Opinie o Giganci Programowania Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Giganci Programowania Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giganci Programowania Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giganci Programowania Sp. z o.o. w Warszawa

alex

przyjazna atmosfera, wsparcie zespołu, dobra lokalizacja! firma szybko się rozwija więc daje sporo możliwości, naprawdę polecam osobom kreatywnym i niebojącym się wyzwań :)

Magdalena
@alex

Na jakim stanowisku pracujesz, ewentualnie dziale? Bo tak naprawdę nie wiadomo, co dokładnie polecasz.

User

Omijać szerokim łukiem ten Janusz soft xD na full stacka (mid) dwie rozmowy techniczne i wyczarowane z rękawa zadanie estymowane na tydzień czasu po czym bez jakiegokolwiek szacunku „podziękujemy”. Całość trwała miesiąc

Giganci Programowania
@User

Każdy proces rekrutacyjny wygląda inaczej. Jeden trwa krócej inny dłużej. Czasem kandydując na jakieś stanowisko, szczególnie wymagające szczegółowej wiedzy technicznej, Rekruter może wymagać rozwiązania zadania weryfikujące wiedzę. To standardowa praktyka. Jeśli czuje Pan niedosyt po otrzymanej informacji zwrotnej zalecamy bezpośredni kontakt z Rekruterem.

Wanda
@Giganci Programowania

A co to za zadanie jest jeśli w ogóle się już pojawia :)) ?

Giganci Programowania
@Wanda

Zadanie rekrutacyjne zawsze jest adekwatne do stanowiska na które toczy się proces rekrutacyjny. Sprawdza kompetencje, które powinna posiadać osoba obejmująca je. Zadanie przybiera różne formy - pisemną odpowiedź na pytania, prezentacja, rozwiązywanie zadań technicznych.

AD

Pracuję tu jako Trener programowania juz od ponad 2 lat, jako programista cieszę się, że jest miejsce gdzie dodatkowo mogę zdobywać miekkie skille. A obserwacja dzieciaków, jak uczą sie nowych rzeczy - bezcenna!

Wanda
@AD

Co masz na myśli pisząc miękkie skille?

nick

Pracuję w Gigantach 2 semestr na stanowisku Trenerar Programowania, nie mam żadnych zastrzeżeń co do organizacji tutaj. Grafik dostosowany do mojego planu na studiach. Polecam!

Kamila
@nick

A co do swojego wynagrodzenia na tym stanowisku nie masz również żadnych zastrzeżeń? Ile w taki jeden semestr udaje się tutaj zarobić? Bo widziałam info, że niby 80 zł za 1.5 h dają, faktycznie tak masz?

Rozmowa z HR na nim pytania i przedstawienie obowiązków wynikających ze stanowiska oraz ogólnego sposobu działania firmy. Rozmowa nie weryfikuje aniu trochę realnych umiejętności twardych ani miękkich, a tylko bardzo wstępnie sprawdza ich istnienie. Później umowa, szkolenia i na koniec lekcja próbna. Umowa relatywnie rygorystyczna ale napisana w miarę przejrzystym językiem.

doświadczenie w wymaganych technologiach umiejętności miękkie powód mojego wyboru pracodawcy

User Deleted

Na aplikację odpowiedzieli łaskawie po 5 miesiącach, kiedy udało mi się znaleźć pracę.

Agata
@User Deleted

To szybcy są :D A pamiętasz jeszcze jak wyglądała rekrutacja? Dali jakieś zadanie do zrobienia czy była tylko rozmowa?

Helena

Pracuję w oddziale franczyzowym od ponad roku jako trener programowania, widzę wielki krok w rozwoju firmy, materiały coraz lepiej przygotowywane, konspekty zawierają więcej informacji objaśniających. Jako pracę dodatkową mogę szczerze polecić.

SE

Pracowałem w firmie jakiś czas około 2 lat, na prawdę polecam . Elastyczny grafik pozwolił mi na połączenie studiów z pracą w zawodzie. Super atmosfera i dobrze zorganizowany zespół. Cieszyło mnie jak na studicah wpadło kilka stówek dodatkowych miesięcznie. To nie jest typowe korpo. Widać że chłopaki robią dobrą robotę.

Marko

Polecam Gigantów Programowania jeśli ktoś ma dość pracy w korporacyjnej kulturze organizacyjnej. Panuje świetna, rodzinna atmosfera. Firma rozwija się bardzo szybko, dochodzą cały czas nowe zadania, nie ma mowy o rutynie i nudzie. Do tego fajne imprezy, benefity itd. Pensje mieszczą się w normie.

Wynagrodzenie

Stawka w ogłszeniu jest dwa razy niższa niż proponowana. W ogłoszeniu widniało 100-120 zł na godzinę, w rzeczywiskości jest to 80 zł za 1,5 h.

@Wynagrodzenie

Stawka w ogłoszeniu podana jest za zajęcia, czyli blok 2x45 min. Widełki to 80-120 zł a ostateczna wysokość stawki uzależniona jest od doświadczenia kandydata, które oceniane jest w procesie rekrutacji.

Halina
@Wynagrodzenie

A zwracał ktoś uwagę, że stawka jest inna? Jaka była reakcja?

Jurek1961

Cześć, chciałbym zapytać czy ktoś podzielił by się opinią pracownika na stanowisku Trener programowania ? Pzdr

Qqqq
@Jurek1961

Pracowałem w tej firmie 3lata. Do czasu pandemi było spoko. Teraz robią masówkę, tylko kasa i byle było jak najwięcej dzieciaków. Zdalne zajęcia to tragedia dzieci nie słuchają i ciągle coś nie działa a potem wina nauczyciela. Nawet nie dostałem informacji że koniec umowy (oczywiście zlecenie). Przestali przydzielać mi grupy i usunęli z grup na fb i messenger także sam musiałem się domyślić ze juz u nich nie pracuje. Tak się nie zachowują "profesjonalisci"! Nie polecam

@Qqqq

Czas pandemii zmusił wszystkich do zmian, weryfikacji podejmowanych działań. To dla wszystkich, bez wyjątku nowa sytuacja w której musieliśmy się odnaleźć. Zdalna forma zajęć była jedyną bezpieczną formą w tamtym czasie. Niosła za sobą wiele trudności, jednak wszyscy uczyliśmy się jak im zapobiegać. Odnosząc się do Pańskiej sytuacji związanej z zatrudnieniem polecam bezpośredni kontakt z działem rekrutacji pod adresem praca@giganciprogramowania.edu.pl, brak informacji na temat zakończenia/zerwania umowy może oznaczać, że jest ona cały czas aktywna.

Jurek1961
@Qqqq

Akurat zrezygnowałem z podjęcia współpracy przed opinią, w każdym razie dziękuje za informacje :)

Adam19
@Jurek1961

Pracuje w Gigantach już 2 lata. Praca całkiem ok. Jeżeli chcesz sobie dorobić do pensji to całkiem spoko opcja. Dzieciaki bywają różne ale taka specyfika pracy z dziećmi.

A

Pracowałam w firmie prawie 2 lata. Świetna atmosfera, dobrze skomunikowane biuro. Często organizowane są imprezy integracyjne, można liczyć również na premie. Formę współpracy ustala się indywidualnie, nie ma problemu z UoP. Płaska struktura, łatwo dotrzeć do osób decyzyjnych.

@A

Super, dzięki za ten wpis! Piszesz o premiach, możesz powiedzieć od czego zależy ich przyznanie?

G.
@A

Nieprawdziwa opinia wystawiona przez firmę. Premię nigdzie nie zapisane, niby uznaniowe, ale to tylko obiecanki-cacanki. Nie polecam pracy tutaj.

AL

Szybko rozwijająca się firma, z perspektywą rozwoju dla pracownika, przyjazna atmosfera, biuro przy samej Arkadii. Polecam :)

Becky

Nadal umowy zlecenia, a najchętniej to B2B... Nie, nie polecam, szkoda czasu. Z takim zatrudnieniem zero stabilności w życiu. Dla mnie mało wiarygodny pracodawca, skoro takie zatrudnienie proponuje.

Katarzyna
@Becky

Każdy z nas chyba ma świadomość tego, że stabilność zatrudnienia jest bardzo ważna - sprawia, że jesteśmy spokojniejsi, a co za tym idzie - wydajniejsi w pracy. Szkoda więc, że, według Ciebie, w Gigantach Programowania nie ma co na to liczyć. A co z wynagrodzeniem - jest na godnym poziomie?

Chciałam pochwalić firmę, bo przez ostatni rok pracowało mi się w niej jak najbardziej spoko. Fajni ludzie, mega pozytywna i przyjazna atmosfera, dobra lokalizacja biura, płatne nadgodziny, premie. Jest możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Generalnie polecam oczekiwać nowych ogłoszeń i brać udział w rekrutacji ;)

JERY

Tacy giganci, a pensje marne.

Hiri

Brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej mimo zapewnień. Zatrudniają na zlecenie lub B2B niby tylko na okres próbny. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

@Hiri

Odpowiedź zawrotna jest przesyłana zawsze po zakończeniu procesu rekrutacji, nawet jeśli odpowiedź jest negatywna. Natomiast okres próbny, jak w wielu firmach, jest na umowę zlecenie. B2B jest zawierany, jeśli tylko jest to korzystne dla pracownika lub ma on taką możliwość. Nikt do tego nie zmusza :). A po okresie próbnym dalsze warunki są już uzgadniane z zarządem, biorąc pod uwagę co byłoby opłacalne dla pracownika.

.....
@Hiri

Widziałem ich ogłoszenie na fb. Dzięki za ostrzeżenie bo bym sie nadział. Chociaż nie zmarnuje swojego czasu.

@.....

Proponuję nie sugerować się pojedynczymi opiniami na tym portalu :). W przypadku zainteresowania daną ofertą - chętnie udzielimy klarownych informacji co do stanowiska: praca@giganciprogramowania.edu.pl

Były
@.....

I prawidłowo. Szkoda czasu. Chociaż nie powielisz moich błędów.

Jaka umowa obowiązuje w Giganci Programowania Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pracownik GP

Umowa zlecenie lub B2B. Jest to omawiane/ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Pedro

Nie wiem skąd taka informacja ale przecież firmy informują na początku, że będą się kontaktować tylko z wybraną osobą.

Hiri
@Pedro

Czyli na rozmowie powiedziano mi nieprawdę. Podwójnie nie polecam.

@Hiri

Zapraszam do kontaktu w tej sprawie i przedstawienie szczegółów, na pewno wyjaśnimy tę sytuację sekretariat@giganciprogramowania.edu.pl

fran

@Hiri a po próbnym na umowe o pracę?

@fran

Okres próbny trwa na ogół 2-3 miesiące i po tym okresie przechodzi się na umowę o pracę (jeśli jest to korzystne dla pracownika - zostajemy przy umowie zlecenie). Kolejną formą zatrudnienia jest B2B. Do wyboru.

Viki

Pracowałam w tej firmie ok. 2 lata i muszę przyznać, że jest to firma godna polecenia. Ogromny plus to zespół, bardzo przyjazna atmosfera i kameralne biuro. Na początku jest wprowadzenie, szkolenia, poznaje się cały zespół, więc można się poczuć zaopiekowanym. Ogólnie jeśli chcesz się rozwijać w różnych branżach, to masz tam taką możliwość, bo były przypadki przejść działowych. Jest dział marketingu, obsługi klienta i sprzedaży, dział szkoleń i rozwoju, IT, HR. Wynagrodzenie - adekwatne do doświadczenia, są płatne nadgodziny i premie.

Zostaw merytoryczną opinię o Giganci Programowania Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Giganci Programowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giganci Programowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giganci Programowania Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Giganci Programowania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Giganci Programowania Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Giganci Programowania Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Żurawia 6/12 lok. 508
    00-503 Warszawa

Giganci Programowania Sp. z o.o.