Opinie o FedEx w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FedEx. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w FedEx o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FedEx w Katowice

Niezadowolona!!!

Najgorsza firma kurierska z którą miałam do czynienia!!!2dni czekania w domu na przesyłkę a w statusie że nieudana próba doręczenia!!!wkoncu paczka zostawiona w sklepie obok!jak Wam się nie chce pracować to się zwolnijcie!!!NIKOMU NIE POLECAM!!!

robi

maga - praca jak kazda ciężka, natomiast z nadgodzinam da sie dobrze zarobic - jak nie sprobujesz sie nie przekonasz, praca stabilna i wyplaty zawsze na czas

Chorzow

Prawda jest taka ze na tym forum wypowiadaja sie przewoznicy ktorzy nie moga zapanowac nad swoimi paczkami i mysla ze moga robic co chca nie dostosowujac sie do umowy ktora podpisali ... natomiast cala reszta skupia sie na robocie ktorej z dnia na dzien coraz wiecej. Nowy magazyn nowe mozliwosci szybszy wyjazd lepsze warunki :)) Dalej szukaja magazynierow sa nowi kierownicy magazynu nowi koordynatorzy firma sie rozwija. Powodzenia dla wytrwalych

zażenowany
@Chorzow

Prawda jest taka ze na starym magazynie bylo ciasno ale bylo mozna zarobic a teraz roboty w h... coraz wiecej a pieniadze coraz mniejsze bo trzeba placic czynsz za nowa hale ktora w 1/3 jest nie wykorzystana ....

xxx
@zażenowany

Czy firma akutalnie szuka pracownikow na magazyn w Chorzowie?

magik

maja nowych koordynatorow i kierownikow magazynu jest fajnie. negatywne opinie pisza przewoznicy ktorzy maja problem ze samym soba lub ze swoimi ludzmi i nie wiedza jak pilnowac swojego biznesu jak note stowe dostanie to nie jego wina ale jak klient z firmy odchodzi bo nie robi kurier odbiorow to pali jana ze nic sie nie stalo karuzela kreci sie dalej

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FedEx się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
maga

aplikowalem i dostalem oferte jako magazynier na porannej zmianie czy duzo roboty podczas rozladunku? kier magazynu wporzadku czlowiek? szukam pracy na stale mam nadzieje ze to dobry wybor

0oij

jeżeli o rekrutacje chodzi to caly czas widze ze szukają miedzy innymi kurierow w kilku miejscowosiach w Polsce oczekiwana jest tutaj miedzy innymi zarejestrowana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia nie wiem czy widzieliscie

Jaki Amerykański o czym ty mówisz jaki prestiż to wszystko jest Opek i Opek będzie, ludzie którzy pracują po 10 lat i więcej, którzy nie chcą się dostosować do realiów i procedur firmy, stare struktury począwszy od stanowisk w regionie do zwykłego brygadzisty, uwierz mi że przy następnej rekrutacji nikt poważnie nie traktuje tej firmy.

kurier

Może wypłata w terminie ale zasady pracy, jakość i podejście do pracownika to jest żadna, interesuje ich tylko wynik i nic po za tym się nie liczy, zwykły pracownik jest dla nich niczym. Rekrutacje są i będą, są jakieś nowe stanowiska a większość ludzi sama odchodzi, zobaczcie, ci co procowali w innych pokrewnych firmach i mieli jakieś pojęcie i doświadczenie to sami się zwalniają, nic dobrego w tej firmie.

rekrutacja

Dokładnie, rekrutacje są na różne stanowiska firma cały czas się w kraju rozwija zmieniają magazyny, coraz lepsze warunki pracy, uważam że warto

fedex

brud syf mobbing nie dbaja o bhp

Jestem magazynierem i nie narzekam pracuje na nocna zmiane praca do lekkich nie nalezy natomiast wynagrodzenie i wszystkie dodatki platne zawsze na czas warunki pracy sie sporo poprawily a priorytet dla mnie to stabilizacja

Jakie premie??? o czym ty chłopie mówisz, goła stawka i jeśli będziesz miał nadgodzin z 80 na magazynie to coś tam zarobisz, umowa zlecenie i nic więcej, może poczytaj na początek co piszą i się zastanów.

KAT

O jakim ty doświadczeniu mówisz?? w ty chcesz zdobyć doświadczenie w Fedex?? chyba chamstwa, wulgaryzmu, kombinatorstwa i nic więcej, my pracownicy nie jesteśmy tu traktowani jak ludzie tylko jak zwierzęta, już wielu tak myślało jak ty i się przeliczyło, sami odchodzili z pracy po 3-4miesiacach. Szkoda tylko twego czasu i zdrowia, chyba że na tym ci nie zależy.

KAT

to nie jest ten fedex co jeszcze w zeszłym roku, nas kurierów jeszcze jakoś traktowano i odnoszono się do nas, można było z przełożonym porozmawiać, ale ci co szło coś załatwić porozmawiać i ktoś odnosił się do nas z szacunkiem to już się pozwalniali bo tacy ludzie nie nadają się do takiej pracy i do takiego barłogu, poszli do konkurencji czy innych firm, a teraz została sama hołota i chamstwo, zwrócicie uwagę z kim my pracujemy, jak zachowuje się i jakich słów używa kiero magazynu, koordynatorzy kurierów, to nie jest ten fedex co jeszcze rok wstecz. A z tego co słychać ludzie mają już dość takiego traktowania i następna grupa kurierów chce odejść.

d

Ty chyba nie wiesz czo piszesz? Stawki głodowe.Tylko desperaci podejmą pracę w Fedeku.

tr

Kurierzy zarabiaja jak w kazdej firmie w zaleznosci od rejonu lepiej lub gorzej, akurat jesli chodzi o kurierow to place nie sa zle, ale kiedys jak pracowalem bylo lepiej niz teraz - za duza konkurencja

tr

Spokojnie czyli + 50 zł bo tyle wynosi premia. Wypłata zawsze na czas.

rafał

Praca w Fedexie jako magazynier z wózkiem to ok. 1750 zł netto wraz z premią. Duzo pracy brak podwyżek po latach pracy brak socjalu coraz większe wymagania kierownictwa i ogólny syf. Nie polecam w innej firmie zarobisz wiecej przy mniejszej pracy

tomek

Siemka, nie wiecie może jaka firma obsługuje line haul'e dla fedex? Jeździłem kiedys na line haul'u w TNT i trochę zbyt pochopnie zrezygnowałem z tej pracy. Chętnie podjął bym podobną robotę tylko że nie mam żadnego kontektu z podwykonawcą, ba, nawet nie wiem kto nim jest, ma ktoś może info na ten temat (oczywiście posiadam prawko kat c+e i wszystkie inne rzeczy potrzebne do pracy)

ok. 1600

Zostaw merytoryczną opinię o FedEx - Katowice

• Jak się pracuje w FedEx?

Zobacz opinie na temat firmy FedEx tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FedEx?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FedEx