Opinie o Domowa apteczka w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Domowa apteczka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Domowa apteczka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domowa apteczka w Grodzisk Mazowiecki

Dużo by tu opowiadać . Nie polecam .

Szczerze prawdzie w oczy

Nie polecam, pracodawca słaby podobnie jak oferowane produkty...

Kamil

Może ktoś powiedzieć coś na temat pracy jako PH?

Alf
@Kamil

Generalnie tam nikt nie pracuję na umowę o pracę, tylko samozatrudnienie, ta firma nie zatrudnia ani jednego pracownika, to o czymś świadczy. Pewnie stąd ta nowa siedziba.

Zofia
@Alf

Nie wiedziałam, że Domowa apteczka ma nową siedzibę. Trochę się zmartwiłam, tym, iż nie ma tam możliwości uzyskania umowy o pracę i pracuje się tam na samozatrudnieniu. To jeszcze ciekawi mnie, w jaki konkretnie sposób jesteście tam rozliczani ze swojej pracy? Możesz coś dodać na ten temat?

Alf
@Zofia

@Zofia Ty wystawiasz fakturę za pracę, a domowa wystawia Ci fakturę za wpadki i korzystanie z biura, wg. uznania, poczytaj wcześniejsze posty, jeśli chcesz tam pracować bardzo uważaj co podpisujesz, policzą Cię za wszystko. Siedzibą się chwalą od ponad roku, ale firma to nie tylko ładny budynek wzięty na kredyt.

Lidia

Cza dać zarobić innym !!! :)piękne ale cóż !!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Domowa apteczka na stanowisko Konsultant Medyczno-Farmaceutyczny? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Renata

Jak u mnie haha dzewczyny coś ??? Proszę o zrozumienie!

Pilot

Miało polecam :D a jak nie wierzycie ile i jak można dobrze prosperować zapraszam na imprezkę, tylko sąsiadkę zaproście aby później ,,farmazonów,, nie puszczaja ;)

Słyszał ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jak ona przebiega?

@Paweł

Mają piękną siedzibę.

Zofia
@Paweł

Proponuje śledzić ogłoszenia na stronie firmy https://domowaapteczka.pl/. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana?

Domowa wybudowała piękną siedzibę. Gratulacje. Powinniscie zamieścić zdjęcia na waszej stronie.

Jeszcze raz proszę o obiektywizm.

Ważniak

Jak można tu odszukać obiektywizm? Czytałeś ten stek bzdur.

@Ważniak

Uważasz, że informacje, które zostały podane w tym wątku to bzdury? Jeżeli masz inne doświadczenia i informację na temat pracy w firmie Domowa apteczka to zachęcam Cię, abyś podzielił się nimi na forum, aby móc przedstawić rzetelne informacje o pracy w tym miejscu. Czekam na Twoją merytoryczną wypowiedź, która będzie pomocna dla czytelników tego wątku.

Zbigniew

Firma istnieje 16 lat z tego co piszą na stronie.

@Zbigniew

Masz jakieś dokładniejsze informacje o pracy w tej firmie poza tym, co można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy Domowa apteczka? Obecnie są jakieś przyjęcia? Często dochodzi do rotacji na stanowiskach pracowniczych? Zachęcam do podzielenia się swoją wiedzą i spostrzeżeniami.

DD
@Zbigniew

Tak, sporo już są na rynku.

Tu trzeba prawnika zaangażować

Moi mili! Ilość głosów mówiących o tym, że zostali oszukani, źle rozliczeni, itd nie wyplacono im naleznych w calosci poborow, potrącanie chorendalnych stawek za sprzatanie wyczyszczonych na połysk aut - jest zatrważająca!!! Wedlug mnie swiadczy to o jednym - wykozystują waszą słabość, fakt że nie jesteście sami, nie działacie razem! A według mnie potrzebne są tu pozwy zbiorowe, zgłoszenie sprawy na policję przez wszystkich poszkodowanych. Tylko wtedy będziecie mocni wobec według was opisanych nieuczciwych praktyk da. Jezeli ktoś oskubie jednego pm na 250 zł na nienależnym i nie uzgodnionym koszcie sprzatania auta - to jest to niska szkodliwosc czynu, ale jeśli sprawę zglosi 30 poszkodowanych tak samo pm na policję i wystąpi z pozwem zbiorowym - to jest to już gruba sprawa. Według mnie należy tego typu sprawy zglaszac także Panstwowej Inspekcji Pracy. Jezeli bedziecie dzialac wspolnie jako poszkodowani - mozecie odzyskać należne wam świadczenia. Do tego trzeba abyscie wymieniali sie aktualnymi kontaktami, np. w celu powolywania na świadka w sądzie, występowania w pozwach zbiorowych itd, Proponuję w tym celu wszystkie ewentualne nadużycia opisywać i podawać swe dane kontaktowe na maila: nabici_w_d.a@wp.pl

Do sądu i na policję z nimi
@Tu trzeba prawnika zaangażować

Oczywiście - należy działać wspólnie! Dał nam przykład Slawomir jak zwyciężać mamy...! :)

ogrodnik
@Tu trzeba prawnika zaangażować

dziękujemy bratku, tulipanku, żonkilku za opinię

Jarząbek
@Tu trzeba prawnika zaangażować

Wszystko trafi na biurko prezesa.

Każda firma działająca na rynku, a przynajmniej z założenia jest stworzona by generować zysk i tak jest w Domowej Apteczce. Nikt nie jest zainteresowany za płacenie za ilość wizyt lecz za efektywne wizyty w potencjałowych aptekach. Jeżeli ktoś widzi sens odwiedzania z uporem miejsc, które nie sprzedają podobnego asortymentu ( nie mają potencjału) to to miejsce nie jest dla niego. Nie wszyscy rozumieją funkcję Kierownika regionalnego lub nie chcą zrozumieć. jest to dosyć nowa rola w naszej firmie a typowa w handlu. Tylko od zainteresowanego zależy ile korzyści jest w stanie lub co ważniejsze chce wyciągnąć. wyniki Przedstawiciela są również wynikami Kierownika wiec cel maja wspólny. Co do malowania trawy na zielono to faktycznie mówimy chyba o dwóch różnych firmach. Wszystko o czym piszemy jest faktem, za który bierzemy odpowiedzialność. W równoległy świat , poza strukturami naszej firmy nie zamierzamy ingerować. Pozdrowienia dla wszystkich.

Grześ

Oceniamy firmy pod względem relacji z pracownikami ale również pod względem warunków pracy jakie oferują. Musimy przyznać, że firma Domowa Apteczka po przysłaniu nam koncepcji/projektu budynku i biourowca oraz po zweryfikowaniu stanu obecnej realizacji inwestycji w naszym rankingu to miejsce nr 1!!! Gratulujemy pracownikom pięknego otoczenia i światowych standardów.

Zbigniew

Kalina, nie wiem, dlaczego sugerujesz, że nie wiem, czym zajmuje się firma Domowa apteczka. Zresztą treść wątku sporządzają osoby, które posiadają doświadczenia związane z pracą w tej firmie, więc jeżeli masz informacje na ten temat to, proszę, abyś się nimi podzieliła. Nie odbiegajmy niepotrzebnie od tematu rozmowy.

Zbigniew

Mógłbyś coś więcej napisać o relacjach, jakie panują w firmie Domowa apteczka? Napisałeś, że oceniasz firmy pod względem relacji oraz warunków pracy. Czy zauważyłeś w tym miejscu pracy zgraną i wspólnie pracującą kadrę pracowniczą, czy raczej odosobnioną grupę pracowników, którzy niezbyt chętnie rozmawiają na inne tematy aniżeli zawodowe? Sprecyzuj swoją wypowiedź na ten temat.

Byly pracownik

Zdecydowanie odradzam! Jestem byłym pracownikiem firmy i odradzam stanowczo zatrudnienie w tej firmie. Chyba, że ktoś ma nóż na karku i nie ma za co spłacać kredytu - to jest jedyny rozsądny argument aby przez kilka miesięcy się przemęczyć. Chociaż trzeba pamiętać o tym że tu będzie musiał płacić dosłownie za wszystko. Pracownicy (poza tymi zatrudnionymi nielegalnie na magazynie- garażu) ,są zatrudniani na fikcyjna umowę cywilnoprawną, która nosi znamiona umowy o pracę. Samochody jak i telefony są wyposażone w podsłuchy, monitorowany jest każdy ruch przedstawiciela, bez jego zgody. Dyrektor jak i prezes na każdym urządzeniu posiadają zainstalowana aplikacje do śledzenia samochodów i w każdej możliwej okazji sprawdzają gdzie są przedstawiciele. Prezes życzy sobie również dodawanie na ukrytą kopie w każdym mailu do klienta aby wiedzieć co się dzieje. Pracownik jest tu narzędziem do sprzedawania, ma zrobić swoje i niczego nie oczekiwać w zamian. Dokonuje się potrącenia każdej złotówki z wynagrodzenia. Polityka samochodowa jest komunikowania po cichu aby firma nie płaciła dodatkowych podatków stąd za użytkowanie samochodu do celów prywatnych pracownik- czyli współpracownik na fikcyjna umowę cywilnoprawną otrzymuje fikcyjna fakturę na obsługę biura. Często blokowane byly karty flotowe wiec po zatankowaniu samochodu przedstawiciele musieli wykładać własne pieniądze za paliwo. Byłego pracownika traktuje się jak wroga wykorzystując sytuacje odejścia z firmy do potrącenia wszelkich możliwych pieniędzy, nie wypłacane są premie, blokowane pieniądze na wątpliwe ustalenia do mandatów. Nawet po kilku latach firma wysyła byłym pracownikom wezwania do zapłaty pod różnymi pretekstami aby wyciągnąć kasę. Odejście każdego pracownika, z naruszeniem jego dóbr osobistych jest komentowanie w szerokim gronie pracownikow i wymyślane są różne obrzydliwe sytuacje, które nie miały miejsa po to aby oczernić byłego pracownika. W ogłoszeniach zamieszczonych na pracuj.pl firma opisuje się bardzo pięknie jako lider kategori i opisuje możliwości rozwoju, których faktycznie nie ma ponieważ struktura firmy jest zwyczajnie płaska i nie ma tam możliwości na żaden rozwój. Nie wierzcie w te bzdury z ogłoszenia ! Mimo, że na rozmowie dyrektor będzie snuł przed Wami piękna wizje pracy w super polskiej „rodzinnej” firmie z tradycjami co jest zwykłym kłamstwem. Ludzi (usunięte przez administratora) się tu z dnia na dzień a na ich miejsce są już zatrudnieniu nowi pracownicy. Byle sprzedaż się kręciła. Wielu klientów nie chce współpracować z firmą, kwestionują jakość suplementów i bardzo niekorzystne warunki ich zakupu. Firma jest postrzegana bardzo negatywnie z uwagi na ogromną rotacje oraz kiepskie warunki współpracy. Obecni dyrektorzy to dobrzy koledzy prezesa. Unikajcie tej firmy jak ognia mimo tego co mówią Wam na rekrutacjach. A byli pracownicy niech jak najszybciej lecą do sądu pracy.

@Zbigniew

Firma jest firmą rodzinną i takie są relacje.

@Zbigniew

Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz, jak wygląda poziom wynagrodzeń za pracę w tym miejscu? Zastanawia mnie, czy poza podstawową stawką można liczyć również na jakieś wyróżnienia takie jak np. premie bądź dodatki okazjonalne? Twoja informacja na ten temat pomoże na pewno wielu osobom, które przeglądają ten wątek.

Zostaw merytoryczną opinię o Domowa apteczka - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Domowa apteczka?

Zobacz opinie na temat firmy Domowa apteczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domowa apteczka?

Domowa apteczka
2.3/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Cieszyńska 26
    05-825 Grodzisk Mazowiecki