Opinie o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec

BOGNA

Właśnie wróciłam z uzdrowiska. Początki łatwe nie były nie wpuszczono mnie na tańce bez opaski kuracjusza. Ilość ludzi porażająca szybko jednak zmieniłam zdanie. Zabiegi super obsługa stara się jak może Czasy mamy takie że drożyzna więc jestem tym bardziej pełna podziwu dla pracowników. Nowoczesny obiekt piękne pokoje i super wyposażone w czajniki, suszarki. Mi tu lepiej pasuje niż w bliskim Ciechocinku moim zdaniem przereklamowanym polecam ten obiekt. Mają też fajnie zaopatrzony sklepik nazwa PEWEX myślałam że za dolary ale nie wszystko za złotówki.

Iza
@BOGNA

A pokoje ilu osobowe? Przeraziła mnie informacja, że tylko 3-4. Nie potrafię sobie wyobrazić jak można w takich warunkach podreperować zdrowie. Jadę pierwszy raz.

@Iza

Jedziesz z NFZ ? Niekoniecznie trafisz do pokoju 3-osobowego czy 4-osobowego . Gdy ja byłam to poznałam kilka osób ,. które mieszkały w Jutrzence w dwójkach albo w Zaciszu . A było to miesiąc temu... Może zadzwoń i poproś albo zdobądź odpowiednie zaświadczenie . Jeszcze jedna opcja - przyjedź dzień wcześniej , tylko musisz zarezerwować pokój i zapłacić , Wtedy jest szansa , że zostaniesz w tym samym pokoju . Ale wcześniej zadzwoń do recepcji i popytaj , pozdrawiam i powodzenia .

Witam jedzie ktoś ze Słupska 03.11.2022

Iza
@Piotr

Jestem że Słupska i będę od 22 października w ramach NFZ. Przerażają mnie 3-4 osobowe pokoje dla kuracjuszy

Może ktoś jedzie do Wieńca Zdroju w terminie od. 05.10.2022 do 28.10.2022. Jestem z okolic Warszawy.

Boguś 77
@Warszawa

Ja jadę i już nie mogę się doczekać byłem tu3 lata temu.

Ja jadę od 6.10.do 29.10. Jestem z wielkopolski

Ernest
@Warszawa

Również jade w tym samym terminie z Warszawy.

Witam. Czy jest tu jakaś osoba z terminem od 5 październik 2022?Pozdrawiam

@Mała

Witam. Jadę że ZUS od 6pazdziernika.????

@Ewa

Oo to super a z jakiego województwa Pani jest??

@Mała

Z wielkopolskiego a Pani z jakiego?

Śląsk

@Mała

O to zupełnie inny kierunek ale mam nadzieję że gdzieś tam się spotkamy. Wyskoczymy na jakąś kawkę ????

@Ewa

Dokładnie też mam taką nadzieję. Narazie to jestem pełna obaw jak to będzie

@Mała

Też się trochę boję jak to będzie, nie byłam jeszcze ze ZUS-u. Przeraża mnie ze tak dużo ludzi i wszędzie ponoć tłumy. Źle się wypoczywaj w takim tłoku ale z drugiej strony trzeba być dobrej myśli,jakoś to będzie.

maria

ja też jadę od 5 października

@maria

Ooo super. A Pani z jakiego województwa jest?

Justa
@Mała

Ja będę od 6.10.22 jestem z Rydułtów i będę pierwszy raz w tym sanatorium.

@Justa

Oo super. Moje to ogólnie pierwsze sanatorium, jeszcze nigdy nie byłam dlatego jestem pełna obaw. No ale może to jakoś bedzie

@Justa

Hej. Ja też od 6.10.22 jadę i też będę pierwszy raz w tym sanatorum

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
BEZNIKU

Jadę na turnus psychosomatyczny od 03.06.2022r. Jestem z Sosnowca. jedzie ktoś może z okolic?

Katia90

Ja jadę również 3:)

BEZNIKU
@Katia90

Możesz się ze mną skontaktować na alorek@op.pl ?

Bezniku

Ja również jadę do Wieńca 3 czerwca☺️

Beata
@BEZNIKU

Proszę napisać jak bylo i jakie zabiegi pani miala

Wiesław

jestem w Wieńcu z NFZ pierwszy raz w sanatorium -super zabiegi Panie z recepcji są miłe kompetentne i bardzo wyrozumiałe polecam

Czy można wypożyczyć szlaflok na czas pobytu, a jeśli tak, to jaka jest cena? Może ktoś mi podpowie, własny zajmuje dużą cześ walizki :)

Adi523
@Kasia

można wypożyczyć i można kupić jest fajnie zaopatrzony sklepik wewnątrz sanatorium. Ja kupiłam polecam.

kasia
@Adi523

dziękuję za odpowiedź.

Danuta

Była w uzdrowisku z ZUS. Nie mam obiekcji co do Pan pracujących na stołówce. Są sympatyczne i pracowite. Do osób wykonujących zabiegi mam pozytywne odczucie. Turnus od 28 listopada do 21 grudnia. Nie ukończyłam turnusu bo zaraziłam się covidem. Zgłaszałam przez kilka dni zle samopoczucie i zapytałam o test dostałam odpowiedź ze mogę kupić test. Kiedy już czułam się bardzo zle po 6 dniach i ponownie zgłosiłam ze nie mam węchu i smaku wreszcie test został wykonany i okazało się ze jestem chora. No i tu zaczyna się to co nikt pewnie by nie chciał ale chodziłam zarażona przez kilka dni pomiędzy kuracjuszami i osobami wykonującymi zabiegi nie z mojej winy... Bo zgłaszałam zle samopoczucie... Mam żal że nikt wcześniej nie reagował na moje zgłoszenie.. I przykro mi ze mogłam nieświadomie zarazić ludzi którzy teraz wrócili do domu do bliskich.. I ludzi którzy tam zostali. Nie byłam tam jedyna osoba która zarazila się tam w ostatnich dniach. Nie mam siły więcej pisać. Personel medyczny powinien mieć więcej empati w tych trudnych czasach.

@Danuta

Witam, mam skierowanie do sanatorium od 03.stycznia 22r. I nie wiem czy jechać. Opinie są różne, boję się ,żeby nie mieć takiego problemu jak Pani. Zależny mi na uczciwej opinii o sanatorium. Czy faktycznie taki tłum ludzi? czy zabiegi są w różnych miejscach? czy w ogóle warto tam jechać. Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Zofia

Ja właśnie wróciłem z tego sanatorium trzeba samemu przyjechać i ocenić ja od siebie dodam że tak pięknego obiektu jeszcze nie widziałem pokoje nowoczesne wszędzie klimatyzacja. Jestem tu drugi raz jest kilka budynków ale 3-4 minuty i jest się w głównym oczywiście korytarzem podziemnym nie trzeba dygać w mrozie na zewnątrz..Pandemia i zaostrzenia trochę popsuła wszędzie bo są limity osób ale reszta jest Ok jak w innych. Czekam jak odezwie się na tym forum kobieta, która mi coś obiecała???

@Radek

Dziękuję p.Radku za informację, to proszę jeszcze podpowiedzieć , który budynek najlepiej wybrać?????pozdrawiam

@Zofia

jesteś z ZUS? jeśli tak to z tego co wiem ZUS jest kwaterowany w gł. obiekcie Jutrzenka. Ale piękny teren jest i spokój w Helu i Zaciszu. Ogólnie wszędzie pokoje podobno takie same. W jutrzence są windy, kawiarnia, kręgielnia miłego pobytu Ci życzę pieknie to tu jest w lato i wiosą. Śliczny park i ten las wokoło.

@Radek

Dzięki.Jestem nfz mam nadzieję że wszystko będzie ok. Podniosłeś mnie na duchu.Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ????

@Radek

Zgadzam się z Radkiem opinia trafiona w 10 , też byłam w tym okresie ... Pani Zosiu proszę jechać i się nie zastanawiać Pozdrawiam ????

@Zofia

również życzę Szczęśliwego Nowego Roku. W lipcu przyjadę tu na pobyt komercyjny z kobietą którą tu poznałem i właśnie się do mnie odezwała. Wieniec będzie mi się zawsze dobrze kojarzył. Mam też sporo zdjęć kilka z ostatniego piętra - cudowny widok. Z sentymentu do tego miejsca czasem tu zajrzę na stronkę napisz jak pobyt. Brakuje tylko dancingów ale to już wina pandemii pracownicy mówią iż kiedyś w każdym dniu były zabawy. Nie słuchać malkontentów którzy w domu tak jeść nie dostają a tu narzekają na wszystko. Pokoje czyste, pościel pachnąca, pielęgniarki na miejscu, zabiegi super i miłość cóż więcej chcieć.

Kuracjusz

Podpisuje się pod tym co napisała Pani Danusia przeżyłam koszmarne 3 tygodnie

Regina
@Danuta

niestety covid ma to do siebie że w jednym dniu test ujemny a w drugim dodatni więc gdzie tu kogoś wina. Covida kazdy miał ma lub będzie miał. Mogła pani wykupić test ja tak zrobiłam. jak komuś szkoda paru groszy to tak jest.

Julia
@Kuracjusz

Naprawdę? :/ A opowiesz o tym coś więcej? Rozumiem, że już nigdy się tam nie wybierzesz?

Beata
@Zofia

To dobre sanatorium, choć w obiekcie jest jednocześnie ponad 1000 osób. Zabiegi można ustalić na początku z lekarzem. Część jest w głównym budynku (Jutrzenka), część w sąsiednich budynkach, ale łatwo i szybko (ok. 5 min. drogi) można do nich dojść podziemnymi korytarzami lub na powierzchni. Zabiegi odbywają się o czasie, a obsługa medyczna i recepcyjna jest miła i pomocna. Wprawdzie posiłki wydawane są w 4 turach, ale są smaczne i urozmaicone. A do tego jest aquapark z basenem do pływania, biczami wodnymi, jacuzzi, saunami. Jest też grota solna. A ci, co narzekają?... No, cóż malkontenci są i w najlepszych hotelach w Dubaju.

moni
@Danuta

przecież tam nikt nad niczym nie panuje małe zapchane windy,kuracjusze bez masek zajęcia oddechowe w sali z zamkniętymi oknami chociaż była pełnia lata to sanatorium to jedno wielkie nieporozumienie

Edyta
@moni

A Ty nosisz maseczkę bo ja nikogo w maseczce nie widziałam a jestem tu od dawna. Zapewne mieszkasz w super willi i nieporozumieniem jest Twój pobyt bo przyjechałaś do hotelu a nie do sanatorium. Co za ladzie współczuję pracownikom tego ośrodka, którzy dwoją się i troją dla takich ludzi - nie warto. Ja jestem bardzo zadowolona pozdrawiam wszystkich.

Hanna
@Beata

basen jest ale odpłatny, posiłki owszem smaczne, ale mikroskopijne

@Hanna

obecnie na pobycie. Dziwi mnie taki komentarz jak cgcesz za darmo i super jedzenie to jedź do hotelu nie do sanatorium. Ja uważam, ze to najlepsze sanatorium w jakim byłam. A jest to 5 miejsce.

Witam, czy jedzie ktoś z okolic Wrocławia 30.09?

Witam. Czy jest tutaj ktoś na turnus od 5 października ? Pozdrawiam

Edward
@Mała

Byłaś już tutaj wcześniej czy to Twój pierwszy wyjazd?

@Edward

Pierwszy ????????

Malutka

Witam. Czy ktoś z obecnych tutaj jedzie do uzdrowiska Wieniec Zdrój w terminie 5 październik?

Rysiu

Witam czy jedzie ktoś ze Słupska na turnus od 03-27 listopada 2022. Pozdrawiam

Daria

Witam . Będę już trzeci raz w tym pięknym uzdrowisku od 27.08.22 do 04.09.22 r. W związku z tym mam pytanie - czy będzie w tym czasie ktoś kogo chętnie poznam . Mogą to być osoby z ZUS-u , z NFZ czy komercyjni . Pozdrawiam i czekam na odzew . Wiek nie jest ważny :) .

Dariusz

Witam mam pytanie może ktoś jedzie do sanatorium od 14 listopada do 5 grudnia?? Ciekawe jak z pokojami wolałbym kogos młodszego i nie zamykającego hhehe mój wiek to 42 lata jedzie ktoś z podobnym wiekiem na karku hhehe pozdrawiam..

Justyna

Czy wy jeździcie do tego sanatorium z NFZ, czy prywatnie? ;) Z góry dziękuję za odpowiedź

Eryk
@Justyna

Dziwne pytanie ja z Zus ale wiem ze sa tu osoby tez z Nfz i prywatnie tez to ogromny piekny obiekt. Jest wszechstronny. Rehabilitacja na rozne schorzenia. Moj brat byl tu kilka mesiecy temu jako pocovidowy a kolega 3 lata temu jako poszpitalny. Do czego Ci taka wiedza. Ja osobiscie jestem zadowolony z pobytu

@Justyna

Zaspokoję Twoją ciekawość choć i mnie również zaskoczyło te pytanie . Pierwszy raz niespełna dwa lata temu byłam w Jutrzence z ZUS-u . Wróciłam zadowolona z zabiegów , obsługi i wszystkiego innego . Za m-c wracam na trzy tygodnie ale tym razem już na pobyt leczniczy z zabiegami . Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to proszę - pytaj . Wybierasz się do Wieńca czy może już byłaś ?

Dariusz
@Justyna

Witam jade do sanatorium z NFZ w listopadzie d 14 do 5.12 może ktoś ma taki termin ktoś z młodszego grona mój wiek to 42 lata pozdrawiam..

Daria

Wczoraj wróciłam z Jutrzenki w Wieńcu Zdroju po 4-tygodniowym pobycie . Nadmienię , ze byłam drugi raz w tym komfortowym uzdrowisku . Przyjęcie było bardzo sprawne , czekałam na pokój tylko około godzinki , byłam w dwuosobowym sama . Posiłki były naprawdę bardzo smaczne , baza zabiegowa na wysokim poziomie , Dostęp do pielęgniarki przez całą dobę , do lekarza w dzień ale gdyby była potrzeba , zjawiłby się i w nocy . Obsługa przemiła i sympatyczna , oprócz jednej pani z recepcji (może miała zły dzień ?) Panie pokojowe bez zarzutu , zwłaszcza jedna , fizjoterapeuci i rehabilitanci zabiegi wykonywali bardzo profesjonalnie , z uśmiechem i pełną kulturą dla kuracjuszy . Wszyscy pracownicy byli bardzo pomocni i za to należą się im podziękowania . Ktoś w opiniach pisał , ze obsługa potrafiła krzyczeć na starszych ludzi co jest nieprawdą albo jeszcze jeden przykład - pewna pani , która przeziębiła się chodząc na basen stwierdziła , że jest to wina sanatorium . Przed moim przyjazdem przeszła nad uzdrowiskiem potężna trąba powietrzna i niestety - uszkodziła dużo aut kuracjuszy , latarnie były powyrywane , sosny również , było dużo szkód i owa pani stwierdziła , ze i to jest winą uzdrowiska :). A przecież to natura . Wracając do tematu - przez pierwsze dni nie wolno było wchodzić do parku bo strażacy usuwali szkody ale potem park został otwarty i znów można było spacerować i chodzić na zabiegi do Tęczy czy ZPL-u przez park . Poza tym są podziemne tunele połączone ze wszystkimi obiektami i jeśli ktoś nie chce wychodzić na zewnątrz może sobie przejść na zabiegi tymi właśnie łącznikami . Dobra sprawa zimą albo gdy pada lub jest zimno , mądrze pomyślane . W pokojach tv , czajnik , sztućce , i kubeczki . W łazience suszarka do włosów więc nie trzeba brać swojej . Pokoje mają balkony i klimatyzację ręcznie sterowaną w razie upałów a we wrześniu można ustawić na ogrzewanie . Internet wi-fi śmiga , zasięg telefonu również bez zarzutu . Dwa razy w tygodniu - poniedziałek i środa odbywa się karaoke - wstęp wolny , w czwartek , piątek i w sobotę wieczorki taneczne - wstęp 10 zł. Oprócz tego są różne wycieczki - Toruń , Licheń , Inowrocław przez Ciechocinek , Włocławek i inne . Każdy coś dla siebie znajdzie . Są jeszcze bezpłatne dancingi obok ośrodka w Leśnej Chacie w różne dni . Dużo już napisałam , uzdrowisko oceniam wysoko i jeśli się da to wrócę tam . Pozdrawiam .

Miki

(usunięte przez administratora),mała pensja,coraz wiecej wymagan a pracownikòw coraz mniej,wszyscy uciekaja,liczenie ilosci potraw ,oszczednosci,na jedzeniu,srodkach czystosci itp,do obslugi 1000 kuracjuszy tylko 9 osob,nie polecam,można wykonczyc sie psychicznie ????

barbara
@Miki

.....CZY ty ROZUMIESZ CO PISZESZ. WIDZE , ZE NIE MASZ ZIELONEGO POJECIA O PROWADZENIU TAKIEJ FIRMY . TYLKO OSOBA NIEDOUCZONA , BEZ WYOBRAZNI MOZE SIE DZIWIC , ZE LICZONE JEST JEDZENIE , CZY SRODKI CZYSTOSCI. WSTYD , ZE SMIESZ O TYM PISAC

Lidia
@barbara

Czyli uważasz że to normalne?

@barbara

Ty i właściciel tego obiektu nie macie pojęcia o tym co dzieje się w tym uzdrowisku. Brak personelu, sprzętów i podstawowych środków czystości w dziale gastronomii tj, rękawiczki,papier toaletowy, mydło, płyn do naczyń, ręczniki papierowe, płyny do dezynfekcji itp to jest codzienność ,trzy osoby gotują i zmywają po ponad 1000 gościach,więc to wszystko przekłada się na jakość wykonania potraw i świadczonych usług.

Dino
@Xyz

Wlasnie wyjezdzam z uzdrowiska dziekuje wszystkim za miły pobyt. Nie wiem dlaczego ktos takie nieprawdziwe informacje pisze moze jakis zwolniony pracownik. Widzialem w jadalni o wiele wiecej osob w obsludze. Dziekuje i pozdrawiam

@Dino

Jadalnia czyli obsługa i gastronomia czyli kuchnia to dwa odrębne działy, czytaj ze zrozumieniem

Dino
@Xyz

A Ty skad wiesz ile osob jest w kuchni. Pracownikow kuchni nie widac kazdy to wie. Od razu wiadomo ze komentarz pisze niezadowolony pracownik zwolniony z art.

Atu
@Xyz

Ten komentarz to chyba pracownik napisał. Żaden kuracjusz takich rzeczy nie wie.

@Dino

Wyobraź sobie, że pracownicy sami się zwalniają ze względu na tragiczne warunki pracy u miejscowego milionera

Łucja
@Xyz

A powiesz coś więcej o tych tragicznych warunkach?

EMI

TO CHYBA PANI NIE CZYTA ZE ZROZUMIENIEM ODPOWIEDŹ TEJ OSOBY JEST LOGICZNA

2xyz
@Xyz

Racja. Dwie osoby pracują na zmywaku na przeszło 1000 osób albo pracują trzy ukrainki które robią wszystko w bardzo wolnym tępie przez co stopują cały zespół kelnerski

2xyz
@Xyz

zwalniają się ponieważ nie chce płacić porządnym ludziom pieniędzy za ich ciężką pracę a woli płacić osobą które tylko siedzą za biurkiem popijając kawę i jedząc ciasteczka. A Woli zatrudnić ukraińców i płacić im grosze i nie płaci za nich podatków. Ludzie zapieprzają przy 1000 osób za grosze

Mam skierowanie do uzdrowiska ,,Wieniec Zdrój od 16 sierpnia .Cy ktoś w tym termie wybiera się z okolic Wrocławia? Chętnie dołączę do podróży.

Sofia
@Ewa

Spróbuj Hoperem , zabierają spod domu i zawożą pod sanatorium Wyjazd masz z Wrocławia ok 7 mej rano, a przyjazd do Wieńca Zdrój o 11,40 Bolet kupujesz przez internet. Link : https://www.hoper.pl/polaczenia#wyniki-wyszukiwania/1659374311939/Wroc%C5%82aw/Wieniec%20Zdr%C3%B3j/c%7C13019/c%7C52509/16.08.2022/--%20%3A%20--/0/0/0

Grażyna i Rafał

Skierowanie z NFZ, pobyt lipiec 2022r. z małżonką. Wyjątkowy, w mojej ocenie 5* luksusowy kompleks uzdrowiskowy z nowoczesną, wszechstronnie rozwiniętą bazą zabiegową z wykorzystaniem miejscowych zasobów bogactw leczniczych, komfortowo wyposażone i klimatyzowane pokoje, przestronne loby z recepcją, duża klimatyzowana jadalnia i perfekcyjne zorganizowane wydawanie posiłków, zawsze smacznych i urozmaiconych. Pomysłowe i praktyczne skomunikowanie pomiędzy budynkiem głównym a Zakładem Przyrodo-leczniczym i pozostałymi obiektami sanatoryjnymi podziemnymi korytarzami. Pozostałe funkcje usługowe dostępne dla kuracjuszy i gości komercyjnych o wysokim standardzie. Personel Uzdrowiska zawsze uprzejmy, miły i służący pomocą. Zabiegi lecznicze prowadzone pod nadzorem wysoce profesjonalnej kadry specjalistów, szczególnie masażysta Pan Miłosz. Gabinety zabiegowe i sale gimnastyczne klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny, niezdezelowany sprzęt. Piękne otoczenie parku uzdrowiskowego wewnątrz sosnowego lasu. Dojazd do Włocławka autobusem komunikacji miejskiej. Dostępna również wypożyczalnia rowerów. Polecam!! wspaniały wypoczynek, urozmaicony atrakcjami pobyt skala zadowolenia 10/10.

Daria

Jestem już trzeci tydzień w uzdrowisku i powiem , ze jestem bardzo zadowolona z obsługi , warunków , zabiegów i posiłków . Dodam jeszcze , że przyjechałam tu drugi raz i chciałabym kiedyś wrócić . Pozdrawiam zadowolonych jak i nie , zawsze znajdzie się jakaś maruda , niestety .

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. - Wieniec

• Jak się pracuje w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 86 ocen.

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.