Eurokadra

Opinie o Eurokadra

kolo

pracownicy z ukrainy sa oszukiwani przez pana pawła czysci ich jak sie tylko da ludzie wy nawet nie zdajecie sobie sprawy ile on na was zarabia tylko ciekawe czy jego szefostwo o tym wie

alan

euro kadra to najwiekszy bład w moim zyciu a pan paweł to tylko ładnie gada na poczatku a jak kogos złapie to czar pryska i zaczyna sie rzeczywistosc oszukuje na czym sie da

bella

euro kadra to oszusci tak samo jak pan Paweł oszukuje na czym sie da a najbardziej na zwolnieniach chorobowych zamiast 30-50 zloty wypłaca 10 w porywach 15 zł TO OSZUST dorabia na kogosz stracie!!!!!!!!!!!!

anna

najgorsza agencja pracy,męza oszukali na pieniądze,pracownica zle przesłałą nr.konta pensja nie dotarła,marne grosze płacą,obiecują wiele nic nie gwarantują..nie mówiąc już o obywatelach z Ukrainy których często oszukują i wykorzystują-koszmar..

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eurokadra? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

ODRADZAMMM STANOWCZo !!!!!!!!!!!!!!!!! Oszusci nic wiecejj !!!!!!

Krzysztof

Jestem bardzo zadowolony z pracy, sprawy załatwiamy z Panem Pawłem. Z kim jak z kim ale z nim sprawy można załatwić jeśli się jest w porządku. Byłem świadkiem nie raz w biurze np sytuacji gdzie Pani miała pretensje ze została odwołana kilka razy pod rzăd, a inni pracują i zarabiają. Pan Paweł przywołać przykład że mc temu wogole nie była zainteresowana pracą więc niech nie ma pretensji do niego że nie chciało jej się pracować. Aby być zadowolonym trzeba być zainteresowanym pracą ale tak naprawdę.

Aśka

To prawda, umowy śmieciowe, wynagrodzenia wypłacają nie na czas. Śmiech ogarnia. To nie aencja to oszuści

jurek

Agencja Personel od niedawna zmieniła nazwe na Eurokadra i w obecnej chwili najgorszy pracodawca na rynku pracy. zatrudniają wszystkich jak popadnie prosto z ulicy nie pytając o kwalifikacje. Obiecują nie wiadomo jakie pieniądze, człowiek podpisuje umowę, a fakt jest taki ze siedzi w domu, bo pracy nie ma, a na koniec jeszcze dostaje kare za rzekome niestawianie się do pracy i rozwiązanie umowy. Pani (usunięte przez administratora)wyelegantowana dama siedzi w biurze tylko do ozdoby bo żadnej sprawy nie można z nia załatwić, ona nigdy nic nie wie. Odsyła do (usunięte przez administratora), który się uważa za wielkiego kierownika tejże agencji, a nawet tel nie potrafi odebrać. Jak człowiek się upomni o pieniądze to nagle się okazuje że potracili nie wiadomo za co i wypłaty nie będzie. Jeżeli ktoś chce wzbogacić agencje eurokadra nic przy tym samemu nie zarabiając to goraco polecam ich oferty pracy.

nieznany

Agencja Pracy [usunięte przez moderatora] pracowników. Stawki akordowe w większości firmach które obsługują. Umowy śmieciowe, zawierają dwie umowy w tym jedna bez stawki a druga na 50 zł brutto . Nic się nie liczy , ani do emerytury ani do zasiłku. Koordynatorzy do [usunięte przez moderatora][usunięte przez moderatora] beznadziejne, przyszły z nikąd i nie mają wiedzy. A na progu zamiast oferty pracy to sprzedaż truskawek. Żałosne, ach śmiech ogarnia.

cetek
@nieznany

Dobrze mi się z nimi współpracowało. Umowa w porządku, ale przede wszystkim dostałam szybko pracę. Nie od razu była ona taka jaką chciałam, ale byłam w trudnej sytuacji. Po kilku tygodniach przeszłam do innej firmy i na inne warunki, a teraz pracuję tam już na stałe. Może nie zawsze wszystko było idealnie, ale bez jaj - gdyby nie agencja to bym nie była teraz w tym miejscu, w którym jestem.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokadra - Katowice

• Jak się pracuje w Eurokadra?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokadra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokadra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 19 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurokadra