PRACZKA

Warszawa
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: zakres czynności: pranie, prasowanie, maglowanie, prace związane z praniem odzieży, poscieli i tkanin do prasowania, proces prania przyu uzyciu profesjonalnych pralnic przemysłowych, proces suszenia przy uzyciu profesjonalnej suszarki przemysłowej, prasowanie ręczne przy uzyciu m.in. żelazek parowych, składanie odzieży, poscieli i tkanin, przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoz. i ochrony srodowiska.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.04.2024

Data zakończenia: 30.06.2026

Wymagania konieczne

Zawody: Praczka (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: RW/FEMI/6/2024- szukamy kandydatów. Potrzebne dokumenty projektowe miejsce pracy ul. Saska 75a wykształcenie podstawowe,pół roku doświdczenia zawodowego,praca przy urządzeniach pralniczych jest odpowiedzialna , trzeba w pełni obsługiwać maszynę i wymaga dużo czasu aby się z nią zapoznać. zakres czynności: prace związane z praniem odzieży, poscieli i tkanin do prasowania, proces prania przyu uzyciu profesjonalnych pralnic przemysłowych, proces suszenia przy uzyciu profesjonalnej suszarki przemysłowej, prasowanie ręczne przy uzyciu m.in. żelazek parowych, składanie odzieży, poscieli i tkanin, przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoz. i ochrony srodowiska.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie- oferta przeznaczona wyłącznie dla zarejestrowanych osób bezrobotnych