Artur Bania F.U.H. Autoart

Opinie o Artur Bania F.U.H. Autoart

FIlip

Kupiony samochód Peugeot w 100% zgodny z ogłoszeniem, przygotowany do obejrzenia, dobry kontakt ze sprzedawcą. POLECAM!

@FIlip

Dziękuje za opinie pozdrawiam

Widzę tu większość opinii od osób, które kupiły samochody w tym komisie, a ja szukam pracy w takim charakterze. Mam doświadczenie w obsłudze klienta. Czy do obsługi klientów od czasu do czasu szukają tu kogoś? Potrzeba nowych rąk do pracy a jak tak to, jak najlepiej aplikować i czy raczej umowa zlecenie tu obowiązuje, czy o pracę?

kAZIMIERZ kOWALSKI

W dniu 30.12.2022r zakupiłem samochód marki BMW od Pana Artura. Rzeczywisty stan auta był o wiele lepszy jak na prezentowanych zdjęciach i muszę podkreślić prawdomówność Pana Artura z którym rozmawiałem przez tel o stanie technicznym auta ponieważ mieszkam w Częstochowie i mam 540 km - więc za droga była by wycieczka. Zaufałem i pojechałem. Na miejscu po oględzinach auta miło się zaskoczyłem- to co przekazał przez tel tak było a nawet jeszcze lepiej- autko bez kręcenia licznika, z rzeczywistym przebiegiem, nad wyraz bardzo zadbane-w perfekcyjnym stanie. Jak zauważyłem to inne autka które tam stoją również są bardzo zadbane- jest w czym wybierać, Polecam ten komis i jego właściciela. Co najważniejsze za jego szczerą rozmowę na temat samochodu. jeśli ktoś nie wierzy może do mnie zadzwonić a nawet podjechać i zobaczyć autko które zakupiłem- jest rewelacyjne, mój nr tel 884818779 - Z czystym sumieniem polecam takiego sprzedawcę.

@kAZIMIERZ kOWALSKI

Dziękuje bardzo za tak obszerną i wyczerpującą opinię bardzo się cieszę że jest Pan zadowolony z zakupionego samochód pozdrawiam

Małgorzata

Miło się czyta te wszystkie pozytywne opinie od klientów :) Ale ja mam pytanie trochę z innej beczki, ktoś orientuje się, czy Pan Artur pracuje sam, czy rekrutuje pracowników? :) Pytanie oczywiście dla męża ;)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artur Bania F.U.H. Autoart? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Social Media.
Magda

Z całego serducha polecamy Pana Artura , po długim poszukiwaniu auta trafiliśmy właśnie do Pana ,autko które zakupiliśmy było w stanie idealnym ! Jesteśmy bardzo zadowoleni , mamy w końcu auto rodzinne bezpieczne i piękne ( mowa o Peugeot 5008) . Napewno będziemy polecać AUTOART!!! DZIEKUJEMY !

@Magda

Dziękuje bardzo za opinie bardzo cieszę się że jesteście Państwo zadowoleni za zakupionego samochodu w naszej firmie pozdrawiam

Żaneta i Daniel

Pana Artura poznaliśmy kiedy przyjechaliśmy po auto ( Peugot 508). Od samego początku, kontakt z Panem Arturem był bardzo przyjemny i rzetelny. Samochód był profesjonalnie przygotowany do odbioru. Pan Artur poinformował nas o wszystkich szczegółach, które dotyczyły auta. Auto zgodne z opisem przesłanym przed odbiorem. Polecamy z pełną świadomością i życzymy każdemu profesjonalistów na swojej drodze. Pozdrawiam całą rodzinę Pana Artura. Dziękujemy za Pana wsparcie i rzetelność. Żaneta i Daniel S.

@Żaneta i Daniel

Dziękuje serdecznie za opinie bardzo cieszymy się ze jest Pani zadowolona z samochodu jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy

Żaneta

Przyjechaliśmy z mężem obejrzeć Peugeota 5008, takiego szukaliśmy, wiedzielismy jaki ma być silnik itd, na miejscu Pan Artur pokazał nam kółka aut, nic nie sugerując, zaproponował oprócz 5008 abym zobaczyła 3008, nic nie sugerując. Nawet nie było problemu aby ustawić oba auta obok siebie dla porównania, przejechaliśmy się jednym autem, Pan Artur bardzo szczegółowo opowiedział o aucie, jednak zaproponował żebyśmy obejrzeli też inne, każde chętnie otworzył, moja uwagę jeszcze przykuło Volvo xc40 Inscription... Przejechaliśmy się.... No i przyjechałam po Peugeota a kupiliśmy Volvo... Umówiliśmy się na drugi dzień, w tym czasie Pan Artur przygotował autko... Oleje... Przyjechaliśmy po nie, bardzo miła atmosfera, fachowa obsługa na najwyższym poziomie, żona Pana Artura również chętna do rozmów. Zrobili na nas bardzo dobre wrażenie, w salonie nie spotkaliśmy się z tak przemiła i fachową obsługą. Auta bardzo dobre, pięknie przygotowane dla klienta, gwarantowana wiarygodność auta. Polecam wszystkim i na pewno tam wrócimy. Pan Artur chętnie służy pomocą w przyszłości. Dziękujemy bardzo, auto rewelacja!

@Żaneta

Dziękujemy bardzo z opinie ogromnie cieszymy się ze jesteście Państwo zadowoleni z samochodu pozdrawiam i zapraszamy ponownie

Robert

Polecam sprzedawcę pełen profesjonalizm kupiłem Peugeot 3008 auto jak z salonu zadbane bez uwag miła obsługa

@Robert

Dziękuje bardzo za opinie i zaprasZam ponownie pozdrawiam

Grzegorz

Bardzo polecam tego sprzedawcę. Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Bardzo duży wybór aut. To mój drugi zakup auta u pana Artura. Gdybym miał kolejny raz kupić napewno wróciłbym do niego.

@Grzegorz

Dziękuje za zaufanie i opinie mam nadzieje ze to nie ostatni zakup samochodu u nas pozdrawiam

Jack`u

Gorąco polecamy firmę Pana Artura, długo szukaliśmy odpowiedniego samochodu. Bez problemu Pan Artur wyraził zgodę na wykonanie ekspertyzy przez Autotesto (chwali się) . Oczywiście wszystkie informacje w ogłoszeniu były zgodne z opinią z autotesto. Firma pełen profesjonalizm. Kolejne auto również zakupimy u Pana Artura

@Jack`u

Dziękuje za opinie i cieszę się że jesteście Państwo zadowoleni z zakupu pozdrawiam

Konrad Nalewajka

Witam szukaliśmy samochodu z żoną do 120000tys spodobał nam się Opel Grandland X bez oglądania kupiliśmy na słowo że autko będzie idealne bezwypadkowe bez żadnej ryski i uszkodzenia i przy odbiorze zero rozczarowania samochód jak Pan Artur opisał tak było ideal polecam serdecznie samochody z najwyższej półki nezwypadkowe nie malowane i sprzedawca szczery mimo że musiałem zrobić 700km po odbiór warto

@Konrad Nalewajka

Dziękuje za opinie cieszę się ze jest Pan zadowolony z zakupu pozdrawiam ????

Konrad Nalewajka

Szczerze polecam samochody wyższa półka

Krzysztof

Jakiś czas temu kupiłem u Pana Artura orginalne Volvo V60 cross country. Transakcja przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Z samego samochodu po kilku miesiącach użytkowania jestem w 100% zadowolony. Autko spisuje się bez zastrzeżeń. Myślę że jak będę zmieniał w najbliższym czasie na większe , również skorzystam z oferty Pana Artura. Polecam bo warto.

@Krzysztof

Cieszę się że jest Pan zadowolony zapraszam ponownie pozdrawiam

Ilona

Kupiliśmy parę dni tego peugeot 3008, jesteśmy pozytywnie zakończenie, autko beż ściemy wszystko jak w opisie, szybkie i konkretne załatwienie formalności Polecam w 100%

@Ilona

Dzięki za opinie cieszę się ze jesteście zadowoleni z zakupionego samochodu pozdrawiam

Radek i Gosia

Zakupiliśmy z żoną Peugeota 3008 ( Biała Perła). Profesjonalne podejście Pana Artura do klienta, żadnej ściemy, rzetelne i konkretne informacje. Samochód w 100% zgodny z opisem . Bardzo nam się spodobał, dużo czasu nie potrzebowaliśmy żeby się zdecydować na jego zakup. Bezproblemowa pomoc w załatwianiu dokumentów. Polecamy bardzo zakup samochodów u pana Artura

@Radek i Gosia

Bardzo się cieszę że jesteście Państwo z zadowoleni z zakupionego samochodu polecam się na przyszłość dziękuje za opinie i pozdrawiam

Gorąco polecam firmę pana Artura. Zaufaliśmy już mu dwukrotnie. Rok temu kupione volvo xc60 przez mojego tatę, który jest bardzo zadowolony z autka. W tym roku ja złożyłem zamówienie na volvo xc60, auta nie było jeszcze w kraju, widziałem je tylko na zdjęciach. Auto zakupione, pięknie się prezentuje, zero rys czy przetarć, środek wygląda jakby auto było praktycznie nieużywane. Zamieszczam zdjęcie zakupionego egzemplarza i polecam skorzystać z usług Pana Artura.

@Michał

Dziękuje za zaufanie i bardzo się cieszę że jest Pan zadowolony pozdrawiam

Janusz

Pan Artur to profesjonalista w swojej branży Moja 3008 w idealnym stanie zakupiona 25 05 22 .Nawiasem mówiąc na placu widziałem same piękne wózki , żadnego złomu ! Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam !!!

@Janusz

Dziękuje za opinię pozdrawiam

Danuta

Bardzo polecam pana Artura. Samochód w stanie doskonałym. Auto zgodne z opisem w ogłoszeniu. Nie zawiodłam się i jestem zadowolona.

@Danuta

Bardzo się cieszę ze jesteście Państwo zadowoleni dziękuje za opinie i pozdrawiam

Prezes

Polecam kontakt i zakup auta u P. Artura wszystkim którzy cenią czas, przejrzystość transakcji wzorowy stan i pewną historię pojazdu. Kupiłem w lutym Peugeota 3008 w wersji GT z 2,0 litrowym silnikiem, autko w idealnym stanie wizualnym i technicznym. Silnik pracuje idealnie, jest dynamiczny a skrzynia biegi zmienia bardzo płynnie. Opis pojazdu zamieszczony na stronie internetowej w 100% zgodny z rzeczywistością. Na placu u Pana Artura do sprzedaży są tylko auta w idealnym stanie i pewną historią, tam nikt niczego nie ukrywa bo nie ma co ukryć. Cieszę się że trafiłem do Pana szukając tego konkretnego auta.

Bożena
@Prezes

Super, dzięki za informację. Akurat szukam jakiegoś dobrego auta. A ile zapłaciłeś za tego Peugeota? Tak z ciekawości. No i super, że opis się zgadza, bo serio często tego nie ma...

Joanna i Rafał

Pełen Profesjonalizm. Kupiliśmy w maju tego roku Peugeota 3008 z 2,0 litrowym silnikiem, 150 km, autko w idealnym stanie wizualnym i technicznym. Silnik pracuje idealnie, jest dynamiczny. Opis pojazdu zamieszczony na stronie internetowej w 100% zgodny z rzeczywistością. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Artura. Jest to bardzo uczciwy sprzedawca i konkretny. Zna się na swojej robocie. Artur pozdrawiamy. :)

@Joanna i Rafał

Bardzo się cieszę że jesteście zadowoleni z autka dziękuje za opinie i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Bania F.U.H. Autoart - Białogard

• Jak się pracuje w Artur Bania F.U.H. Autoart?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Bania F.U.H. Autoart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Bania F.U.H. Autoart?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artur Bania F.U.H. Autoart