Eurokadra

Opinie o Eurokadra

kacperbe

Ja jestem zadowolony, ale podchodzę do tematu racjonalnie. Wszystko na papierze, kasa zawsze terminowo, no i po kilku miesiącach mam możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie w której pracuję. Słyszałem na rozmowie, że da się szybko przejść do bezpośredniej, ale sądziłem że to bajki. Towarzystwo w pracy różne, ale to jak wszędzie. Ogólnie problemów nie mam.

magada

Pracuję na produkcji, oni mnie wkręcili. Czy jest łatwo? Nie jest, ale wróciłam po wielu latach do pracy za co jestem bardzo wdzięczna, bo w wielu miejscach mi odmawiano, a oni pomogli!

roberto

Nie wszystko mi się u nich podobało, np. pod względem komunikacji, ale jeśli chodzi o szybkość załatwienia pracy, jej warunki i dalsze możliwości, to mogę ich polecić. No i plus za to, że wszystko co mi początkowo zapowiadano, faktycznie było realizowane.

michalz

Iwona - ja nie pracuję w EuroKadra, tylko oni mi dali zatrudnienie w innej firmie, później już dostałem zatrudnienie bezpośrednio. Co do kasy - warunki przez agencję były prawie takie same, tylko wiadomo - brak dłuższej umowy no i nie ten socjal. Trafiłam do firmy, która naprawdę w mojej okolicy ma dobre opinie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eurokadra? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Iwona

Twoja opinia @michalz, znacznie odbiega od tych dodawanych wcześniej czyli mówiących o eurokadrze raczej negatywnie. Jakie zatem warunki pracy Ci zaproponowali? Może chociaż Ty odniesiesz się do moich pytań bo wcześniej wytłumaczenie raczej nie było.

michalz

Dostałem dzięki nim pracę po 6 latach bezrobocia, za co będę dozgonnie wdzięczny. Mam już bezpośrednie zatrudnienie.

Iwona

@dariat co sprawia, że nie polecasz innym pracy w eurokadra? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o Twoich doświadczeniach z firmą?

dariat

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! OSZUŚCI

Iwona

Pracujesz w eurokadra? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Nie polecam, szczególnie proszę uwazac na pania Annę, prowadzi rekrutację od niedawna, oszukuje jak w poprzednich pracach z których zostala zwolniona

Kora

Najlepsze są te Panie które i wyglądem i inteligencją nie grzeszą :) :) Odradzam tę agencję totalny wyzysk !!

borba

Kasa na czas, dostałam od nich pracę po ponad roku bezrobocia. Nie miałam wielkiego pojęcia o pracy, którą wykonywałam - wszystkiego mnie nauczono. Po roku w agencji dostałam pracę na stałe. Dla mnie przygoda z pracą tymczasową była pozytywna - bezpośrednio nie mogłam znaleźć zatrudnienia przez przez wiele miesięcy. A niby że dużo pracy na rynku...

kordes

Dostałem robotę po ponad roku bezrobocia i za to jestem wdzięczny. Wiadomo, że najlepiej od razu bym chciał ze 3k i stała umowę, ale wiadomo jakie są realia. Na razie cieszę się z zatrudnienia, robię tematy, które powinny mi dać większe możliwości, ale to się jeszcze zobaczy. No i istotne, że kasa na czas. W poprzednich firmach nie zawsze tak miałem...

oszukana

Brak profesjonalizmu. Panie brak kultury i zdolności rozmowy z drugim człowiekiem. Wręcz nie wychowane są. Rozłączając się w trakcie rozmowy. Bałagan mają straszny. informują o jednym a na miejscu okazuje się co innego. Nie polecam!!!!!!!!!! omijać z daleka!!!!!!!

xxx

Ważne dla mnie jest to, żeby wypłata była na czas.

Kamil

Same problemy od strony agencji żadnego wsparcia i czysty wyzysk

Dziewczyny

Najgorsza agencja z jaką miałam do czynienia , zatrudniają ludzi obiecując cuda A do ręki wychodzi 30 zł dniowki i się dziwią że ludzie niie chcą pracować A kiedy chcą zrezygnować groza im kara 300 zł. Odradzam każdemu

Javo

Nie polecam. Najwiekszy blad w moim zyciu.

Yyy

Nie polecam agencji z nikim dogadac sie nie idzie z nikim nic zalatwic tam chyba wszyscy sa z orzeczeniami dla niesprytnych nie chce obrazac ludzi chorych

Yyy

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokadra - Katowice

• Jak się pracuje w Eurokadra?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokadra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokadra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 19 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurokadra