Opinie o dpd.com - DPD Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DPD Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DPD Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Mickiewicz

Najgorsze dziadostwo zaraz po pocztexie. (usunięte przez administratora) Paczki odsyłają bo rzekomo nikogo nie było pod wskazanym adresem tzn. biuro w którym przez cały czas przebywają pracownicy no i jako dowód monitoring, jak (usunięte przez administratora) Kurier tel. nie odbiera w centrali mają to w (usunięte przez administratora) Pozostaje droga sądowa o odszkodowanie.

@

Nie polecam tej firmy zamówiłem paczkę kurier był u mnie już 2 razy za każdym razem miał jakiś problem na przykład powiedział że on nie będzie czekał nawet minutę czasu był naprawdę niemiły nie polecam tej firmy to jest najgorsza firma jaka może być widocznie lepiej mu przyjeżdżać dwa razy albo nawet trzy

Justyna

Nie polecam usług DPD. Kurierzy nie zajeżdżają i nie doręczają pod wskazany adres tylko zaznaczają ze nie ma kogoś rzekomo w domu i zostawiają w punktach i trzeba i tak samemu odebrać. W moim przypadku nawet nie było próby kontaktu tylko SMS że czeka na mnie paczka w żabce. Nigdy więcej żadnych zamówień od tej firmy

A zastanawiałem się właśnie co niektórych motywuje do podejmowania się zatrudnienia skoro pojawiały się niektóre dość negatywne opinie. ktoś tu pisał o motywujących tekstach, czy na każdym dziale jakieś padają? Co z IT? poszukują teraz administratora baz danych i myślę czy by nie aplikować. omówcie atmosferę na dziale przy Mineralnej?

Rekrutacja 2 - etapowa. W pierwszym etapie luźna 1 - godzinna rozmowa z 2-ma osobami (w tym Kierownikiem magazynu z Płocka). Po rozmowie informacja, ze w przypadku zakwalifikowania się do 2-go etapu dostanę informację zwrotną, którą otrzymałem, wraz z zaproszeniem na 2-gi etap. Podczas 2.5 godzinnego drugiego etapu (w szerszym gronie), 3 zadania praktyczne dotyczące różnych kwestii z zarządzania zasobami ludzkimi (rozwiązywanie sporów, zarządzanie czasem pracy itp. itd.). Otrzymalem pewien czas na zapoznanie się z zadaniem oraz czas na zastanowienie się odnośnie rozwiązania problemów.

Między odpowiedziami powtórka z rozmów z 1 etapu: czyli czemu DPD, przebieg dotyczczasowej kariery zawodowej, moja przyszłość,oczekiwane wynagridzenie, itp.itd. Na koniec test do wypełnienia. Po rozmowie informacja o tym, że w ciągu 2 tygodni zostanę poinformowany o wyniku rekrutacji. Minął miesiąc, nikt się nie odezwał. Jeśli "firma", która na każdym kroku rekrutacji podkreślała, że najważniejszy jest dla niej człowiek, jednak (zgodnie z obietnicą) nie potrudziła się o telefon z informacją zwrotną, to ja sobie wyobrażam w tym momencie , jak ta "ważność" pracownika wygląda w praktyce. Pozostawiam to opinii czytających komentarze na goworku.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
mm

Staly kurier swietny! niestety po zamianie masakra, ale pomijajac kuriera - wyslane zazalenie bo paczka nie dotarla - NAGRANIE Z KAMERY - DPD podjezdza pod brame, staje i po 3 sekundach odjezdza BEZ wysiadania z szoferki, odrazu tam siedzac zaznacza ze paczka dostarczona - pan Dolega ktory sie zwie " Specjalista ds. reklamacji" odzuca zazalenie i kaze mi sobie odwolanie pisac - expert! Mimo ze jest nagranie z kamer. Ale on uwaza ze wie lepiej niz kamera! ZENADA

Poziom zarządzania w firmie poniżej krytyki. Osoby na kierowniczych stanowiskach całkowicie nie nadają się do roli. ,,motywujące,, teksty ocierają się o gruby (usunięte przez administratora) Jedyne co chyba wiedzą to nie wysyłać tych tekstów mailem bo ślad zostanie. Nie polecam. Jestem na etapie szukania pracy.

Może ktoś odświeżyć zakres obowiązków kuriera? Zastanowiła mnie tamta opinia, w której jedna Pani wspomniała o tym stwierdzeniu, że kurier nie potrafi dowieźć drugi raz tej samej paczki. Chodziło może o sytuacje tego samego dnia czy cos? drugi raz nie ma się tego w obowiązku jeśli nie zastało się nikogo w domu?

Niezadowolona klienta

Drugi raz w znaczenie, ze byłam zmuszona zamówić drugi raz ta sama paczke, gdyż za pierwszym razem była odmowa przyjęcia, a przez telefon usłyszałam, że mu za to nie płacą...paczka była zamówiona na adres firmy gdzie pracuje, godziny otwarcia hali od 5 do 22 także w tych godzinach można dostarczyć paczke, i kurier był na rampie a miał dostarczyć ja na inny dział i tak było zaznaczone na liście...I nawet byłam w pracy w tych godzinach gdzie wbił odmowę...no brak szacunku do klienta i za drugim razem powtarza się ta sama sytuacja...z innymi kurierami nie mamy problemu tylko z dpd...kurierzy to jakaś pomyłka, skoro mu za to nie płacą to radzę im zmienić pracę...

NIEZADOWOLONA KLIENTKA

BRAK SŁÓW...NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA Z JAKĄ KIEDYKOLWIEK MIAŁAM DO CZYNIENIA. A NAJBARDZIEJ CHAMSKI KURIER TO PAN TOMASZ, KTÓRY PO RAZ DRUGI NIE POTRAFI DOWIEŹĆ TEJ SAMEJ PACZKI. ZA PIERWSZYM RAZEM USŁYSZAŁAM PRZEZ TELEFON, ŻE MU ZA TO NIE PŁACĄ...JESTEM ZAŻENOWANA JEGO ZACHOWANIEM I LICZĘ NA TO, ŻE ZOSTANĄ WYCIĄGNIĘTE POWAŻNE KONSEKWENCJE WOBEC TEGO KURIERA. SKORO MU TAK ŹLE TO RADZĘ MU ZMIENIĆ PRACĘ. POZDRAWIAM, NIEZADOWOLONA KLIENTKA.

Oddział w Warszawie na ulicy Matuszewskiej to pomyłka. Pracuję na pełny etat(przez agencje jak wiekszość) i co drugi dzień dają mi wolne lub każą wrócić do domu po 4 godziny. majster ciągle zmienia mi miejsce pracy, nic mi nie tłumaczy i wszystko krzyczy, wydaje mi się, że ma jakiś kompleks. w magazynie ciągle zimno, w garderobie tragedia, a w łazience jeszcze gorzej. Odradzam to

Adrian97

Chcę się zatrudnic na kierowcę z rowerem jakie są stawki ?

Starający się o pracę

W ogłoszeniu 50-70 paczek w rozmowie telefonicznej 100-140 a ile w rzeczywistości? Kto rozwiąże ten rebus? Życzę Tobie serdecznie abyś nie musiał być to Ty,NIE WARTO!!!

Ryszard

Dwie duże paczki wysłane i opłacone z dostawą na adres kurier pozostawił w punkcie DPD Pickup twierdząc, że nikogo nie zastał. Pod wskazanym adresem zawsze ktoś jest i jest monitoring. Mogę to udowodnić, że nie było żadnego kuriera DPD. To zwykłe (usunięte przez administratora) Musiałem poprosić sąsiada z większym autem i oczywiście jeszcze raz zapłacić za dowiezienie tych przesyłek. Na reklamację otrzymałem odpowiedź z DPD, jakby Pani nie potrafiła czytać ze zrozumieniem, że mogę udowodnić (usunięte przez administratora) kuriera. Nie liczy się słowo klienta i dowody, tylko słowo leniwego kuriera.

@Ryszard

Właśnie wczoraj miałam taką samą sytuację , kurier twierdził że nikogo nie zastał i zostawił w pickup

Były Pracownik

ODDZIAŁ W KŁODZKU PRZY ULICY POŁABSKIEJ 3A NAJGORSZY Z NAJGORSZYCH RAZEM NA CZELE Z KOORDYNATORKĄ PAULINĄ,KTÓRA NIE NADAJE SIĘ DO KOMUNIKACJI Z LUDŹMI,WSPÓŁPRACY..DO CZEGOKOLWIEK..PAPIEROSKI I OBGADYWANIE WSPÓŁPRACOWNIKÓW NAJWAŻNIEJSZE ! RADZE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TO MIEJSCE..

@Były Pracownik

A rozwiniesz to jakoś? O jaki zakres komunikacji chodzi? jakie miałeś problemy w pracy? jako kurier robiłeś czy może cos tam w oddziale za biurkiem? I jak pozostali współpracownicy?

K.M.

Pracowałem tam prawie 3 lata...koordynatorka nie nadaje się na to stanowisko,faworyzuje jednego kuriera,nie rozmawia prawie z nikim,nie odbiera telefonów od klientów,nie wie bądź nie rozumie co to jest komunikacja między dorosłymi ludźmi,ciągle pokazuje swoje humorki,poprostu gigantycznego pecha ma to miejsce do koordynatorek,tego się nie da opisać, tam trzeba być z kilka lat i wyrobić sobie zdanie.

Marian

Zatrudniłem się w tej firmie ponad roku temu i.... i jestem bardzo wdzięczny za tę pracę. Mam cudownych ludzi w zespole, pomocnych, przyjaznych, odpowiedniego człowieka na stanowisku kierowniczym. Jeśli chodzi o zarobki - jest ciężko, jest dużo pracy, ale finalnie jest to bardzo opłacalne. Póki co DPD Polska sp. z o.o jest najlepszą firmą do jakiejkolwiek trafiłem.

@Klient

FIRMA DPD to jakaś Kpina, NIkt nie jest za nic odpowiedzialny. Na Infolinii mówią że wsparcie sprzedaży jest odpowiedzialny za pomoc w opóźnionych przesyłkach a Wsparcie Sprzedaży ze Inforlinia. NIkt nic nie wie, Z nikim nie mogą Połączyć masz wrażenie że rozmawiasz z Botem. Na dostarczenie przesyłki mają 3 dni robocze ale nawet im się nie chce podjąć próby doręczenia. Z oddziałem połaczyc się nie można z kurierem również. Poprostu żenada a podnoszą ceny co chwila, każą za każdą 0,01 grama przeważenia paczki choć oczywiście żadnych zdjęć na dowód iż paczka przeważona nie maja. Zmieniam firmę kurierską bo ta to kpina

Janusz

Kurier dostaje przesyłki do wydania 2x i ani razu jej nie dostarcza pisząc, że nikogo nie było w domu. Kurier Przemysław (usunięte przez administratora) Przesyłka została odesłana do nadawcy. Kurier niewinny powinien z pensji mieć potrącone za takie numery. Najgorsze, że to nie pierwszy raz. Okręg działania Warszawa Targówek.

Marzena

Nie polecam ! Kurier bez sprawnego terminala mimo , że oferta gwarantuje opłatę kartą! Nie przygotowani!Porażka

Magda

Przesyłka kurierska zamówiona na sobotę i opłacona.Kurier nie przyjechał jak sprawdziłam status paczki to informacja 'przesyłka nie dostarczona brak gotówki".A kuriera nawet nie było przesyłka była opłacona całkowicie.A na infolinii DPD uzyskałem informacje że nie mogą dodzwonić się do kuriera, bo kurier Marta z Zabrza wyłączyła telefon. Nie polecam DPD.

Patrycja

To jest jakiś żart, człowiek siedzi cały dzień w domu czekając na paczkę, która ma być dostarczona kurier ma wyłączony telefon, jak dzwoni się na infolinię to odzywa się jakiś bot, a później przy próbie śledzenia przesyłki pisze, że dane są nieprawidłowe, a bot mówi że była próba dostarczenia, ostatni raz coś przez was zamawiam. Tymbardziej, że to nie jest tania przesyłka.!

Kliient

Nie zdążyłem odebrać domofonu i zobaczyłem w oknie jak odjeżdża zadzwoniłem do kuriera aby zaczekał ale powiedział że mogę do niego dojechać, tak lecę do niego nie wiadomo gdzie, po przemyśleniu zadzwonił i po aroganckiej rozmowie zrezygnowałem z paczki. Firmy DPD nie polecę nikomu nawet największemu wrogowi.Lobby mają na razie ale to się skończy.A ten pracownik powinien zmienić pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DPD Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 19 to opinie pozytywne, 90 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DPD Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DPD Polska Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DPD Polska Sp. z o.o.