Eurokadra

Opinie o Eurokadra

Hej. Ja chciałbym dopytać trochę z drugiej strony, osób które pracowały przez agencję. Wypłaty można dostać na czas? No i czy wszystko się zgadza na wypłatach. Można pracować tylko na umowę zlecenie? Patrzę teraz na ofertę kompletacji towaru..

Magazyn Nowy wpis

Raczej na czas ale z wysokością różnie, odliczają za wszystko, zdarzają się jakieś nieuzasadnione kary itp.

Albi Nowy wpis
@Magazyn

Odliczenia od wypłaty, ale za co? W dostępnym na ich stronie ogłoszeniu dla koordynatora magazynu, próżno szukać wzmianki o karach, czy potrąceniach z wypłaty. Wręcz przeciwnie. Podają stawkę godzinową: od 28 zł brutto za godz. + premia od 400 zł – 2500 zł brutto w miesiącu, w zależności od wydajności grupy.

Ewcia Nowy wpis

Firma wyskoczyła mi na TikToku, idąc za ciosem znalazłam ofertę pracy do działu rekrutacji. Niestety już wygasła, ale może jest zapotrzebowanie na pracowników? Jeszcze studiuję, a w ogłoszeniu pisali o możliwości pracy na część etatu. Dajcie znać, czy nadal jest taka opcja. Pozdrawiam:D

Czy w Eurokadra zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

A jakich pracowników masz na myśli którzy powinni odejść ? Całe kierownictwo ?

Szanowni Państwo, Z uwagą i szacunkiem odnosimy się do każdej opinii wyrażanej na platformie GoWork, a szczególnie do tych, które rzucają cień na naszą organizację. Chcielibyśmy podkreślić, że nie pozostajemy obojętni na zgłaszane przez Państwa uwagi. Jesteśmy zaangażowani w ciągły monitoring sytuacji wewnątrz naszej firmy oraz nieustannie dążymy do wyciągania konstruktywnych wniosków z każdej zaistniałej sytuacji. W pełni zdajemy sobie sprawę, że negatywne opinie mogą wywierać wpływ nie tylko na nasz zespół, ale także na potencjalnych kandydatów rozważających dołączenie do naszej organizacji. W związku z tym, pragniemy zapewnić, że aktywnie pracujemy nad udoskonaleniem naszych wewnętrznych procesów oraz kultury pracy, aby każdy pracownik czuł się doceniany i szanowany. Z poważaniem, Zarząd Firmy Eurokadra SA.

@Eurokadra

Mam pytanie co zarząd już zrobił z tymi wnioskami po przeanalizowaniu sytuacji ? Czy coś się już zmieniło na lepsze w firmie ?

Jędrek

Rozumiem że jesteś niezadowolony ale przydałyby się jakieś argumenty co jest nie tak jeśli chodzi o zarządzanie. Podejmują niekorzystne decyzje wobec pracowników? Czy po prostu pracy za dużo i ludzie się nie wyrabiają?

Hmmm
@Jędrek

Czy pomysł aby ludzie część swojej wypłaty otrzymywali w ramach działalności nierejestrowanej zamiast jak należy, legalnie, na umowie jest wystarczającym argumentem? Albo wykorzystywanie spółki krzak do wypłaty części wynagrodzenia przez zlecenie aby nie opłacać właściwych, zasiłków etc? Więcej nawet nie chce się rozpisywać...

Agatka

Czy wynagrodzenie jakie oferują w księgowości nawet nie pozwala na zniesienie tej atmosfery? Rozważam czy tu nie zaaplikować, nerwy akurat mam ze stali, ciężko mnie wyprowadzić z równowagi ;) Jaką macie strukturę w dziale? Jest główna księgowa, i ile młodszych księgowych/asystentów? Pracujecie z biura w 100%?

Obecnie dokładnie analizujemy każdą opinię na platformie GoWork, a zwłaszcza te, które podnoszą kwestie wymagające naszej uwagi. Zapewniamy, że nie pozostajemy obojętni na Państwa opinie. Aktywnie pracujemy także, nad udoskonaleniem naszych wewnętrznych procesów i kultury pracy. Z wyrazami szacunku, Zarząd Eurokadra S.A.

Krystyna

Jeśli trzeba zabrać pracę do domu na weekend, to czy ma się za nią wypłacane jakieś dodatkowe wynagrodzenie? Czy jest to po prostu obowiązek dokończyć coś, czego nie zdążyło się zrobić w godzinach pracy, dlatego są to darmowe godziny pracy? Mam jednak nadzieję, że coś się za nie dostaje. Rozjaśnijcie. :)))

X
@Krystyna

Szkoda że nikt nie wie nic o tych nadgodzinach bo interesuje mnie też ten temat

@Agatka

Praca z biura w 100%, nie ma innej możliwości chyba że trzeba coś nadrobić w weekend. Wynagrodzenie tragiczne, na początku nie licz na nic więcej niż okolice minimalnej, potem niewiele więcej. Dlatego też żadna doświadczona osoba nie decyduje się na podjęcie pracy w tym dziale i ciągle przewijają się świeżaki, którzy szybko uciekają. Z powodu warunków i atmosfery oczywiście. Jeżeli kiedykolwiek upomnisz się o podwyżkę to zostanie zrobione wszystko aby ci udowodnić, że do niczego się nie nadajesz więc przecież na nią nie zasługujesz. Mówisz nerwy ze stali? Niejedni już tak mówili. Jak chcesz codziennie słuchać przytyków na swój temat, być angażowana w jakieś chore aferki a w razie braku odpowiedniego lizusostwa otwarcie szykanowana na forum to spróbuj ;)

@Krystyna

Raczej jest to traktowane w ten sposób że to wina pracownika, że się nie wyrabia (nawet jeśli są braki kadrowe bądź inne nieprzewidziane sytuacje). Przełożona nawet nie dopuszcza takiej możliwości, że coś będzie niedokończone... Były tutaj wcześniej opisywane sytuacje przez obecnych i byłych pracowników, z jakim traktowaniem musi się liczyć ktoś kto nie wyrabia nadgodzin bądź nie daj boże weźmie jakieś zwolnienie. Niestety większość nieprzychylnych opinii została usunięta.

Co jeżeli trzeba nadrobić coś w weekend? Ma się za to płacone? Podstawową stawkę, czy jakąś lepszą? Często się tak zdarza, że trzeba pracować jeszcze w sobotę?

Generalnie w firmie w soboty się nie pracuje i nie istnieje coś takiego jak nadgodziny. Ale jak są obsuwy z dokumentami to niektóre newralgiczne działy (księgowość, płace, rozliczenia itp) muszą siłą rzeczy skończyć swoje obowiązki. Nie jest w żaden sposób to wypłacane, gdyż generalnie nadgodziny nie istnieją, ale nie ma też możliwości żeby coś było nie zrobione w terminie, taki "dobrowolny przymus".

Hmm gdyby jeszcze opłacało się mieć te nerwy ze stali. Bo skoro piszesz, ze pensje w granicach minimalnej, to chyba średnio to wyglada :P A co z premiami? Tez zadnej możliwości jej zdobycia nie ma? Tak się w sumie zastanawiam, czy mimo wszystko firma nie byłaby odpowiednia na załapanie doświadczenia? Co uważasz? Można się tu nauczyć sporo? Bo ja dopiero studia skończyłam, mam za sobą jeden staż.

Nie ma czegoś takiego jak premia, jedynie na święta czasem coś rzucą extra. Podwyżek regularnych też nie ma (poza obowiązkowymi wynikającymi z płacy minimalnej). Generalnie panuje podejście "ciesz się że masz pracę" "jak ci się nie podoba to żegnam", co nawet zostaje czasem głośno oficjalnie wypowiedziane przez osoby zarządzające więc jak widać szacunku do pracownika brak. A w jakiej dziedzinie chcesz złapać doświadczenie?

AZ

Też nie raz to usłyszałem ,masz pracę to się ciesz i się nie odzywaj , dobrze już tam nie pracuje jestem bardzo szczęśliwy

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eurokadra? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Maximus

Nie potrafię zrozumieć osób, które jak się wydaję nadal pracują w firmie i wylewają swojej żale w sposób anonimowy i prostolinijny. Jeżeli tak bardzo sie Wam nie podoba to polecam poszukać dla siebie nowej ścieżki rozwoju kariery zawodowej i skupić sie tylko na tym. Życzę Wam wszystkim abyście mieli tyle siły na realizowanie siebie ile macie energii żeby wymyślać co raz to nowsze komentarze. Pozdrawiam :)

Robotniczy pomocnik budowlany potrzebny jeszcze po tym maju 2022 to już nie przyjmują? Ciekawe w sumie, czy jest jakaś rotacja, no ale widzę, że kiedys szukali i to wcale nie tak dawno temu. Jak coś to jaka umowa jest i na jakiej najlepsza stawka? Bo wtedy to wszystkie wypisali w tym ogłoszeniu, co wisi połowicznie, i nie wiadomo.

Czy można zostawić na chwilę tę księgowość i poprosić Was o opinię o merytorycznej działalności agencji? :D Otóż chcę aplikować na stanowisko rekruter z j. ukraińskim / rosyjskim. Czy 4.000 brutto, to "goła" podstawa? Na jakich zasadach zarabia się owe maksimum 10.000 brutto? Jak rekruter sprawdza znajomość języka?

Tak, wszelkie opłaty - za kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, czy nawet za dostęp do platformy językowej - są potrącane z wynagrodzenia pracownika (obniżają netto do wypłaty). Taki to "benefit". Odnośnie zusu - w zależności od formy współpracy ale generalnie firma lawiruje tak aby tych składek płacić jak najmniej. Czyli najchętniej nieoskładkowane(usunięte przez administratora), praca na minimalnej (reszta przez firmę krzak), nierejestrowane działalności i wszelkie inne możliwe "optymalizacje".

Oczywiście nie, zapomnij i nie wierz w żadne dodatki czy premie. Wręcz przeciwnie, tną wynagrodzenia na potęgę, oszczędzają na czym tylko się da.

Kkkk

Księgowość to bardzo ciężka praca, jak popełniasz błędy to płacisz u mnie w robocie. Urząd skarbowy chodzi i sprawdza każdą firmę więc księgowe szczególnie główne się boją i pilnują żeby wszystko było poprawnie. Lepiej mieć przełożonego cię przypilnuje i wskaże błędy niż potem płacić gigantyczny kary. Każda księgowa z doświadczeniem, wiedzą to powie. Młodzi ludzie dziś są miękcy i zamiast uczyć się od starszych którzy trochę przeżyli siedzią i wypisują na nich. Więcej pokory w tym zawodzie trzeba. Albo szukaj czegoś innego. Dziwne że poświęca tą Pani czas na takich ludzi… U mnie by wyrzucili od razu. Szkoda energii

Roksi99

ochrzaniają za błędy?? daj spokoój nie do pomyślenia wg. nie wiem jak może ktoś tak pracować. przecież to normalne robić błędy w ksiegowości. gorzej jak złapią alr to nie moja sprawa bo nie odpowiadam za to. Najwyżej glowna ksiegowa dostanie kare a nie my pracownicy, nie dosc ze sie czepia to jeszcze kar nie chce miec. no masakra jak ktos tak moze. przeciez nie po to sie pracuje zeby brac odpowiedzialnosc

Xd

Rozumiem ze ma nie zwracac uwagi i sama poprawiać błędy albo księgować to czego nowe osoby nie chcą lub nie zdążą zrobić? Dobre podejście. Musze to zaproponować mojej szefowej w tej firmie. A czy to jedno wyróżnienie za tyle lat pracy i wręczenie symbolicznej butelki wina nadal tak powoduje zazdrość wśród innych ? Bo na każdej imprezie główna ksiegowa była pomijana a jak raz ja pochwalili na forum to dzial finansowy chciał ja zniszczyć i podburzał wszystkich bo do nas tez dotarły. Przecież nie od dziś jest znany konflikt w tej firmie tych 2 działów który się mocno nasilił po tym jak zarząd postanowił komuś podziękować Mysle ze połowa tych opinii które się tutaj wylały to właśnie nienawiść działu finansowego do głównej księgowej zwłaszcza ze cześć z tych osób już nie pracuje bo zostało zwolnionych. Ludziska zajmijmy się pracą a nienawiść zostawmy na boku. Wtedy wszystkim się będzie lepiej żyło i lepiej pracowało gdziekolwiek jesteśmy.

@Kkkk

Urząd sprawdza każdą firmę i kwestia gigantycznych kar... ogromna przesada... Tak za grosik źle odliczonego Vatu czy literówkę w numerze faktury nakładają kary że ho ho :-D

Research mówi że co +/- dwa miesiące szukają rekrutera, czyli gołym okiem widać że coś jest tam mocno nie tak.

Nie polecam działu księgowości, najbardziej rotujacy dział, pracownicy sami odchodzą, humorzasta główna Ksiegowa która wprowadza nerwowa atmosferę, nie szanuje pracownika, wprowadza rywalizację wśród pracowników, szkoda marnować na prace w tym dziale, są inne biura rachunkowe gdzie można pracować z chęcią, bez sztucznie wprowadzanych nerwów szefowej, w normalnej i zdrowej atmosferze

Wiktor

Jak wygląda dokładnie praca rekrutera z językiem Hiszpańskim? Widziałem że szukają z tym językiem jaki i z Angielskim

Roksanna

Polecam pracę w dziale księgowym. Przyjemna atmosfera, wiadomo że dużo pracy jest. Trzeba się trzymać procedur i przepisów. Pani główna księgowa dobra kobieta pracuje dużo i nie zostawia żadnego tematu. Tak jak każdy przełożony daje znać jak praca jest wykonana dobrze i jak jest wykonana w sposób do poprawy. Takie zadanie szefa. Osoby wypowiadające się chyba nie pracowały tutaj albo wypowiadają sie, toksyczne pełne kompleksów osoby mające małe poczucie własnej wartości :)

Kajtek

Aż taka rotacja? Jak przyjmują nowych to na jakiej się jest umowie że tak szybko można kogoś zwolnić albo odejść? Na miejsce tych co odeszli są nowe rekrutacje czy te stanowiska są likwidowane?

Miska
@Roksanna

Do działu księgowości przyjmują często osoby bez doświadczenia. Dostaliśmy wybór czy chcemy zlecenie czy umowę o pracę. Nauki jest dużo i nie jest to prosty fach o czym się przekonałam na własnej skórze i niestety się poddałam. Cały dział wraz z przełożoną poświęca mnóstwo czasu na naukę wykonując swoją pracę sprawdzając nowe osoby wiec niejednokrotnie jest nerwowo. Zwłaszcza ze obowiązują ich terminy a pracy przybywa. Łatwo komuś się mówi z boku ze jest rotacja ale nie każdy chce pracować w księgowości. Ale może lepiej zamiast krytykować spróbować ? Ja zawdzięczam tej firmie czas poświęcony i ogrom pracy jaką wkładają w naukę nowych osób które w większości odchodzą widząc ile to pracy i ile trzeba mieć wiedzy.

Z odgadywaniem można żyć, nie przejmować sie, po prostu zignorować dla większości dojrzałych emocjonalnie osób nie powinien to być problem. "Zaletą" działu księgowości jest to że masz zawsze feedback od przełożonego jak robisz coś nie w smak tj. zdarzyło się nieobecność chorobowa - zostaniesz potraktowany tak, że pomyślisz dwa razy zanim zostaniesz w domu. Nie zostaniesz na nadgodzinach jak ktoś inny został- spotkają Cię nieżyczliwe i złośliwe przytyki. Pracownik mógł odpocząć w weckend a przełożona nie, to lepiej się nie odzywać w poniedziałek bo oberwie się pierwszej osobie i przeleje się cała frustracja życiowa... Taka sytacja

Zgadzam sie , jak sie bylo nowym pracownikiem na okres próbny to cały czas było się tępionym przez współpracowników z swojego działu, zero pomocy tylko non stop zwracanie uwagi ze cały czas robi się coś źle, zero spokojnego wytłumaczenia ,fory miały tylko panie które tam już dłużej pracowały tzw pupile pani Prezes które non stop chodziły i kablował. Obgadywanie w pokoju to była norma na porządku dziennym i naśmiewanie się z innych ,to są tzw GWIAZDY Działu Finansowego ,dobrze że moja kariera była tam krótka bo tego nie dało się normalnie znieść

No właśnie jak atmosfera ogólna we firmie? i skąd taka duża rotacja? pracownicy się zaimki zwalniają czy zostają zwolnienie?

Lider

Jesli chodzi o atmosfere w firmie to jest roznie , zalezy w jakim dziale ,jedne dzialy sa super a jedne sa tragiczne , jesli chodzi o rotacje pracownikow to jest tak ze firma przyjmuje ludzi ale jesli sie nie sprawdzisz na danym stanowisku to lecisz szybko do zwolnienia ,nie przyjdzie nikt z toba porozmawiac zeby cos poprawic tylko zostajesz wezwany do przelozonego i dowiadujesz sie ze masz sie natychmiast spakowac i opuscic miejsce pracy, ci co sa modrzejsci to zwalniaja sie sami bo presja i nacisk firmy jest tak ogromny ze czlowiek tylko sie denerwuje nie potrzebnie ,ale jak bedziesz sie podlizywac to mozesz dluzej popracowac ,ale nie polecam szkoda czasu i nerwow

Atmosfera tak jak można przeczytać - fatalna i to fłównie z tego powodu jest rotacja (plus kwestie finansowe) - albo ludzie mają dość i sami odchodzą albo próbują jakoś reagować, zgłaszać i wtedy są zwalniani. Nie ma pola do dialogu absolutnie.

anonimus
@Lider

Bardziej mi chodzi o rekrutacje. Widziałam ofertę pracy na stroni, że szukają rekrutera z językiem angielskim (w Katowicach) a dużo widzę ze rotacja i kiepska atmosfera.. chciałabym się dowiedzieć wcześniej czy atmosfera naprawdę tak fatalna a później za aplikować. Widzieć coś na ten temat jak się tam pracuje? jaka stawka może? pozdrawiam :)

anonimus
@anonimus

również dodam ze mam ponad 4 letnie doświadczenie w rekrutacji a mój angielski to C1 i chciałabym się dowiedzieć jak najwiecej

A powiesz, w których jest trochę lepiej? Ile miejsc z działu rekrutacyjnego zostało anulowanych?

Qwerty

Jak tu pracowałam to tylko w jednym dziale był kierownik któremu się chciało zawalczyć o pracownika i się nami interesował. W pozostałych działach porażka, liderzy mówią to co chce słyszeć dyrektor. Dużo fałszywych ludzi złe zarządzanie firmą.

Odp

@AK teraz to już nigdzie nie jest dobrze trafić, z tygodnia na tydzień jest co raz bardziej nieznośnie. Żeby było jasne - oczywiście, że pracodawca musi wymagać ale wszystko w granicach rozsądku i z szacunkiem do pracownika. Temat rzeka.

@P
@Odp

@AK 1. mówisz że z tygodnia na tydzień jest tu coraz gorzej czyli mam rozumieć że pracujesz aktualnie w tej firmie? Skoro tak, to dlaczego dalej pracujesz a nie poszukasz sobie czegoś lepszego? 2. Co w takim razie pracodawca takiego wymaga że masz o to takie pretensje ? 3. pracodawca szacunku nie ma czy kto? i co dla ciebie oznacza brak szacunku

Czego konkretnie wymaga szef? Dorzuca chociaż coś do wypłaty skoro musisz robić różne rzeczy? Jest jakaś określona liczba osób do pozyskania np. w miesiącu?

HHH

Trochę przesadzacie z tymi negatywnymi opiniami. Firma wcale nie jest taka zła.(usunięte przez administratora)Ale sama praca tutaj jest ok. Tego, czego mi brakuje w obecnej pracy, to dostępności zarządu dla zwykłych pracowników, jak jest w eurokadrze i takiego wsparcia przełożonego jakie miałam. Poznałam tutaj masę fajnych ludzi z którymi do teraz utrzymuje kontakty, mimo że pracuję teraz dla konkurencji. Wydaje mi się że opinie piszą osoby które chcą przyjść do pracy i nic nie robić. Ja pracuję w tej firmie polecam. Na pewno można się dużo nauczyć i wykorzystać.

@HHH

Pytanie kiedy odeszłaś? Może zdążyłaś zanim się w ostatnim czasie tak bardzo wszystko zmieniło. No i czemu skoro było tak fajnie ;) Jak trafisz do dobrego przełożonego to owszem, może być całkiem ok, chociaż i oni w ostatnim czasie nie mają lekko i często już wolą się nie wychylać i bezwzględnie się podporządkować. Ale dostępność zarządu... Cokolwiek chcesz porozmawiać to usłyszysz teksty jak wyżej. Jedyna dostępność zarządu jest wtedy kiedy wzywają cały dział po kolei na przesłuchanie i nastawiają tych ludzi przeciwko sobie.

Kuba

Jeśli ci zmniejszyli wypłatę raz zabrali stanowisko to może nie radziłaś sobie na nim. Nieraz robią ludziom krzywdę dając im możliwość robić coś więcej a ci ludzie nie ogarniają nie umieją nie potrafią. Nie maja umiejętności. Niech lepiej pracować na niższym stanowisku niż nie radzić sobie w pracy na wyższym.

RkSzyka

a ja lubie zjesc smacznby obiad. ciekzwe ile mozna tuaj. czasu poswiecic na jedzienie codzinne? duzo pracowalas czy raczej mialas czas na siebie? moze miejsce zeby posiedziec i poogladac youtbbe albo tiktoka? szukam takiej pracy co nie trzeba robic za duzo a twoje komentarze poakazuja ze tak mialas. praca marzenie.szkoda ze zaczeli od ciebie wymagac... nic dobrego nie Trwa wieczenie....

Liderka
@Lider

Ja mam inne doświadczenie. Jak sobie nie radziłam w swoim miejscu pani dyrektor mnie zaprosiła na rozmowę porozmawiała i zaproponowała zmianę stanowiska. Normalna ludzka rozmowa i podejście takie że widać że zależy. Są ludzie co nie chcą pracować i tacy mają problem. Niestety nie każdy się sprawdzi i to normalne. Polecam podejść porozmawiać jak można z przełożonym. Każdy jest człowiekiem i chce dobrze też dla innych nie tylko siebie.

Nikuś

Stara flota to masakra była POrażka ludzie. Pan agreswyny od aut. auta naprawiałł że sie psuły wyjeżdzajac z warsztatu, koszty kosmiczne. olej wymieniał na stary. lepiej to działa teraz. nie ma złości. Nie ma kupowania gratów, nie ma oszukiwania. Dobrze że go nie ma juz.

Rekruterka
@anonimus

Jak dobrze rekrutujesz to i zarobki dobre są. Teraz sytuacja na rynku ciężka. Mało osób szuka pracy, a dużo potrzeba ludzi. Dobry rekruter szuka kilkanaście osobą ale takich co pracują. Ci słabi szukają ale ludzie im uciekają. Potem nie ma wyników ani prowizji. Jeśli ktoś się stara i działania ma dobre to i firma dobra dla niego. Pan Marcin pomaga dużo i za ludzi się wstawia. Wiadomo nie każdego chcą klienci przyjąć. Rozmawiasz z człowiekiem kilka dni a potem klient nie akceptuje bo już nieaktualne albo nie pasuje Pan Pani. Ciężka praca ale dużo dobrego można zrobić dla kandydatów. Pomóc ludziom zmienić życie.

Kamil
@Nikuś

Bardzo dobrze, że Pana T. już z nami nie ma. Pierwszy plotkarz firmy, który wszędzie widział układy i zarobek na boku. Wylewanie z jego strony żalu na firmy, dzięki którym mógł się rozwijać i miał wolną rękę, trochę nie na miejscu. Niestety dopiero po czasie wychodzi jaki "flotowiec" opuścił nasze szeregi ;)

Kamil

Panie T., stara flota, którą Pan zarządzał? Stare samochody, które mógł Pan naprawiać i mieć z tego kolejne zyski? Kilkukrotne naprawianie tej samej usterki? Nic dziwnego, że już Pana z nami nie ma. Flota działa bez szwanku po Pana odejściu. Życzymy kolejnych "sukcesów" w życiu zawodowym! Pozdrawiamy.

Kordynator
@Nikuś

Może trochę w tym prawdy tez jest ,nie bronie tu nikogo w tym temacie , dobrze wiemy że każdy z nas patrzy na koszta kontraktu jakie mamy , auta które były kupowane niestety ale były w takim budrzecie jaki sami ustalaliśmy, każdy chcial auto jak najtańsze. Moim zdaniem wina leżała po każdej stronie ,Zarząd, Flotowiec i Kordynatorzy . Nie ma co oczekiwać od samochodów które miały średnio od 10 do 20 paru lat , róbmy dalej swoje I nie potrzebnie oczerniamy się na wzajem . Ps. Pozdrawiam osoby nadal pracujące i nie pracujące z nami

robota jak to robota - czasem lepiej, czasem gorzej ale fajny zespół w biurze i się od razu przycjodzi chętniej

Mogę polecić. Dobrze zoorganizowana praca, fajny zespół.

Bardzo miło wspominam pracę w tej firmie. Bardzo pozytywna atmosfera, kadra kierownicza jak wszędzie - jedni mniej fajni, drudzy bardziej. Zamiast zwolnić osobę, starają się ją przenieść do innego działu jeśli widać w niej potencjał. Ja gdy odchodziłam z przyczyn rodzinnych, to mnie wezwano na rozmowę, pytano o powód, proponowano rozwiązanie, pomoc. Nie spotkałam się wcześniej z takim podejściem.

~~~

Firma katastrofa, bardzo duża rotacja pracowników, sami nie mogą się zdecydować, na przemian co 2-3 miesiące zwalniają i zatrudniają na potęgę. Co mądrzejsi sami uciekają ale nawet przy odejściu robią ludziom problemy.

@~~~

Dzień dobry, dziękujemy za wypowiedź. Chętnie przyjrzymy się sytuacji, ponieważ niezwykle ważna jest dla nas opinia naszych pracowników, zarówno tych aktualnych, jak i tych byłych. Zapraszamy do kontaktu, by porozmawiać i wyjaśnić wszelkie kwestie związane z Pani/Pana odczuciami dotyczącymi naszej firmy. Pozdrawiamy, zespół Eurokadra

@Eurokadra

Marketingowy bełkot. Każdego dnia dobitnie widać jak "ważna" jest opinia pracowników. Niestety, braku szacunku do ludzi nie przykryje się kilkoma ładnymi słowami na forum.

Byłam ostatnio na rozmowie i mam słabe odczucia. Osoba przeprowadzająca rozmowę niezbyt rozeznana, bardziej przypominało to koncert wymagań niż rozmowę rekrutacyjną mającą na celu poznanie kandydata :o Odczucia takie, że podejście do pracownika chyba jak w średniowieczu, no niestety rynek pracy się zmienił drodzy państwo.

@@@
@Kandydat

Masz racje podejście do kandydatów oraz pracowników maja bardzo słabe, wymagania takie ze szkoda gadać jeśli się nie sprawdzisz to zostajesz zwolniona w trybie natychmiastowym , jak większość ludzi którzy tam pracowali ,przychodzisz rano do pracy pracujesz załóżmy godzine i zostajesz wezwana ze zostajesz zwolniona i masz natychmiast się spakować i opuścić biurowiec ,Kadra kierownicza jest tak żenująca ze brak słów, jak nie masz tam układów i nie bedziesz wchodzić w (usunięte przez administratora) to dlugo tam nie popracujesz

@Kandydat

Dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami z naszej rozmowy kwalifikacyjnej. Niezmiernie nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Prosimy jednak mieć na uwadze, że naszym celem jest zatrudnienie pracownika, co wiąże się ze spełnieniem określonych wymagań. Ze względu na anonimowy komentarz nie możemy odnieść się do zaistniałej sytuacji w sposób bezpośredni. W celu wyjaśnienia sytuacji prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. W przeciwnym wypadku komentarz anonimy potraktowany zostanie jako nieprawdziwy. Pozdrawiamy, zespół Eurokadra

Czy w Eurokadra obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Pracownik Budowlany umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 29 marca na GoWork.pl.

Aleksandra

Witam widziałam ofertę pracy na stanowisko rekruter i się zastanawiam żeby aplikować jaka atmosfera jest w pracy, czy jest koleżeństwo? Jaka jest płaca miesięcznie, czy są dobre zarobki? Oraz czy firma oferuje jakieś benefity?

aleks

atmosfera zła pod jakim kontem? Czemu nikt nic nie robi z brakiem szacunku do pracowników?

Nie polecam
@aleks

Kiepska atmosfera, nerwowa przez osoby zarządzające. Ciągłe zmiany decyzji odnośnie kierunków działania, sprzeczne polecenia co w oczywisty sposób odbija się na pracy. Na próby zgłaszania uwag reakcje "nikt nie zmusza do pracy tutaj", brak jakiegokolwiek dialogu.

@Nie polecam

Za dużo jest osób pseudo PREZESI którzy nie potrafią zarządzać ludźmi ,nie mają pomysłów co robić tylko ciagle zmiany decyzji , nie potrafią rozmawiać z ludźmi, pracowników traktują jak zwykle (usunięte przez administratora) które jak się nie znudzi to wyzucaja , i zatrudniają sobie nowe , człowiek się stara żeby się wykazać a i tak jest traktowany jak (usunięte przez administratora), nie polecam pracy w tej firmie , no chyba ze bedziesz (usunięte przez administratora) lizac prezesom i będziesz prywatnym (usunięte przez administratora) to wtedy masz szansę dłużej popracować

@Aleksandra

Nienpolecam ,nie ma koleżeństwa każdy patrzy na siebie jak kogos podpieprzyć i mieć z tego profity , obiecoja złote góry a później człowiek jest zdziwiony , Kadra kierownicza I zarządzająca totalne DNO

Karol M.
@Lider

Widać, że na siłę próbujesz oczernić firmę. Z tego co wiem, kadra kierownicza lub zarządzająca nie zwalnia nikogo bez podstaw. Każdy z pracowników wie za co odpowiada oraz jest rozliczany ze swoich działań (jeśli zostałeś zwolniony to żal powinieneś mieć do samego siebie za nie wykorzystanie swojej szansy). Anonimowo każdy potrafi oczerniać, więc śmiesznie czyta się Twoją opinię, która w ogóle nie jest prawdziwa. Na szczęcie nic w sieci nie zostaje anonimowe, a szerzenie fałszywych opinii na temat firmy lub osób zostaje bardzo szybko zweryfikowana.

@Aleksandra

Dzień dobry, cieszymy się, że zainteresowałaś się ofertą pracy na stanowisko rekrutera w naszej firmie. Dokładne informacje na temat wynagrodzenia można uzyskać podczas rozmowy rekrutacyjnej, gdyż zależy to od wielu czynników, takich jak umiejętności czy doświadczenie. Naszym pracownikom oferujemy również różnorodne benefity takie jak prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport czy dostęp do platformy językowej. Zachęcamy do składania aplikacji do naszej firmy :) Pozdrawiamy, Zespół Eurokadra

Izabela
@Eurokadra

Skoro zarobki to kwestia indywidualna, to możecie przynajmniej podać orientacyjne widełki płacowe w firmie? A jak z pracą zdalną, jest taka możliwość, czy niekoniecznie?

Dokladnie , sami siebie pograzaja ale mysla ze sa najlepsza firma , DRAMAT

Irena
@Lider

A jakie profity można mieć w firmie za naskarżenie na kolegów z pracy? :P Serio pytam, mi się to trochę w głowie nie mieści. Ciężko chyba pracować w takiej atmosferze, co? Zawsze tak było? Zarobki jak oceniasz? Niżej piszą, że są ustalane indywidualnie. Dobrze płacą ludziom, którzy mają spore doświadczenie w HR?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokadra - Katowice

• Jak się pracuje w Eurokadra?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokadra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokadra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 19 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurokadra