Opinie o Domowa apteczka w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Domowa apteczka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Domowa apteczka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domowa apteczka w Grodzisk Mazowiecki

Antonio

Dobry dzien, nasza kancelara reprezentuje miedzy-narodowy inwestor, zainteresowany marka Domowa Apteczka. Pozyskujemy wywiad gospodarczy w rozne miejsc. Znajdzie sie pracownik by opowiedzi prosze o opinia. To nie decyduje ale daje pojec o firma. Good emulsion in NA are on top. Company ma good emulsion. Byl kontakt w Amsterdam.

@Antonio

Po to komu:) Domowa apteczka to firma widmo z dolujacymi sprzedażami. Może Pan prezes szuka inwestora żeby się ratować. Przez chybione inwestycje utopil kasę a kredyty trzeba spłacać

Zbigniew

Skąd masz informacje o wynikach finansowych firmy Domowa apteczka? Mógłbyś przybliżyć, czy firma jest miejscem, gdzie pracownik może czuć stabilność zatrudnienia? Przedstaw źródło swoich informacji na ten temat.

Grześ

Po co maiłbym tu cokolwiek pisać?

Zbigniew
@Grześ

Chociażby po to, aby pomóc użytkownikom, którzy rozważają zatrudnienie w firmie Domowa apteczka. Każda informacja jest cenna i pomocna dla tych osób. Dzięki temu możemy uniknąć sytuacji, kiedy pracownik po kilku dniach pracy uznaje, że praca w tej firmie nie jest dla niego i decyduje się na rezygnacje.

Joanna

@Antonio, jakie wrażenie zrobili na Tobie przesdstawiciele Domowej Apteczki?

Klaudia

Chora baba ta Joanna.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Domowa apteczka na stanowisko Konsultant Medyczno-Farmaceutyczny? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Joanna

@Grześ, nie uważam, aby zadawane pytanie były "durne", ponieważ są one ściśle związane z tym, jak wygląda praca w firmie Domowa apteczka, więc pytania są na temat, którego dotyczy ten wątek forum. Jeżeli znasz na nie odpowiedzi to zachęcam Cie, abyś się nimi podzielił.

Grześ

Joanna kim ty jetseś? Po co te durne pytania?

Joanna

@Korektor, każdemu czasami może zdarzyć się błąd ortograficzny, bądź interpunkcyjny, dlatego dobrze, że zauważasz takie błędy i o tym informujesz, jednak myślę że powinniśmy być bardziej wyrozumiali w tym aspekcie. @D42, możesz szczegółowo opisać, jak przebiegała ta rozmowa? Były przeprowadzane jakieś testy bądź zadania, które miały sprawdzić, czy rekrutująca osoba poradzi sobie z obowiązkami w firmie Domowa apteczka? @Grześ, które dokładnie opinie uważasz za nieprawdziwe? Możesz napisać, jak z Twojego punktu widzenia wygląda praca w firmie Domowa apteczka?

@ Korektor. Zapraszam Cię na fora dotyczące języka polskiego.

Korektor

Poprawna wersja to: "stąd" a nie " z stąd"

Grześ

Mam Was dość, pętaki/robaki to nie jest prywatny folwark. Nie można szastać opinią ! Wynocha Wszyscy z stąd co nie pracowali a opinię wydali!!!

Proszę o wpisy dot. pracy w Domowej Apteczce. To jest forum merytoryczne.

WD40

Ciekawe, nie zainteresowani ? To po kiego grzyba Cię zapraszali na spotkanie? Roboty nie dostałeś/łaś i jetsteś rozgoryczony/na.

Joanna

@Zawiedziony, możesz przedstawić, jak dokładnie wyglądała rozmowa o pracę w firmie Domowa apteczka? Czy warunki pracy omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej różniły się od tego, co było przedstawione w ogłoszeniu o pracę? @Aga, mam nadzieję, że po dłuższym okresie pracy w firmie Domowa apteczka przedstawisz szczegółowo swoją opinię na temat tego miejsca pracy. Od początku zatrudnienia otrzymałaś umowę o prace?

D42
@Joanna

Rozmowa tragiczna, zero zainteresowania ze strony osoby przeprowadzającej rozmowę

Korektor

Poprawnie piszemy - WSPÓŁPRACA @Joanno, proszę zwracać uwagę na błędy na tej stronie. Czasami nie da się tego czytać.

Aga

Mam umowę na swpółpracę, świadczę usługii dla innych podmiotów.

Aga

Byłam na rekrutacji, wszystko było w porządku. Przyjęłam propozycję. Ludzie normalni. Za krótko jestem, żeby oceniać.

Zawiedziony

Witaaam Zdecydowanie nie polecam Pracy w tej firmie. Byłem na Rozmowie kwalifikacyjnej i to była porażka i strata czasu. Bardzo nie przyjemni ludzie, zamiast rozmawiać grzebie w telefonie. Warunki Pracy tragiczne. Stracony czas i pieniądze. Nie Polecam!!!!

@Zawiedziony

Nieprzyjemni - piszemy razem. Nie z przymiotnikami piszemy razem.

Waldemar

Znam sytuację. Miał dziecko w szpitalu i "grzebał w telefonie", bo chciał się dowiedzieć jak się czuje po operacji.

@Zawiedziony - Czy na pewno przedstawiasz prawdziwą opinię, może jesteś zawiedziony, że nie zostałeś wybrany podczas rekrutacji? Rozwiń wątek - grzebie w telefonie? Wyciągał jakieś podzespoły? Zamysłem naszej strony jest przedstawianie prawdziwychb opini na tema firm/firmy, w której się pracowało lub obecnie pracuje i najchętniej obiektywnych. Wiemy jedna, że stres robi swoje i po zwolnieniu ludzie ubarwiają rzeczywistość. Czy spędziłeś choć jeden dzień w tej firmie i możesz się obiektywnie wypowiedzieć?

Kalina

Domowa Apteczka to firma, która składa apteczki do samochodów i innych pojazdów transportowych (autobusów, pociągów, koparek ma też mini apteczki dla rowerzystów). Zamawia raz na pół roku wszystkie komponenty z AliExpress i później jeden wspópracownik wszystko kompletuje w pudeła a później to już tylko odsprzedaż. Joanna, przyznaj się, że nie widziałaś na czym ten złoty interes polega? Mają też patent na plastry z larwami much na niegojące się rany. Teraz myślą o pijawkach, których bardzo dużo spotkali po drodze... Ostatnio medycyna niekonwenckjonalna jest na topie. Problem w tym jak pijawka może przeżyć poza swoim środowismiem naturalnym? Czyli bez wody? Joanna i Ty też przypominasz pijawkę ale karmisz się czymś innym ...

Zostaw merytoryczną opinię o Domowa apteczka - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Domowa apteczka?

Zobacz opinie na temat firmy Domowa apteczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domowa apteczka?

Domowa apteczka
2.3/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Cieszyńska 26
    05-825 Grodzisk Mazowiecki