Trans Polonia

Opinie o Trans Polonia

Sylwek

Bardzo dobry pracodawca

@Sylwek

O super, że się dobrze wypowiadasz bo dużo osób na forum narzeka. Możesz powiedzieć za co ta dobra opinia, na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś?

Kierowca

Zwykła rozmowa o pracy jaką oferują przerodziła się wydzwanianie kilka razy w tygodniu ,gdzie nie jestem zainteresowany ich warunkami i trasami oraz działalnością gospodarczą. Chyba nóż na gardle ,że taka desperacja by ktoś wsiadł i pojechał. Ogólnie nie polecam.

@Kierowca

Ta firma sięgnęła dna i kopie w mule dalej ! Wydzwaniają do byłych kierowców i błagają o powrót ????

Dzień dobry. Cenimy naszych byłych Kierowców oraz ich doświadczenie. Pamiętajmy, że ludzie rezygnują z pracy z różnych powodów i nierzadko do niej wracają. Nie widzimy zatem nic złego w zaproponowaniu Kierowcy, z którym dobrze nam się pracowało, ponownej współpracy. Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija i poszerza swoje działania, dlatego też prowadzimy ciągłą rekrutację Kierowców. Do zespołu zapraszamy osoby zarówno doświadczone, jak i do przyuczenia. Pozdrawiamy!

Jurek
@Trans Polonia

Witam, mam pytanie jak wygląda przyuczenie w waszej firmie dla kierowcy bez doświadczenia?

@Jurek

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. W Trans Polonii kierowcy zostają przeszkoleni w zakresie teorii oraz praktyki. W przypadku teorii – kierowcom zostaje przekazana wiedza od obsługi tachografu, przez specyfikację techniczną cysterny po nasze wewnętrzne uprawnienia. Część teoretyczna kończy się krótkim testem sprawdzającym wiedzę oraz otrzymaniem przez kierowcę podręcznika z podsumowaniem całego szkolenia. Następnie przechodzi się do części praktycznej na placu. Tam szkoleniowiec sprawdza praktyczne umiejętności kierowcy, weryfikuje błędy i przekazuje praktyczną wiedzę na temat obsługi cysterny. Jeżeli ta wiedza okazałaby się niewystarczająca, planista organizuje szkolonemu kierowcy wspólny załadunek/rozładunek z innym kierowcą, zatrudnionym w firmie, co pomaga w przekazaniu dalszej wiedzy, już typowo stanowiskowej. Po więcej informacji oraz ofertę współpracy zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji: 662 102 099. Pozdrawiamy serdecznie!

@Jurek

Dostajesz zestaw i radź sobie sam ????

Tak

@Kamil

Dzień dobry, Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, Kierowcy zatrudnieni w Trans Polonii przechodzą niezbędne szkolenia wstępne zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, istnieje także możliwość organizacji załadunku czy rozładunku z doświadczonym kierowcą w celu dalszego przekazania wiedzy już typowo stanowiskowej.

@Trans Polonia

To jeszcze napiszcie jak wygląda u was rozliczanie za płatne parkingi dlaczego wasz przelicznik 1euro =4.30zl pracownik nie dos że płaci swoimi pieniędzmi to musi dokładać bo aktualnie euro po 4.7

Karol konczyk
@Kierowca

Gadasz tak bo pewnie nie trafiłeś tak jak ja pod skrzydła rekin transportu z trzema scaniami po 2mln km n blacie.

Szymon
@Trans Polonia

I proponujecie 450 zl na dzialanosci? Odliczając podatek zus ksiegowa zostaje 300? Za tyle mozna isc jezdzic busem albo uberem po miescie.

Szymon

Zalozenie dzialalnosci za (usunięte przez administratora) Rozlaczylem sie z Pania bo szkoda baterii w telefonie na takie propozycje.

Karol kończyk

12lat pracowalem jako handlowiec w jednej z największych korpo na świecie produkujących browar. Nie było lekko ale nigdy nie upominałem się o wypłatę, lux med, bilety do kina,auto służbowe baz limitu kilometrów, konkursy w których wygrywałem głośniki jbl za 1500zl albo wyjazd do Bułgarii na mecz w siatkę...oczywiście trzy dni wcześniej przylot i bajlndo

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa w firmie Trans Polonia? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Grażyna

Spedytor Krajowy na jaką umowę może liczyć? Mam nadzieję, że jest umowa o pracę od razu, ale lepiej się upewnić. Pytam, bo pisali, że szukają kogoś nawet tutaj w komentarzu.

@Grażyna

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Oczywiście w Trans Polonii można liczyć na umowę o pracę również na samym początku zatrudnienia. Zapraszamy do składania aplikacji i pozdrawiamy serdecznie. :)

Pstar76

Witam, czy w Trans Polonia są oferty pracy kierowcy cysterny kat.C ?

@Pstar76

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Oferujemy pracę przy transporcie cysternowym dla kierowców kat. C+E. Prosimy o kontakt z działem rekrutacji w celu omówienia szczegółów oferty. :) Tel. 609 601 532

Panicz

Musicie nieźle właścicielowi tej strony płacić że usowa 85 procent (prawdziwych)ale wam nieprzychylnych komentarzy .to znaczy dużo więcej o was niż te opinie.dziadtrans i tyle

Łukasz
@Panicz

Myślisz, że tak robią? A nie lepiej i dla pracowników i dla firmy, by podniosła pensje i zmieniła, to co, zmiany wymaga? Napisz z czym mają problem i ile mógłbym u nich zarobić?

@Panicz

Dzień dobry, Opinie, zarówno te pozytywne, jak i negatywne, nienaruszające regulaminu serwisu GoWork są widoczne dla każdego użytkownika i nie są usuwane. Dlatego Wszystkich zachęcamy i prosimy o wyrażanie swojego zdania w sposób merytoryczny i zgodny z regulaminem strony. Pozdrawiamy serdecznie.

Damiano

Witam. Szukam pracy jako kierowca, lokalizacja Radom. Preferowany system codziennie w domu. Czy macie coś w swojej ofercie?

@Damiano

Dzień dobry, Na chwilę obecną nie mamy niestety bazy w Radomiu, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości się tam pojawi. Aktualnie nasze najbliższe Radomia bazy mieszczą się w Warszawie oraz miejscowości Głuchów. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji (nr tel. 609 601 532), w celu indywidualnego omówienia szczegółów i warunków możliwego zatrudnienia dopasowanych do Pana preferencji. Pozdrawiamy serdecznie.

Dzień dobry. Mam pytanie czy w Trans polonia jest praca dla kierowcy tylko na kraj?

@Piotr

Dzień dobry, Tak, w Trans Polonii istnieje możliwość podjęcia pracy zarówno na trasach międzynarodowych, jak i krajowych. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu zapoznania się z ofertą i omówieniu jej szczegółów. Nr tel. 609 601 532

adam

Są trasy tygodniowe w tej firmie?

@adam

Dzień dobry Panie Adamie, Oferujemy różne systemy pracy. :) Na trasach krajowych jest to 5/5 dni, pon.-pt. lub codzienne powroty do domu. Na trasach międzynarodowych preferowany system to 3/1, ale inny także jest możliwy. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić Panu więcej szczegółów. +48 795 404 650

adam
@Trans Polonia

a macie bazy na śląsku np. w Ktaowicach

@adam

Dzień dobry Panie Adamie, dziękujemy za pytanie. Mamy bazy blisko Katowic - w Sosnowcu (dla tras krajowych) oraz w Bytomiu (dla tras międzynarodowych). Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji :) Krystyna: 662 102 099, Magdalena: 609 601 532 Pozdrawiamy!

Ktos
@Trans Polonia

W Bytomiu nie macie żadnej bazy oszuszcie.kierowcy przesiadają się na myjni .śmiech na sali

Slawek
@Ktos

To prawda

Anton

Dzień dobry, chciał bym zostawić opinie o tej firmie. Zacznę od tego że jestem nie doświadczonym kierowcą i propozycja firmy była jak najbardziej podchodząca ( umowa o pracę). Przybywszy do siedziby firmy i zaczynając podpisywać dokumenty, zaoferowano mnie do podpisania deklaracje przystąpienia do umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej kierowców, gdzie ja zgadzam się na potrącanie z mojego wynagrodzenia za pracę 165zl/MSC. Na pytanie co to jest, powiedziano mi że to ubezpieczenie na samochód w razie wypadku i że mogę zrezygnować, ale w razie czego za remont samochodu będę płacił ż swojego kieszenja. Na pytanie dlaczego ubezpieczenie nie opłaca firma, jako właściciel samochodu, otrzymałem odpowiedź, że ja odpowiadam za samochód który otrzymuje i to taka polityka firmy aby jeżeli coś kierowca mógł pokryć wydatki po wypadku. Wygląda to tak że jeżeli będzie podpisane ubezpieczenie to ono pokryje koszty po wypadku ( nie wiem jeszcze czy wszystko, bo było wskazane że suma gwarancyjna to 15.000zl) , a jeżeli nie podpiszę to zapłacę z swojego kieszenja. Nie mam doświadczenia i z takim nigdy nie spotkałem się, ale myślę że pracodawca jako właściciel samochodu musi kupować ubezpieczenie, jeżeli nie tak to poprawcie mnie.

@Anton

Dzień dobry, oczywiście nasza firma posiada niezbędne ubezpieczenie pojazdów. Natomiast ubezpieczenie, o którym Pan usłyszał, jest dobrowolnym ubezpieczeniem, stosowanym nie tylko przez kierowców, ale także wykonawców innych zawodów, którzy dzięki niemu w razie wyrządzenia szkody, np. uszkodzenia samochodu/laptopa/maszyny itd. nie muszą płacić za szkody z własnej kieszeni. Wspomniane przez Pana ubezpieczenie kierowcy nie jest obowiązkowe, ale zalecane, gdyż dzięki niemu w przypadku uszkodzenia mienia firmy, szkody pokryje Pana ubezpieczyciel, a nie Pan. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

@Trans Polonia

Bzdury piszesz i słabo wyglada firma która pozwala wstawic logo do takiego durnego komentarza. W tym twoim śmieciowym wywodzie nie ma słowa prawdy. Kodeks pracy Art. 114. Odpowiedzialność materialna pracownika Pracownik, który wskutek niewykonania lub nienależytego wykonania obowiązków pracowniczych ze swej winy wyrządził pracodawcy szkodę, ponosi odpowiedzialność materialną według zasad określonych w przepisach niniejszego rozdziału. Krótko mówiac pracownik z premedytacja musiałby dokonac zniszczenia, co musisz mądralo sądownie udowodnic najpierw Zadna normalna firma nie proponuje czegos podobnego, a jak chcecie to sami sie dodatkowo ubezpieczajcie. Wy idiotów szukacie a nie kierowców

@Anton

Masz absolutnie racje. Wygląda że ta chyba ze średniowiecza firma tym idiotyzmem sugeruje że będziesz dążyc do świadomego niszczenia powierzonego ci mienia, BZDURA kompletna. Pozdrawiam i gratuluje rozwagi.

@Trans Polonia

Bzdury piszesz i słabo wyglada firma która pozwala wstawić logo do takiego komentarza. W tym twoim wywodzie nie ma słowa prawdy. Kodeks pracy Art. 114. Odpowiedzialność materialna pracownika mówi ze Pracownik, który wskutek niewykonania lub nienależytego wykonania obowiązków pracowniczych ze swej winy wyrządził pracodawcy szkodę, ponosi odpowiedzialność materialną według zasad określonych w przepisach niniejszego rozdziału. Krótko mówiac pracownik z premedytacja musiałby dokonac zniszczenia, co musisz sądownie udowodnic NAJPIERW. Zadna normalna firma nie proponuje czegos podobnego, a jak chcecie to sami sie dodatkowo ubezpieczajcie.

@Anton

Tu masz mój wpis do pracodawcy którego nie chcą edytować: "Bzdury piszesz i słabo wyglada firma która pozwala wstawic logo do takiego komentarza. W tym twoim wywodzie nie ma słowa prawdy. Kodeks pracy Art. 114. Odpowiedzialność materialna pracownika Pracownik, który wskutek niewykonania lub nienależytego wykonania obowiązków pracowniczych ze swej winy wyrządził pracodawcy szkodę, ponosi odpowiedzialność materialną według zasad określonych w przepisach niniejszego rozdziału. Krótko mówiac pracownik z premedytacja musiałby dokonać zniszczenia, co musisz mądralo sądownie udowodnic najpierw. Zadna normalna firma nie proponuje czegos podobnego, a jak chcecie to sami sie dodatkowo ubezpieczajcie. Wy idiotów szukacie a nie kierowców"

@Kierowca

Szanowny Panie, kierowca bez względu na formę współpracy ponosi odpowiedzialność za szkody związane z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem jego zadań zgodnie z przepisami regulującymi właściwą formę współpracy. Tak jak wyjaśniliśmy powyżej, w przypadku wystąpienia takiej szkody i posiadania przez kierowcę dobrowolnego ubezpieczenia, pokrycie szkody możliwe jest przez ubezpieczyciela kierowcy, a nie przez samego kierowcę. Podkreślenia wymaga przy tym fakt, że w przypadku wyrządzenia przez kierowcę szkody umyślnie – tj. jak Pan określił „z premedytacją”, odpowiedzialność ta nie jest w żaden sposób limitowana.

Prawie Prawnik
@Trans Polonia

Pracownik ponosi odpowiedzialność do wysokości MAX 3-miesięcznego wynagrodzenia za szkody rzeczywiste (bez uwzględnienia utraconych korzyści) na umowie o pracę za szkody NIEUMYŚLNE. Nie dotyczy to szkód umyślnych i pod wpływem. Resztę ryzyka ponosi pracodawca. Tak stanowi Kodeks Pracy. Jeśli mogę DOBROWOLNIE ubezpieczyć szkody NIEUMYŚLNE do wysokości 3-miesięcznej wypłaty, których nie pokrywa OC i AC - mogę się zgodzić ale nie muszę. Jeśli jest to warunek przyjęcia i kontynuowania pracy (co nie jest obowiązkiem pracownika) to to jest niezgodne z Kodeksem Pracy. Dziękuję. Mam nadzieję, że pomogłem obu stronom :)

Buba
@Trans Polonia

Czy gdy zapłaci kierowca, to firma nie straci zniżek na własne polisy AC np.? W ogłoszeniach o pracę piszecie Państwo o socjalu...Pytam jakim konkretnie i gdzie szukać regulaminu?

Ptaszyna
@Kierowca

Prawda. Szczera prawda. Szukają (usunięte przez administratora).

@Trans Polonia

Za takie szkody odpowiada ubezpieczenie AC.

rykał
@Kierowca

I tu się kolego mylisz pracownik odpowiada do trzykrotnego wynagrodzenia za spowodowane szkody z własnej kieszeni i po to jest te ubezpieczenie żeby nie ponosił tego wydatku czytaj ze zrozumieniem.

Ce ADR
@Prawie Prawnik

Piszesz o kodeksie pracy, a ma on zastosowanie w przypadku JDG, gdzie jest umowa B2B, nie umowa o prace ? Pytam bo jeżdżę u konkurencji na B2B i te ubezpieczenia tez sa. Pozdrawiam

Julia
@Anton

Anton, a jaką stawkę za pracę Tobie zaproponowali, że uznałeś za podchodzącą? Pytam dla mojego chłopaka, bo myśli żeby się zatrudnić, ale wpierw chce wiedzieć, ile kierowcom płacą.

@Julia

Dzień dobry, W Trans Polonii oferujemy różne systemy pracy oraz różne możliwości - od tras krajowych z codziennymi powrotami do domu po dłuższe trasy międzynarodowe. Od tego uzależnione jest wynagrodzenie kierowcy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji (nr tel. 609 601 532), aby omówić wszystkie możliwości i szczegóły ewentualnego zatrudnienia. Pozdrawiamy serdecznie!

!!!!!!!

Trans Polonia nie jest taka "zła" jest gorszy (usunięte przez administratora) od nich! Firma Sealand nie dają w ogóle kwitków nie wiadomo ile się zarobiło ciągle jakieś pieniądze się nie zgadzają i cały czas podkreślają że są lepsi od Trans Polonii oczywiście że TPG to (usunięte przez administratora) ale u Sealanda najnizsza krajowa i 55 euro dniówki, spedytorzy tylko patrzą jak tu cię przeciągnąć w systemie 2/2 za te nędzne 55 € kpina jedyny pozytyw to techniczni i to że nie trzeba żadnych papierów wypełniać oprócz karty wydatków.

Czy płacicie 350 zł za dzień spędzony w ciężarówce

Rycky

Jak 300 ?

Jarosław
@Kamil

Taka jest dniówka? To już z dietami?

@Rycky

Obiecują 350 a wychodzi 300 i nie idzie się dowiedzieć za co potrącają nik nie daje żadnego odcinka faktycznie nie wiesz jak cię rozliczają

Rycky

Czytając opinie tu nie wszystkiego można się dowiedzieć nie które fakty lub mity są usuwane czy jest ktoś kto może opowiedzieć o finansach i ich terminowości oraz o atmosferze panującej w firmie.kandydat o pracę i czy w ogóle warto???

Witam, widziałem ogłoszenie tej firmy, że oferują sfinansowanie całego kursu. Czy jest to nadal aktualne? Nigdy nie jeździłem tirem i myślę o zrobieniu kursu. Jak wygląda ten cały kurs i ile trwa czasu i czy ten kurs odbywa się tylko w Tczewie?

@Zainteresowany

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, Szkoła Kierowców oczywiście cały czas funkcjonuje, a nowy nabór ruszy na początku przyszłego roku. :) Kursu nie trzeba robić w Tczewie, Kierowcy wybierają sobie szkoły najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Kursy trwają średnio 3-4 miesiące, finansowane są przez firmę, a po zdobyciu wymaganych uprawnień Kierowcy zapewnione mają zatrudnienie w TPG. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu po nowym roku. Tel. 609 601 532

Kierowca

Co z tą waszą śmieszną szkołą kierowców działa to jeszcze czy też nie?? Wszędzie macie same negatywy.Smiech na sali

@Kierowca

Dzień dobry, Nasza szkoła kierowców ciągle działa i ma się bardzo dobrze, a chętnych do zdobycia uprawnień nie brakuje. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, nowy nabór do szkoły ruszy wraz z nowym rokiem.

XYZ

Tak pomyślałem odnosnie komentarzy na logike, że wsumie jeśli jest tak tragicznie jak piszecie, to i tak jesteście wygrani proste robisz kurs popracujesz kilka miesiecy czy tam ileś, splacasz cały kurs firmie idziesz do Niemca.... wiec tak czy siak firmia musi wiedziec teraz jak zatrzymać kierowce, czasem to ja już nic nie rozumiem z komentarzy na go worku dotyczących wszystkich firm taka pół prawda pół nieprawda masakra tak naprawde lepiej nigdzie nie pracować.

Maciek13112

Na początku podchodziłem sceptycznie do współpracy z nimi, opinie w internecie itd.. Ale po kilku miesiącach współpracy ze świetnymi spedytorami, długich tras, uważam że opinie są nieadekwatne. Polecam spróbować! Pozdrowienia dla Julki i Karola :)

@Maciek13112

Dziękujemy za podzielenie się opinią! Pozdrowienia przekazane!

x-eleven

Nie jest prawdziwa.

Robert
@Maciek13112

To co napisał Pan "Maciek13112" to absolutna nieprawda. Praca kierowcy kat C+E w TPG Tczew nie jest taka przyjemna, oraz trzeba doliczyć pernametne obciążenia. Jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji z miłą chęcią napiszę.

Lukasz
@Robert

Możesz coś więcej na temat obciazen? To na działalności?

Szponek
@Robert

Jakie mają jeszcze obciążenia?

Czy w firmie Trans Polonia można pracować na pół etatu?

Dzień dobry, Wszystko zależy od stanowiska, na jakie aplikuje Kandydat oraz specyfiki wykonywanych obowiązków. Jesteśmy jednak otwarci na różne warianty współpracy i wszelkie warunki omawiamy indywidualnie podczas rozmów rekrutacyjnych.

anonimowa

Firma bardzo nieprofesjonalna, zapraszają na rozmowę na konkretne stanowisko po czym na rozmowie dowiadujesz się, że jednak szukają na inne- wielki red flag, dodatkowo powiedzieli że na feedback czeka się około 2 tygodni- mijają 2 miesiące i cisza :) Piszecie o sobie jako o firmie w profesjonalny sposób, a nie potraficie dać żadnej odpowiedzi zwrotnej. Nie pozdrawiam.

@anonimowa

Dzień dobry, Czasem zdarza się, że rekrutujemy do więcej niż jednego działu i jeżeli widzimy w kandydacie potencjał na dołączenie do innego działu niż tego, do którego aplikował, często informujemy go o takiej możliwości i omawiamy różne opcje. Odnosząc się do drugiej części komentarza - zawsze wracamy do Kandydata z odpowiedzią zwrotną w ciągu dwóch tygodni, niezależnie od naszej decyzji, o czym informujemy Państwa na rozmowie. Jeśli Pan/Pani takiej odpowiedzi (mailowej/telefonicznej) nie uzyskał/a, przepraszamy, jest to najprawdopodobniej niedopatrzenie z naszej strony, jednak nie standard. Zawsze również zachęcamy Państwa do kontaktu, jeśli chcą poznać Państwo szybciej decyzję/jej powody. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania dotyczące rekrutacji i udzielanie na nich odpowiedzi. Pozdrawiamy serdecznie!

Zostaw merytoryczną opinię o Trans Polonia - Tczew

• Jak się pracuje w Trans Polonia?

Zobacz opinie na temat firmy Trans Polonia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans Polonia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 16 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trans Polonia