Eurokadra

Opinie o Eurokadra

@@@

Хорошая фирма в Катовицах. Спокойно могу рекомендовать Вас!

Оксана

Помогли найти работу и устрооится. Пока что все хорошо! Рекомендую!

@Оксана

Спасибо за Ваш отзыв!

Марина

Фирма мне понравилась. Зарплату выдали во время, не к чему придраться) Рекомендую

@Марина

Добрый день) спасибо за отзыв:)

Dorota Mendecka

Pracowałam przez tę agencję i byłam bardzo zadowolona. Koordynator bardzo mi pomógł i zawsze był ze mną w kontakcie. Praca na dwie zmiany. A co najważniejsze, wynagrodzenie jest wypłacane na czas i nigdy nie miałam opóźnienia. Skontaktuję się jeszcze z tą firmą. Dziękuję bardzo!!

@Dorota Mendecka

Dziękujemy za opinię =)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eurokadra? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
MaX

Працюю на складі в Гданьську від фірми Еврокадра і все добре. Не знаю чому є негативні відгуки. Зробили мені всі документи, поселили та надали роботу. Рекомендую!

@MaX

Дякуємо за відгук!

Єврикі піда**си

Де зарплата

@Єврикі піда**си

Доброго дня. Зарплата виплачується, згідно з правом, на кінець робочого місяця.

Xyz

Jedna wielka porażka. Brak szacunku dla pracownika. Liczą się tylko Ci co się podlizują ,, górze". Kasa marna a obowiązków mnóstwo. Paczki na święta ? Śmieszne ????????

@Xyz

Szanowny/a Panie/Pani przedstawiona przez Pana/Pani opinia dotyczy bezpośrednio firmy dla której Pan/Pani pracuje, a nie nas jako Agencji pracy!

Robert

Pracuję przez nich na magazynie meblowym. W zasadzie, wszystko Ok, nie można się do niczego przyczepić. Ogólnie mogę polecić, a z tego co wiem to u nich cały czas szukają ludzi do pracy.

@Robert

Dziękujemy za opinię!

Robot

Працював і я через цю агенцію нема нечого хорошого ставляця як до рабів умови проживання просто жесть карту побиту робив через них чекав 1,4 місяця . Коли захворієш то не чекай що тебе відвизуть до лікаря. Попросто будуть мінусувати по 100 злотих в день . Краще не хворіти бо для них температура 37,7 то є нормальна температура в людини і вона має іти до роботи . А почнеш вазнікати то зроблять все для того аби ти ще хуже жив. Такшо думайте куди ви їдете

Сільвія
@Robot

Один рік і чотири місяці і виїхати неможна бо ще штраф дадуть за розірвання контракту і карти небуде

@Robot

Доброго дня. В зв'язку з тим, що у нас кожен робочий має умову, може скористатись з допомоги медичної або лікаря безкоштовно! На випадок поганого самопочуття варто сконтактуватись з координатором або бригадиром. В зв'язку з умовами проживання просимо подати локалізацію в якій сталась така ситуація та сконтактуватись з координатором.

@Сільвія

Доброго дня. Умовні кари є у більшості агенцій. То виникає в зв'язку з коштами які роботадавець витрачає беручи на роботу працівника.

Сільвія
@Eurokadra

Я був хворий ледве ходив позвонив до кординаторши сільвії вона мені сказа хоч іди пішком або сиди в дома і май мінус сто . Я пішо мене лікарь не прийняв бо це не мій сімейний лікарь я попросив забрати (Я занята сиди в дома лікуйся тебе неприйме лікарь з температурой 37.7 . Це кординатора слова

@Eurokadra

Не смішіть а в документах де це зазначено

@Eurokadra

Шо ти трусиш ти себе чуєш

@Януш

Запевнюємо Вас що в наших умовах знаходиться інформація про кари. В разі яких небудь питань запрошуємо до контакту з координатором.

magda1967

Pracuję na dzień dzisiejszy od Grupy Eurokadra na magazynie w Lublinie. Bardzo dobre warunki pracy oraz podejście do pracowników. Przed rozpoczęciem pracy pomogli ze wszystkimi dokumentami i zamieszkaniem. Jestem zadowolona!

@magda1967

Dziękujemy bardzo za opinię! Staramy się o komfort pracowników :)

oleggg

Доброго дня. Хочу подякувати фірмі Еврокадра, яка знайшла мені роботу. Виробили всі документи до приїзду і після поселення у Польщі. Все швидко,надійно,легально. Рекомендую до співпраці.

@oleggg

Дякуємо дуже за Ваш відгук!

jerycho70

Pracowałem przez nich na magazynie. W sumie praca ciężka, ale kasę zawsze wypłacali na czas.

@jerycho70

dziękujemy bardzo za opinię :)

Пауліна

Якщо написав одну смс за аванс то чекай його два тижні

@Пауліна

Доброго дня. Зарплата виплачується, згідно з правом, на кінець робочого місяця.

@Eurokadra

Я не за зарплату ви і так завжди говорете завтра завтра а виходить ще тиждень проходить . А писав я за залічку вам насрати на людейчи є вних їсти чи нема

Алина

Спасибо Еврокадре за работу. Зарплата вовремя, пока что меня всё устривает. Благодарю каждого за помощь.

@Алина

Дякуємо за відгук!

Уляна Григорак

Хочу написати відгук про фірму Еurokadra) Працювала тут місяць назад і нажаль закінчилась віза. Чому нажаль? Тому що мені дуже подобалась ця робота ( працювала на складі в Щецині і сортувала ліки). Можу сказати, що від самого початку мене зустріли дуже приємні люди, все розказали і показали. Жила я в квартирі з 3 дівчатами і було все супер) Мені пасувало те, що можна вибрати кількість годин, які я би хотіла працювати. В загальному мені все сподобалось, зарплату виплатили вчасно, що саме найголовніше. Якшо когось цікавить скільки можна заробити за місяця, то мені на чисто вийшла зарплата біля 25-26 тисяч гривень. Тому роблю візу і повертаюсь знову)

@Уляна Григорак

Дякуємо за позитивний відгук! Ми стараємось щоб наші працівники відчували себе у безпеці та комфорті.

Zależy na jakie stanowisko, ale poszukujemy pracowników również na staż. Zapraszamy do kontaktu, proszę napisać na rekrutacja@eurokadra.com a postaramy się odpowiedzieć szczegółowo.

W zależności od miejsca pracy od 1 do 3 zmian.

Pfff

Kiedyś pracowała przez tą agencje, nie polecam! Wykończają ludzi po prostu! Nie ma różnicy czy obcokrajowiec przyjechał na pół roku czy pracuje na karcie pobytu już kilku lat... Wyciskają z człowieka wszystko na maksa! Nie można rozerwać kontrakt do końca wizy bo za wszystko kara i wrócisz do domu z pustym portfelem! Myślała że za kilka lat coś się zmieniło, czy może to takie podejście w naszego koordynatora było ale nie... Znam innych osób które jeszcze pracują przez tą agencje i nawet na innych magazynach , ale podejście do nich identyczne.

Bubuu
@Pfff

Kto Twoj koordinator i rekriuter ? bo też mam co do powiedzenia o nich. Byłem kłamany na telefonie przez P. Rekruterke Lu. A teraz znowu, ze nic takiego nie gadała A ja wychodze na głupka

Magdalena

@Макс Bardzo mnie cieszy to, że jesteś zadowolony z pracy w Eurokadra. Firma przy zatrudnieniu oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Daje opiekę lekarską?

Mateusz
@Magdalena

Oferuje, ale potrącenia 100 zł co tydzień w pensji ;)

Mateusz

Bardzo słaba agencja działająca w Sopocie, prawie w Gdańsku. Miałem określone w umowie co dokładnie należy do moich obowiązków, u jednego a właściwie jedynego ich klienta RABEN przy ul, bysewskiej 18 zostałem zastraszony i zmuszony do rzeczy, których robić nie powinienem. Caly incydent uwieczniłem na filmie, po przybyciu do biura eurokadra była zdziwiona zaistniałą sytuacją i w efekcie cała wina została zwalona na mnie, na pracownika który wykonywał określone czynności, które były zawarte w umowie. Eurokadra to również słaba firma pod względem rekrutacji. Telefon co łaska odbiorą raz na tydzień, ogłoszeń pełno natomiast cały czas jak dzwonie mowia, ze nic nie mają. Oczywiście że nic nie macie, bo się boicie prawdy. Chciałem załatwic polubownie, ale się nie dało. Bardzo mi przykro, że uczciwe osoby tak się traktuje w tej firmie, jeśli jesteś zdrowo myślącą osobą i uczciwą to nie polecam pracować przez tą agencję, więcej nerwów, kłopotów niż pieniędzy i całej roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokadra - Katowice

• Jak się pracuje w Eurokadra?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokadra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokadra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 19 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurokadra