Opinie o igus.pl - igus Sp. z o.o. w Warszawa

igus® jest światowym liderem w produkcji polimerowych e – prowadników kablowych, przewodów do połączeń ruchomych, łożysk ślizgowych i prowadnic liniowych. Firma założona w Niemczech w 1964 roku posiada obecnie 35 oddziałów oraz 2400 pracowników na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce aktualnie poszukujemy osób na stanowiska: TELEMARKETER Obszar działalności: praca w biurze w Warszawie Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • wyszukiwanie potencjalnych klientów • telefoniczne zbieranie informacji o potencjalnych klientach firmy • uaktualnianie firmowej bazy klientów i potencjalnych klientów naszej firmy Nasze oczekiwania wobec kandydatów: • wykształcenie minimum średnie • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem • wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów; • znajomość pakietu Microsoft Office

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o igus sp. z o.o. w Warszawa

Witam, czy jest ktoś nam odpowiedzieć ile zarabia podstawy Doradca Techniczno-Handlowy, teoretycznie jakie premie, jakie auto: osobówka czy jakiś dostawczak. oraz czy warto wchodzić do tej firmy. Bardzo proszę o podpowiedz

@Paweł

Podpinam się pod pytanie :)

zainteresowany

Hej, właśnie jestem po I etapie rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej na temat tego stanowiska, jak to wygląda, ale też jak oceniacie warunki pracy, zarobki, benefity, narzędzia pracy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

igusowicz
@zainteresowany

jeżeli jesteś ambitny to będziesz zadowolony

@igusowicz

Mógłbyś podać więcej szczegółów? Z góry dziękuję :)

@igusowicz

Mógłbyś proszę podać więcej szczegółów? :)

robe

no i jak widze ekipa będzie się nadal poszerzać bo pojawiły się w internecie w czerwcu kolejne rekrutacje do was. mnie interesuje Specjalista ds. realizacji zamówień - opłaca się to w Warszawie u was brać/?

admin

Miałeś możliwość pracy w firmie igus Sp. z o.o. lub wiesz jak wygląda atmosfera pracy? Twoja opinia jest ważna.

xxx

logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

Zostaw merytoryczną opinię o igus sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w igus sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy igus sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w igus sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy igus sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w igus sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

igus sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 49 ocen.

igus sp. z o.o.