SPRZĄTACZKA K/M

Warszawa
Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rozłogi 10, 01-310 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Utrzymanie wyznaczonego terenu w należytej czystości, dbanie o powierzone mienie, dbanie o bezpieczeństwo dzieci, pomoc nauczycielom, rodzicom oraz dzieciom ; zaangażowanie w życie szkoły.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 482 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie składa się z wynagrodzenia zasadniczego + premia (= około 4482 zł) + wysługa od 5% do 20% liczona na podstawie dostarczonych świadectw pracy od wynagrodzenia zasadniczego ; dodatkowo pracodawca oferuje: trzynaste wynagrodzenie, pakiet socjalny, miłą atmosferę pracy, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego i medycznego

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Uprawnienia: Zaangażowanie i odpowiedzialność, doświadczenie w pracy w zespole, dokładność, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu czynności

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie: zasadnicze branżowe, dokładność, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu czynności, zaangażowanie i odpowiedzialność doświadczenie w pracy w zespole obsługa urządzeń sprzątających, umiejętność pracy w zespole, umiejętność planowania i organizowania własnej pracy, komunikatywna znajomość języka polskiego. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy oraz miłe usposobienie, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy ; sumienność i staranność , rzetelność, samodzielność i inicjatywa, dyscyplina wewnętrzna. Premie i dodatki: Wynagrodzenie składa się z wynagrodzenia zasadniczego + premia (= około 4482 zł) + wysługa od 5% do 20% liczona na podstawie dostarczonych świadectw pracy od wynagrodzenia zasadniczego ; dodatkowo oferujemy: trzynaste wynagrodzenie, pakiet socjalny, miłą atmosferę pracy, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego i medycznego Praca zmianowa w godz. 6:00-20:00. [Zgłoszenia: osobiste, telefoniczne: 22 666 53 51]

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego

Adres: Rozłogi 10, 01-310 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą.