Opinie o Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. w Bochnia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. w Bochnia

Gienek

Słyszał ktoś cos na temat premii rocznej ? Dostaniemy cos ? Czy tak samo będzie jak z aneksami ?

Jak to jest że jedni dostają urlop w Wielki Piątek bez problemu a drudzy mają zakaz brania urlopu?

Serio, tak jest, że tylko niektórzy. A czy brygadziści mogą dostać urlop w ten dzień, czy nie? Czasami jest tak, że tylko osoby z biura dostają takie urlopy, a hala nie. W sieci widziałem taką ofertę i chce wysłać cv, ale no jak tak różnie traktowani są pracownicy, to się zastanawiam.

Pieniendze

No i gdzie te aneksy, tak zapowiadane na godzinę 12stą?

LubieKaweZAutomatu

Sprawa prosta, nikt nie da podwyżek w marcu bo musieliby aneksy wliczyć do wypłaty w marcu.. Natomiast jakiś janusz biznesu, wpadł na genialny pomysł by dać te podwyżki w kwietniu, wiadomo kilkuset ludzi tutaj pracuje i to by sie odbiło na "skromnym", milionowym budżecie firmy. Dlatego prościej opóźnić podwyżki roczne w marcu na kwiecień by zaoszczędzić nieco. Jesli ktoś myśli że tak nie jest, proszę was - oni pozabierali linijki i długopisy z biurka by ograniczyć wydatki.

Ferment
@LubieKaweZAutomatu

To co napisałeś jest zwyczajną brednią. Co roku dają aneksy do podpisania o tej samej porze - koniec marca i aneksy są ważne od 1 marca, co za tym idzie jak dostaniesz wypłate w kwietniu to będziesz miał wliczoną podwyżke

@LubieKaweZAutomatu

Czy pracownicy Mabuchi dogadują się między sobą?

Kontroler jakości

Zapraszają do pokoju, rozmowa z jedną osobą - panią z HR. Pytania takie klasyczne: dlaczego mabuchi, dlaczego kontrola jakości, czy spotkałam się z aparaturą pomiarową. Dokładność pomiaru suwmiarką, mikrometrem. Oznaczenia chropowatości (rysunek techniczny). Było jedno pytanie po angielsku - o hobby. A tak, to głównie o motywacje, jakie jest Twoje największe osiągnięcie, jak poradziłeś sobie z niespodziewaną sytuacją. Ogólnie w porządku i sympatycznie, ale spóźnienie HRowca o ponad 15 minut

1. Dlaczego Mabuchi 2. Dlaczego kontrola jakości 3. Jakie przyrządy pomiarowe potrafisz obsługiwać 4. Hobby

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Nie będzie lepiej

Ale co się dziwić jak brygadzistki to małolaty ktore nie wiedza co robia bo nie maja pojecia o zazadzaniu tylko fajeczki palarnia i ploteczki w glowach i paznokcie ktora dluzszee a wyniki zerowe zainteresowanie znikome tylko rewia mody i wystawianie kostek z tatuażem dlaczego tego nikt nie widzi tylko jak zawsze operator zly dlaczego brygadzistki mogą chodzić na papierosa a operator nie widać kierownikow nie stać na lepsze brygadzistki tylko biora co popadnie

Kryspin
@Nie będzie lepiej

Na komponentach jedna z brygadzistek ledwo umie otworzyć maila, a jak widzi Excela to ma zawał. Chyba w wymaganiach na to stanowisko są jakieś podstawy obsługi komputera, ale też pewnie manager wziął pierwszą która chciała.

LubiePlacki

Generalnie mówiąc firma ma tendencję wzrostową - za ubiegły rok 2023 ZAROBIŁA na siebie (i to kilka fajnych BANIEK) mówiąc wprost tak młoda firma a już coś wychodzi na plus to naprawdę świetny wynik, a przecież Mabuchi produkuje od 2019 (to naprawdę krótki okres czasu). Takie mówienie że brak pieniędzy na podwyżki to tylko sknerstwo firmy. Proszę nie wierzmy że nie stać żeby dać pracownikom naprawdę zasłużone pieniądze, my pracujemy cały rok żeby dostać i tak 2-3% dodatku na wypłacie. Trzymajcie się kochani, mam nadzieję że nie usuną tego komentarza... Jak nie to chyba pora się zwolnić, obok buduje się nowa firma, gorszego zarządzania nic nie przebije już :)

Śmiechu warte
@LubiePlacki

Dokładnie zgadzam się cały rok człowiek charuje jak (usunięte przez administratora) stara sie żeby dostać podwyżkę roczna a oni teraz milczą bo pewnie będzie (usunięte przez administratora) a nie podwyżka straszą zwolnieniami pierwsze co to pozwalniać te śmieszne stanowiska jak te bordowe berety co oni robią? Płatają się po halach i plotkują z operatorami co to jest za stanowisko nie bądźmy smieszni na nich najwięcej idzie pieniędzy kto tam wogole zarządza u góry są skargi od pracowników na zarządzających i nikt nic z tym nie robi za takie coś w innej firmie już dawno by się wyleciało a oni czekają na rozwój sytuacji aż całkiem zagnębi się ludzi porażka !!! Przerazażajce jest to i dalej do zastanowienia górze ze teraz jest więcej negatywnych komentarzy na tej grupie niż pozytywów co sobie pomyśli osobą która to czyta i zastanawia się czy złożyć do was cv? Czy to nie daje wam nic do zrozumienia ze czas coś zmienić?

Nie wiem co napisał @ABC ale cokolwiek to było to pewnie było trafione. Panie dostały stanowiska bo się dogadały z kierownikami a słoma z butów wystaje. Po angielsku ani me ani be, ale zgrywają niezwykle ważne osobistości. Manager mógłby w końcu otworzyć oczy i przyjrzeć się całemu swojemu zespołowi, bo ma więcej takich niewypałów.

Poda ktoś stawkę netto na start bez doświadczenia na operator produkcji? Czy to tajne?

a technik utrzymania ruchu ile? I srednie elektrycznetrzeba czy nie trza elektrycznego ?

JEDENDWA

DOBRA MISIE KOLOROWE, POTRZEBNA KONKTETNA ODPOWIEDZ. JAKIE STAWKI NA UTRZYMANIU RUCHU? KTOŚ MOŻE PODAĆ KONKRETNE WIDEŁKI? BEZ PŁAKANIA, ŻE FIRMA ZŁA, NIE PŁACI - TO MNIE NIE INTERESUJE. DZIĘKI.

JEDENDWA

Problem w tym, że w ogłoszeniu nie ma widełek. Gdyby były to bym o nie nie pytał.

O co chodzi???

Nowy paracownik!!! operator-seter zarabia tyle samo albo ma wiecej co technik utrzymania ruchu z rocznym doświadczeniem. Operator -seter z doświadczeniem w tej firmie pracujący od np.2 lat ma mniej niż nowi którzy przychodzą na to stanowisko albo pracują na tym staowisku ale nie maja za nie płacone bo kierownik nie zgłosił ich do wykonywania tego stamowiska i ma płacone najniższą. Skandal!!! że doświadczeni i oddani firmie pracownicy zarabiają mniej niż nowi prownicy. W firmie nie ma żadnych widełek!!!! Chyba że lubisz l.... d....ale czasami jest wymagane coś więcej. Ludzie odchodzą z tej firmy co parowali po 7 lat więc źle się dzieje:( a oni wiedzą najlepiej. Nie ma co ukrywać źle jest a może być jeszcze gorzej. Pracodawoco!!! Ludzie tworzą firmę a nie maszyny!!! Jeśli nie zadbacie o pracowników dobrze wykonujących prace i oddajacyjacych się pracy bo lubią, chcą i potrafią to tylko czekać na SOLD FACTORY!!!

PrawdaCieWyzwoli
@O co chodzi???

Zgadzam się z opinią, którą napisał „O co chodzi ???” Ponieważ nie doceniają pracowników którzy naprawdę się staraj pracują tak jak powinni pracować. Przychodzą nowi, którzy na dzień dobry dostają więcej niż pracownicy którzy pracują po dwa, trzy czy cztery lata. W tej firmie jeżeli nie donosisz i nie podlizujesz się kierownikowi to nie masz na co liczyć. Jeżeli nie masz rodziny na wyższych stanowiskach to też nie masz na co liczyć nawet jeżeli umiesz dużo więcej niż rodzina. Niestety dużo pracowników już szuka w innych firmach pracy, ponieważ oczekują od ludzi bardzo dużo ale od siebie nie dają nic w zamian. Omijać tą firmę szerokim łukiem.

Premie
@O co chodzi???

Premie to kpina!!!! Co kwartał zależne od podstawy, chorobowego, dnia wolnego na żądnie i z siły wyższej a do tego ile mamy defektów do kosza. To jakieś 400zł minus wszystko ci się odlicza to jakes 30zł do 200 zł zależ bo nawet może i więcej zabiorą. Kwoty od stażu pracy to też kpina bo odliczając wszytko to z np. kwoty1500 zł dostaniesz 800 -850 ! A powinno być całe bez odlicznia za wytrwałość, chęci, dobrze wykonywaną pracę, i o całokształt! A tu nie nie ma poszanowania dla pracownika!!! Nie ten to inny tylko nowi mają wszystko w d... bo wiedzą że w mabuchi nic nie robisz a zarobisz i zero zaangażowania, chęci i samodyscypliny. Więc życzę powodzenia!!!! Ta firma nie wytrzyma!!! Oczywiście gratulacje dla zarządzających S , Z , D i inych.

Ardanien

5000-7000 złotych brutto na umowie bez dodatków. Dodatki kiepskie, liczy się to co jest na umowie.

@JEDENDWA

Z daleka od tej firmy, naprawdę dobrze wszystkim radzę, zarobki niewielkie, goła pensja, premia kwartalna i to jeszcze parę groszy, zarobki nie adekwatne do obowiązków, wymagają od ciebie znajomości linii, zero szkoleń praktycznych, jest tylko teoria , a to Ci niewiele da na linii. Mój znajomy pracuje w tej firmie, był technikiem utrzymania, rzekomo sobie nie radzil bo sie przykladal do swojej pracy, naprawial moze dluzej ale dokladniej i konkretnie a nie naprawic szybko, a potem za godzine albo dwie linia stoi ponownie, to go zdegradowali na operatora ustawiacza, oczywiście zarobki mniejsze, ale obowiazki takie same jak technika utrzymania.widać że firma szuka oszczędności, nikt o tym nie pisze ale mają spore reklamację, stracili klienta , więc teraz szukają pieniędzy gdzie się da. Tylko sztuki , sztuki ale nikt nie pomyśli tak naprawdę o jakości i konkretnym naprawianiu linii. (usunięte przez administratora)

Spoko Robot
@Obserwator

Obserwatore, a czemu siebie nie posłuchasz i tam ciągle siedzisz, jak ci tak źle?

@Spoko Robot

Kolega sklada podania, szuka innej pracy, szkoda nerwów... kto tam popracuje chwilę to za niedlugo ucieka... Dyskryminacja, nie równe traktowanie pracowników? Wiecie co to jest etyka w pracy?

Elvis
@Obserwator

A możesz napisać coś więcej o co chodzi z tymi reklamacjami i utratą klienta??

@L4
@Obserwator

To jest racja, jak ma być dobrze jak osoby które pracują zaledwie 3 miesiące i ciągle są na L4 gdzie jest kierownik gdzie manager po co tacy ludzie którzy obciążają zakład,przez takie osoby zakład upadnie.Jak można takiej osobie przedłużać umowę??to inni (usunięte przez administratora)i nie mogą dostać urlopu bo ludzi nie ma,a takie nowe to i wcześniej się zwalniają i sobie na l4 idą a po galeriach i Bochni dadzą radę chodzić i wcale nie są jakieś chore i kto to wytłumaczy? ogromne brawa dla kierownictwa za popieranie takiego zachowania ,jeszcze kilka takich osób i pójdziemy na dno , oby tak dalej :)

PrawdziwyObserwator
@JEDENDWA

Wszystko zależne od doświadczenia ale widełki gdzieś od 4800 - 8000 brutto

@PrawdziwyObserwator

Szanuje twoją wypowiedź bo pracuje w tym samym p....... Ale 8000 brutto to liderzy, to już grubsze rybki tyle zarabiają, taki technik to 4600 na dzien donry dostanie. Pozdrawiam.

Obserwator

Skoro mowia o tym na spotkaniach ze firma ledwo sobie daje rade, że linia została wygaszona, ze są milionowe straty to chyba musi być coś w tym prawdy, Ludziom pozabierali dodatki, pracownicy się burzą na to. Wiele osób zdegradowali na niższe stanowiska, są zwolnienia.

@Obserwator

Ale skoro ludzi zdegradowali starych doświadczonych nie doceniają co co będzie ? Liczą na nowych niedoświadczonych ( im dają więcej) kwestia czasu aż się zwinie

@Obserwator

Firma ledwo daje radę przez nieudolne zarządzanie, polski zarząd jest jak reprezentacja Polski na mundialu - niby jest ale i tak wiadomo że nic nie ugrają. Dobrzy starsi pracownicy odchodzą, przykładu nie trzeba szukać daleko Kierownik Hamowski. A teraz płaczą że firma upada, niedługo wybuduje się Tesar obok... wtedy dopiero pójdzie fala zwolnień, teraz to pikuś jeszcze :)

Obserwator2
@Obserwator

Mówić mowią od kilku lat. Firma nigdy nie przyniosła żadnego zysku i szybko nie przyniesie bo produkujemy silniczki, których koszt sprzedaży jest mniejszy niż koszt wyprodukowania. I bardzo dobrze, że się pozbywają tych lini bo po co mają to trzymać jak tylko same straty przynosi.

@Ardanien

Ja też widziałem i myślę nad aplikacją na ogłoszenie do utrzymania ruchu i napisali, że jest to praca zmianowa. No i w kontekście tej kasy, czy jak jest zmiana nocna, to do tych widełek doliczają jakiś bonus za nocki?

Ardanien

Tak, zgodnie z kodeksem pracy. 20% stawki minimalnego wynagrodzenia godzinowego do każdej godziny nocnej zmiany.

Pan maruda niszczyciel

200 złotych brutto w skali miesiąca, liczą dodatek nocny od najniższej krajowej... Nie licz na więcej pozdrawiam

Pomyłka

Ta firma to totalna pomyłka. W sytuacji kiedy ludzie się chcą zwalniać z powodu jednej osoby nie dzieje się nic. Nie pomagają prośby. A dowiedzieć się czegoś, czy jest coś w tym kierunku robione graniczy z cudem. Niech się nie zdziwią jak dostaną cały plik wypowiedzeń...

Elo
@Pomyłka

Kpina, żart, nieporozumienie, ciężko znaleźć jakieś kulturalne określenie na to co się dzieje w tej firmie. Niektórzy są strasznie nietykalni mimo że robią tylko problemy innym i sprawiają że ludzie psychicznie nie dają rady.. ale cóż można powiedzieć. (usunięte przez administratora) też się nie tyka i w cyrku też okien nie ma więc wnioski wyciągnijcie sami na temat tego co się tu dzieje

pracownik1111

W ciągu roku firma zeszła całkiem na dno, premie zerowe, wypłaty minimalne a wymagań coraz więcej. Zbieranie długopisów i nadmiaru biurowych rzeczy - by ciąć koszty Ocena pracowników nie może być za wysoka - trzeba obniżyć ( bo by za dużo nam wypłacili ) Pozbierali telefony firmowe trzeba się dzielić jednym telefonem na 5 osób. ! Porażka omijać szerokim łukiem firmę.

plm0000
@pracownik1111

Dokładnie zgadzam się z przedmówcą. To co robią Ci na "górze" to jest jakaś kpina, zamiast wziąć się za jakieś konkretne rzeczy to zbierają długopisy i linijki. A o premiach rocznych to można w tym roku pomarzyć, to samo z podwyżkami. Dno i 3 metry mułu. Zarządzajacy robią sobie po prostu żarty z ludzi bo podwyżki będą warte (usunięte przez administratora)

gonzo
@pracownik1111

Nie no, kamery nagrywające czy ktoś nie zrobił sobie dodatkowej 2 minutowej przerwy swoje kosztują, więc trzeba ciąć na "niepotrzebne" wydatki jak przedmioty codziennego użytku wymagane do pracy czy premie to wypłat.

Z każdej firmy zwalnia się słabe ogniwa czyli osoby które się w ogóle nie nadają do pracy i osoby na ciągłym L4 a najczęściej osoby które stwarzają (usunięte przez administratora) w pracy ( w MMP jest dużo osób i są to osoby na stanowiskach liderskich i wyżej i niewiadomo czemu jest to akceptowane przez górę ) . Kolejna kwestia jest taka że produkcja leży bo planowanie jest kiepskie , dodatkowo maszyny swoje a inżynierowie swoje pytaja się operatorów co robią maszyny i często dopuszczają złe sztuki które później wracają od klienta

Spoko Robot

Na razie... Zapowiadają kolejne 150. Coś wam nie pasuje, nikt was w tej firmie nie trzyma. Mnie przekonywali, żebym został, ale pieniądz ma dla mnie większe znaczenie.

@pracownik1111

Hmmm ale od kiedy te premie zostały tak zredukowane? To jest kwestia ostatnich tygodni, czy to trwa już kilka miesięcy? I co do cięcia kosztów, to co z umowami, jak komuś kończy się umowa, to nie przedłużają ich i pozbywają się pracowników?

Czy można liczyć w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Pracowałem jako operator ustawiacz. Pod koniec mojej pracy( mojej umowy) zaczęli mnie przerzucać na różne stanowiska i ostatecznie skończyłem jako operator. Poszedłem na zwolnienie lekarskie, ponieważ nie mogłem chodzić. Jutro miałem wracać do pracy i do domu poczta przyszło mi świadectwo pracy. Trzeba było (usunięte przez administratora) chociaż wcześniej powiedzieć to bym szukał już innej pracy.

Emek

@Spoko Robot, gdy umowa się kończy, pracodawca nie wręcza wypowiedzenia, stosunek pracy samoistnie ustaje, a na skutek tego wystawiane jest świadectwo pracy. Najprzód sprawdź nim skomentujesz. Pozdro.

Palarnia

Witam dlaczego na palarni na komponentach non stop siedzi kierownik z brygadzistami ?? W poprzednim tygodniu na nocy było identycznie , a w tym tygodniu na drugiej zmianie zapowiada się tak samo te ich spacery rzucają się w oczy !! Czy ktoś się w końcu za to weźmie ??

ramzes
@Palarnia

Co za wymysly :D Z tego co mi wiadomo, to kierownik z komponentow nie mialby zbytnio mozliwosci NON STOP siedziec na palarni, bo jesli mowimy o tym samym, to to jeden z nielicznych, ktory nie siedzi i kiwa glowa, tylko interersuje sie tym, co dzieje sie na produkcji i rozmawia z ludzmi. Kogos chyba tu sciska, ze cos po mysli nie poszlo, jak sie chwalono wokolo, zanim to doszlo do skutku i teraz bedzie falszywe oczernianie innych, zwlaszcza tych, co faktycznie tu duzo robia i przykladaja sie do swoich obowiazkow.

Vxvx
@ramzes

No niestety ale od dawna tak było non stop na palarnie chodzili . A czym się interesuje po za plotkami i tworzeniem (usunięte przez administratora) ( brygadzista wyzywa się na operatorach a ten broni brygadziste ) na początku może inaczej było ale wiele osób mu dużo opowiadało a później okazało się że to jego największe lizusy , nie wiem jak na nocy ale na drugich zmianach menadżer szedł do domu a kierownik i jego święta trójca na palarnie non stop i opowiadanie plotek a później ich roznoszenie

Prem
@ramzes

Czasy kiedy było dobrze minęły czyli z zmiana menadżera poprzedni w życiu by nie dopuścił do tego co się dzieje na komponentach jeden wielki chaos , ludzie kłócą się na potęgę to już jest normą że ktoś wyżej nie ma żadnych konsekwencji a niżej ranga poniża się jak tylko może przykładaja się do tego kierownicy na czele z menadżerem , co widać później na produkcji wiele osób uciekło a wiele tylko kwestia czasu

@Palarnia

Bo oni mogą wszystko i są podwójne standardy. Popatrz tylko w telefon raz albo nie daj Boże cię złapią na palarni to masz po pracy. Zasady mają,ale tylko wobec wyznaczonych już upatrzonych osób.

A na jakim poziomie musi być wyrobiona ta norma? Czy pracownicy odbijają się wchodząc i wychodząc na zakład? Te minutowe spóźnienia się gdzieś odkładają i trzeba to potem jakoś odrobić? Serio, dobrze rozumiem, że jak nie ma przerwy to nie wskazane jest pójść do WC?

Operatorka

Parking dramat, nie ma gdzie stanąć - na 3 parkingu stoi woda po kostki :) .... Obija się co raz więcej o uszy że ma nie być podwyżek w marcu (tych rocznych). Pójdzie fala zwolnień klasycznie...

Pracując tu ponad dwa lata jestem przerażona tym co się teraz dzieje. Odchodzą najfajniejsze osoby, tak samo jest wśród pracowników jak i kierowników. Najpierw kierownik Moskała teraz Hamowski. Przerażające i smutne jak się ta firma zmieniła. Za czasów pana "MI"było jakoś inaczej i to mówią wszystkie dziewczyny na wszystkich liniach. Kiedy wróci o godzinie 8:00 na śniadaniu ta fajna melodia. Kiedy zniknie ten beznadziejny gong że musimy wracać do pracy tak jakbyśmy tego nie wiedziały jeszcze ta wersja ukraińska.... Ręce opadają.

On

Dokładnie zrobiło się tragicznie niechce się tam chodzić chiński (usunięte przez administratora) jeszcze na komponentach Marek kierownik zmienił stanowisko a szkoda bo bardzo fajny pewnie miał dość użerania sie, trzeba szukać nowej pracy bo psycha tam.siada

Omijać z daleka tą firmę, (usunięte przez administratora) totalny praca za najniższą krajową brak podwyżek tylko na słupki patrzą

Witam. Chciałabym poruszyć temat palenia. To znaczy wycieczek na palarnię średnio co pół godziny. Pracuję na takim stanowisku że nie mogę zejść nieraz do toalety. Silniki lecą a co dopiero schodzić co pół godziny na 10-15 minut na fajeczkę i pogaduszki.

Ironia

Chyba jako jedyny się interesuje co się dzieje jako jedyny zauważył co ludzie robią i jak robią i jako jedyny zaczynał zwracać uwagę i wielka afera bo jak tak można w dodatku ma odwagę mówić co się mu nie podoba, pracując na jego zmianie widać że działa dobrze i sprawiedliwie wniósł dużo nowych zasad, jedynie czego mu można współczuć to jednej brygadzistki z którą są ciągle problemy i nawet własnej grupy nie szanuje i nie docenia dążąc do rotacji między zmianami

??

Że co własna grupa jej podkłada świnie ?? Nie rozumiem przecież to taka dobra zmiana i w ogóle same zalety ale widocznie pozory skoro mają problem . A co do kierownika nie rozumiem czemu go tak obrażają przecież widać że pracuje i się stara a firma mu w tym nie pomaga a jego zastępczyni też ma dużą wiedzę i zawsze pomoże , a palarnie są po to zrobione żeby tam iść i zapalić

Zwolnienia

Mam nadzieję że pierwsze osoby jakie pójdą do zwolnienia to będą osoby które notorycznie są na l4 oraz osoby które tylko spaceruja po firmie. Kolejne osoby z tych sztucznych stanowisk na komponentach dwie osoby na usprawnieniu produkcji które nie usprawniają nic po za plotkami jeśli tak ma to wyglądać to daleko te usprawnienia nie zajdą , myślę że góra rozliczy kto co robi i skończy się trzymanie osób na siłę którzy nawet nie mają chęci do pracy jak pozostali , kilka osób z jakości jak widzę jak sobie turyści urządzają podróże po zakładzie a zwlasza jeden typ ciągle u 5s stoi z telefonem a palet pełno nie zwolnionych i ci pseudo ustawiacze

Miska

Brak pokory , jej wiedza jest bardzo dobra i kompetentna ale stosunki z pracownikami kiepskie co wiąże się z ciągłymi kłótniami i donosami na samych siebie i cierpią wszyscy na tym

Doświadczony operator
@Zwolnienia

Najlepsze jest to że na linii A5 nowe operatorki jeszcze nie przepracowały całych 3 miesięcy a już były na L4 to o czym to świadczy??Przyszły wykorzystać tylko świadczenia,przyjmie takie albo że dzieci chore inne też mają dzieci i pracują,a takie nieroby przyjdą myślą że dostaną umowy na rok i będą na zwolnieniach a starsi doświadczeni będą pracować na nich,przy umowach powinni zwracać na to uwagę myślę że kierownik K.O i Tim lider zwrócą uwagę na to pozdrawiam

...

My wszystko słyszymy a zwłaszcza pogardę w naszą stronę , dziś będzie masakra jej prawa rączka z nią będą szaleć i szlochać. Żadne tu pisanie nic nie zmieni szkoda że trzeba pracować w takich nerwach dlatego facet powinien rządzić i był by spokój

.!
@...

Po pierwsze dobry liderek traktuje grupę tak jak sam by chciał być traktowany ! Po drugie rozdaje zadania tak aby każdy zrobił to w 8 godzin dobrze i sumiennie a gdy pojawia się problem pomaga go rozwiązać! Szkoli się razem z grupą jednakowo podnosząc kompetencje grupy czyli ma dobrze wyszkoloną zmianę i może na nią liczyć Stoi murem za swoją grupą nie ważne co by się działo , rozmawia z ludźmi i rozwiązuje problemy bezpośrednio z osobami ,bo to grupa wykonuje zadania z których jest rozliczany. Niestety nie ma tego w mabuchi jest tylko zastraszanie , donoszenie , poniżanie a niektóre osoby wręcz się broni które niszczą życie innym oraz grupę w pracy i przez to codziennie ktoś wychodzi z płaczem a ta osoba nie ma żadnych ale to żadnych konsekwencji mimo wielu skarg i dlatego nigdy nie będzie dobrze

Prawda
@.!

Dodatkowo ta osoba nie szkoli specjalnie ponieważ czuje się wtedy zagrożona i wprost nas blokuje żebyśmy tylko nie umieli, ale my chcemy się uczyć i mieć kolejne levele wiąże się to z lepszą podwyżka do której przez jedną osobę nie mamy szans

Była
@.!

Czysta prawda, Osoby toksyczne podwalają i psują opinie o pracowniku, a na końcu doprowadzają do tego że ma się probkemy i nie chce się chodzić do tego miejsca, kierownik powinien porozmawiać, zbadać to. Ale lepiej jest słuchać właśnie tych co podwalają a na końcu usunąć. Problemy są bez sensu i głupie, ale jak ktoś chce usunąć kogoś to swego dopina, bo wkońcu najlepiej wychodzą tylko osoby toksyczne. Jeden jedyny plus tej firmy to rozmowa o pracę, jest miło ale to tylko tyle bo nawet hr olewa pracownika ale słucha bzdur.

Pinki
@Była

Ja też już jestem zmęczony psychicznie tą chorą atmosferą coraz częściej myślę o wypowiedzeniu tylko czy w nowym miejscu będzie lepiej? Teraz podobno wszędzie tacy toksyczni ludzie

Nikt
@Pinki

Problem jest od samego kierownictwa. Powstaje dużo bezsensownych stanowisk jak np. stanowiska od usprawnień czy wdrożeń które nic nie wnoszą. Osłabia się w ten sposób produkcje poprzez zabieranie pracowników z produkcji . Stanowiska kierownicze nie są zasłużone a wybrane. Osoby które zostaną wybrane na takie stanowisko nie majac odpowiedniej wiedzy; często atakują osoby które próbują coś zrobić, rozwiązać problem, niestety są wykańczane a pózniej się zwalniają. Łatwo jest oceniać innych z czegoś czego się nie robi samemu a nawet nie potrafi.

@Pinki

Nie tylko ty , idę do pracy żeby zarobić a nie brać udział w intrygach , to jest takie niesprawiedliwe pracujesz wykonujesz pracę a twoja liderka donosi na ciebie bez podstaw a w oczy kłamie ,i taka osoba ocenia cię nie na podstawie tego co robisz ale na podstawie czy jej pasujesz ,szkoda że niszczą własne zmiany a okazuje się że niestety każda tak robi a między sobą są takie koleżanki a jak tylko jedna przekroczy drzwi to jest odgadywanie a w szczególności na KJ komponenty

Paulina L
@..

A myślicie że na Powerk Windows jest lepiej tu jest katastrofa, operatorki mają gdzieś pracę latają sobie a nam nowym każą przewalać tonami pudła i stawiać chore kropki, czarna to nawet pudełka na wdze nie stawia tylko lata i zajada cukierki i tylko podrywa kierownika k a później brakuje silników, to my nowe musimy (usunięte przez administratora) a reszta luzem tak jak ukraina, to jest chyba najgorsza zmiana u dor ,pod koniec zamiany jak nie weźmiemy szczotki to własne operatorki nawet własnej linii sobie nie posprzątają taki brud mają tylko papierki po cukierkach pod maszynami ,ja mam dzieci i muszę (usunięte przez administratora) a inne damy bez chodzą sobie tam i spowrotem .

Hello
@..

@.. Problem na kontroli jakości jest taki, że liderka nie zachowuje się jak lider- nie ciągnie swojego zespołu w górę, żeby wszyscy zasługiwali na pochwałę, tylko wszystkie "sukcesy" zgarnia pod siebie, a dziewczyny mogą liczyć tylko na siebie nawzajem w wielu ważnych kwestiach. Nie dziwię się, że są między nimi zgrzyty, bo w końcu wszyscy pracują na sukces całej grupy, a od własnego lidera nie usłyszą żadnego miłego słowa po intensywnym dniu czy tygodniu... Przykre to

@Hello

A grupa dostaje premie zbiorową za swoje sukcesy czy tylko liderka za swoje dokonania? Zastanawiam się czy to w ogóle Pani lider decyduje o premiach dla dziewczyn. Czy takie sytuacje były zgłaszane wyżej? Może jest nadzieja na zmianę lidera?

Lato
@…

Nie ma czegoś takiego jak premia zbiorowa. Lider jedynie wystawia ocenę kwartalną każdej osobie z zespołu, kierownicy brygadzistą itd. z resztą ocena nie ma tu nic do znaczenia, nawet przy najwyższej ocenie to są po prostu śmieszne pieniądze..

Cho

Witam Czy orientuje się ktoś czy firma przyjmuje uczniów kształconych na elektronika ze szkół średnich na praktyki zawodowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. - Bochnia

• Jak się pracuje w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 307.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 17 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 698 ocen.
  • Wadowicka 3 lok. 231
    30-347 Bochnia
  • NIP: 6762519867 REGON: 366266970 KRS: 0000656716

Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.