Opinie o Okna Veka (Veka Polska Sp. Z O.O.) w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VEKA Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w VEKA Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VEKA Polska Sp. z o.o. w Skierniewice

Haha

Czy będą dodatkowe wiatraki na foliowaniu?

Taa
@Haha

Ta bedo jak z premii kupisz

Rowerzysta

Czy w końcu Veka zadba o parking dla pracowników? Zaparkowanie samochodu ostatnio to jest kabaret. Jest tyle nieużytkowanego terenu np. koło KMP. Robione są takie inwestycje w wewnątrz zakładu (np. biura) a o zwykłych pracownikach fizycznych nikt nie myśli.

Rafał

w KNS slaska fabryka tez ma wszystkie podobne problemy co piszecie o veka Polska, przez te opoznienia nieprzyjezdza caly material albo listwy nie przyjadą i juz sie robia tyły, te braki sa wkurzajace bo to nie jest pare lag ale kilka dziesiat lag, przez to są nadgodziny a to jest meczace a poza tym zabardzo nie chca placic za nadgodziny ustaloną cenę a trzeba robic do odwołania. Nic nie jest dograne miedzy firmami im bardziej inwestują i powiekszają to bardziej jest (usunięte przez administratora) znaczy nie opanowywują tego co się dzieje zakładach chcą szybkie zyski a białe murzyny na nich robią, biedni pracownicy tak nie powinno to wygladac.

Jak wygląda sprawa grafiku w VEKA Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracownik 2

Oczywiście....:-)

Monster

Nie. Masz stały grafik

@!@

He he zapomnij jeśli chodzi o pracę na produkcję

Marko

Grafik jest stały. A przypadku magazynu jest jeszcze sytuacja wiecznych nadgodzin po drugich zmianach ponieważ mamy takich (usunięte przez administratora)kierowników, którzy nawet z organizacją pracy i naborem pracowników nie są w stanie sobie poradzić. (usunięte przez administratora)

W VEKA Polska obowiązują stałe grafiki.

Leszno
Zuza

Czy na produkcji pracują kobiety

@Zuza

Witam. Tak na produkcji pracują kobiety. Obecnie prowadzimy kolejne rekrutacje, w tym na dział foliowania. Zapraszamy również Panie do składania aplikacji przez GoWork lub naszą stronę VEKA.pl/praca.

Abc

Tragedia.w skucie o tej pracy

Zadowolony

Praca marzeń ,lekka ,przyjemna a co najważniejsze daje dużo satysfakcji. Zarobki bardzo dobre ,zawsze na czas ,kierownictwo i przełożeni ,bardzo mili ludzie ,zawsze służą pomocą. Polecam

Zadowolony
@Zadowolony

Mowa o dziale foliowania. Na innych działach nie mam pojęcia jak jest. Pozdrawiam

@Zadowolony

Na innych działach jest bardzo podobnie....ja z kollei nie mam pojęcia nic o foliowaniu natomiast na magazynie jest wielka poprawa. Do pracowników dotarło że warto uczciwe pracować, jesteś dostrzeżony i doceniony. Dla leniwców jest coraz mniej miejsca.

Marko
@Obserwator

Tak. To prawda co piszesz. A jeśli jeszcze uczysz się na pamięć wyników piłkarskich i kibicujesz jedynie słusznej drużynie to faktycznie jesteś dostrzegany i faworyzowany przy podwyżkach i premiach!!

M14
@Zadowolony

Chyba ci się firmy pomyliły.

Kordian

Wózkowi na foliowaniu mają dobrze spożywają posiłki i symulują pracę

Nikt
@Kordian

Możesz zawsze zgłosić swoje spostrzeżenia wyżej taki klimat

Vekowianin

A ja chciałbym usłyszeć odpowiedź od pracodawcy ,gdzie na początku bardzo intensywnie starał się odpowiedzieć na większość pytań. Jak to jest z ludźmi którzy mieli styczność z pracownikiem , który ma wynik dodatni testu na covid-19? Czemu nikt z kierownictwa nie wysyła tych pracowników do domu. Przecież to naraża prawie wszystkich na zakładzie na roznoszenie tego badziewia po firmie ,po rodzinach? Liczę na jakąkolwiek odpowiedz

@Vekowianin

No właśnie,chodzą po maszynach zarażają

Wkurzony

Jak to jest że firma poszukuje nowe osoby do zatrudnienia, a osobą które pracują mają po 33 miesiącach nie przedłużają umowy. Dodam że pracownik ma 100 % obecność. I wykazuje chęć pracy dalej.

@Wkurzony

Sprawa jest dość prosta, nie wystarczy przychodzić do pracy i jakoś pracować. Warunkiem nagrody jaką jest umowa na czas nieokreślony jest przede wszystkim dobrze pracować szanować ludzi ii swoją pracę. Pozdrawiam.

Wkurzony
@Obserwator

Dodam tak nie szanujecie pracowników. Każdy dział dokonuje oceny pracy. Jeżeli ktoś dostaje podwyżkę w danym okresie pracy to można sugerować że pracuje dobrze, a po mimo to , po niedługim okresie po ocenie jednak nie przedłużacie umowy. Dlaczego trzymacie ludzi którzy się notorycznie spóźniają do pracy, odmawiają wykonywanie zadań wyznaczonych przez przełożonych. Uważam że jeżeli ktoś nie pracuje tak jak oczekuje tego pracodawca to chyba powinny być wpisane w wymaganiach co do zatrudnienia i nie trzyma się takiej osoby 33 miesiące tylko żegna się z nim wcześniej. Dalej idąc tym tokiemi myślenia to nie wystawia się kolejnych umów. Bo po okresie próbny można zweryfikować czy dany pracownik się stara czy nie. To co po 3 latach firma nie wie jakich pracowników ma. Więc jak to świadczony o tej firmie.

Asia

Marku tragedia...

To macie w tym miesiącu opoznienia tak?

Leszek

Dziś jest 08.01.2021piątek a 10.01.2021 wypada w niedzielę a nasze panie jak zwykle zrąbane robotą i nie wykonały wypłat

Łysy
@Leszek

W Żabce na zeszyt niedają ????

@Leszek

Leszku....ten dział od pewnego czasu to ????i obawiam się że może być coraz gorzej.

Ile jest zmian w VEKA Polska Sp. z o.o.?

Łysy

Praca 3 zmianowa

@Nick A co to konkretnie znaczy?

To moze warto zglosic gdzies "wyzej", ktory to "lider" I w jakis sposob zachowuje sie,. Nikt nie ma prawa traktowac drugiego czlowieka w ten sposob!!! Liderzy I inni przedstawiciele kierownictwa nie sa wyjatkami!!!

Przecież im wyżej tym gożej.

Mirek

Też to widziałem szkoda chłopaka już się zwolnił

Darek

Na dziale ekstluzji praca jak w kieracie bylem swiatkiem jak nowy pyta o pszerwe a lider do niego z tekstem kanapke w morde i do roboty nie ma przerw na śniadanie czy kolacje ludzie jedza brudnymi recami bo nie ma czasu na mycie z tego co wiem chłopak ma problemy zdrowotne ostatniej nocy przed zwolnieniem byl blady i wymiotował a lider udawałze nie widzi zenada nie polecam nikomu tej pracy

Ile czasu można nosić jedną maseczkę? To zależy od jej typu. W przypadku niektórych maseczek czas użytkowania określony jest przez producenta i zwykle nie przekracza dwóch, trzech godzin jednorazowo. W przypadku pozostałych maseczek, zarówno jednorazowych jak i wielorazowych, GIS zaleca by wymienić je na nowe, gdy tylko zrobią się wilgotne od wydychanego powietrza - ich skuteczność jest wówczas żadna, same natomiast mogą stać się zagrożeniem.

TakiNieTaki
@Andrzej

Jak ile można nosić 8 godzin ????

@Andrzej

No wlasnie,mysle ze dwie na zmiane wygladalo by lepiej jedna do i jedna po przerwie...

Czy @VEKA POLSKA Sp. z o.o. wraz z powiększeniem zakładu, co łączy sie z powiększeniem liczby pracowników, planuję zatrudnienie kobiet?

Zostaw merytoryczną opinię o VEKA Polska Sp. z o.o. - Skierniewice

• Jak się pracuje w VEKA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VEKA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VEKA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VEKA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VEKA Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VEKA Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Sobieskiego 71
    96-100 Skierniewice