Opinie o dpd.com - DPD Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DPD Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DPD Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Sylwia

A recepcje do ktoś już wspierał może? w tych w miarę aktualnych opiniach nie widzę odniesienia co do tego a jak widać właśnie dodano taka ofertę. akurat piszą o części etatu ale wiecie jak to może być później? Jakiś awans czy cokolwiek? są rotacje?

DP

Brak dostarczenia paczki pod wskazany adres. Czekałam na swoją paczkę przez cały dzień w domu, po czym wieczorem dostałam maila (potwierdzenie ze sklepu w którym robiłam zamówienie), że moja paczka została dostarczona przez kuriera DPD. Nikt na mój adres nie przyjeżdżał, nikt z tej firmy się ze mną nie skontaktował, a na stronie DOD status mojej przesyłki zmienił się na odebrany przez jakąś inną OBCĄ osobę. I NIE WIADOMO GDZIE TEN KURIER RZUCIŁ MOJĄ PACZKĘ? KRADZIEŻ PACZKI PRZEZ KURIERA! Paczki również nie ma w żadnym najbliższym punkcie odbioru.

Mateusz

Witam.Chciałbym aplikować do firmy DPD na stanowisko koordynator serwisu kurierskiego/koordynator serwisu miejskiego.Jakie kursy lub szkolenia warto zrobić żeby zacząć w tym kierunku? pozdrawiam

Wypowiedzenie
@Mateusz

W tej firmie im mniej umiesz tym lepiej. Oni nie zwracają uwagi na twoje papiery i osoba zarówno z wykształceniem podstawowym jak i wyższym zajmuje takie samo stanowisko za te same pieniądze

Warka

nadałem klijentowi paczke 6.12.23 paczka zagineła w odziale dpd W-wa tragedia zgłaszałem to nie mam ani odzewu ani tel od firmy co z tą paczką TRAGEDIA

Rekrutacja 2 - etapowa. W pierwszym etapie luźna 1 - godzinna rozmowa z 2-ma osobami (w tym Kierownikiem magazynu z Płocka). Po rozmowie informacja, ze w przypadku zakwalifikowania się do 2-go etapu dostanę informację zwrotną, którą otrzymałem, wraz z zaproszeniem na 2-gi etap. Podczas 2.5 godzinnego drugiego etapu (w szerszym gronie), 3 zadania praktyczne dotyczące różnych kwestii z zarządzania zasobami ludzkimi (rozwiązywanie sporów, zarządzanie czasem pracy itp. itd.). Otrzymalem pewien czas na zapoznanie się z zadaniem oraz czas na zastanowienie się odnośnie rozwiązania problemów.

Między odpowiedziami powtórka z rozmów z 1 etapu: czyli czemu DPD, przebieg dotyczczasowej kariery zawodowej, moja przyszłość,oczekiwane wynagridzenie, itp.itd. Na koniec test do wypełnienia. Po rozmowie informacja o tym, że w ciągu 2 tygodni zostanę poinformowany o wyniku rekrutacji. Minął miesiąc, nikt się nie odezwał. Jeśli "firma", która na każdym kroku rekrutacji podkreślała, że najważniejszy jest dla niej człowiek, jednak (zgodnie z obietnicą) nie potrudziła się o telefon z informacją zwrotną, to ja sobie wyobrażam w tym momencie , jak ta "ważność" pracownika wygląda w praktyce. Pozostawiam to opinii czytających komentarze na goworku.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
KATOLINA KOSZELA

DRAMAT !!!! W Gniwzniw na ul. Kolwjowej punkt obslugi jest dramatyczny. Pan w trakcie obslugi klienta, kiedy ma musi cos wyjasnic odwraca sie tylem do czlowieka i mowi, zw nie bedziw rozmawial i qychodzi. Po kilku minutach przychodzi koeroqniczka, ktora przewraca oczami i moqi, ze moge na nich skarge napisac. Mialam problem z opcjq zaplaty, o ktorej nie zostalam poinformowana, a oni ze to moj problem. Sa na szczescie nagrania z kamer, gdzie oni sie pokazuja ze strony partaczy. NIE POLECAM twgo przewoznika. Koleny raz problem z KOLEJOWA. Trzymajcie siw z daleka.

Klient

Witam! Z całego serca chciałbym polecić kuriera pracującego w Państwa firmie, który na terenie 56-416 Twardogora (kurier Paweł) dostarczał Paczki w dniu 14.12. Ten człowiek jest przykładem jedynym w swoim rodzaju, ze lubi swoją prace. Zawsze dzwoni, zawsze uśmiechnięty miły i pomocny. Doceniajcie takiego pracownika, bo patrząc na firmy konkurencyjne i dawnych kurierów dpd na moim rejonie, to jest on jedyny w swoim rodzaju. Pozdrawiam

Cwgkl

Kurier Patryk od wielu miesięcy wyrabia co chce nie dzwoni nie podjeżdża z paczką odrazu odsyła spowrotem ciągle skargi do firmy nie skutkuja. Zresztą jak on sam mówi tyle osób mnie zgłasza i nic mi nie zrobili jakoś poza tym odgraża się przez telefon nikt z tym nic nie robi. Nie po to zapłaciłem za przesyłkę żeby kilka dni jeździła w tą i spowrotem. Nie pozdrawiam a z kurierem się rozlicze sam skoro skargi nie skutkuja.

Roxi
@Cwgkl

U mnie od niedawna jeździ Patryk I oby takich więcej. Zawsze pomocny i grzeczny . Pozdrawiam kuriera Patryka z Wawra .

A jest tu może ktoś z administracji? Po komentarzach widzę, że jest ich dość sporo i w sumie dużo sami klienci piszą a na necie po prostu jest oferta teraz dla specjalisty ds. administracji i rozliczeń. Ciekawią mnie szczegóły, takie jak zarobki oraz informacje o samym dziale. czy rotacje są częste?

przemke

najgorsa firma z jaką się spotkałem. Jak będe zamawiał kolejne rzeczy to zawsze Inpost, DHL, nawet pocztę Polska wezmę i dołoże 3 razy więcej piniedzy. Za (usunięte przez administratora) z DPD nigdy już nie zapłącę. BA! Nawet jak będzie za darmo to nie wezmę przesyłki. Nawet jakby mi zapłąłcili. To ile mam problemu z jednej małej przesyłki przez niekomptentnego kuriera to jest niesłychane w 21 wieku. Wstyd! (usunięte przez administratora)! Lenie!

Marcin wawa

Nie polecam , szkolenie jak cię mogę ale potem już sam stres, kierowniczki cię podsłuchują, obserwują ,kamery inwigilacja straszna nie można tak pracować w więzieniu jest więcej swobody niż w dpd mineralna

@Marcin wawa

To prawda wyzysk na olx piszą że oferują 23 brutto na h, a na umowie dają 21 na h, czy 17netto ludzie omijać z daleka, Uwaga każdy nowy pracownik podpisuje umowę zlecenie na 3mc inaczej papa, rotacja bardzo duża codziennie przychodzi 5 nowych osób i 5 odchodzi bo nie dają rady

@Monika

Ktoś wie, skąd taka różnica w tych płacach za godzinę? Znaczy, skoro ogłoszenie jedno, a umowa drugie, to czy ktoś pytał, skąd taka różnica? Może na okres próbny jest te 21 zł, a po np. 3 miesiącach jest te 23 zł?

Zuzia

Być może że tak jest, ale praca nie jest warta tych pieniędzy, co innego infolinia medyczna zapisujesz klienta i koniec, tu szkolenie trwało 3 dni i jesteś zdana na siebie, za dużo jest różnych zagadnień o których nikt cię nie poinformował i nie przeszkolił, polecam tylko dla despretow ktorzy nie mogą znaleźć nic onnego

Graźka
@Zuzia

Czyli potem można liczyć jednak na więcej? a wiadomo chociaż po ile ludzie tak średnio właśnie pracują? podwyżki stażowe jakieś wystąpią czy to raczej po próbnym tylko cos więcej jest? w ogóle prócz tych samych szkoleń są jeszcze jakieś inne prace na słuchawce tutaj?

Arrron
@Graźka

20 netto na umowie stalej na contact center w dpd

Ile mniej wiecej mozna zarobić jako przewoznik? Wiem, że jest to uzależnione od trasy ale może są jakieś uśrednione stawki od stopa/ paczki Jakieś dopłaty? Albo jakieś minumum które wypłaca DPD?

Klient

2023 rok a te opinie to dalej sama prawda. Kurierom się nie chce nawet zapukac do drzwi, tylko od razu zaznaczanie ze kogos nie ma i do punktu, zalosne.

Julia

Dramat. Najpierw czekalam caly dzien na dostawę. Zero telefonu od kuriera, a na aplikacji zmiana terminu dostawy, rzekomo przeze mnie. Niby zmiana terminu, a za 5min informacja na aplikacji, że ktoś paczkę odebrał. Nie, nikt tego nie zrobił. Wszystkie moje dane byly poprawne. Zadzwonilam do kuriera, ale nie odebrał. Napisałam sms i po 10min ponownie zadzwoniłam. Zablokował mój numer. Od infolinii też nie odebrał, ale Pani powiedziała ze firma to sprawdzi i najpóźniej następnego dnia ktoś zadzwoni, powie co się stało. Szkoda tylko, że nikt nie zadzwonił w kwestii wyjaśnienia. Za to na aplikacji informacja, że paczka została ponownie wydana do doręczenia. W koncu telefon od kuriera. Heh..Czy może mi ktoś pomoc wniesc paczke? bo jest ciezka. Powiedziałam, że jestem sama, więc nie ma takiej opcji, plus jednak po cos zaplacilam za dostawę. Nie wiem tez jak sobie wyobrazal wspolne wniesienie tego, jako te pomoc bo karton nie byl za duzy. Kurier zostawił zamówienie na klatce, bo on takiej paczki nie wniesie. Smiesznie, bo waże 50kg i ja jakoś wniosłam :) Czy otrzymałam jakies "sorry" albo "dzięki"? Bez jaj.

rahela ufer

niestety kupiłem towar w firmie która wysyła tylko poprzez DPD i to był wielki błąd D P D jest nadal najgorszą firmą kurierska począwszy od infolinii poprzez kurierów maja wszystkich w (usunięte przez administratora) czy jesteś nadawcą a tym bardziej odbiorcą paczek i nie jest prawdą że wszystkie firmy kurierskie są podobne sporadycznie wysyłam paczki ,więcej zamawiam i tylko z tą firma są największe problemy znowu muszę przy zamówieniach muszę pisać proszę dostarczyć jakąkolwiek firmą kurierska tylko nie DPD uważam ,że korzystanie z( wysyłanie ) DPD to brak szacunku dla klientów RU

Kaja

Kurier DPD przyjechał dziś z paczką. Otworzyła mu moja teściowa, a że ma problem z kręgosłupem to poprosiła żeby jej podał pod drzwi. Odmówił. Powiedziała żeby poczekał i przyszła po mnie i mojego teścia w razie czego ale zanim zdążyliśmy przyjść to odjechał. Tył auta tylko zobaczyliśmy. Jak zadzwoniłam na dpd to dopiero się dowiedziałam o jaką paczkę chodzi, bo wcześniej ani sms ani nic. Zgłosiłam im sytuację, podkreśliłam że to nie pierwszy raz. W między czasie mój mąż zadzwonił do kuriera i mu parę słów powiedział. Może o parę za dużo ale po prostu jak to jest kolejny raz to człowiek już traci nerwy. DPD dało kurierowi 1,5 godziny na odezwanie się do mnie albo przywiezienie paczki z powrotem. W między czasie zgłosili sytuację do oddziału. Po czym on dzwoni do mnie ze paczki nie przywiezie bo jego noga tu nie postanie, a adres zostaje automatycznie zablokowany. ???? To ja znów na DPD. A tam Pani do mnie że jak to zablokowany jak oni absolutnie tego nie robią, a adres przecież istnieje. ???? Kazałam jej dopisać w zgłoszeniu zachowanie kuriera, że mi groził sądem bo niby on nagrania ma że teściowa się nie zgodziła paczki odebrać a ja go ganiam a mój mąż mu groził przecież. ???????? Ja do niego że super bo ja nagranie też mam i pójdę do sądu. Czekałam do 17:30 bo tak mi kazali na infolinii jak się nie pokaże to spróbują przekierować paczkę do najbliższego punktu aby był odbiór w poniedziałek. Koniec końców jak zadzwoniłam do nich przed 18 dowiedziałam się, że oddział dpd uwierzył kurierowi nie wiem na jakiej podstawie i paczka została odesłana do nadawcy. Nawet jej nie przekierowali do punktu. Przez nich mogę stracić współpracę. Poza tym z tego jasno wynika iż ja i moja teściowa według DPD jesteśmy kłamczuchami. Zaznaczę iż to już moja kolejna skarga z kolei na tą firmę a nie dalej jak kilka dni wcześniej inne wydawnictwo pisało do mnie że paczka wysłana 15 listopada a dalej nie dotarła. ???? Także żarty z ludzi sobie robią i to dostanie. Nie polecam!

boxing

NIE POLECAM! Oszuści, naciągacze i złodzieje. Doliczają kolosalne dopłaty do przesyłek (200-300 zł) bo rzekomo paczki przytyły o 50 kg na ich magazynie albo urosły nagle o 2m. Nie są to niestety sporadyczne przypadki. To regularne okradanie ludzi. Do tego płacimy za ubezpieczenie przesyłki, ale jeśli ją uszkodzą i tak tych pieniędzy nie wypłacą. Lepiej dla świętego spokoju omijać szerokim łukiem tą firmę.

Wgm

Paczka od 3 dni leży w centrum Warszawy w punkcie nadawczym. Zero , nic się nie dzieje. Zgłoszenia na infolinię nic nie dają, nikt nawet nie wie czy w centrum Warszawy mają kuriera i czy odbierze paczkę. Przecież ta firma to jest dramat.

Sylwia

Kolejny raz gdy zamawiam przesyłkę przez dpd kurier nie kontaktuje się i zostawia paczki w żabce. Dziś bardzo zależało mi na paczce. Została zostawiona jak zwykle w żabce a ja nie dostałam ani sms ani e mail z pinem do odbiór.Kurier powiedział że nic nie może zrobić i to samo usłyszałam na infolinii. Był to ostatni raz gdy korzystałam z usług. Będę zniechęcać do korzystania z ich usług.

m.

Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat pracy jako kurier? Czy klienci mogliby tu przestać w końcu spamować? Tego i tak z tej firmy nikt nie czyta.

Kubsooon

Paczka, której nie przyjęto w punkcie, ponieważ taki kaprys miał właściciel, została przekierowana do punktu który znajduje się 200 metrów dalej. Ale nie tego samego dnia, tylko doręczenie będzie podjęte dnia kolejnego. Na stronie informacja o przyjęciu paczki w punkcie. Żeby dodzwonić się do konsultanta to można za ten czas nauczyć się całego języka chińskiego.

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DPD Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 19 to opinie pozytywne, 90 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DPD Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DPD Polska Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DPD Polska Sp. z o.o.