja
@klient

Serio? Ale przecież oni na pewno wiedzą, że po VINie wszystko można sprawdzić dosłownie w 5 minut przez neta. To nie dziwne, że jawnie kręciliby z czymś co jest od ręki do sprawdzenia?

Zbigniew

NIE POLECAM!!!! OSTRZEGAM przed zakupem auta u tego Pana, przez telefon obiecanki że auto spełnia wszystkie wymagania jak w opisie, po zajechaniu na miejsce gdzie jechaliśmy prawie 800 km było wielkie rozczarowanie auto nagle sprzedane i próba wciskania innego auta, gdy pytaliśmy właściciela to nagle go nie ma wyjechał był tylko pracownik który go zastępował, a za grosz nie ma szacunku do starszej osoby. Gorąco nie polecam (usunięte przez administratora) ludzi jak tylko

Classic

Nie polecam nikomu zakupu samochodu u tych (usunięte przez administratora) przyjechałem obejrzeć autko okazało się, że nie pasuje do opisu, rocznik miał być 2017 okazało się 2015, malowany z każdej strony, przebieg w opisie zniżony o 20tys km, nie polecam nikomu zakupu u tych gości

Power

Witam serdecznie nie polecam tego pana, na każdym aucie rok zawyżony przebieg nie zgadza się z tym co jest w opisie. Chciałem kupić piękne volvo ale wyszło jak wyszło Pozdrawiam

Noki

Ludzie zadnego auta nie proponuję bylem chcialem kupic hyundai i40 piekny co okazało się byl po wypadku i zalany przez powodzie w Belgii Caly tył byl robiony widać gołym okiem lampa tylnia lata progi szczeliny z resztą wszystko. Mówił mi przez tel że auto bez wypadkowe Szkoda jechać i oglądać auta w zlotowie sprowadzane z zachodu

Uwaga!!!! sprzedający ma wabiki. Jechaliśmy 4h w jedną stronę, sprzedawca mówił, że auto jest na placu. Dojechaliśmy auta nie było, mówił, że ktoś godzinę temu kupił. Chciał wcisnąć coś innego. Minęło 2 tygodnie a samochód dalej jest w ofercie. Uważajcie, nie polecam!!!!!

WALDUS

JA TAM PANA GORACO POLECAM CHOC PO CZYTANIU TYCH WSZYSTKICH OPINI MIAŁEM MAŁE OBAWY ALE PO PRZYBYCIU NA MIEJSCE CZAR PRYSŁ AUTO A DOKŁADNIE VOLVO XC60 OKAZAŁO SIE ZGODNE Z OPISEM I PO CIEZKICH NEGOCIACJACH NABYŁEM WYMAŻONE AUTO TAKŻE POLECAM TĄ FIRME

Kris
@WALDUS

Dwa pozytywne komentarze napisane kilka min po sobie i na dodatek pisane w podobny sposób. Czyżby ściema ????

Krychu

Witam serdecznie zakupiłem od tego pana audi q5 auto po sprawdzeniu w servisie ASO Poznań okazało się zgodne z opisem także ja Pana gorąco polecam choć po opiniach z tego nie wynikało pozdrawiam

Zawiedziona

Auto zarezerwowane dla mnie...byłam punktualnie...pojechaliśmy na stację diagnostyczna wszystko ok...wróciliśmy ide z gotówką po autko a tu info ze Auto sprzedane... jakim cudem skoro mialam rezerwacje szok Pan w biurze bardzo arogancki ale za to Pan który nam pokazywał autko wporzadku...nie polecam za brak dotrzymywania słowa i arogancje

Klient

Zdecydowanie nie polecam tego komisu. Auto kupione u tych panów 5 miesięcy temu non stop stoi u mechaników w naprawie. Odradzam!!!

Dorota

Zakupiłam u tego pana piekne audi a5 auto sprawuje sie super zaznaczam ze bylo sprowadzone z De świeżo po weryfikacji nr vin aso krotoski Piła okazalo sie zgodne z tym co pisal sprzedający tak że ja tego pana gorąco polecam

Zostaw merytoryczną opinię o At Auto Adam Tomasik - Nowa Wieś Wielka

• Jak się pracuje w At Auto Adam Tomasik?

Zobacz opinie na temat firmy At Auto Adam Tomasik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w At Auto Adam Tomasik?

At Auto Adam Tomasik
1.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 86
    77-400 Nowa Wieś Wielka