Opinie o FedEx w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FedEx. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w FedEx o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FedEx w Katowice

Andriej

Głodowe stawki w Agencji celnej Katowice. Najniższa krajowa, brak premii. Ludzie sie zwalniają, atmosfery nie ma zarządzanie na zasadzie chyba sie uczą ? ???? Omijać, nie rekrutować na kasie w biedrze lepiej płacą tam tez podjąłem prace

Zofia
@Andriej

A były jakieś rozmowy z szefostwem na temat tego, że no może warto stawki podnieść, bo inflaja itp. Jaka była reakcja?

Loża () - <
@Zofia

Wasze potrzeby finansowe są zaspokojone

Natalia
@Loża () - <

Że niby tak odpowiedział? A na jakiej podstawie tak stwierdził? :D

Xxxxx
@Andriej

szkoda gadać

@Xxxxx

Mówisz? A to wgl możliwe, żeby ludzie podejmowali się tu pracy za takie pieniądze? Bo skoro jest alternatywa a oni wciąż tu siedzą to co innego ich motywuje do tego, żeby tu zostać?

jamnik

pani rekruterka na poziomie podstawówki po czym wnioskuje, że nie jest to atrakcyjne miejsce pracy. Odradzam, szkoda czasu.

@jamnik

A co w niej nie tak, że do takiego poziomu ją przyrównujesz?

Danuta

Dzięki tym wypocinom będziesz chociaż wiedział z jakimi ludzi w pracy przyjdzie Ci mieć styczność. I gdy to widzę to sama nie wiem czy bym to komuś poleciła. Nie zniechęca Cię to?

Żal.pl
@Danuta

A co to ma wspólnego z pracą?

@Żal.pl

No a klient nie wpływa na atmosferę? Jeszcze jak trafi Ci się nieznośny (chodzi mi o stanowisko kuriera) raz, że pretensje przy dostarczaniu dwa jeszcze się uweźmie i jakieś skargi chore będzie nasyłał. Serio ludzie są różni. Oczywiście jest to tylko dodatek do atmosfery i tak, są istotniejsze warunki to zrozumiałe

Młodszy specjalista ds obsługi klienta - jakieś aktualne opinie? Jaka płaca i benefity?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FedEx się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Oferta na stanowisko Przedstawiciela ds. Obsługi klienta w Katowicach. Wielkich wymagań nie mają, ale mimo wszystko jest to praca z klientem i wymagają języka Angielskiego. Praca na 3 zmiany 8 - 16, 9 - 17, 10 - 18. Weekendy wolne. Praca przynajmniej na czas pandemii zdalna. Pieniądze niestety kiepskie. Oferta o prace w Fedexie, natomiast realnie oferują umowe przez agencje pracy tymczasowej z wynagrodzeniem 3400 brutto (kwoty są na tym portalu często usuwane, więc dla pewności wspomne że odrobine powyżej minimalnej krajowej). Zapowiadanie ok. 80-90 telefonów dziennie i możliwość otrzymania premii kwartalnej jeśli wyniki się zgadzają - 8 procent. Powalająca kwota. Praca jak praca, ale nie oszukujmy się, jeśli ktoś zna j. Angielski to w Katowicach bez problemu można dostać dużo lepiej płatną prace, z tego co wiem to 2 większe corpo zajmujące się outsourcingiem dają 3500 brutto na start (100 więcej niż tutaj) i po okresie próbnym / 6 miesiącach przejście na 4000 brutto (+500 zł). No i nie trzeba się martwić umową z jakąś śmieszną agencją. Jak ktoś nie ma wyjścia i potrzebuje pracy na już to można spróbować, w innym przypadku lepiej poszukać innych ofert.

B
@Kandydat

Tak pod agencją są nieatrakcyjne warunki, ale osoby które przechodzą pod FedEx mają dobre warunki.

?

Na jakie zarobki można liczyć na magazynie w Katowicach? I czy są jakieś normy do wykonania? Pozdrawiam

yOlolo

Hejka, jaka jest wypłata na stanowisku Specjalista ds. Transportu i Naliczania Ceł??

Natalia

@Mat, a może Ty pracujesz albo pracowałeś w FedEx? Czy Twoje doświadczenia związane z firmą są pozytywne? Czy odpowiada Ci poziom wynagrodzenia oraz atmosfera? Może doradzisz coś potencjalnym kandydatom? Czy ze wzrostem doświadczenia można liczyć na awans?

@Natalia

Wynagrodzenie jest przyzwoite, można awansować ale trzeba się postarać, firma często robi wewnętrzne rekrutacje. Jeśli chodzi o atmosfera zalezna jest od działu w którym pracujesz.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w FedEx?

grzegorz

praca w fedexie, to porażka , pracowalem tam 2 miesiące, naprawdę, źle zarządzana firma, na konduktorskiej wielu mlodych konsultantów, i bijące pianę przełożone, naprawdę porażka, ,słaba pensja 2500 netto, więc szkoda czasu

Z niektórymi pracownikami z HR jest słaby kontakt, natomiast przełożeni oraz współpracownicy z customer service super.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w FedEx?

cytat" nie podoba się tam są drzwi" to tyle w temacie...taką odpowiedź usłyszy pracownik niezależnie od stażu czy doświadczenia jeśli tylko zgłosi głośno swoje uwagi a co gorsza zacznie na narzekac np. na niedziałający system itp itd ... Wiem byłam nie raz świadkiem takich sytuacji i dotyczy to kierowników różnych działów pracuje w firmie ponad 10 lat ( wczesniej tnt) nie pytajcie dlaczego chyba trudno jest mi wyjść ze strefy "komfortu"...

Myślę, że to zależy od kierownika. Ja w tej pracy miałam już trzech kierowników i każdy był pomocny oraz wyrozumiały. Ale słyszałam że w innych działach bywa różnie, ja natomiast sobie chwalę kontakty z moim przełożonym.

carlos

Czy ktoś się orientuje na jakie zarobki może liczyć agent wsparcia operacji (terminal cargo KTW)?

Zosia

Serdecznie \nie polecam pracy w tej firmmie osobom ambitnym, chcácym sié rozwija, uzdolnionym. Pracujác na stanowisku \inside Sales representative miałam okazjé zaobserwować patologie tej struktury. Zarobki jak na każdym tego typu stanowisku, średnie. Można dostać za to premię, oczywiście o ile ją wypłacą jako, z z tym też bywa różnie,Dodatkową ciekawostką jest, że pracując w dziale handlowym należy robuić także robotę działów operacyjnych, reklamacji czy obsługi klienta. Dodatkowo oczywiście utrzymywanine i pozyskiwanie nowych klientów na co fizycznie brakuje czasu. Management. Ludzie z łapanki nie mający pojęcia na czym olega praca ich podwładnych. Osoby zarządzające oferują zerową pomoc merytoryczną jak i sprzeedażową. Pracownicy są pozostawieni z problemami samymi sobie, dodatkowo słysząc jak bardzo beznadziejnymi są sprzedawcami. Wszekie zgłaszane problemy są obracane przeciwko nim, mobbing jest tu formą zarządzania. \Coś Ci nie pasuje to magicznym sposobem znikasz z firmy. Możliwość rozwoju zerowa. Można zostać seniorem. Oczywiście wymagania jak na managera, wynagrodzenie plus 200 zł. brutto. Na inne stanowiska nie ma jak. Da mnie osobiście jest to przedszkole. Ale jak, zacytuję supervisora, lubisz wyzwania, to jest to praca Twoich marzeń.

Ola
@Zosia

A jakie są zarobki ?

Alfeta 97

Firma totalna porażka kurierzy nie doręczają paczek pisząc że nikogo nie zastali, jeżeli ktoś chce skorzystać z ich usług to strata czasu, reklamacje u nich to śmiech na sali, najgorszafirma w Polsce

Ewka

@Zosia czyli często premie nie są wypłacane mimo, że się należą?

Łukasz

Miałem przyjemność pracować na magazynie FEDEXU na zmianie popołudniwej, co do samej pracy to nie mogę powiedzieć że było źle, praca nie należy do najlżejszych gdyż przerzucany towar można liczyć dziennie w tonach, aczkolwiek kwestia przyzwyczajenia oraz ułożenia sobie pracy. Co do zarządzania to w tym aspekcie jest gorzej, słaba komunikacja, brak rozmów z pracownikami poza zebraniami na których mowa wiecznie o tym samym, rzadko słychać słowo "DZIĘKUJĘ" od lidera bądź kierownika (możliwe że to słowo boli) za to dużo się wymaga od pracowników. Lider rzadko bierze do słuchu co mówią pracownicy, aby polepszyć pracę Nikła rotacja ludzi na stanowiskach prowadzi do częstych l4 u pracowników z racji jak wyżej napisałem praca nie należy do najlżejszych. Co do samych ludzi, ekipa jest świetna, aczkolwiek są ludzie którzy mogą więcej bo pracują dłużej i jest przymykane oko na niektóre rzeczy, no chyba że wozisz lidera zmiany (jak ktoś słusznie zauważył i napisał w opinii niżej) do pracy i z pracy to również nie musisz się przejmować natłokiem pracy Co do wynagrodzenia, jest na czas i nie ma źle, ale zawsze mogło być lepiej Mam nadzieję że moja opinia pomoże przyszłemu pracownikowi

Sebastian
@Łukasz

Z opinią zgadam się w 100% zarządzanie Lidera zmiany popołudniowej jest tak słabe. Pomimo chęci przejścia pod firmę oraz możliwości postanowiłem zmienić pracę. Praca jest naprawdę przyjemna. Pod warunkiem że, nie pracuje się z Panem liderem A.M

MC2

Po telefonicznej rozmowie z kurierem że będzie za 15 min. zeszłam na dół rozmienić pieniądze. I już czekałąm na dole. Widzę jedzie! Hurra a tu co Kurier zrobił, skręt w prawo tuż przede mną i pojechał sobie dalej. Nie wzięłam telefonu fakt, przychodzę patrzę dzwonił co go nie zwalnia z faktu że jak za pierwszym razem powiedział że będzie do 15min. to nie jesteśmy dziećmi, czy w domu lub pod drzwiami domu czekamy. Dzwonię na info linię podaję nr przesyłki opowiadam o całej sytuacji, MIMOZA Mi mówi że kurier mnie nie zastał w domu bo czekałam pod domem, śmiech na sali. Ja jej mówię że facet nawet się nie zatrzymał tylko pojechał dalej więc o czym ona bredzi......itd.

Nosferatu94

Praca w firmie fedex w oddziale w Chorzowie nie byłaby zła gdyby nie lider zmiany popołudniowej A.M. Który nie ma szacunku do pracownika, zależy mu na jak największym przerobie nawet przy braku ludzi. Człowiek ten nie powinien zarządzać ludźmi gdyż nie potrafi, jeśli wozisz go do domu (jeździ z jednym z pracowników zazwyczaj) to już masz mniej obowiązków i bardziej (usunięte przez administratora). Zazwyczaj nic nie robi a jak mu się coś powie to twierdzi ze robi wszystko, nie posiada jaj oraz swojego zdania i twierdzi ze zrobiłby wszystko lepiej i ze wszystkim dałby radę... Sam zapomniał jak robił na rolce i był tępiony przez wcześniejszych liderów. NIE POLECAM ZMIANY POPOŁUDNIOWEJ Z TYMŻE LIDEREM BO JEST(usunięte przez administratora)

Zamknąć ten badziew

Ja też czekam na paczkę spieprzony urlop przez patałachów....

kurier
@Zamknąć ten badziew

bylam kurierem 13 lat byla to praca super kontakt z klientami bardzo dobry kazdy moze sprobowac trzeba byc elastycznym i niech to dziala w obydwie strony a wiem cos o tym jak niektorzy klienci traktuja kurierow marginesowo

Doręczyciel

Termin dwa razy a kuriera nie było

Iza

Czy kurierzy maja firmowe samochody?

Kurier
@Iza

Tak głównie firmy FIAT i IVECO,ale zdarzają się też inne firmy

Zostaw merytoryczną opinię o FedEx - Katowice

• Jak się pracuje w FedEx?

Zobacz opinie na temat firmy FedEx tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FedEx?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FedEx