Opinie o Okna Veka (Veka Polska Sp. Z O.O.) w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VEKA Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w VEKA Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VEKA Polska Sp. z o.o. w Skierniewice

VEKA Polska Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Skierniewice. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Olson

Nie polecam pracy. Może zarobki jak na Skierniewice dobre ale. Po wysłuchaniu opinii różnych osób, a także z własnych obserwacji stwierdzam, że nie szanuje się tutaj pracowników. Idziesz na zwolnienie, zabierają Ci premie, wywrocisz paletę, zabierają premie. Najlepiej żeby człowiek chory tam jeszcze przychodził. Jeśli lubisz życie w stresie to ta praca jest dla Ciebie. Kierownik magazynu odrzuca pomysły pracowników na usprawnienia pracy, ponieważ stwierdza, że wtedy będzie im się nudzić. Wózki przestarzałe, tylko co chwilę wymieniają w nich silniki, a gorąc w nich taki, że odechciewa się pracy. Na produkcji to i w zimę jest gorąco, a co dopiero w lato. Dużo by jeszcze wymieniać. Jeśli cenisz sobie komfort psychiczny to ta praca nie jest dla Ciebie

@Olson

Dziękujemy za przesłanie tej opinii na temat pracodawcy, jakim jest VEKA Polska poprzez przedstawienie swoich spostrzeżeń. Cześć opinii wymaga jednak naszego uzupełnienia, gdyż delikatnie mówiąc nie są zgodne z rzeczywistością. 1. Istotnie względem zarobków w Skierniewicach stoimy na bardzo pozytywnym poziomie-dziękujemy. 2. Rozumiemy, iż znalazł Pan/Pani pracodawcę, który płaci Panu/Pani za przebywanie na zwolnieniu lekarskim składniki zmienne z systemu premiowego. Informujemy, iż u większości pracodawców, tak jak u nas, nie jest to stosowane i nie będzie. 3. Rozumiemy, iż znalazł Pan/Pani pracodawcę, który płaci Panu/Pani za nieprzestrzeganie przepisów BHP, pośpiech, rutynę, które mają wpływ na zdarzenia niebezpieczne oraz takie które, niszczą wyrób gotowy. Informujemy, iż u większości pracodawców, tak jak u nas, nie jest to stosowane i nie będzie. 4. Jeśli w jakimś sensie swojej pracy nie czuł Pan/Pani się dobrze to są dostępne mechanizmy wsparcia dla pracowników, które pozwalają wszelkiego typu nieporozumienia wyjaśnić. Trzeba z nich tylko korzystać, są na wyciągnięcie ręki. 5. Również j.w. w przypadku braku reakcji na pomysł pracownika. Natomiast już wkrótce ruszy system sugestii VEKA Polska jako zintegrowana baza pomysłów pracowników. Jest to kolejny projekt uruchamiany po wynikach ankiety satysfakcji pracowniczej i warsztatach moderatorskich, co było komunikowane pracownikom na spotkaniu ze wszystkimi w listopadzie. 6. Wózki widłowe będą stopniowo wymieniane, pierwsze już są zamówione, o czym też informowaliśmy przedstawicieli pracowników. Istotne jest, aby obecne wózki działały poprawnie, to przestrzeganie podczas pracy przepisów BHP i instrukcji wózka, wtedy ich żywotność będzie dużo większa.

A no
@Olson

Nie wiem o jakich mechanizmach mówi pracodawca ale z poziomu biura wyglada to chyba inaczej niż w rzeczywistości ale nie dziwie się bo praca w takiej bańce może zamydlać to co się faktycznie dzieje na działach ale rozwiązanie jest Więcej Tablic!!!

@A no

Mechanizmy dostępne m.in. właśnie na tych tablicach, które "okrasił" Pan/Pani wykrzyknikami.

Olson
@VEKA Polska Sp. z o.o.

Drogi Pracodawco. Proszę się nie odnosić do innych pracodawców, ponieważ w normalnych firmach, których jest w Polsce mniejszość, nie ma systemu premiowania, pracownik pracuje chętniej i bezstresowo. Co do zwolnień, zwolnienia zdarzają się prawie każdemu co jakiś czas, czyli wychodzi z tego, że prawie każdemu chcecie odbierać część jego ciężko zarobionych pieniędzy. Nie zgadzam się z jakimiś systemami premiowania, za obecności , za akord itp, gdyż jest to według mnie upokarzanie pracowników i uderzanie w ich wolność osobistą. Praca to tylko niewielka część naszego życia, a na niektórych wywiera ogromny wpływ właśnie poprzez takie zachęty, bo pracownik jest cały czas pod presją. Nie oceniam źle Waszej firmy, ale system, który w niej sie rozwinął jest do bardzo dużych zmian. Pozdrawiam odpisującego

Usunięto opinie dodaną 15 minut temu

Portal na GoWork VEKA Polska służy do dzielenia się opiniami na temat pracodawcy. Jego celem nie jest szerzenie dezinformacji i kłamstw, które potencjalnie mogą mieć negatywny wpływ na wizerunek pracodawcy. Zachęcamy i uprzejmie prosimy o zamieszczanie opinii merytorycznych i prawdziwych, które nie wprowadzają w błąd opinii publicznej. VEKA Polska jest dobrym i otwartym pracodawcą, który oferuje pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie, pakiety niefinansowe oraz dobre zaplecze socjalne. Każdy z pracowników w VEKA ma dostępne wsparcie i mechanizmy, które pomagają mu czuć się dobrze w naszej organizacji oraz wspierają go w rozwiązywaniu różnego rodzaju kwestii pracowniczych. Pozdrawiamy!

Bzdura
@VEKA Polska Sp. z o.o.

U kierownika , brygadzisty czy grupowego nic się nie załatwi . Nie ma żadnego wsparcia . Ewentualnie w sprawie rozwiązania umowy

Jaka pomoc !?

Wsparcie i mechanizmy !? Proszę napisać na jaką pomoc może liczyć pracownik ze strony swoich przełożonych i przestać usuwać moje wpisy !

@Jaka pomoc !?

Wsparcie i mechanizmy znane są pracownikom przy zatrudnieniu oraz w trakcie pracy , gdzie zatrudniani informowani są na bieżąco. Jako były pracownik na pewno je znał i akceptował. Jako byłemu pracownikowi oraz dlatego, że metody wsparcia i mechanizmy tworzą pakiet dokumentów i procedur wewnętrznych firmy nie udzielimy takich informacji, o jakie metody wsparcia i mechanizmy chodzi. Polityka firmy. Pana wpisy będą usuwane jeśli będą zawierały dezinformacje, manipulacje oraz kłamstwa. Pozdrawiamy.

@Bzdura

Kwestie pracownicze załatwiamy zgodnie ze ścieżką służbową. Jest ona znana każdemu pracownikowi. Dziękujemy za podjęty dialog, życzymy sukcesów.

J

Jasne. Strasznie pracowników i spychologia

@J

Spychologia? W kontekście czego? Masz jakiś sprawdzony i konkretny przykład sytuacji z własnego doświadczenia, żeby go przytoczyć?

J
@Bożena

Pewnie . Jakiekolwiek problemy załatwiane „zgodnie ze ścieżką pracowniczą kończą się na kierowniku produkcji który od 6 lat gdy zasugerowano mu żeby zorganizował szkolenia dla nowych pracowników . Temat stoi od tamtej pory . Kontynuować ? Mam dużo takich tematów

@J

Czyli ma na tyle pracy, że nie może za bardzo się od niej oderwać? Jak długo takie szkolenie mogłoby trwać i ile czasu zabrać na samo przygotowanie? Były wysuwane pomysły o zatrudnieniu kogoś z zewnątrz do tego?

Zgaś światło i foliuj
@VEKA Polska Sp. z o.o.

Nie ma żadnego wsparcia ze strony firmy do puki nie ma się pleców, zwykły szary pracownik ma się nie odzywać i (usunięte przez administratora) bo premie straci albo go zwolnimy jak się odezwie. (usunięte przez administratora)

@Zgaś światło i foliuj

Usuwane są opinie, które są nieprawdą. Prosimy o merytoryczne i faktyczne wpisy.

Kolega z pracy

Hejooo.. Na dziale foliowanie pracownicy którzy ubierają palety, zamawiają nośnik chodzą w kamizelkach odblaskowych to dlaczego liderzy działu ( zastępcy grupowego) tak samo wędrują po hali i nie musza mieć kamizelki? Przecież tak samo są narażeni na potrącenie wózkiem.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Wietnam

Co roku to samo problem z urlopami i nagrodą roczną . Urlopów nie dają a trzeba wykorzystać żeby otrzymać 13stą wypłatę . Nie Polecam .

@Wietnam

Urlop jest Twoim prawem i jeśli masz problem z jego otrzymaniem, to możesz to zgłosić do przełożonych lub wyżej. Po za tym, zawsze gdy nie możesz dostać urlopu, powinieneś mieć pisemną odmowę urlopu z podaniem przyczyny. Jeżeli masz takie odmowy na piśmie, to nie powinno być kłopotów z nagrodą roczną.

@Wietnam

Ale czego nie polecasz? Pracodawcy czy jego systemu wynagradzania. Po pierwsze to jest 13 i 14 pensja, po drugie wskaż w okolicy podobne firmy, a po trzecie nie wypada żebys płakał. Ta firma niestety zamiast Smart lunchu powinna dofinansowywać co dla niektórych zwykle tetrowe pieluchy....haha

@Obserwator

Smart lunch jest przedmiotem dofinansowania? I to każdy z tej inicjatywy korzysta? Jest szansa na dopłaty w innych zakresach? Jakieś nowe benefity się zapowiadają?

@Bożena

Owszem jest, chociaż wysokość dofinansowania nie pokrywa nawet kosztów zwykłej zupy????

Bożena

to ile ona może kosztować? i jeśli już o wydatkach mowa to czy pracownicy w związku z zatrudnieniem jeszcze jakieś muszą ponosić? jakie jeszcze koszty mogą się pojawiać wynikające z pracy w firmie?

T K

Stosunek pracy do zarobków bardzo zły . Wsparcie przełożonych na poziomie 0 . Nie Polecam pracodawcy

Hot-16

Kiedy się weźmiecie za tych palaczy na foliowaniu ? Palą przy maszynach nie chce być biernym palaczem grupowo nic sobie z tego nie robią alkohol leje się na kubki szkoda gadac. Zabrać im popielniczki i palenie za przyłożeniem karty i odliczać tym swiniom

Zadowolony
@Hot-16

Tym sposobem kolego ,będziesz jeszcze większym biernym palaczem ,niż byłeś do tej pory :)

@Hot-16

Palacze mają w tym zakładzie dobrze. Co 20 minut fajeczka i 5 minut z głowy od pracy. A Ty usiądź w tym samym czasie co inni palą to zaraz pretensje, że się nie pracuje. Palą gdzie się tylko da: na liniach, w toaletach itd.. Lekko palacze codziennie palą w pracy 1h, czyli pracują 7h. To dlaczego nie palący mają pracować 8?! Może w końcu ktoś z zarządu coś z tym zrobi!!

Zadowolony

Idź i to zgłoś ,a nie wylewasz frustrację ,o to że ludzie palą. Nie palisz to niestety Twój problem ,zawsze w tym czasie możesz zjeść sobie kanapkę jak Cię to tak bardzo boli

Młody
@Zadowolony

Ciężko jeść kanapkę co 20 minut kolego :-)

Lord Kruszwil
@Zadowolony

Ja jem krewetki nie chce nawet rozmawiać powtarzano rozmawiać na temat kanapek obrzydzają mnie kanapki całe moje dzieciństwo jadłem kanapki mam już ich dosyć nie chcę nigdy ich widzieć tak jak nie chcę widzieć tego że ludzie palą papierosy w miejscu pracy to nie jest logiczne i tak nie może być a zakochany było lepiej bo tak dużo nie powiemy jak teraz w vece

Jak pracuje 7 godzin to zabrać ze stawki

Bat

Dokladnie zglos to przezonych a nie wyliczaj ile to powinno sie komus placic. Zostań sygnalistą bo pewnie nie masz odwagi tego powoedziec w twarz swoim wspolpracowniokom

@Hot-16

Dziękujemy za wpis. Palenie papierosów, m.in w miejscach nie wyznaczonych lub takich, które są dyskusyjne Spółka uznaje jako rzeczywisty problem, który już nieraz chcieliśmy rozwiązać. Tym razem podejmiemy działania systemowe, aby zminimalizować wpływ palących na zdrowie osób, które nie palą, a obecnie wbrew swej woli są biernymi palaczami.

Lord Kruszwil
@Hot-16

No i sprawiedliwości stało się zadość

@Hot-16

Po pytaniu widzę że nie jest pan lub pani pracownikiem naszej firmy więc proszę nie komentować to co jest teraz na naszym zakładzie i zająć się swoim życiem a nie innych. A po drugie byłem nie raz świadkiem jak grupowo ganiali że jest za dużo ludzi na palarni. A skoro pracodawca zabroni palić wszystkim to dopiero zacznie się palenie po kątach.

Cichy obserwator
@Hot-16

Kiedy maseczki obowiązkowo dla wszystkich a nie tylko dla poruszających się po dzialach a co z szarą strefą.

@Hot-16

Może z innej beczki Uwaga na wypadki na foljowaniu dobrze że prowadzą po pijaku

@menel

Rozwiń myśl dzielny rycerzu, a nie tu popelinę siejesz....odwagi menelu..-)

@Hot-16

Najsamprzod trzeba wyciąć palaczy na ekstruzji....bowiem stamtąd największy smród leci.... najwyższy czas dostosować się do zasad ...nie wspomnę o młynie .który wydaje się bez żadnej kontroli ... palą śpią ....a grupowi nie reagują...brygadzisci lawirują....choć pieniążki nieźle tulą....ale.....po cholerę na to reagować... przecież mi jest dobrze a w styczniu znowu więcej zapłacą.

Witam. Dziękujemy za wsparcie w kwestiach ograniczania palenia papierosów. Prosimy o zachęcanie wszystkich palących do uczestnictwa w warsztatach "Jak rzucić palenie", które odbędą się w VEKA Polska 18 stycznia 2022.

Ononaono
@Obserwator

Przecież dział foliowania nagminnie przychodzi na produkcję zapalić to ze kręcicie jakieś ruskie kaszlaki nam tez przeszkadza ;) ogólnie widzę że dział foliowania zrobił sobie z tego forum miejsce na wszelkie (usunięte przez administratora)które się tam dzieją :)

Pytanie na śniadanie
@Ononaono

Wydaje mi się że dział foliowanie najbardziej dostaje po dupie. Ludzie boją się postawić i dlatego tutaj wszystko wyrzucaja. Tam jest jedno wielkie (usunięte przez administratora)się. Chyba to jakies zawody która zmianę więcej na inną zmianę podpiepszy.

@Obserwator

Widzę że kolega ma za dużo wolnego czasu na swoim dziale skoro wie niby wszystko co się dzieje na działach w całym zakładzie. Nie odpowiada ci dział czy praca to po prostu zmień i wypowiadaj się później. A jeśli chodzi o palenie to na foliarki chodzą na produkcję palić bo u siebie mają ciągle limit ludzi palących na palarniach.

@Radar

Będę się wypowiadał gdzie chcę i kiedy chcę a twoje wskazówki kolego mam totalnie tam gdzie wrzynają się stringi. Jeśli uważasz że pracując na ekstruzji masz być wyjątkowo traktowany to uwierz....że jesteś w błędzie. Nie jesteście pępkiem firmy by pracować na innych zasadach niż pozostali. Póki co palarnie nie są wydziałowe a skoro u was jest totalna swoboda to problem robi się znaczący. Proponuję podążać za aktualnymi zmianami i dostosować się do ogólnych reguł bo nadchodzi zima i czas na puszczanie dymka na zewnątrz a nie tak jak u was do woli i bez ograniczeń.

@Ononaono

No wybacz....ale przy grzejniczku niemal na leżąco...każdy by tak chciał....Dziwisz się??? No bo jeśli tak to jestem w stanie pomyśleć że możesz być o stopniu lekko uposledzonym.... oczywiście bez urazy. Na marginesie.... pisząc smród miałem na myśli wasze wewnętrzne rozlegulowania i jakąś waszą zupełnie niepojętą wyjątkowość w tej firmie.

@Obserwator

Skoro kolego tak twierdzisz to tak jak mówiłem zmień dział to zobaczysz jak jest. Jak byś nie miał przerwy na jedzenie czy pójście do WC bo ci maszyna nie pozwala odejść bo nie możesz jej zatrzymać to byś inaczej gadał. Widać że krótko pracujesz i g...o wiesz o tym dziale. Ale widzę że masz problem ze sobą skoro jesteś mocny tu a w realu chodzisz ze spuszczoną głową i nie masz nic do powiedzenia.

Radar

Ale widzę że ty taktycznie pracujesz skoro łazisz po całym zakładzie i tylko patrzysz co inni robią i podpier...... Na forum bo nie masz odwagi w prost na żywo się wypowiedzieć. Widzę że nie masz żadnej wiedzy ani o robocie u siebie na dziale ani tym bardziej na innych. Widzę że jesteś jakimś małolatem który dopiero zaczął pracę i tylko narzeka na wszystko i wszystkich jak mu ciężko i musi pracować. A dla twojej wiadomości pracowałem na dziale ekstruzji a teraz pracuje na foliowaniu i widzę różnicę. A więc przestań się wyżalać na forum i weź się w końcu za robotę a nie się tu użalasz

Onononono

Ale Cię bolą cztery litery :P przecież przenieś się na produkcję chłopie popalisz na „leżąco” i zobaczysz sobie czy będziesz miał czas zjeść czy jednak nie ;) z naszej perspektywy to całe foliowanie to jest pikus przecież to jest robota dla małp o sorry bez urazy ;)

Heheszki
@Onononono

No niby dla małp ,ale to Wy spędzacie święta przykuci łańcuchem do maszyny ,zamiast sobie spędzić ten czas z rodziną ,nawet ustawowej przerwy nie macie ,wiec kto tutaj jest bardziej poszkodowany chyba nie muszę tłumaczyć :)

@Radar

Sugerowałem żebyś się nie pogrążał..... ale dym jednak swoje zrobił..... współczuję szczerze

@Heheszki

Im na rękę jest brak przerwy ustawowej bo mogą zrelaksować się do woli..gdyby pracowali tak jak kodeks narzuca ustawową przerwę do by musieli by uczuć się życia na nowo...od podstaw , ja sobie nie wyobrażam żeby to rozpasane towarzystwo nauczyło się dostosować do zmian które nadchodzą wielkimi krokami. Będą płakać, narzekać użalać się jaka to im krzywda się dzieje.Oj biedactwa nasze produkcyjne....nasze pępuszki rozpieszczone ...ale ok bądźcie sobą mi to nie orzeszkadza tylko zachowujecie się tak jakie są wymogi dla całej firmy. Są związki zawodowe.... poproście może o kanapy, bo niedługo będziecie użalać się na wady postawy od leżakowania na krzesłach.....oj skończy się sielanka i sciemka jak to trudno na ekstruzji

Ononononon
@Heheszki

Chłopie ale ty bredzisz :) czytając te twoje wypociny wnioskuje ze jesteś świeżym pracownikiem :) co się skończy ? Ze wszyscy będą mieli palarnie na dworzu ? Tobie się wydaje ze co ? Świat się zawali ? Ja się cieszę ze nie mam nic wspólnego z tym całym foliowaniem przecież tam sami na siebie baty kręcicie normy wykręcacie dla poklasku a potem lament że podnoszą sypiecie na siebie na prawo i lewo jak wgl można pracować w takich warunkach ?

@Ononononon

Ty wiesz co cycuszku pępuszku lepiej nie wnioskuj.... poproś w niedzielę klęcząc o odrobinę inteligencji , może nawet jeszcze szczyptę rozumu.....coś ty tak na foliowanie wsiadł.... rozglądaj się bardziej czujniej, jestem blisko Ciebie, czasami mnie dotykasz, pocieszasz, nawet nie wiesz jak się cieszę że jesteś z foliowania ... trochę inny....taki męski....takich lubię ....tylko proszę ....nie opuszczaj nas....my cioty właśnie takich facetów potrzebujemy..... pragnę zmian....haha...palmy tam gdzie wszyscy .....

Wolny
@Pytanie na śniadanie

Zmiana na zmianę.kolego tam jeden na dugiego psioczy takie przedszkole tylko dla dorosłych niemusze mówić że zasługę za ten stan zeczy ponoszą grupowi I brygadziaci barany po podstawówkach szczują i zaszczuwaja ludzi którzy tam pracują. Ja jak tam się zatrudniałem całej tej pracy od początku musiałem nauczyć się sam bo grupowy powiedział cytuje ,,ksioszke by napisał jak by każdego uczył,, ale jak coś źle zrobiłem to odrazu po premi. PŚ dlatego się niedziwie dlaczego ciągle ludzie z tego działu uciekają niedosc że śmieszne grosze to ciągle grupowi mają do ciebie pretensje że jeszcze tu pracujesz

@Wolny

Muszę Cię pochwalić przyjacielu....przedszkole napisałeś prawidłowo...to jedyna refleksja po odczytaniu tego co wymeczyles..... idź do punktu obsługi pracownika i tam wylej swoje żale... hahaha

Jeszcze przykłuty
@Wolny

No kolega trafił w samo sedno z tym komentarzem. Brawa dla niego

Tytan

Chociaż prawdę napisał.

Maszyniasz87
@Obserwator

Ja mam wrażenie po stylu pisania, że to ty jesteś jednym z tych grupowych o których on pisze hmmm zgadłem, anonimku?

Czemunie
@menel

Skoro przełożony pozwala...

@Czemunie

raczej gdyby pozwalał to sam miałby z tego tytułu kłopoty? poważnie nikt tego nie sprawdza czy tak tylko piszecie i wcale tak się nie dzieje w firmie?

Kli D

Zaczyna się nagonka daj 1 grosz ,,,,a może firma dała by coś od siebie dla pracownika ,nie dość że polski ład zabiera to i veka chce

Kid l
@Kli D

Zaczyna się psuć w tej firmie, ludzie chcą odchodzić,zastanawiam się kto wymyślą te wszystkie glupoty

????
@Kli D

Człowieku!, to jest akcja charytatywna nie chcesz nie pomagaj i nie zniechęcaj innych. Veka Ci rząd wybrała, czy Ty byłeś na wyborach?

@Kli D

W akcji charytatywnej 1 grosz biorą udział jednakowo nasi pracownicy oraz Spółka VEKA Polska. Wspólnie budujemy nasze wsparcie dla lokalnych inicjatyw charytatywnych w Skierniewicach. Zachęcamy do udziału lub chociaż dogłębnego wysłuchania i przeanalizowania, na czym ta szlachetna akcja polega.

Niezmordowany
@Kid l

Najlepsza zmiana jaka dotąd firma wprowadziła to zakaz palenia. Można zapalić sobie oczywiście na przerwie ,ale czy taka zmiana to dobry wybór ? Teraz kazdy kto pali idzie w wielką chęcią to pracy wiedząc że zapali sobie dopiero za 4 godziny. Atmosfera zamiast być fajna ,robi się nieciekawa.

@Niezmordowany

Dzięki temu rozwiązaniu, o skorzystaniu z toalety możesz zapomnieć. Przez cały czas wszystkie są zajęte, a spod drzwi tylko dym wylatuje. A nawet jak się wstrzelisz w wolne, to wejść się nie da bo tak zadymione i pełno kiepów dookoła. Ten co to wprowadził, powinien tam siedzieć i się inchalować!

@Niezmordowany

Kurczę.... żeby tylko nie wprowadzili zakazu picia....to będzie prawdziwy dramat. ....

@Obserwator

Jakby wprowadzili zakaz picia to 90procent ludzi by odeszło , foliareczki także największe ochlejtusy jak przychodzi sobota nocka

Cyrkowiec
@Marko

Do tego jeszcze doszlo obowiązków dla już i tak ciężko zarobionych "grupowych" i ich wazeliniarzy-konfidentow. Teraz oprócz ssania e fajki co pół godziny w kiblu muszą jeszcze nasłuchiwać przez drzwi czy ktoś w kabinie obok aby napewno zdjął spodnie i pryknął, czy może odpala papierosa :) Parodia... Czekać tylko, aż któryś sobie wymyśli pytanie o pozwolenie zrobienia kupy :)

stary
@Cyrkowiec

cos w tym jest ... ale te brawa dla pana MS i cioci kloci .... maja swoich donosicieli a puzniej strzelaja z ucha gdzie trzeba zeby nie bylo nudno ...

Bart

Dzień Dobry. Czy załadunki w waszej firmie mogłyby odbywać się z awizacją na dany dzień i godzinę, a towar był szykowany odpowiednio wcześniej? Każdy przyjazd do was to oczekiwanie aż przygotują, niekiedy po kilka godzin. Bywa i tak, że na plac nie można wjechać, bo tyle aut czeka. Bo albo jeszcze robią, albo doszła dokładka. Czy nie macie nikogo kompetentnego od logistyki lub obsługi klienta? Pozwolę sobie na dygresję - jak na kopalniach za PRL i może jeszcze podarek dla pani z biura.

Menelica
@Bart

Chłopie taki Sajgon że nie ma czasu się załadować

Bożena

Ano racja ale w sumie co im za różnica zrobić wszystko wcześniej? Z czego te problemy wynikają tak właściwie, faktycznie coś nie tak z logistykiem?

Nie

Nie da się

@Nie

Tylko że z jakiego powodu nie da się, bo o to tak właściwie pytam. w czym rzecz?

T

Unikać pracy w tej firmie. Sami niepoważni ludzie rządzący. Jak w rządzie

Beata
@T

Można jakieś szczegóły, na jakiej podstawie padają słowa o unikaniu pracy tutaj. Chodzi o kwestie finansowe? Dopiero co szukali Młodszy Specjalisty ds. Produktu. Dlatego pytam, bo wygląda ciekawie taka praca. Na takim stanowisku można liczyć na dobrą i terminową pensję?

M
@T

Szacun. Co prawda to prawda.To że i tak jeszcze nieusuneli tego wpisu. Może wreszcie ktoś zauwarzy problemy jakie robią rzekomo zodzocy.

Oregano

Czy w tej firmie można się rozwijać? Jaka stawka ???

@Oregano

Mogę ci rozwinąć rulon folii Oregon i wsadzić w spleśniałe majtki Janka i Anetki

@Oregano

chcesz aplikowac na jakies konkretne stanowisko ? jest teraz wakat na Młodszy Specjalista ds. Produktu i tez zastanawiam sie czy warto bo w ogloszeniu nie ma podanych zarobkow ??

Goopiee
@Bożena

Wewnątrzzakładowe aplikacje były by tu najlepsze, sporo tu warzywniakow bez pojęcia, za to z chęcią :) ????

Antoni
@Goopiee

Czemu wewnętrzne aplikacje były lepsze? Więcej płacili? Widziałem że teraz szukają mechanika konserwatora wózków widłowych ale nie podali stawki. Wiesz może ile dają na takim stanowisku? Tak mniej więcej?

OP

Witam, czy w tej firmie jest zapotrzebowanie na operatorów wytłaczarek? Jako doświadczony operator jestem zainteresowany złożeniem CV.

SYLWEK

Może ktoś podpowie jak atmosfera na magazynie, jaki tryb pracy czy weekendy wolne no i czego można oczekiwać na początek w kwesti $...

@
@SYLWEK

Kolego. Wolny weekend tylko po drugich zmianach, po pierwszych tylko niedziela. Za sobotę odbiór dniówki na pierwszej zmianie według grafiku. Grafik przydzielany na pół roku. Praca dwie zmiany. Pierwsza 6-14, druga 14.30-22.30 i niestety regularne nadgodziny do 0-1 w nocy. Wynagrodzenie godzinowe, a stawka? To skierniewice więc nie licz na wiele. Najniższa + 1-2 zł na godzinę. Premia uznaniowa i płatne nadgodziny. Okres rozliczeniowy 6- cio miesięczny. Najlepiej podpytaj kogoś, kto tu pracuje. Tu administrator blokuje negatywne choć prawdziwe opinie.

@@

Skąd taka (usunięte przez administratora)

Danuta
@@

ile płatne nadgodziny? lepiej?

Magazyniera
@Danuta

Lepiej nie mówić xD

Danuta
@Magazyniera

Tyle samo co normalna godzina pracy tak ?

Do Pana Prezesa. Skoro zrobił Pan, że osoby palące mogą wyjść na papierosa tylko podczas przerwy to proszę się przejść teraz po toaletach. Szczególnie na 2 i 3 zmianach. Chcieliście zadbać o zdrowie osób nie palących, a wyszło na odwrót. Teraz nie można skorzystać normalnie z toalety bo każdy tam pali i zdrowia tracimy jeszcze więcej. Palą jeden po drugim. Zapraszam do spaceru po zakładzie.

BlablaCar

Na produkcji przerwa to tylko nazwa tam przerwy nigdy nie było nie ma i w takim systemie pracy nie będzie :) przerwę rozumiem jako spokojne zjedzenie napicie się itp tutaj nazywa się to przerwą tylko po to żeby nie płacić dodatku za jej brak :)

@BlablaCar

Produkcja to w zasadzie jedyny dział operacyjny ( administracja ma swoje zasady) w firmie w którym nigdy nie był kontrolowany czas przerwy. Dzisiaj to widać najlepiej po profilach że przerwa w zasadzie była non stop. .... zatem najwyższy czas na zmianę pepuszki.. Rozpieszczanie totalne, ale rynek Was zweryfikował. Czas na uczciwą i dokładną pracę. A palą wszyscy.... tylko nie w miejscach wyznaczonych.

Blabla Car
@Pracownik 2

Widać że nie masz pojęcia o ekstruzji profili jakość profila zależna jest bezpośrednio od jakości materiału z którego jest robiony nie da się ogarnąć w pojedynkę 2ch linii gdzie co 15 minut zmieniają się parametry to nie jest bezmyślne wsuwanie lag w rolki ;) zorientuj się najpierw trochę jak wygląda tam praca bo na takich foliarkach raczej nie zdarza się żebyś nie miał czasu zjeść przez 8 godzin bardziej chodzi i to a że o papierosach nic nie mówili ? No właśnie przyzwolenie było przez to że nie mamy przerwy a i jeszcze dwa lata temu foliarki też chodziły kiedy chciały :) ale myśle że mogłeś tam jeszcze nie pracować bo byś o tym wiedział oni mieli fajka kiedy tylko plus przerwa więc nie pisz głupot :)

@Blabla Car

Nie będę wdawał się w dalszą dyskusję.....nie ma sensu...rynek Was zweryfikował i kończą się czasy na produkt byle jaki... ale masz rację, jakość materiału jest kiepska, ważne w tym wszystkim jest to żeby wadliwe nie bać się szrotowac... hahaha a przerwy to ciągle macie i proszę nie ubolewać tluscioszku ..haha

Blabla Car
@Pracownik 2

Wiesz co zajmij się swoją pracą i tyle masz rację nie ma sensu ta dyskusja skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ale nie oczekuję niczego po człowieku z podstawowym wykształceniem czyli jakieś 90 procent tych całych oklejarek

Antoni
@Pracownik 2

To nie można zrobić jakiejś palarni to znaczy miejsc gdzie wszyscy będą chodzić na fajka? Wtedy i toalety będą czystsze. Nie rozumiem w czym problem?

Lolek

Produkcja rozpieszczona totalnie,

Bolek
@Lolek

Veka to super perspektywiczny zakład pracy.praca w nim jest lęka i przyjemna. Nigdzie w okolicy nieznajdziecie takiego zakładu dodam jeszcze że zarobki to wogule wyszła Pułka. Prawdziwy raj w sierodku polski

Sławomir
@Lolek

W sensie? Za mało pracy mają twoim zdaniem? Bo nie wiem co przez to rozumiesz

@Bolek

Idź śpiewaj disco polo Ty pajacu....strasznie się zmęczyłem próbując odczytać twoją twórczość. Mam tylko nadzieję że nie jesteś jednym ze specjalistów..... hahaha

Kandytatka

Czy ciężko się dostać do pracy do biura - np. Księgowości? Jak wyglądają wynagrodzenia w biurach?

@

Veka zaczyna się robić jak (usunięte przez administratora). To jest śmieszne, że jedna przerwa na papierosa bo za dużo ludzie mieli przerw. To dlaczego nikt nie widzi jak osoba idzie po kawę i jej nie ma 15 min i tak 2 lub 3 razy na zmianę. Wyrzucić te automaty i zrobić 1 przerwę na kawę i siku. To jest śmieszne co oni wyprawiają. Szkoda słów na wymysły władzy.

????
@@

Tu nie chodziło o ilość przerw tylko o to by palący nie szkodzili innym. Ale niestety góra wypaczyła to tworząc jakiś niepotrzebny regulamin. Wystarczyło tylko przenieść palących na zewnątrz i koniec.

Ola

Ile zarabia specjalista na okresie próbnym. Jakie są dodatki pozapłacowe.

@Ola

W Vece w biurze pracują sami "specjaliści".

Witold
@Marko

Co masz na myśli pisząc "specjaliści"?

@Witold

Patrząc na sposób wykonywania powierzonych obowiązków oraz zwiększający się bałagan w firmie. Jak również to, że słyszysz tylko "ja nie jestem od tego". Mam na myśli tylko niestety tabliczki na drzwiach pokoi!

Banita

Czy w związku z podnoszeniem norm, systematycznie będzie podnoszona płaca? To chyba powinno być logiczne bo ludzie zaczynają się zniechęcać do pracy wychodząc z jęzorem na ziemi a mając niewiele więcej niż kierowca busa co głównie siedzi

Banita 2
@Banita

Kierowca busa odpowiada za życie wielu ludzi i musi się skupić nad jazdą, bo są bałwany na drodze, a Ty tylko odpowiadasz za jakość profilu, kolor , czy równo przykleiłeś folię, jak się pomylisz to ile ludzi straci przez Ciebie życie?

Banita
@Banita 2

Chodziło mi o busa co przewozi paczki itp. No ale widzę że jesteś zadowolony z tego co dostajesz.

@Banita 2

pewnie chodziło mu o kierowce co przesyłki przewozi

Aktualność
1 GROSZ VEKA CHARYTATYWNIE.
Każdy z pracowników VEKA, składając odpowiednie oświadczenie do HR, może przekazać swoje GROSZE z pensji netto na organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego.
Kwota zebranych groszy będzie powiększana przez VEKA POLSKA i przekazywana na cele charytatywne.
Naszym celem jest to, aby każdy z pracowników VEKA brał udział w tym programie. Im więcej nas będzie tym więcej dobra uda nam się zdziałać.
Wszyscy razem budujmy wspólnotę, która wspiera i pomaga.
Arek

Proszę o informację jak pracuje się w biurze w firmie Veka. Na jakie mniej więcej można liczyć stawki ? Jaka jest atmosfera ? Czy są jakieś dodatkowe benefity i premie ?

@Arek

Witamy Dziękujemy za pytanie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony z aktualnymi rekrutacjami do działów administracji oraz potencjalny kontakt w celu uzyskania szczegółów. Atmosfera jest świetna, pracodawca oferuje szereg benefitów oraz nagrody uznaniowe w tym nagrodę roczną.

Zostaw merytoryczną opinię o VEKA Polska Sp. z o.o. - Skierniewice

• Jak się pracuje w VEKA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VEKA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VEKA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VEKA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VEKA Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VEKA Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Sobieskiego 71
    96-100 Skierniewice