Opinie o Zinplast Sp. z o.o. w Wolbrom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zinplast Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zinplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zinplast Sp. z o.o. w Wolbrom

Jest szansa na doprecyzowanie z jakich powodów można firmy nie polecać? Ktoś tak napisał a liczy się dla mnie konkret, bo ofertę niedawno wrzucili a roboty potrzebuje. Na tej produkcji to są jakieś różne pozycji na liniach? Tu piszą, że jakiś wytłaczakowy jest potrzebny i po prostu nie wiem co się robi na stanowisku

Cześć, jak macie z ta umowa na produkcji? mało tu aktualnych komentarzy a oferta wisi i w zasadzie też mało w niej treści. piszą, że dostaje się umowę o pracę na pełen etat. ona od razu jest na czas nieokreślony czy może jakieś okresy próbne tu mają?

Administrator Nowy wpis

W Wolbrom Zinplast Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator Zespołu. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

@ pracownik Nowy wpis

koordynator zespołu - stanowisko z zagadkami - jakiego zespołu - sprzątaczy, handlowców czy produkcji czy dział techniczny. A TO OZNACZA ZE TO BEDZIE MINIMALNA WYPLATA I BEDZIESZ ROBIC WSZYSTKO

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Zinplast Sp. z o.o. na Project Manager? 9 lipca ogłoszenie na Pracuj.pl.

Ktoś

Project Manager to chyba jakieś nowe stanowisko w firmie Zinplast?

Domi
@Ktoś

Czy to sugestia ze w ostatnim czasie nie było wdrażanych żadnych projektów? Na stronie w aktualnościach widać artkuł dotyczący programu „czysta woda” nie chodziło o ten zakres? W biurze wobec tego jaka jest tak właściwie struktura, jako kto można się przyjąć?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zinplast Sp. z o.o. na stanowisko Koordynator ds. zarzadzania jakością - Pełnomocnik ds. systemu zarządzania? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Czy są osoby zatrudnione obecnie na tą chwilę w firmie? Mam parę pytań. Jak wyglądać praca w tej firmie? Jakie jest szefostwo, na ile zmian jest? Jak z wynagrodzeniem?

Urszula

Dałby ktoś znać ile osób tu tak właściwie pracuje i czy występują jakiekolwiek rotacje? Zastanawiam się po prostu dlaczego nikt nie udziela odpowiedzi na pytania, które się wcześniej pojawiały. Są jakieś problemy z przyjęciami?

@Urszula

@Urszula, na dzisiaj pracuje u nas przeszło 100 osób. Rotacje występują jak w każdej organizacji niemniej ich poziom jest znikomy. A nikt nie udziela odpowiedzi, gdyż dopiero dzisiaj uzyskałem taką sposobność by przejrzeć profil naszej Firmy na tym portalu.

@CSO

dziękuję. a co do rotacji gdzie szukać ogłoszeń? na stronie nie udało mi się znaleźć zakładki z pracą

Jar
@CSO

A można prosić o jakieś widełki zarobków w tej firmie

@Jar

Brak odpowiedzi mnie zastanawia? Problem jest z tym, że stanowisko nie zostało doprecyzowane? Sa spore różnice pomiędzy nimi? Jeśli tak to, na których można spokojnie liczyć na takie 4,5 tys? ktoś się orientuje i napisze?

Przedstawiciel

Ubiegasz się o pracę w tej firmie musisz przeżyć rekrutera! Standard z poprzedniej epoki. Rozczarowujące. Powodzenia

Praca
@Przedstawiciel

@Przedstawiciel możesz rozwinąć myśl?

bbcmn

hej czy baby też przyjmują?

@bbcmn

@bbcmn nie rozumiem słowa "baby". Czy chodzi o angielski? Jeżeli tak to informuję, że dzieci nie przyjmujemy (do pracy).

Jak wygląda kwestia awansu w Zinplast Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Manager?

CSO

W naszej Firmie struktury są dość płaskie, co nie oznacza, że awanse się nie zdarzają. Tym bardziej, że awans można osiągnąć w wielu aspektach.

Czy firma Zinplast Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

CSO

Tak dokładnie. Na tych samych stanowiskach nie ma rozróżnienia płci.

Szanowni Państwo. Przeprowadzano ze mną rozmowę rekrutacyjna. Przeprowadzał ten oto wywiad sam dyrektor. Brak profesjonalizmu, pytania tendencyjne, brak jasnych odpowiedzi. Ogólnie bardzo słabo. Jeśli współpraca wygląda tak jak rozmowa to ja bardzo dziękuję. Panie Dyrektorze sporo pracy przed Panem.

Asd
@Kandydat

Witam Zgadzam się z opinią, swego czasu także byłam na rozmowie. Nie polecam.

Robert

Praca na produkcji, utrzymaniu ruchu-śulsarz, laboratorium, Uprawnienia na Wózki, widłowe i suwnice,

Robert
@Robert

Uzupełniam wpis. Ile zarobie.?

Olaf

Witam. Jak wygląda praca na zaladunkach oraz na jakie zarobki można liczyć na początek ? Zastanawiam się nad aplikowaniem. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Wiktoria

Witam, czy znajomość jakiegoś języka obcego jest wymagana lub doceniana w Zinplast? Zastanawiam się czy osoby posługujące się biegle np. językiem angielskim mogą liczyć na jakieś plusy z tego powodu czy może jednak jest to bez znaczenia. Ktoś będzie tak miły i się wypowie?

Magda

Czy kobiety również mogą aplikować do pracy w Zinplast?

Rusek

Brak inwestycji w know-how, bardzo niskie podstawy wynagrodzenia, brak podwyżek, premia uznaniowa, niechęć ustalenia przejrzystego systemu premiowania, nieumiejętność Pani Zarządzającej prowadzenia dialogu, apodyktyczność zniechęcają do pracy. Nie ma funduszu socjalnego. Praca przy koronawirusie to ogromne obciążenie psychiczne, przykre, że "plotka" o zamiarze obniżenia podstaw wypłat dla pracowników spotęgowała stres. Zaletą Zinplast są ludzie - pracowici, uśmiechnięci, życzliwi, wszechstronni oraz pomocni. Branża jest przyszłościowa. Dużo pomocnych szkoleń. Wypłata na koncie zawsze na czas.

Danny

Witam. Chciałem zapytać czy są przyjęcia do firmy Zinplast?jakie warynki pracy,jakie zarobki,?prosze o szczerą odpowiedź

Gosc

Chciałbym zapytać gdzie należy składać cv o przyjęcie do pracy, ponieważ nigdzie nie ma ogłoszeń o pracę z tego zakładu

ZINPLAST
@Gosc

Proszę wysłać swoją ofertę na maila sekretariat@zinplast.pl lub podjechać do firmy i złożyć ją w sekretariacie firmy.

Ggg
@ZINPLAST

Czy są przyjęcia do firmy?Jeśli tak to na jakie działy?

Tedy

Tak dawno nikt nie korzystał z tego forum. Jakiś powód macie, interesuje mnie praca w firmie.

Pablo

Fajna atmosfera.Dobre zarobki.Trzynasta pensja.Tak trzymać

Sebastian
@Pablo

Od jak dawna pracujesz już w firmie Zinplast? Czy poza trzynastą pensją firma oferuje jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe? W ciągu przepracowanego miesiąca pracownik może liczyć na ewentualne premie za rzetelnie wykonywaną pracę? Przedstaw proszę bardziej szczegółowo poziom wynagrodzeń za pracę w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Zinplast Sp. z o.o. - Wolbrom

• Jak się pracuje w Zinplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zinplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Zinplast Sp. z o.o.
  • Garbarska 41