Opinie o Replaston Sp. z o.o. w Wolbrom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Replaston Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Replaston Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Replaston Sp. z o.o. w Wolbrom

Kubica

Nie rozumiem czemu ktoś jeszcze tam pracuje przecież to jest jakaś porażka, spedytor bez pojęcia szefowa to wgl nie ogarnia co się dzieje w firmie i wykupuje winiety na dwie osie bo taniej no cyrk po prostu. Z kasą na trasę też koszmar trzeba się upominać jak w przedszkolu najlepiej by było jak ja bym płacił i za pół roku dostał zwrot albo wcale

Puls dnia
@Kubica

hmm.. jakby to podsumować? Jedyne co przychodzi do głowy to stare polskie powiedzenie Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy. ... ( nie wrzucam wszystkich ludzi do jednego worka ale niestety na większą część wypisujących tu opinie ludzi brak określenia) I Tu zawarta jest cała kwintesencja osób które wypisują te bzdury. Nie wiem który z Was chłopaków to napisał czy Damian czy Grzesiek- bo To Wy byliście pierwsi, którzy jeździli za granicę. ważne jest Do czego może posunąć się zwolniony człowiek( który nota bene sam zawinił) żeby tyko nacisnąć byłemu pracodawcy na odcisk. ...może z chciwości, może z głupoty, nie wiem "wykupiła winietę na dwie osie żeby było taniej- TANIEJ? Nie wpadłabym na to. Jeśli już to przez pomyłkę i zapomniałeś dopisać ze dokupiła drugą poprawną. Szkoda zachodu, szkoda słów na Waszą głupotę, (usunięte przez administratora) i proste zachowania. Może mam Ci kolego D. przypomniec jak rozmawiałam z Tobą jak z bratem, dopytywałam się o rodzinę, jak sobie radzisz,jak radzisz sobie w pracy, baaa dawałam wit C jak chory byłeś a Ty najnormalniej w świecie okradałes z paliwa. Mój błąd, że nie zgłosiłam tego na policję ale jeszcze nic straconego... taka ilość zwiniętego paliwa podchodzi już pod kryminał. Dowody nadal mam. Dla czytających opinie: Nie czytajcie tych głupot, prawda jest taka,że piszą tu osoby, które Zawaliły robotę na całej lini... podkradali paliwo, albo nabijali sztucznie nadgodziny (były płatne) I ROBIĄ KOŁO PRZYSŁOWIOWEGO PÓRA. Prawda jest taka, że firma się rozwija i jak kierowca pracuje i wie na czym polega prawdziwy transport, jest doceniany. Szefowa i spedytor zawsze bądą BE jak się będzie sprawdzać pracownika i gonić do pracy.

Dawid
@Puls dnia

Witam Pani Małgosiu ???? szefowa zawsze ma rację ????

Kubica Nowy wpis
@Puls dnia

Przynajmniej kierowcy pracują normalnie a nie tak jak Pani M. Do 12 stej bo o 13 może przyjechać kierowca z trasy i jak opłaciłł za swoje nie firmowe pieniądze paliwo to nie ma możliwości ściągnięcia tej kasy bo szefowej nie ma a my nie jesteśmy dostępni w godzinach 9-12 sta na bazie ale od 6 do 13 stej max jak to było wcześniej i pieniądze się zwracało nas po wielkich bólach najwcześniej po miesiącu a nawet i pół roku można czekać na zwroty. Porażka!

Rafał Nowy wpis
@Kubica

Kolego "Kubica" w której firmie Ty pracowałeś? Bo chyba nie w Replaston. To co tutaj czytam nie pokrywa się z rzeczywistością. Proponuję zająć się zawodowym hejtem w necie bo lepiej Ci to najwyraźniej wychodzi niż jazda. :D I proszę zmień Nick bo ubliżasz prawdziwemu kierowcy zawodowemu. Proponuję dać sobie na luz. Pozdrawiam.

Xxx Nowy wpis
@Rafał

Śmieszy wpis (usunięte przez administratora)

Kubica Nowy wpis
@Rafał

Kolegów to ty nie masz, ty to się nadajesz tylko do dojenia krów a nie na spedytorke. Szkoda że cię ten zarządy nie wywalił xd

Jak jest z pakietem medycznym w Replaston Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Kierowca

Proponuję pracę w budowlance przynajmniej jesteś w domu i warunki pracy lepsze ????

Xx

Nie polecam tej firmy. Pierwsze aneksy wręczone każdemu kierowcy z cofniętą datą... Nie podpiszą? To do widzenia. (usunięte przez administratora) wykorzystała pandemie koronawirusa do tego by uciąć pracownikom wypłatę. Każdy oczywiście podpisał bo jak tu stracić pracę w takich trudnych czasach...na tym jednak się nie skończyło. Teraz następne aneksy... W rezultacie pracownicy mają zarabiać po (usunięte przez administratora)zł? Jazda od poniedzialku do piatku albo powroty do domu co 3 dni. Kiedy kierowcy zaczęli się buntować to zwalnia każdego po kolei.(usunięte przez administratora) Zwolnić wszystkich dobrych kierowców którzy mieli tu dobrze zarabiać, a zatrudnić nowych za najniższą krajową... Świeżaków którzy jej nie podskoczą. (usunięte przez administratora)? Baaaardzo miła i kulturalna... Póki tańczysz tak jak chce. :) Firmę prowadzi 6h dziennie a resztę dnia to "ona już jest po pracy" więc kontakt lekko mówiąc utrudniony. Kłódki na bakach od paliwa. Zrobiła z każdego kierowcy (usunięte przez administratora)...Każdemu potencjalnemu kierowcy który miał by tam pracować życzę dużo cierpliwości. Przygotuj się na dużo wrażeń! :)

Damino

Kolejne zwolnienia w firmie, dlaczego ? Bo kierowcy nie chcieli podpisać aneksów do minimalnej i zostali zwolnieni... Swoją drogą (usunięte przez administratora)tys. Za jazdę po kraju od poniedziałku do piątku i cię nie ma w domu to już lepiej iść na kasę do sklepu 8 h i do domu.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Replaston Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Kierowca

(usunięte przez administratora)... Jazda od poniedziałku do piątku... Spedytor Pan.(usunięte przez administratora) ciągle by ucinał kasę tu 5 tu 10 złoty ważne tylko żeby uciąć coś kierowcy z jego pensji firma nie godna polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o Replaston Sp. z o.o. - Wolbrom

• Jak się pracuje w Replaston Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Replaston Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Replaston Sp. z o.o.?

Replaston Sp. z o.o.
  • Os. Władysława Łokietka 2 lok. 3