Opinie o FedEx w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FedEx. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w FedEx o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FedEx w Katowice

Bogna

Ta firma kurierska to totalna porażka!!!! Moja przesyłka od kilku dni"krąży " między kurierem a magazynem. Kontakt z konsultantem to dopiero wyzwanie , w połowie rozmowy pani po prostu się rozłączyła , nawet nie zdążyłam podać całego numeru przesyłki. Gdyby nie to że zamówiony towar został zapłacony to bym tę paczkę totalnie olała , tak samo jak ta firma olewa swoich klientów.

Bogna
@Bogna

Zapomniałam dodać że z Katowic do Rudy Ślaskiej nie jest daleko -a oto mój status przesyłki: 02-08-2018 06:49 Przesyłka wydana do doręczenia kurierowi FedEx. KATOWICE 01-08-2018 07:36 Przesyłka wydana do doręczenia kurierowi FedEx. KATOWICE 01-08-2018 02:00 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 31-07-2018 16:15 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 31-07-2018 16:12 Zwrot przesyłki przez kuriera do oddziału FedEx. KATOWICE 31-07-2018 12:32 Przesyłka wydana do doręczenia kurierowi FedEx. KATOWICE 31-07-2018 09:40 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 31-07-2018 05:59 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 30-07-2018 22:59 Przesyłka w oddziale FedEx. ŁÓDŹ 30-07-2018 16:16 Przesyłka przygotowana przez nadawcę do odbioru przez kuriera FedEx. ŁÓDŹ

Endriu
@Bogna

A droga długa jest... 07-02-2019 01:18 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 06-02-2019 10:37 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 05-02-2019 19:24 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 05-02-2019 09:39 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 04-02-2019 15:35 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 04-02-2019 15:32 Zwrot przesyłki przez kuriera do oddziału FedEx. KATOWICE 04-02-2019 06:45 Przesyłka wydana do doręczenia kurierowi FedEx. KATOWICE 02-02-2019 03:11 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 01-02-2019 17:26 Przesyłka w oddziale FedEx. WROCŁAW

sebo

Masakra pojecie nie macie wsyatrczy powyzywac firma se nie radzi ale my jakos musimy robic

Fedexior 12
@sebo

Sebo no musieli by się zatrudnić żeby zobaczyć. Sebo tys to jest gość ????

Hania

Klasyka gatunku - pracownik fedex nawet nie zadzwonił domofonem. Zmieniła status na brak odbioru paczki i pojechał w diabły. Człowiek siedzi w domu i czeka a tu nic. Odhaczą, że nikogo nie było. :) najgorsza firma kurierska.

Natalia

http://www.fedex.com/pl/careers/moreaboutjobs.html Obecnie FedEx rekrutuje na kilka stanowisk. W opisie jest informacja, że pracodawca zapewnia odzież, oraz samochód na tych stanowiskach, gdzie jest konieczny. Nie ma jednak informacji dotyczącej rodzaju umowy i warunków zatrudnienia. Co możecie o tym powiedzieć?

@Natalia

Szerokim lukiem dziewczyno chyba ze lubisz sie wysypiac

pingwinek pik pok
@Zly

jeżeli TNT tak funkcjonuje jak Fedex to nie długo jedna firma padnie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FedEx się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
były klient

Tragiczny sposób doręczenia przesyłki,Paczka zrzucona dosłownie na środku ulicy przed domem prosto w ten topniejący mokry śnieg.(usunięte przez administratora) zachowanie kuriera to chyba w Fedexie już standard. Moje sugestie dla FedEx: weryfikacja zatrudnianych pracowników

k326

tragedia, brak doręczenia bez jakiegokolwiek kontaktu, gdybym znał doręczyciela nigdy bym się nie zdecydował Moje sugestie dla FedEx: sugestie ?, niech uczciwie pracują , nic więcej nie potrzeba Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szacunek dla klienta i praca od podstaw bo sytuacja sadząc z mojego doświadczenia jest tragiczna

@k326

Zeby uczciwie i wydajnie pracowac trzeba byc traktowanym jak pracownik .a nie beduin robol itd.kurier jest bez umowy nawet na ciezarowce no moze pol etatu reszta na smieciach jezdzi zlecenie

Zuza

Czy trudno jest przejść rekrutację do firmy?

pomocny
@Zuza

Nie :)) Wystarczy, że zadeklarujesz olewackie podejście do klienta!

@Zuza

Biora z otwartymi ramionami tylko ze jako kurier robisz pod podwykonawca a fedex ma cie za beduina. murzyna .robota.

niezadowolony

firma nie godna poleceniu dostałem e-maila że otrzymałem paczkę a jej nie było kurier zostawił ją komuś innemu

Natalia

Użytkownicy często nie czytają regulaminu forum i stąd pojawiają się tu różne opinie nie na temat. FedEx jest jedną z najpopularniejszych firm kurierskich i ma zasięg ogólnoświatowy. Czy dzięki temu zaangażowane w pracę osoby mają szansę odwiedzić inne kraje, realizując zadania dla firmy? @Canibal33, każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Rozumiem, że cenisz działalność firmy? Co jest dla Ciebie największą zaletą pracy dla tego pracodawcy?

Canibal33
@Natalia

Nie pracuję dla nich a jedynie wyraziłem moje spostrzeżenie...

Canibal33

Wszyscy nie na temat!!! Mowa jest o pracy a tu tylko konkurencja wypisuje swoje wypociny. W każdej firmie zdarzają się zagubienia itp ale na setki tysiecy paczek firma ma tylko kilkadziesiąt pseudo opini od konkurencji.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o FedEx jako pracodawcy.

APM

Firma do bani!!! Od wczoraj, od 7 rano mają przesyłkę na stanie i nie dali rady jej dostarczyć ani wczoraj ani dzisiaj. Żenujące w tych czasach!!! No i oczywiście nie ma mowy o połączeniu się.

Mat
@APM

"jako pracodawcy." nie jako klineta

Natalia

@Bogna, dziękuję za Twoją opinię, niemniej to forum służy do wymiany opinii o firmie ze strony pracowników. Mogą tu wyrazić swoje zdanie na temat konkretnego pracodawcy. Zależy nam, by dowiedzieć się, jak firma funkcjonuje od wewnątrz, jakie szanse rozwoju oferuje. Dlatego też zachęcam do komentowania osoby, które mogą się wypowiedzieć w tej materii.

Niezadowolony

Firma kurierska raczej firma oszustów, przesyłka krąży jakby mieli ominąć strefę wojny- nastąpi próba doręczenia, nieudana próba doręczenia, przesyłka awizowana itd. TRAGEDIA.

Natalia

@Zuza, czy interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko, przeglądałaś już oferty pracy w firmie? Czy masz wcześniejsze doświadczenie zawodowe? Sądzę, że to może być znaczące dla pracodawcy. Daj proszę znać, czy zdecydowałaś się podjąć zatrudnienie. Na forum jest wiele opinii klientów, dlatego też przyda się więcej wpisów od osób pracujących w FedEx.

Wściekły Klient

Dramat! Potwierdzam poprzednie wpisy. Niestety jestem zawiedziony i to bardzo. Przesyłka leży sobie od kilku dni w magazynie w Katowicach i nic...a dodzwonić się do serwisu to dopiero wyzwanie. Zdecydowanie odradzam! Omijajcie z daleka Fedex Polska!

romiss
@Wściekły Klient

Mam taką samą przygodę. Już od blisko tygodnia paczka leży w Katowicach i ....nic . Leży sobie. Jako adresat jestem uziemiony. A Panie na lini obsługi... dramat

fedextodno
@romiss

Mam to samo, czy dostaliście swoje przesyłki?

fedextodno

Nie polecam firmy kurierskiej FedEx! Paczka leży w Katowicach już tydzień, nie jest ruszana, kontaktowanie z obsługą klienta dramat, ciągle powtarzanie, że paczka będzie jutro, jutro, jutro. (usunięte przez administratora) prawda. Ile będę jeszcze czekać?

odbiorca indywidualny z Gliwic

FEDEX nie ma zamiaru traktować indywidualnych odbiorców jak ludzi. Na trzy przesyłki wysłane tym czymś co mieni się firmą kurierską aż jedna trafiła w moje ręce... za pośrednictwem uczynnego człowieka, któremu kurier wcisnął przesyłkę bo nie chciało mu się zostawić awizo albo powiadomić SMSem o przesyłce choć miał mój numer telefonu. To jest najgorsza firma kurierska !

Masakra nie polecam nikomu tej firmy fRedex

Jul

Nadajemy sporo przesyłek kurierskich, ale Fedex powala na glebę, przesyłka wysłana 27.06 i do dziś żadnej reakcji oprócz skanowania w oddziale Fedex Katowice. Przez pierwsze półtora tyg. ja i odbiorca słyszymy "nie wiadomo kiedy będzie dostarczona", więc decyzja, niech wróci do mnie będzie szybciej, wyślę jeszcze raz pocztą, żądanie zwrotu przesyłki i nic, czwartek nie wysyłają, piątek nie wysyłają, w sobotę niby chcą odbiorcy dostarczyć, ale to fikcja, i tak leży do dziś... Fedex nic nie robi, pośrednik nic... pierdylion telefonów, interwencji i tylko słyszę: proszę cierpliwie czekać... ale ile mam czekać na zwrot. Już nigdy w życiu!

Tragedia, 25-06-2018 przesyłka odebrana przesyłka przez kuriera, w dniu dzisiejszym tj. 03-07-2018r. przesyłka nadal w oddziale FedEx w Katowicach. W między czasie interwencja na infolinii, która jak się okazuje nic nie może zrobić, jedynie udzielono mi odpowiedzi że zostanie wysłany monit aby doręczyli paczkę. Żenada odradzam FedEx omijajcie z daleka. Pomijam już fakt, iż też miałem sytuację, gdzie żona cały dzień była w domu bo właśnie czekała na kuriera, a ja dostaję e-maila, że nie doręczyli przesyłki bo nikogo nie zastano, tragedia, ciekawe czemu nie skorzystali z posiadanego numeru telefonu jak robią to wszystkie inne firmy, kłamcy, kłamcy i jeszcze raz kłamcy.

@anonymous

Aktualnie mam to samo????

Jul
@anonymous

No to u nas to samo, 27.06 wysłana i do dnia dzisiejszego 10.07 nic nie podjęto, też Katowice, nawet zażądaliśmy zwrotu do nadawcy, bo szybciej pocztą by doszła, a oni mają problem by ją zwrócić, porażka!

Zostaw merytoryczną opinię o FedEx - Katowice

• Jak się pracuje w FedEx?

Zobacz opinie na temat firmy FedEx tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FedEx?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FedEx