Artur Bania F.U.H. Autoart

Opinie o Artur Bania F.U.H. Autoart

Bartek

Pan Artur charakterny człowiek i można wielorako odebrać jego osobę. Dla mnie dusza człowiek, a auta Pana Artura to Prima Sort, po swoje wybrałem się niemal z drugiego końca Polski, przejechałem 600 km i Warto było! Auto w pełni zgodne z opisem, z pełną dokumentacją, a przy tym fachowa obsługa w bardzo przyjaznej atmosferze. Jedziesz obejrzeć, zwłaszcza z daleka, bądź gotów wrócić nowo zakupionym autem. Auta Pana Artura nie są dla wszystkich, plac nie jest otwarty, wstęp mają tylko wybrani (czyt. zainteresowani). Are You the chosen one? Zakupione auto DS 7 Serdecznie Pozdrawiam

@Bartek

Dziękuje za szczerą opinie i zapraszam ponownie pozdrawiam

Marcin peugeot 3008

Polecam Pana Artura. Auto zgodne z opisem, bardzo dobry stan pojazdu, nic nie naciągane i nie ukrywane, klient zadowolony. Pełna rzetelna informacja, doceniam.

@Marcin peugeot 3008

Dziękuje i pozdrawiam

Maria

Bardzo dziękuję za przemiłą i fachową obsługę. Pan Artur jest pomocny na każdym kroku... znalazł idealne auto, które spełnia nasze wszelkie oczekiwania, do tego pomógł w załatwieniu formalności. Czułam się jak w najlepszym salonie, na poziomie, a przy tym profesjonalnie. Zdecydowanie polecam

@Maria

Bardzo dziękuje za opinie polecam się na przyszłość pozdrawiam

Rafał

POLECAM, ale kontakt telefoniczny proszę potraktować tylko do uzyskania podstawowych informacji + umówienie się na oglądnięcie auta. Jak nie będziecie zadawać irytujących pytań, to sprzedający udostępni przed przyjazdem pełną dokumentacje interesującego Was auta tj. historia serwisowa i ewentualnych napraw, ocena rzeczoznawcy itp Jeśli upatrzyliście sobie tutaj auto, to po oględzinach i BEZPOŚREDNIM kontakcie z Panem Arturem na pewno się dogadacie. Oczywiście osoby nie zdające sobie sprawy, że chcą kupić auto UŻYWANE raczej targu nie dobiją ;) Jeszcze raz POLECAM i DZIĘKUJE!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artur Bania F.U.H. Autoart? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Social Media.
Leszek

Samochody od pana Artura świetne, godne polecenia i z górnej półki!!! Zakupiliśmy piekne BMW i jesteśmy zadowoleni!!! Tak jak w opisie, bez ukrytych wad!!! Szybko i sprawnie! Pozdrawiamy!

@Leszek

Dziękuje serdecznie i polecam się ponownie pozdrawiam

Leszek

Również dołączam moja opinie, zakupiliśmy świetny samochód od tego pana, świetni ludzie, pełen profesjonalizm, auto takie jakie chcieliśmy! Wszystko tak jak w opisie! Polecam! Wybór jest świetny, samochody z górnej półki!!!

@Leszek

Dziękuje za opinie i polecam się na przyszłość pozdrawiam

Małgorzata

Witam, Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Artura. Jest to bardzo uczciwy sprzedawca a o takiego mi chodziło. Auto wyglądało dokładnie tak jak na zdjęciach, opis również zgadzał się w 100%, co tu dużo pisać kupiałam auto w stanie idealnym. Pan Artur był bardzo pomocny w załatwieniu wszustkich formalności. Jest konkretny i nie leje wody, mówi jak jest nawet o najmniejszej rysce. Nie czekać tylko kupować a nie będziecie żałować. Pozdrawiam i gorąco polecam.

@Małgorzata

Bardzo dziękuje Pani Małgorzato za opinie i polecam się na przyszłość pozdrawiam

Robert

Witam serdecznie, Opinia dotycząca zakupu samochodu Mercedes GLC, lipiec.2021. Zakupiony samochód na bazie ogłoszenia na jednym z portali motoryzacyjnych. Wszelkie ustalenia dotyczące oferty a następnie transakcji i odbioru auta dokonane przez wiadomości email oraz telefonicznie. Finalnie samochód zgodny z treścią ogłoszenia oraz załączoną dokumentacją zdjęciową. Jestem w 100% zadowolony ze współpracy. Podejście konkretne, rzeczowe i profesjonalne. Samochód idealnie przygotowany do odbioru, jak nowy... Polecam współpracę z Panem Arturem.

@Robert

Dziękuje za opinie polecam się na przyszłość pozdrawiam

Krzysztof K

Witam Polecam jak najbardziej. Kupiłem 2 szt. Vw passat b8 widząc jedynie auto na zdjęciach z zapewnieniem Pana Artura o jego super stanie. Pojazd kupiłem w 2018 roku z przebiegiem 155 tys i do dzisiaj mam najechane 230 tys wszystko super. Wracam po następne auto. Człowiek konkretny nie bajeruje tylko szczerze mówi co i jak. Super podejście do klienta. Jestem mega zadowolony.polecam każdemu. Nie jestem żadną podstawioną osobą.

@Krzysztof K

Witam Dziękuje Panie Krzysztofie za pamięć i opinie oczywiście zabieram się za nowe zamówienie złożone przez Pana pozdrawiam

Gosia

Ostatnio kupiłam u Artura Peugeota 3008 autko rewelacyjne. Zadbane czyściutkie, pachnące. Obsługa profesjonalna. Polecam..

@Gosia

Witam cieszę się bardzo że autko się podoba dziękuje za opinie i polecam sie na przyszłość

Daniel

Witam wszystkich chciał bym się podzielić swoją opinia na temat firmy Artur Bania F.U.H. Autoart - Łęczno. Auto które zakupiłem jest drugim autem z koleji.Pierwszym jeździłem pięć lat drugim autem zamierzam podobnie ale nie o tym chciałem tu wam opowiadać. Wiem ze auto pierwsze jaki drugie mają udokumentowana cała historie co tez pan Artur przy oględzinach auta powiedział i przedstawił twarde dowody.Auta znajdujące się na placu u pana Artura wszystkie cieszą oko i wyglądają ja nowe pozdrawiam wszyskich i gorąco polecam w ciemno

@Daniel

Cieszę się bardzo Panie Danielu że jest Pan zadowolony z zakupu kolejnego samochodu w mojej firmie dziękuje za opinie oczywiście zapraszam i polecam się ponownie pozdrawiam

Panie Łukaszu nie przypominam

Panie Łukaszu nie przypominam sobie abym miał w ofercie taki samochód o jakim Pan tu pisze bardzo proszę o podanie o jakim konkretnie samochód Panu chodzi i kiedy Pan zawitał do mojej firmy , pragnę również podkreślić iż nie zajmuje się sprzedażą samochodów powypadkowych wszystkie moje oferty są zakupione w jednej firmie leasingowej w której nie ma aut ze szkodami całkowitymi do każdego samochodu posiadam pełen raport z oględzin na chwilę zakupu przez moja firmę samochodów. który zawsze bardzo chętnie na prośbę klienta udostępnię dla tego proszę nie wymyślać jakiś historii bo najwyraźniej chodzi Panu o bezpodstawne oczernienie mojej firmy tylko podać konkretny przykład samochodu którym był Pan zainteresowany , a tak na marginesie 4 elementy prze lakierowane w używanym samochodzie to żaden dramat wystarczy że przykładowo będą przednie drzwi zarysowane to profesjonalny serwis polakieruje co najmniej 3 elementy żeby uniknąć różnicy koloru z pozostałymi elementami karoserii a jeżeli chodzi o błotnik to zakładając że przy większym otarciu w nowym drogim aucie zostanie on wymieniony zgodnie z technologią to tylko się cieszyć że naprawa została profesjonalnie wykonana i nie ma na nim szpachli , jeszcze raz Pana proszę aby Pan nie wymyślał historii !!! ponieważ każdy klient który chce u mnie zakupić samochód jest z góry poinformowany o wszystkich naprawach jeżeli takie są w danym samochodzie ponieważ nie mam nic do ukrycia przed klientem , być może był Pan tak zwanym niezapowiedzianym klientem któremu nie zdążyłem przekazać wszystkich informacji czekam na wyjaśnienie

Vega

Jesienią zeszłego roku kupiliśmy u Pana ARTURA czarnego GRAND SCENICA,kupiliśmy go w ciemno, tylko na podstawie zdjęć i rozmowy z Panem Arturem, i nie zawiedliśmy się, wszystko zgodnie z opisem, auto czyste, pachnące,jak nowe, a jechaliśmy po nie ponad 700km bo z Rzeszowa. I oglądając auta u Pana ARTURA mogę powiedzieć że są to auta naprawdę zadbane i z czystym sumieniem polecam auta z autoart.

@Vega

Witam bardzo się cieszę ze jesteście Państwo zadowoleni z samochód dziękuje za opinie i zapraszam ponownie. Pozdrawiam

Tydzień temu odebrałam volvo xc 90. Auto bardzo ładne i zgodne z opisem.

@Monika

Cieszę się ze jest Pani zadowolona i Dziękuje za zaufanie pozdrawiam

Pan Artur to godny zaufania profesjonalista. Samochód znaleziony w internecie miał stan 100% zgodny z opisem. Transakcja przebiegła w miłej atmosferze. Spotkania umawiane na godziny, dzięki czemu sprzedający ma czas dla klienta. Polecam współpracę z perspektywy klienta.

@Marcin

Dziękuje za miłą opinie oczywiście polecam się na przyszłość pozdrawiam

ANDRZEJ

Kupiłem od Pana Artura Forda S-Maxa auto zgodne z opisem ,czyste zadbane z pełną dokumentację.Fachowa i profesjonalna obsługa. Polecam ,na pewno wrócę do tego sprzedawcy.

@ANDRZEJ

Dziękuje i polecam się na przyszłość pozdrawiam

Jacek

Opinia trochę z opóźnieniem i tu ukłon w stronę Pana Artura. Kupione Volvo XC 90 z 2017 roku. Z braku czasu nie miałem możliwości spędzić miesiąca w ogłoszeniach i setek godzin na telefonach o wizytach i sprawdzeniach samochdów nie wspominając. Tutaj szybka korespondencja i mogłoby się wydawać komuś, że długa i ryzykowna podróż w ciemno ale okazało się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Samochód dokładnie jak w opisie i w bardzo dobrym stanie. Na siłę nie mam się do czego przyczepić. Bez wielkich słów mogę powiedzieć że obsługę Pana Artura charakteryzuje dość rzadko jeszcze niestety spotykana pod naszą szerokoscią geograficzną rzetelność. Można sie dziwnie poczuć, bo nikt nie próbuje zrobić cię w konia. Jeżeli będę miał okazję to na pewno wrócę po inny samochód

@Jacek

Cieszę się bardzo ze jest Pan zadowolony z zakupu samochodu w mojej firmie bardzo dziękuje za opinie oczywiście zapraszam ponownie wyrazie potrzeby pozdrawiam A.B

Beata i Wojtek

Artura znam od lat i mieszkamy w jednym miescie co przy sprzedaży auta jest mocnym atutem....bo jeśli ma się dobry towar to spiea część mista sie tam zaopatruje! Przyjechałam kupić zupelnie inny samochód a wladciwie tylko obejrzeć..ale....oczarowało mnie Volbo xc90 i właściciele...obsługa miła i naprawdę szczerze mogę napisać, że czuliśmy się zaopiekowani...wszystkie auta są bardzo zadbane co jest bardzo profesjonalne i tak naprawdę kazde zachwyca...tak ufam temu sprzedawcy co w tych czasach jest bardzo ważne .... Polecamy z calegp serca ....jesli chcecie cztery kółka to tylko tutaj!! Czas..pieniądze i przyjemna obsługa oto domena Artura i Magdy ????????????

@Beata i Wojtek

Bardzo się cieszę Beatka że jesteście zadowoleni z autka dzięki za super opinie i polecam się na przyszłość

Roksana i Piotr

Bardzo polecamy tę firmę. Kupiliśmy Volvo s90 dwa tygodnie temu. Auto jest w idealnym stanie, jak zresztą wszystkie które tam oglądaliśmy. Nie mogę zrozumieć skąd tyle negatywnych opinii. Pan Artur, żona Pana Artura to przesympatyczni ludzie, prowadzący solidny i uczciwy biznes. Jechalismy z daleka, ale opłacało się. Po kolejne auto też się zgłosimy. :) na pewno będziemy polecać to miejsce. Dziękujemy i pozdrawiamy!

@Roksana i Piotr

Bardzo dziękuje za opinie cieszę się ogromnie ze jesteście Państwo bardzo zadowoleni z samochodu pozdrawiam i polecam się na przyszłość

Piotr Toruń

Kupiłem od Pana Artura VW Sharana. Auto jest zadbane, wręcz perfekcyjne i bardzo bogato wyposażone- wszystko tak jak było opisane w ogłoszeniu. Prowadzi się świetnie. Jestem mega zadowolony z przebiegu całej transakcji. Kolejne auto również będzie od Pana Artura, którego pozdrawiam serdecznie z Torunia.

@Piotr Toruń

Bardzo dziękuje za miłą opinię i zapraszam ponownie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Bania F.U.H. Autoart - Białogard

• Jak się pracuje w Artur Bania F.U.H. Autoart?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Bania F.U.H. Autoart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Bania F.U.H. Autoart?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artur Bania F.U.H. Autoart