Opinie o At Auto Adam Tomasik w Nowa Wieś Wielka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy At Auto Adam Tomasik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie At Auto Adam Tomasik o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o At Auto Adam Tomasik w Nowa Wieś Wielka

Uwaga .uwaga , uwaga . (usunięte przez administratora) kupiłem auto i okazało się w serwisie że był rozbity.

Frantc1

DRAMAT!!!!! Twierdzą, że auto "igła", z po szybkiej weryfikacji po nr vin okazuje się że wywalone poduchy! Całe szczęście, że nie pojechałem.

On
@Frantc1

A gdzie sprawdzane?

NIE POLECAM

DRAMAT Krętacze i kłamcy do tego naciągacze. Auta oszukane na rocznikach niekiedy o 2 lata w gorę !! Malowane i bite przestroga uważajcie nie kupujcie bez kogoś kto się zna na autach bo łatwo można u nich wtopić !!

Kamil
@NIE POLECAM

Rok temu szukałem audi mówił ze ma pózniej kręcił cos wkoncu przestał odbierać jak dla mnie typowy (usunięte przez administratora) biznesu zero szacunku

Dawid

Byłem dziś oglądać s-maxa . W ogłoszeniu rok 2010 . W rozmowie telefonicznej auto z 2009 roku pierwsza rejestracja 2009. Oglądam papiery a tu niespodzianka Auto z 2008roku , 1 rejestracja 2009r. Obsługa zna więcej słów wulgarnych niż ja, Dobrze że mam znajomego diagnostę, po przesłaniu jemu papierów na 100% powiedział że auto z 2008r. (Diagnosta z 25 ponad letnim stażem.).mimo to chcieli zawieźć mnie na jakąś diagnostykę do ich znajomego gdzie ten niby potwierdzi że auto z 2009r.ale to już było za dużo podejżanych zdarzeń. Na koniec powiedziałem że rezygnuje bo papiery się nie zgadzają i wyszedłem. Parę sekund wyskoczyli za mną z oskarżeniem że ukradłem brief i dzwonią po policję, ale źle trafili , gdy powiedziałem że śmiało niech dzwonią,w mundurze jestem ponad 15 lat, nagle brief się znalazł ponoć na podłodzę, ale widziałem jak wyciągają go z szafki. Po czym bluzgali na siebie udawając, grając w jakiś chory kabaret. Ci ludzie nie szanują kupujących i jasno dają do zdozumienia , nie pasuje to won inny kupi, co drugie słowo to wulgaryzm. . Auto jak z salonu z książką serwisowaną niby do końca- lusterka boczne ledwo się trzymały, rozrząd było słychać że na ostatnich oparach., po za tym prezentowało się pięknie i chciałem go kupić, prawie podpisałem umowę kupna, ale się ocknąłem widząc ten cały przekręt który na mnie chcieli zrobić

Brałeś udział w rekrutacji do At Auto Adam Tomasik. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
max

witam serdecznie choć nigdy nie pisze opini o miejscach w których bylem ale teraz zrobię wyjątek jestem juz po 60 i wybrałem się do tego komisu z zamiarem zakupu auta choć na początku bylem trochę zawiedzony ze na moich oczach sprzedano auto po które przyjechałem ale sprzedawca zaproponował mi podobne auto do dano mi komplet kół zimowych i auto kupiłem i jestem narazie zadowolony prawda co ludzie piszą aut mają tam bardzo dużo pozdrawiam wszystkich.

David

Czesc ja bylem w tym komisie w listopadzie z zamiarem zakupu audi q5 po roku 2017 to co zobaczyłem na miejscu to szok gość ma z 15 nowych q5 na miejscu ogolnie aut ogrom takiego ogromnego platzu z autami dawno nie widziałem oczywiscie Q5 zakupiłem jak sie Bedzie sprawowac czas pokaze ogólnie polecam ten auto handel.

Amadeusz

Witam byłem ostatnio w tym komisie lecz po raz kolejny oferty nie aktualne pomimo umówienia się na godzinne odpowiedz właśnie sprzedany ( tydzień wcześniej sprawdziłem w ofercie nadal jest do dziś ) a jak już jest coś w zamian to albo przebieg nie taki jak podany w ofercie albo wyposażenie niezgodne z opisem , jak ktoś chce kupić to kupi ale nie to po co przyjechał . Aut na placu jest sporo lecz opisy w ofertach na stronie bardzo rzadko się potwierdzają ze stanem rzeczywistym Nie polecam jeden ze sprzedawców bardzo arogancko podchodzi do klienta który ma wiedzę na temat motoryzacji

Klient

Odradzam zakup w tym komisie! Auta z ukrytymi wadami.

Wojtek

Ale to jest forum pracownicze więc klienci powinni kierować swoje opinie do firmy.

Kupiłem golfa od pana Adama pełna profesjonalna obsługa pomaga załatwić wszystko tak jak trzeba bardzo serdecznie polecam pozdrawiam polecam ten Komis każdemu kto chce dobre Auto kupić i pewne

Gabrys

Witam zakupilem u tego pana focusa auto jak narazie sprawuje sie idealnie Co bedzie dalej czas pokaze Ale ogolnie firme polecam ogromny wybor 2-3 letnich aut chyba najwiekszy w jakim bylem

Klient

Samochody jak samochody ale co do warunków pracy to strasznie słabo tam chłopaki mają sama chemia w garażu w którym sprzątają żadnego zaplecza sanitarnego jakiś toi toi za blaszakiem heheheheh jak to mówi właściciel czyściutki i pachnący hahahaha a w kiblu (usunięte przez administratora) prawie dotyka (usunięte przez administratora) za przeproszeniem ... Ogólnie niemiła atmosfera pracodawca drze się na pracowników przy klientach co jest niedopuszczalne i karygodne. Powinni zamknąć ten (usunięte przez administratora) .

Wszyscy wypowiadacie się o firmie jako klienci, a na GoWork.pl wymieniamy się spostrzeżeniami na temat pracy z perspektywy pracownika. Jest tu ktoś, kto zechce podzielić się informacjami o warunkach pracy?

Arek

Auta w tym komisie u tego pana nie posiadają na wyposażeniu tego co faktycznie powinny mieć a opis absolutnie jest nie zgodny nie polecam

Wanda

Czy jest tu ktoś z pracowników komisu, aby podpowiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie jeśli chodzi o zarobki i premie?

Młody Młody

Ja kupiłem ostatnio passata b8 i naprawdę mega stan chodź oglądaliśmy chyba z 10 z całej Polski a u nich był najlepszy. Teraz zamierzam kupić A6. Polecam !!

Witam byłem ostatnio w tym komisie i powiem tak jest tam dużo aut jak ktoś chce kupić to kupi dobierze pod siebie oraz bardzo fajna obsługa duży wybór. Ja kupiłem i jestem zadowolony byłem na sprawdzeniu auto idealne chodź nie pierwszej świeżości opel Insignia 2010 i naprawdę idealne auto chodź przyjechałem po inne zakupiłem inne po chodzeniu po placu a jest tu w czym wybrać koło 200-300 aut znalazłem z pomocą pana który ze mną chodzil i mi doradzał bardzo fajna obsługa i fachową gościu się zna o tym o czym gadać auta fajne polecam

Irek

Podejście do klienta MASAKRYCZNE!!!!! Zanim wejdziesz na plac z samochodami otrzymasz pytanie czy masz wystarczającą ilośc pieniędzy na zakup wybranego przez siebie pojazdu. Sprzedawca zachowuje się jakby sprzedawał ziemniaki a nie samochody za prawie 100 tys. złotych. Opisy wybranych przeze mnie samochodów do ewentualnego kupna nie zgadzały się ze stanem faktycznym! Chciałem pojazd z 2017 roku, wcześniej telefonowałem i zapewniano mnie, że takie są do sprzedaży i na stronie internetowej takie są oferowane. Dla sprzedawcy nie jest różnicą czy pojazd jest wyprodukowany w roku 2017 czy jest to model z roku 2017 wyprodukowany w roku 2016! Mało tego, "udowadnia", że ma rację i nie jest to przecież żadna różnica!!!!!!!!! Za te "nieścisłości" odpowiada "brat" sprzedawcy, który ze mną rozmawiał przez telefon..... Przejechałem pół Polski aby spotkac się z ignorancją. Informacji na stronie internetowej oczywiście nie zmieniono i pojazdy są w dalszym ciągu oferowane z nieprawdziwymi danymi dot. roku produkcji. Osobiście odradzam, nie kupiłbym tam nawet kół............

tom

Witam, Generalnie na tego sprzedawcę trzeba uważać. Jak sam powiedział - jak znajdzie się auto z ogłoszenia, to nawet je sprzeda w cenie z ogłoszenia. Opisy samochodów z otomoto albo stare, albo nieaktualne. Jest marzec, a na zdjęciach panowie w krótkich spodenkach i klapkach, drzewa z liścmi etc. Na samochody trzeba uważać. Panowie mają ich sporo, spora wiekszośc "poliesiengowe", wiec trudno spodziewać się przebiegów przed 150tyskm. Z różnych źródeł mi wiadomo, że niektóre przypadki są "modyfikowane" w DE tak, żeby ich przebieg nie przekraczał 200tys. Najlepiej sprawdzić historię w ASO, a tam ten autokomis znają dobrze.... Polecam ale z rozwagą.

Gustlik

@ batek. Czy możesz rozwinąć swoją myśl? Chyba, że to inspiracja konkurencji?

Zostaw merytoryczną opinię o At Auto Adam Tomasik - Nowa Wieś Wielka

• Jak się pracuje w At Auto Adam Tomasik?

Zobacz opinie na temat firmy At Auto Adam Tomasik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w At Auto Adam Tomasik?

At Auto Adam Tomasik
1.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 86
    77-400 Nowa Wieś Wielka