Opinie o At Auto Adam Tomasik w Nowa Wieś Wielka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy At Auto Adam Tomasik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie At Auto Adam Tomasik o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o At Auto Adam Tomasik w Nowa Wieś Wielka

Mario

Dziś kupiłem razem z żoną ford mondeo vignale polecam auto komis obsługa jak i właściciel super auta jak nowe .wybór wielki każdy znajdzie co dusza zapragnie wielki pozytyw

Pod lupą
@Mario

Oglądałem go wcześniej, auto ma numery wybite nie taką czcionką jak fabrycznie. Tanie i dobrze wyposażone więc byłem podejrzliwy . Odpuściłem sobie bo sprzedawca bajki zaczął opowiadać, potem po winie sprawdziłem że auto miało szkodę całkowitą.

Skrzypek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 godziny.

W opisach do aut celowo auta są odmładzanie, dlatego nie ma choćby vinu Po sprawdzeniu auta i zwróceniu właścicielowi serwisu uwagi ,odpowiada kity o rocznikach modelowych itp Pytam który rocznik? 2022 za ile 195 . Wyslylam mu dna auta i mówię 2021 to jest ,odpowiedź no 2022 byłaby powyżej 200 tys Błazen (usunięte przez administratora)

Klient Nowy wpis

Kilka lat temu oglądałem Opla Signum z silnikiem 1.9CDTi na pleszewskich blachach. W książce serwisowej urwana historia 5 lat wstecz. Chciałem się dowiedzieć czegokolwiek o aucie - kiedy choćby olej był wymieniany czy rozrząd itp. ale sprzedawca oznajmił że on nic nie wie bo tylko auta kupuje i sprzedaje. Na moją prośbę o numer tel. do osoby która zostawiła ten samochód w rozliczeniu mały grubasek sprzedawca zaczął się denerwować, seplenić i wykrzykiwać na cały głos na cały komis że szukam dziury w całym a on takie złomy jak ten oddaje na szrot jak nie może sprzedać. Zrezygnowałem z zakupu auta.

Ktoś Nowy wpis

Siemka na spotted złotów na fejsie ktoś raz wrzucił info o autokomisie, i tak wpadło mi do głowy czy szef tu sam wszystko ogarnia czy ma pracowników. Byłbym zainteresowany pracą, doświadczenie mam. Ktoś coś?

Agulla90 Nowy wpis

(usunięte przez administratora) w ogłoszeniach na otomoto . Rocznik w sprawdzanym aucie po numerze vin odmlłodzony , opis pojazdu idealny a faktycznie po 2 dużych wypadkach . Nie polecam komisu

Brałeś udział w rekrutacji do At Auto Adam Tomasik. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Coś mi się kojarzy, że jak szukali murarza w 2022 roku jakoś w lipcu, to wtedy było ogłoszenie wrzucone na stronę urzedu dla bezrobotnych, zastanawiam się czemu, czy mam tam pytać o pracę może? Bo żadnych ofert aktualnych nie mogę znaleźć i zacząłem się zastanawiać, czy to nie kwestia tego, że przez nich zatrudniają.

Matexxx

Kontaktowałem się z Panem. Bardzo rzeczowy i nie przyjemny. Na szczęście wcześniej znalazłem te opinie. Dzięki nim zaoszczędziłem 2x350 km i zapłatę mechanikowi. Do rzeczy, oczywiście rok auta zawyrzony. Mówi że modelowy rok, to w sumie może o 3lata zawyża bo najnowsze są od 21. Przez cały dzień wysyłał Vin, no i nie wysłał. Na szczęście nie pojechałem tam

Larysa

Szukam praktyk na stanowisku sprzedawcy. Czy jest szansa, aby zrobić je właśnie tutaj? Jeśli tak, to na jakich warunkach? I czy będą to płatne praktyki? Dajcie znać.

Radek

At Auto Adam Tomasik Nowa Wieś Wielka. Zdecydowanie nie polecam tej firmy co totalne dno po przejechaniu 300 km okazało się że samochodu nie ma na placu a większość stojących na nim to szroty szkoda czasu i pieniędzy na podróż tam.

Sporo tu wpisów od klientów, a z perspektywy pracownika komisu jak praca oraz warunki wyglądają? Nie przydałby się ktoś do pomocy w sprzedaży? Social media czy wystawianie ofert na portalach aukcyjnych tez ogarniałem w poprzedniej pracy. Warto się odezwać do szefa w sprawie pracy? Kontakt z nim jest ok? Macie jakaś prowizje od sprzedaży?

Jeden z większych (usunięte przez administratora) z jakimi się spotkałem ! Pojechałem 360km po 1z4 aut, którymi byłem zainteresowany i na miejscu okazało się że nie ma żadnego z nich. Ostrzegam i odradzam szkoda czasu i pieniędzy

nie potrzebują tych murarzy już? w lipcu 2022 jeszcze były jakieś oferty ale się pokazuje, że niedostępne ogłoszenie, to są jakieś inne? nowsze konkretnie mam na mysli. byłoby świetnie, bo straciłem pracę , jeszcze na nowy rok, masakra. jak coś to ile doświadczenia teraz chca?

Mikołaj

Jeden wielki przekręt ten człowiek, w opisie daje że samochód z Niemiec, specjalnie rejestruje żeby zataić historie z jakiego jest kraju, a w większości z Danii. Mało tego gość musi mieć układy w wydziale komunikacji bo jak auto jest z końca roku to robią go o rok młodszego. Dopiero po vinie można ustalić że nie zgadza się i jest rok starszy. Same kłamstwa w opisach w ogłoszeniu. Znając życie pewnie żaden samochód na placu nie ma oryginalnego przebiegu.

Ktoś wspomniał że w tym komisie nie ma pracowników. To tylko sam właściciel go prowadzi i zajmuje się całą logistyką związaną ze sprzedażą i papierami? Czy jednak ktoś przydałby się do pomocy? Wiadomo czy nie ogłasza się lokalnie żeby znaleźć pracownika? Pytam bo takie info można czasem złapać pocztą pantoflową jak nie ma oficjalnych ogłoszeń, co?

Czy At Auto Adam Tomasik organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

grim68

Nie polecam, samochody celowo w akcjach mają wpisane, że są rok młodsze. Dodatkowo w przypadku jednego XC60 była informacja że jest bezwypadkowy co okazało się nieprawdą - auto ściągnięte z Niemiec po fakt małej kolizji, ale sprzedawca zapewniał. że nie. Szkoda czasu.

Bylem , widzialem, poznałem...

To zwykły szachraj, przekłamuje i ubarwia rzeczywistość. Potem sam się gubi w tym co mówi. Choć firma wygląda dobrze , to do wszystkiego doszedł poslugująć się kłamstwem i oszustwem. Pomijam fakt braku kultury osobistej. Zwykły (usunięte przez administratora)! Tyle mam do powiedzenia… a Pracowników tam żadnych nie widziałem, kto by z nim wytrzymał …

@Bylem , widzialem, poznałem...

Dość mocna opinia, a napiszesz konkretnie, o co chodzi? Coś z autem nie tak, czy o co się rozchodzi? Dziwne w sumie, z tym brakiem pracowników, ja szukałem ofert pracy tu do firmy, bo chce pracowac w komisie i nic nie ma. Ktoś może to czyta i napisze, co jest na rzeczy, czy są tu jakieś stanowiska do obsadzenia?

Oprócz klientów znajdzie się osoba, która jest zatrudniona? Mam na myśli głównie etat księgowe, jest taki w tym miejscu? Na jakie warunki można ewentualnie dostać? Księgowość ma swoje biuro czy pracuje zdalnie? Proszę o podanie orientacyjnej pensji.

Goat

Opisy aut a rzeczywistość nie pokrywają się. Potwierdzam roczniki z reguły o rok starsze. W moim przypadku właściciel zapewniał o pedantycznym stanie auta a okazało sie na miejscu co innego. W opisie auta również nadmieniono o idealnym stanie pachnącym nowością bez uszkodzeń plastików itp. Na miejscu okazało sie, że skóra powycierana z przetarciami, plastiki w kratkach wentylacyjnych połamane. ‚mechanizm klapy bagażnika uszkodzony i masę innych sprzecznych z ogłoszeniem rzeczy do zrobienia w aucie. Nowością to pachniała tylko choinka zapachowa w bagażniku, jakbym szukał gołębnika to może bym sie zdecydował ale szukałem auta wiem nikomu nie polecam.

Mario

marcin86
@Mario

Taa, co dusza zapragnie, auta zmęczone, z kręconymi przebiegami, zawieszenie wybite, auta jeżdżone do końca i zostawiane u nich w rozliczeniu, do robienia praktycznie wszystko a sprzedający zarabia jeszcze 10 tyś zł na egzemplarzach z 2013 roku, nie polecam, a jak już chcecie kupić tam auto to nie wierzcie w żadne zapewnienia sprzedającego bo będzie zachwalał auto, że opony wielosezonowe, że 19 cali, że takie koła to 4 tyś zł kosztują a zawieszenie wybite, rozrząd do robienia itp. itd. nie kupujcie oczami, kupujcie z głową, każde auto brać za (usunięte przez administratora) i do serwisu na przegląd lub na byle stacje diagnostyczną gdzie za 100zł wam powiedzą co kupujecie i nie stracicie kilkanaście tyś zł. Sprzedawca prawdziwy handlarzyna, liczy na głupiego kupującego który kupi oczami i nie prześwietli przed zakupem historii auta.

Pod lupą

Rafał

UWAGA na At AUTO Złotów !!! Przekręcają i celowo wprowadzają w błąd z rocznikiem produkcji auta. Wpłaciłem 2000 zł zadatku na poczet FORD EDGE z 2020 roku, po sprawdzeniu nr VIN okazało się że jest to auto z 2018 roku. Już miesiąc użeram się z właścicielem o zwrot zadatku wg prawa musi mi oddać. Nawet OTOMOTO ma specjalny dział pomocy w takich sprawach. Celowe wprowadzenie w błąd art. 286 KK. Dodatkowe koszty, Adwokat, policja, szkoda Waszego czasu. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o At Auto Adam Tomasik - Nowa Wieś Wielka

• Jak się pracuje w At Auto Adam Tomasik?

Zobacz opinie na temat firmy At Auto Adam Tomasik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w At Auto Adam Tomasik?

At Auto Adam Tomasik
1.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 86
    77-400 Nowa Wieś Wielka