Eurokadra

Opinie o Eurokadra

Qwerty

Firma porażka. Nie mają kompletnie pomysłów na pracowników, zwalniają i wymieniają pracowników jak rękawiczki. No chyba, że lizesz (usunięte przez administratora) komu potrzeba. Kadra kierownicza chyba nie ma nic wspólnego z zarządzaniem oprócz opisu stanowiska, bo nawet pomocy żadnej nie otrzymasz. Maile od dyrekcji, że jeżeli jeszcze raz będzie toaleta zatkana to zostaja do użytku pracowników krzaczki. :) Ubikacje wylewają, smród niesie się po korytarzach, a ze względu na cięcia budżetowe nikt nie chce z tym nic zrobić. Myślę że więcej nic dobrego nie potrzeba...

Irena
@Qwerty

Możesz doprecyzować, o jaki dział ci chodzi lub stanowisko? Interesuje się pracą w firmie, w dziale marketingu. Wiesz może jak to tam wygląda? Co do tych cięć budżetowych, to na czym jeszcze są ograniczenia finansowe? Na wynagrodzeniach też?

Qwerty
@Irena

Z wszystkich dzikow zwalniają. Nie jest kolorowo. Nie polecam pracy w tej firmie na żadnym stanowisku.

@Qwerty

Dzień dobry. Rozumiemy, że zwolnienie z pracy może wzbudzać negatywne emocje. Jednakże warto mieć na względzie trudną sytuację na rynku (recesja i szalejąca inflacja). Niestety czasami każda firma musi podjąć trudną decyzję dotyczącą redukcji etatów. Odnośnie awarii warto pamiętać, że są to zdarzenia nieprzewidziane i mogą się zdarzyć wszędzie. Kwestia naprawy instalacji wod. - kan. wymagała znalezienia odpowiedniej firmy, dysponującej wolnym terminem i nie wynika to z cięć budżetowych. Pozdrawiamy, Eurokadra

Lider
@Qwerty

Witam zgadzam sie z opinia ktora napisalas , zwalniaja kazdego kto im nie odpowiada ,nie patrza na to ze, ludzie maja doswiadczenie na danym stanowisku tylko jak nie masz szybko efektow to lecisz z pracy ,no chyba ze dobrze bedzie sie lizac (usunięte przez administratora) prezesą to wtedy masz gwarantowana prace , zwalniaja ludzi bez znaczenia czy pracojesz rok , dwa ,piec dla nich sie nie liczy nikt ,licza sie wlazidupy , kapusie itp nie polecam pracy w tej firmie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Eurokadra?

xx

beznadziejne - ta firma to porażka serio trzymać się z daleka - kierownictwo nie ma zielonego pojecia o pracy z ludzmi a co dopiero o zarzadzaniu innymi - zero wiedzy i totalny brak profesjonalizmu

Justyna

Pracuje w firmie od roku i nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności. Kierownictwo traktuje nas - pracowników z należytym szacunkiem. Jeśli się pojawia problem, poprzez rozmowę jest on sprawnie rozwiązywany. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do kierownictwa w tej firmie :)

Julia
@xx

To czego Twoim zdaniem brakuje skoro tak myślisz? Jeśli są problemy z zarządzaniem to jakos źle są przydzielane obowiązki czy o co chodzi?

Jaaa

Jak to jest z wypłata za rozładunek kontenerów. Jest ustalona stawka dzienna za kontener to czy wynagrodzenie jest od razu po rozładunku czy tygodniowo?

Pan M

Ile Eurokadra pobiera podatku na umowie zlecenie ? bo to chyba nie ejst 12% ? Pozdrawiam

@Pan M

Dzień dobry, jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości naliczeń prosimy o kontakt z naszym działem rozliczeń pod numerem telefonu +48 724 727 227. Pozdrawiamy

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eurokadra? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
oxana1978

Я подала заявку на сайті Еврокадри і одразу отримала дзвінок від рекрутерів, дуже вдячна за такий швидкий контакт. Оприділилась з роботою і через тиждень буду приступати. На разі рекомендую!

@oxana1978

Дякуємо! Нам важливо чути приємні відгуки від наших майбутніх працівників. Бажаємо Вам успіхів!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Eurokadra?

Dzień dobry, podstawa wynagrodzenia jest różna. Ciężko jest ją jednoznacznie określić. Generalnie kwota ta zależy od zajmowanego stanowiska i doświadczenia.

Дякуємо за відгук !

Simon

I am satisfied with my work at the agency. I am working legally. I also received accommodation, we also have a commute to work. The payments are also ok, you can do overtime. It is known that the more overtime the better the pay. If someone wants to work, I highly recommend it.

@Simon

Thanks for your opinion !

roman2095

Фирма Еврокадра помогла мне трусоустроится за что я им благодарен. Работаю в Гожуве Велькопольским на складе. Всем рекомендую!!!

@roman2095

Дякуємо за відгук !

Рекомендую фирму Еврокадра, работаю на складе от них и полностью все устраивает.

@Anna

Дякуємо за Ваш відгук!

niki

NAJGORSZE CO MOZE BYC NIE POLECAM NETTO 13 ZL !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teresa
@niki

Ale co, tyle płacą? Raczej niemożliwe ale No jak nie doprecyzujesz o co chodzi to o czym my w ogóle gadamy

@niki

Przykro nam z takiego powodu. Niższa stawka wynika ze zmian w przepisach, jakie weszły z dniem 1 lipca 2022 r. tzw. Nowy ład 2.0, który zmienia zasady naliczania podatku dochodowego na umowach zlecenie. Zwrot nastąpi w rozliczeniu podatkowym za 2022 jak podaje organ podatkowy. W celu bardziej precyzyjnego wyjaśnienia sytuacji prosimy o bezpośredni kontakt z naszą agencją.

Moje wcześniejsze doświadczenia z innymi agencjami pracy były negatywne i nie wspominam ich zbyt miło. Więc jak najbardziej miłym zaskoczeniem była dla mnie współpraca z tą agencją. Pozyskałem pomoc w nawiązaniu zatrudnienia z fajnym pracodawcą na korzystnych warunkach. BARDZO POLECAM !

Dziękujemy za opinię. Staramy się, aby wszyscy Nasi pracownicy byli zadowoleni z warunków pracy :)

Jak dużo osób pracuje w Eurokadra?

W Eurokadra pracuje około 100 osób.

Katarzyna
@Pracodawca

To sporo. A planują poszerzać zespół? Akurat szukam pracy.

@Katarzyna

Dzień dobry. Szuka Pani pracy dla siebie bezpośrednio w naszej agencji czy szuka Pani pracy przez naszą agencję? Nasze oferty pracy można znaleźć na naszej stronie internetowej www.eurokadra.com i www.eurokadra.pro. Na stronach internetowych znajduje się również formularz, poprzez który można wysłać swoje CV. Pozdrawiamy

koordynator Artomov Oleksii bardzo mnie zasmuca. nie odbiera telefonów, kłamie na każde pytanie, o zaliczkę, o zmiany w pracy, o mieszkanie. wśród pracowników krążą już legendy o nim: jeśli nikogo nie (usunięte przez administratora) dzień jest daremny. nie można uzyskać zrozumiałej porady. nie da się rozwiązać żadnego problemu, począwszy od codziennych problemów mieszkaniowych, a skończywszy na niezbędnych dokumentach do urzędu. kłamie, ukrywa się przed ludźmi lub śmieje się w twarz słowami: możesz narzekać na swojego koordynatora, jeśli uważasz, że to pomoże.

@Anonim

Dzień dobry. Niezmiernie nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Abyśmy mogli podjąć odpowiednie kroki w celu wyjaśnienia zdarzenia należy skontaktować się z naszą centralą w Katowicach. Zatrudniamy bardzo dużą ilość pracowników, dlatego anonimowy komentarz nie pozwoli nam wyjaśnić sytuacji. Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. W przeciwnym wypadku uznamy komentarz anonimy potraktowany zostanie jako nieprawdziwy. Pozdrawiamy, Zespół Eurokadra

Władymir z erokadry prowadzi rekrutację do pakowania drobnych produktów spożywczych dla klienta 7R. Nie informuje kobiet że praca polega na dźwiganiu ciężkich kartonów z musami ,Kubuś. Kartony ważą 45 kg. Nie polecam trzeba przebrać przez te e ponad dwie tony na xmiane

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, lecz w naszej ocenie nie jest ona zgodna z prawdą. Mus firmy Kubuś waży maksymalnie 100 gramów, z czego w jednym kartonie jest ich 10 sztuk. Siłą rzeczy taki karton nie będzie miał wagi 45 kg. Nie wiemy skąd te nieprawdziwe informacje. Kompletacja towaru polega na przeniesieniu kartonu o wadze 1 kg na paletę zbiorczą umiejscowioną na wózku widłowym, na którym są mieszane smaki musu Kubuś. W razie jakichkolwiek problemów zachęcamy do kontaktu z koordynatorem. Pozdrawiamy

Natalia

Ej chyba musi powiedzieć że to taki ciężar, to przepisy mają pewne normy. Choćby u lekarza medycyny pracy podaje się takie info, skąd ty wiesz że dwie tony na zmianie trzeba przenieść? Pracujesz tu?

Katarzyna

Як це пов’язано з роботою?

Pracuję za pośrednictwem tej firmy. Warunki są ok, wszystko załatwione, nie trzeba się o nic martwić. Wynagrodzenie na czas, a to jest najważniejsze :) do tej pory nie miałem żadnych problemów z agencją. Polecam wszystkim.

Dzień dobry, dziękujemy za opinię=)

kandydat

Nie polecam firmy eurokadra. pani rekruter Natalia S. prowadząc rekrutacje nie poinformowałą o wyniku rekrutacji mimo, iż na rozmowie kwalifikacyjnej mowiła, iż na 100% poinformuje. Jak dla mnie to przekreśla to agencje i ich pracowników. Dbanie o feedback i candidate experience to podstawa. Oceniam negatywnie i nie polecam nikomu tej agencji.

@kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, lecz w naszej ocenie nie jest ona zgodna z prawdą. Prosimy o kontakt pod nr 724 727 202 , abyśmy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację. W Eurokadrze zawsze stawiamy dobro naszych kandydatów i pracowników ponad wszystko, dlatego zaniepokoiła nas ta opinia. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy celem wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy, Zespół Eurokadra.

Czy można liczyć w Eurokadra na prywatną opiekę medyczną?

Jesteśmy w trakcie przygotowywania oferty prywatnej opieki medycznej.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!

Cieszymy się, że wykorzystujecie tę platformę do komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie.

Pojawiliśmy się tu aby wspólnie tworzyć wizerunek i renomę firmy Eurokadra.

Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia. Warto też pamiętać, że w sieci nie jesteśmy tak anonimowi, jak się nam wydaje.

Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.

Zachęcamy również do dzielenia się opiniami o pracy w Eurokadra i pamietanie, że jesteśmy agencją pracy. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: wspracia@eurokadra.com

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokadra - Katowice

• Jak się pracuje w Eurokadra?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokadra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokadra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 19 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurokadra