Trans Polonia

Opinie o Trans Polonia

Bartek truck spotter

Witam czy przyjmujecie na system 2/1 i na jaką stawkę mogę liczyć, proszę tutaj podać a nie pod numerem telefonu którego nikt nie odbiera

@Bartek truck spotter

Dzień dobry, Jeśli chodzi o tematy związane z systemem i wynagrodzeniem dużo zależy od wybranego rodzaju przewozu, formy współpracy, itd. Zatrudniamy zarówno kierowców jeżdżących w długie trasy międzynarodowe, jak i takich, którzy mają możliwość codziennego powrotu do domu, zatrudniamy na umowę o pracę, jak i w oparciu o umowę współpracy, itd. Wiele czynników wpływa na ostateczne wynagrodzenie, dlatego mimo wszystko zachęcam do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji (najlepiej w godzinach pracy biura 08:00 - 16:00) , który najlepiej odpowie na Pana pytania. Podajemy numer do jednej z koleżanek z działu: +48 795 404 650 oraz adres email, na który można skierować zapytanie: rekrutacja@transpolonia.pl Pozdrawiamy!

Dariusz

1 dnia jest szkolenie czy sprawdzian kto się nadaje

@Dariusz

Dzień dobry, Każdy nowo zatrudniony kierowca odbywa szkolenie wstępne, obejmujące teorie oraz praktykę – na placu, pod okiem Master Drivera. Nie jest to "sprawdzian", a przypomnienie najważniejszych zasad i danie kierowcy możliwości zapoznania się ze sprzętem. Nasi kierowcy mogą także zaczerpnąć pomocy z kilku źródeł, chociażby platformy szkoleniowej. Mogą także skontaktować się Master Driverem, który wspomaga wiedzą. Pozdrawiamy!

Rs
@Trans Polonia

Trafna odpowiedz

Aktualność
Z takimi bohaterami nic nie jest nam straszne!

Chwalimy się pracami, które wykonały dzieci naszych pracowników w ramach konkursu "Prawdziwy Bohater TPG".

Jednocześnie składamy życzenia Wszystkim najmłodszym z okazji ich święta, a także Wszystkim dorosłym, aby nigdy nie zapomnieli o swoim wewnętrznym dziecku i pozwolili mu czasem dojść do głosu. ;)

Luis

Cześć Pytanie do @TPG... Jakie składki odprowadzanie jeśli bym pracował u was w transporcie międzynarodowym na umowę o pracę

@Luis

Dzień dobry, Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR (np. pod numerem 609 664 982) , który przedstawi wszelkie szczegóły związane z zatrudnieniem. Pozdrawiamy serdecznie!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa w firmie Trans Polonia? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Kiksu

Witam. Właśnie kończę kurs prawo jazdy c+e. Obecnie mam 42 lata.Czy w moim przypadku wiek nie będzie przeszkodą jeśli chciałbym podjąć u was pracę

@Kiksu

Dzień dobry, Wiek nie jest żadną przeszkodą :) Zapraszamy do składania aplikacji przez formularz na naszej stronie internetowej lub do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji. Tel. 609 664 982 Pozdrawiamy!

Witam, czy jest prowadzona rekrutacja okolice Wrocławia? Świeży kierowca 3 miesięczne doświadczenie na plandece bez ADR @Pracodawca

@Paweł

Dzień dobry, Uprawnienia ADR nie są potrzebne we wszystkich rodzajach przewozu, zatrudniamy więc także kierowców bez tych uprawnień. :) Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji, który na pewno przedstawi pełną ofertę i wszystkie możliwości. Przykładowy nr tel: 609 664 982 Pozdrawiamy!

Kinimod

Na pracuj.pl ogłoszenie na całą Polskę. W okolicy Tarnowa gdzie najbliżej baza?

Jaca

Mam pytanie dlaczego nie można się zatrudnić w TPG na umowę o pracę

@Jaca

Dzień dobry, W Trans Polonii istnieje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę zarówno na stanowiskach biurowych, jak i na stanowisku kierowcy C+E. W razie jakichkolwiek wątpliwości w tej sprawie prosimy o kontakt mailowy: rekrutacja@transpolonia.pl Pozdrawiamy!

Daniel

Złożyłem aplikacje na c +e szkoła kierowcy , czy finansujecie kurs c+e ? mam samo c i zaraz kończe przewóz rzeczy. Pozdrawiam

@Daniel

Dzień dobry Panie Danielu, Dziękujemy za pytanie. W sprawie oferty i szkoły kierowców najlepiej skontaktować się z działem HR, który z pewnością odpowie na wszystkie pytania i przedstawi możliwe rozwiązania. Poniżej przykładowy numer telefonu: 609 664 982 Pozdrawiamy serdecznie!

Czy tam na miejscu u was można odnowić ADR chciałem się zatrudnić ale mi już wyszły cysterny? ile to kosztuje teraz

@Adam

Dzień dobry Panie Adamie, W sprawie oferty oraz kursów ADR najlepiej skontaktować się z działem HR, który z pewnością odpowie na wszystkie pytania i przedstawi możliwe rozwiązania. Podajemy przykładowy numer telefonu: 609 664 982 Pozdrawiamy serdecznie!

Ali

Niestety ale firma usuwa najnowsze negatywne opinie :/

@Ali

Dzień dobry, Zarchiwizowane opinie to takie, które z jakiegoś powodu naruszały regulamin portalu. Dlatego wszystkich użytkowników zachęcamy do dzielenia się swoją opinią w sposób kulturalny, merytoryczny i zgodny z regulaminem. Pozdrawiamy serdecznie.

Aktualność
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych!

Życzymy Wam przede wszystkim dużo zdrowia, radości i spokoju, a także pogody ducha i wiele uśmiechu, nie tylko w Święta, ale i każdego dnia!

Kierowca

Witam. Oferują Państwo system 2/2 na cysternie spożywczej bez ADR? Mam ponad 10 letnie doświadczenie na zestawach jednak z cysterna nigdy nie miałem doczynienia. Czy jest możliwość zrobienia np. jednego wyjazdu 2 tygodniowego w podwójnej obsadzie w celu nauki obsługi cysterny?

@Kierowca

Dzień dobry, Nasza oferta skierowana jest również dla osób bez doświadczenia, dlatego też przewidujemy szkolenia - także te z obsługi cysterny. Wozimy zarówno produkty niebezpieczne, jak i te niebędące ADRowymi, więc jak najbardziej zapraszamy do składania aplikacji. :) Wszystkie możliwe systemy pracy oraz warunki zatrudnienia na pewno przedstawi Panu nasz dział HR. Zachęcamy do kontaktu: 697 850 283 Pozdrawiamy serdecznie!

Karol
@Kierowca

Nie ma takiej możliwości w tej firmie! Dostaniesz zestaw i baw sie sam na własnà odpowiedzialność :)

@Karol

Dzień dobry, Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, nowo zatrudniony kierowca odbywa szkolenie wstępne, obejmujące teorie oraz praktykę – na placu, pod okiem Master Drivera. W dodatku, jeżeli kierowca zgłasza taką potrzebę, ma możliwość pojechania z innym, doświadczonym kierowcą na załadunek. Nasi kierowcy mogą także zaczerpnąć pomocy z kilku źródeł, chociażby platformy szkoleniowej. Mogą także skontaktować się Master Driverem, który może wspomóc wiedzą. Pozdrawiamy.

Irena
@Trans Polonia

Chciałam podpytać. Te szkolenia dla nowych kierowców są 1 dniowe? A kolejnego dnia nowy pracownik jedzie w trasę już sam? Mąż chciał do Państwa wysłać cv, ale nie ma doświadczenia w pracy na cysternach. I praca jest głównie wyjazdowa, czy jeździcie również po okolicach?

@Irena

Dzień dobry Pani Ireno, Dziękujemy za pytanie. Oferujemy różne systemy pracy, w zależności od wożonego produktu jeździmy po kraju lub za granicę - wtedy trasy są oczywiście dłuższe. Kierowcy gazu mają, np. możliwość codziennych powrotów do domu. Jeśli pyta Pani konkretnie o przewóz produktów spożywczych - tutaj mówimy o trasach po Europie. Zachęcam do kontaktu z naszym działem HR, który na pewno odpowie na pytania, dotyczące szkoleń i możliwości współpracy, np. 795 404 650 Pozdrawiamy!

Jaki system pracy, ile wolnego?

@Adam

Dzień dobry, Oferujemy różne systemy pracy. Na trasach międzynarodowych jest to najczęściej system 3/1, ale może być również dłuższy , np. 4/1 lub krótszy, np. 2/1 czy 2/2. Na trasach krajowych można liczyć nawet na codzienne powroty do domu, system 5 dni/ 2 dni (weekend) lub system 5/5 dni. Po więcej informacji i szczegóły oferty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji, np. 795 404 650. Pozdrawiamy serdecznie!

ief

@Trans Polonia macie jakieś oferty pracy na kraj z Płocka?

@ief

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji, np. 609 664 982. Koleżanki na na pewno przedstawią pełną ofertę i podadzą szczegóły współpracy.

Tomek.

Witam a jak z transportem chemii spożywczej w Waszej firmie. Jaka stawka jak to wygląda. Jeżdżę z paliwem i na bitumie. Może warto zmienic

@Tomek.

Dzień dobry, Wszystkie informacje o ofercie i warunkach współpracy przy każdym z naszych przewozów przekażą na pewno koleżanki z działu HR, zapraszamy do kontaktu, np. 795 404 650

Sylwek

Podejrzewam, że opinie tutaj zamieszczane są tworzone albo przez konkurencję, którą boli, że firma rośnie w siłę i fajnie się rozwija, albo przez sfrustrowanych kierowców, którzy mają zbyt wielkie oczekiwania co do płacy, a nie mogą sprostać podstawowym obowiązkom, jakim musi podołać kierowca zestawu z cysterną. Pracuję w TPG od 3 miesięcy. Zostałem bardzi ciepło przyjęty do firmy jako kierowca bez doświadczenia. Od początku pracy wszyscy, z którymi mam kontakt są bardzo pomocni a współpraca przebiega naprawdę w przyjaznej atmosferze. Wynagrodzenie zawsze na czas i w umówionej wysokości. Przed wypłatą zawsze zwrot kosztów poniesionych podczas trasy z własnej kieszeni. Na pewno jakby się uprzeć to można byłoby się czegoś doczepić ale przecież nikt z nas nie jest doskonały. Firma naprawdę super. Jeżeli ktoś waha się, czy się zatrudnić w TPG, czy nie, odpowiadam: śmiało się zatrudniajcie i nie słuchajcie opinii frustratów. Mało jest takich firm, które tak dobrze traktują ludzi.

Sławek
@Sylwek

Jako były pracownik potwierdzam słowa Sylwka. Praca spokojna, sprzęt porządny, współpraca ze spedycją ok. Wynagrodzenie może niezbyt wygórowane ale zgodnie z umową i na czas. Udokumentowane wydatki też. Trochę demotywowało to godzinowe rozliczanie pierwszego i ostatniego dnia trasy. Pierwszy dzień rozpoczęty o 4.00 i ostatni zakończony po 16, 18 lub 20 uznałbym za cały

arczi

Witam nie pracowałem w TPG ale rozmawiałem ze starym kierowca co u nich pracuje system 3\1 zarobki średnio 12000 pracował w niemieckich i polskich firmach i mówił ,ze najlepiej mu w TPG.

Julia
@arczi

Zobacz, a w ogłoszeniach, które teraz są w necie kierowca C+E w TPG ma oferowane 8-10 tysięcy brutto. Twój znajomy miał jakieś jeszcze uprawnienia, czy co?

Kamil
@arczi

12000 to chyba za 2 miesiące w TPG????

Kandydat.

Mam uprawnienia C+E i ADR podtawowe czy mam możliwość zatrudnienie w firmie? Brak doświadczenia. Interesuje mnie umowa o prace w systemie 2/2 2/1. ?

@Kandydat.

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Oferujemy różne systemy pracy, a do współpracy zapraszamy zarówno Kierowców doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają karierę zawodowego kierowcy. Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji (np. 662 102 099), który na pewno odpowie na wszystkie pytania i przedstawi wszystkie możliwe opcje. Pozdrawiamy serdecznie.

Sylwek

Bardzo dobry pracodawca

@Sylwek

O super, że się dobrze wypowiadasz bo dużo osób na forum narzeka. Możesz powiedzieć za co ta dobra opinia, na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Trans Polonia - Tczew

• Jak się pracuje w Trans Polonia?

Zobacz opinie na temat firmy Trans Polonia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans Polonia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 16 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trans Polonia