Artur Bania F.U.H. Autoart

Opinie o Artur Bania F.U.H. Autoart

Adriann

Drugie Volvo zakupione u Pana Artura, wszystko jak w opisie bez żadnej ściemy i czarowania. Polecam tego handlowca, bezpieczny i pewny zakup!!

@Adriann

Dziękuje za zaufanie oczywiście zapraszam ponownie pozdrawiam

Filip O

Profesjonalnie i konkretnie. Pan Artur jest czlowiekiem slownym oraz specjalista w swojej dziedzinie. Bez chwili wachania kupilbym kolejne auto od tego sprzedawcy. Polecam

@Filip O

Dziękuje za opinie i pozdrawiam

Magdalena & Dariusz

Kupiliśmy piękne szmaragdowe 5008 GT, Od początku profesjonalne podejście do klienta. Auto sprawuje się świetnie. Pan Artur nie miał wątpliwości do stanu sprzedawanego auta, a potwierdził to przegląd w serwisie w Koszalinie (zbędny koszt). Sprzedający wykazał się cierpliwością podczas przeglądu w ciągu prawie 3 godzin. Wszelkie dokumenty udostępnione na prośbę bez kręcenia. Dziękujemy za super auto. Pozdrawiamy.

@Magdalena & Dariusz

Cieszę się że jesteście Państwo zadowoleni z zakupionego samochodu dziękuje za opinię i pozdrawiam

Edward z Torunia

Audi Q5 kupione kilka dni temu profesjonalnie przygotowane i w idealnym stanie . Polecam kontakt i zakup u P. Artura ludziom ceniącym przejrzystość transakcji wzorowy stan i pewną historię aut . Po kilku rozczarowaniach w czasie poszukiwania auta w różnych miejscach w Polsce dzięki P. Arturowi przekonałem się że są jeszcze ludzie którzy profesjonalnie podchodzą do klienta , szanują jego czas i pieniądze . Wszelkie wątpliwości co do historii i stanu technicznego można rozwiać na miejscu . Auto posiada pełną historię serwisową i miałem możliwość podłączenia własnego komputera diagnostycznego , co świadczy o tym że sprzedający jest pewny dobrego stanu sprzedawanych aut i nie ma nic do ukrycia . Bardzo mili ludzie ,Żonie dziękujemy za pyszną kawę a P. Arturowi za przejażdżkę z niemałą prędkością (oczywiście po drogach niepublicznych) prywatnym SQ7 ale to myślę nie wszyscy mają gwarantowane , mają za to gwarancję zakupu porządnego auta w rozsądnych cenach.

@Edward z Torunia

bardzo się cieszę że jesteście Państwo zadowoleni z zakupu w naszej firmie dziękujemy za opinie oczywiście polecam się na przyszłość i zapraszam na kawę pozdrawiamy

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artur Bania F.U.H. Autoart? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Social Media.
M0rd

Pierwszy traf i od razu zdecydowałem się na kupno auta, wszystko w nienagannym stanie, mam nadzieję na długie cieszenie się z zakupionego samochodu. Transakcja również bez problemu.

@M0rd

Cieszę się ze jest Pan zadowolony pozdrawiam

Grzegorz Gdynia

Cieszę sie ze trafiłem na specjalistę w sprzedaży aut konkretnych. Piekny plac z autami różnego rodzaju. Polecam sobie zrobic wycieczkę do Białogardu. Razem z żoną kupiliśmy ładnego Peugeota 3008 na fullu. Dostalismy pelną dokumentacje ubezpieczenie, fakture, historie serwisów do ręki.

@Grzegorz Gdynia

Dziękuje zaopiniowane i zapraszam ponownie pozdrawiam

KSA

Od poniedziałku jestem szczęśliwa posiadaczką BMW 420d które zakupiłam od Pana Artura. Samochód zgodnie z opisem jest w stanie idealnym zarówno ze strony technicznej jak i wizualnej. Nie było problemu, by przyjechać z własnym miernikiem lakieru i komputerem, a także podjechać na stację diagnostyczną. Wzorowa transakcja, mila atmosfera i pyszna kawka. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić zakup samochodu u Pana Artura.

@KSA

Bardzo się cieszę ze jest Pani zadowolona z zakupu samochodu ,dziękuje również za opinie pragnę podkreślić ze życzyłbym sobie wszystkich klientów tak pozytywnie nastawionych jak Pani w tedy każda transakcja będzie miła dla obu stron pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie

Patryk

W lipcu kupiłem u Pana Artura samochód Volvo xc90. Auto rewelacja w rozsądnej cenie w porównaniu do innych na otomoto. Pan Artur udostępnił pełną dokumentację. Wszystko było jak w opisie. Tak więc polecam w 100%

@Patryk

Bardzo dziękuje za opinie i polecam się na przyszłość pozdrawiam

Patryk

W Lipcu kupiłem u Pana Artura samochód Volvo xc90 . Auto igła, w 100% zgodne z opisem. Pan Artur udostępnił pełną dokumentację. Polecam na 1000%

Bartek

Witam, Zakupione Auto zgodne z opisem, Przy odbiorze auta wszystkie dokumenty przygotowane, pełen profesjonalizm!!!! POLECAM zakup w F.U.H. AUTOART!!!!!

Mariusz Kobus

Szukałem wszędzie a nie wiedziałem , że pod nosem miałem takie cacko.Auto super, profesjonalna pomoc, żadnego stresu, polecam wszystkim. Auto przy odbiorze czysciutkie i pachnące. Jeżdżę od tygodnia i z każdym kolejnym dniem radość rośnie. Wszystkim polecam bez żadnych obaw.

@Mariusz Kobus

Dziękuje za opinie i zapraszam ponownie pozdrawiam

Piotr S

Po długim poszukiwaniu właściwego auta kupiłem (23.09. 2021) od p. Artura Peugeota 5008. Dobre oponie i piękne samochody którymi dysponuje Autoart skłoniły mnie do zakupu właśnie w tej firmie. Umówiłem się telefonicznie i gdy przyjechałem do Białogardu samochód stał już odpowiednio przygotowany. Był czysty i zadbany. P. Artur przy mnie pomierzył lakier pozwolił także i mi pobawić się miernikiem. Auto było zgodne z opisem a transakcja przebiegła miło. Była kawa i sympatyczna rozmowa. Polecam firmę a i sam pewnie jeszcze tam zawitam.

@Piotr S

Bardzo dziękuje za opinie oczywiście zapraszam ponownie Pana z korzystania z naszych usług pozdrawiam

Jacek

Niedawno zakupiłem samochód u Pana Artura. Aby nie wystawiać opinii bez pokrycia, zaraz po zakupie auta postanowiłem najpierw trochę nim pojeździć. W tej chwili przejechałem już około 3 tysiące kilometrów i muszę przyznać, że dokonałem bardzo dobrego wyboru. Współpraca z Panem Arturem układała się znakomicie i polecę go napewno każdemu, kto zapyta o solidnego sprzedawcę. Auto w stanie idealnym???? Rzadko zdarza się, aby samochód wyglądał lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciu. Jeśli będę kupował kolejne auto, to na 100% u Pana Artura.

@Jacek

Dziękuje za opinie i zapraszam ponownie pozdrawiam

Grzegorz

Jestem bardzo zadowolony z zakupu samochodu DS7 u Pana Artura. Całą kwotę wpłaciłem przed odbiorem auta .Zgodnie z opisem Pana Artura samochód był w stanie idealnym zarówno ze strony technicznej jak i wizualnej. Polecam zakup samochodu w tej firmie bo naprawdę warto.

@Grzegorz

Bardzo dziękuje za zaufanie, cieszę się bardzo że samochód się Panu podoba i zapraszam ponownie dziękuje i pozdrawiam

Krzysiek

Dzisiaj odebrałem auto, zadowolony w 100%, auto zgodne z opisem, wysprzątane jak z salonu. Na pewno za kilka lat wrócę jak będzie auto którego będę szukał :)

@Krzysiek

Dziękuje za zaufanie i zapraszam ponownie pozdrawiam

Sebastian

Polecam współpracę z Panem Arturem. Jestem w 100%zadowolony z zakupu samochodu Ford Mondeo.Dokładnie takiego szukałem dla siebie i mojej rodziny.Samochód zgodny opisem,czyściutki wysprzątany i pachnący. Pan Artur udostępnił pełną dokumentację samochodu.Transakcja przebiegła w miłej atmosferze. Jako klient bardzo polecam .

@Sebastian

dziękuje za opinie i zakup w mojej Firmie oczywiście polecam się na przyszłość pozdrawiam

Nie myślałem, że kiedykolwiek wybiorę się tak daleko, "w ciemno" po zakup samochodu. Jednak już bardzo dobry kontakt sms-owy, mailowy i rozmowa z Panem Arturem przekonały mnie, żeby jechać. Na miejscu przekonałem się, że to jest wiarygodny człowiek, a samochody z ofert internetowych dokładnie tak samo wyglądają na placu :). Pan Artur to koneser dobrych samochodów, więc wszystko co oferuje jest z najwyższej półki. Dotrzymuje słowa we wszystkich ustaleniach i z czystym sumieniem mogę polecić zakupy super auta. A dla każdemu kto się jeszcze waha - lepiej zrobić 500km więcej właśnie do Pana Artura i być szczęśliwym posiadaczem pięknego samochodu, jak wyrzucić pieniądze na byle co. Polecam zakup auta u Pana Artura, bo na prawdę warto !!!

@Tomek

Dziękuje bardzo za opinie bardzo cieszę się ze jest Pan zadowolony z samochodu i oczywiście polecam się na przyszłość pozdrawiam

Dorodeko

Zakupione auto u Pana Artura to Volvo xc 60 z 2018r. Stan techniczny, wizualny-salonowy. Transakcja przebiegła sprawnie, łącznie z załatwieniem formalności leasingowych, ważne przy leasingu, odpadają dodatkowe oględziny rzeczoznawcy, a co za tym idzie niepotrzebne koszty. Auto bylo przygotowane do oględzin, jak i odbioru, czyste, wysprzatane.100% sprawne. Sam zdecydowałem się na zakup w tej firmie, czytając wcześniej opinie, które się sprawdziły. Sprzedawca posiada auta klasy premium, młode rocznikowo w świetnej kondycji. Wiadomo, trzeba wziac pod uwage, że nie są to auta fabrycznie nowe, posiadaja ślady użytkowania, ale decydując się na zakup auta używanego wybór tego sprzedawcy jest dobrą decyzją. Mam nadzieję, że moja opinia pomoże przyszłym klientom w podjęciu decyzji po wyborze auta w firmie Autoart.

@Dorodeko

Bardzo dziękuje za opinie i mam nadzieje ze do zobaczenie w przyszłości pozdrawiam

Damian

Kupiliśmy auto pod koniec maja 2021. Przejechaliśmy nim do dnia dzisiejszego niecałe 10k km. Autko naprawdę super. Prowadzi się świetnie. Wszystko sprawne, bez żadnych wad ukrytych, przy odbiorze było odświeżone. Pan Artur jako sprzedawca jest ok, załatwia formalności szybko i sprawnie. Jest to duży plus, jeżeli komuś zależy na czasie. Jedyny minus, wymiana opon od razu po odbiorze. Okazało się również, ze felgi nie są od tego modelu i nie działają czujniki ciśnienia opon. Sadze ze nie jest to wina Pana Artura, a raczej 1 właściciela, który musiał wymienić je tuż przed sprzedażą. Pomijając te drobnostkę, gorąco polecamy!

Witam....polecam szczerze zakupy u pana Artura. Auto w 100 % zgodne z opisem, z pełną dokumentacją. Wszystko dokładnie wyjaśnione. Fachowa i miła obsługa w bardzo przyjaznej atmosferze (serwują pyszną kawę). Polecam tego sprzedawcę. Zakupione auto Peugeot 3008

@Piotr

Cieszę się że jesteście Państwo zadowoleni z zakupionego samochodu Dziękuje za opinie i zapraszam ponownie Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Bania F.U.H. Autoart - Białogard

• Jak się pracuje w Artur Bania F.U.H. Autoart?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Bania F.U.H. Autoart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Bania F.U.H. Autoart?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artur Bania F.U.H. Autoart