Trans Polonia

Opinie o Trans Polonia

Dzień dobry. Czytam w komentarzu, że możliwa jest zarówno umowa o pracę, jak i B2B. To dotyczy każdego stanowiska? Jestem zainteresowany pozycją Spedytora Krajowego, ale w tych ofertach starszych co tu są to nie da się nic poczytać, bo treść zniknęła. Jaka jest różnica aktualnie w stawkach, w zależności od umowy?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie, na stanowiskach biurowych także jest możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B, zapraszamy więc do aplikacji! Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej. Jeśli nie ma tam aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Pana/Panią interesuje, zachęcamy do kliknięcia w opcję "brak interesującej Cię oferty? Zostaw nam swoje CV". Pozdrawiamy!

Zbignew

Jakie zarobki na cysternach jakie stawki ?

@Zbignew

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Wynagrodzenie zawsze uzależnione jest od wybranej formy zatrudnienia i wybranego systemu pracy, który ustalany jest z kierowcą indywidualnie. Dlatego zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z działem rekrutacji, np. 662 102 099. Koleżanki na pewno opowiedzą o możliwościach i odpowiedzą na pytania. Pozdrawiamy!

Beti
@Trans Polonia

A jakie formy zatrudnienia są tutaj możliwe? I która jest najbardziej korzystna, jeśli chodzi o kwestię finansową? I jakie te systemy pracy są oferowane? Możesz je opisać?

Zbigniew

kilometrówki czy od frachtu

Jaro
@Zbignew

Najlepiej samemu się przekonać jak jest tylko jedna uwaga jak się panu nie spodoba i pan zrezygnuje po miesiącu ,zapewniam że uczciwie to nie zapłacą tu jest taka praktyka że jak odchodzisz to już ci się pieniądze nie należą ale zawsze można spróbować.

@Jaro

Nie zapłacili ci całości, czy coś potrącili z wypłaty? Nie powinno tak być. Nie da się nic z tym zrobić? Czy w umowie były jakieś kruczki, że mogą za coś potrącić, gdy się nie przepracuje wymaganego czasu? Tak poza tym to co ci się nie podobało, że zrezygnowałeś? Jednak wolałbym nie przekonywać się o tym na własnej skórze, jeśli jest tak jak piszesz;/ Dużo osób rezygnuje po miesiącu?

Jaro

Trudno uzyskać jakies informacje jak firma oblicza wynagrodzenie a na umowie jest tylko podana podstawa oczywiście najmniejsza bo jak inaczej, reszta dla wtajemniczonych przypuszczam że to tak zrobione celowo żeby mogli skubać driverów

Były kierowca
@Jaro

Potwierdzam, po ostatniej trasie dostałem 3 tysiące na rękę wypłaty za 2 tygodnie w trasie, jak zapytałem o rozliczenie to dostałem jakiś śmieszny pasek rozliczeń gdzie zamiast napisać za ile dni w trasie albo jakkolwiek jak to liczą to było napisane tyle ile dostałem brutto i od tego odliczone podatki, polecam omijać firmę szerokim łukiem bo można się zrazić do truckerki

@ciekawy
@Trans Polonia

W jaki sposób ? Stawka// dniówka to chyba podstawowy parametr, a to czy takich dniówek wykona się 10, 20 czy 30 w miesiącu to już tylko efekt skali...

@Beti

Dzień dobry, w firmie możliwe są zatrudnienia na umowie o pracę, jak i takie w oparciu o własną działalność. Jeśli chodzi o systemy pracy, na trasach międzynarodowych jest to najczęściej 3/1, ale możliwe są także inne, do indywidualnego ustalenia. Na trasach krajowych mówimy o systemie 5/2 dni, a także o systemie 5/5 dni, który obejmuje możliwość codziennych powrotów do domu. Zapraszamy do kontaktu lub złożenia aplikacji, chociażby poprzez naszą stronę internetową: https://kariera.transpoloniagroup.pl/kierowca/ Pozdrawiamy!

Dzień dobry, można wrócić do takiego starocia troszkę, czyli ogłoszenia dla asystenta spedytora z 2018r.? Nadal dajecie szansę studentom logistyki? Po jakim czasie ewentualnie jest możliwość awansować jako samodzielny spedytor?

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Oczywiście, zapraszamy do rekrutacji studentów logistyki. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej: https://kariera.transpoloniagroup.pl/pracownik-biurowy/, a także na portalu Pracuj.pl. Zapraszamy do aplikowania! Pozdrawiamy.

On

Słyszałem że jest (usunięte przez administratora) w tej firmie ? Czy to prawda?

@On

Dzień dobry, W Trans Polonii staramy się zapewnić jak najlepsze warunki pracy dla naszych pracowników i odpowiednio reagujemy na wszelkie sygnały od nich. W przypadku zgłoszenia jakichkolwiek niewłaściwych zachowań, dotyczących kogokolwiek, firma podejmuje odpowiednie i zgodne z przepisami kroki. Pozdrawiamy.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa w firmie Trans Polonia? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Proces rekrutacji bardzo sprawny jak i sama rekrutacja. Bardzo dużym minusem jest jednak brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Feedback zwrotny miał być przekazany do 2 tygodni, a minęły już prawie 2 miesiące i nadal cisza. Niestety przez zaistniałą sytuację traci w oczach pod względem profesjonalizmu.

@Kandydat

Dzień Dobry, Zawsze staramy się przekazywać Państwu informacje, także wtedy, kiedy nie decydujemy się na podjęcie współpracy. Tym razem musiało nam to umknąć, za co serdecznie przepraszamy. Podczas rozmowy zawsze zapraszamy Państwa także do kontaktu w razie, gdyby mieli Państwo dodatkowe pytania, a także wtedy, kiedy z naszej strony zabrakłoby informacji zwrotnej. Niemniej przepraszamy za długi czas bez odpowiedzi. Życzymy wszystkiego dobrego w rozwoju kariery zawodowej. Pozdrawiamy.

A

Pierwszy raz spotkałam się z tak przyjaznym procesem rekrutacyjnym. Doceniam profesjonalizm, cierpliwość i życzliwość, które zostały wykazałeś podczas naszej rozmowy. Zostałem wysłuchany i uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiam Pana Michała

@A

Dzień dobry, Bardzo cieszymy się z pozytywnego odbioru rozmowy rekrutacyjnej i dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Pozdrowienia oczywiście przekazujemy Panu Michałowi. :) Pozdrawiamy!

Radziu
@A

Tak,na początku jest zawsze miło,pogadamy po wypłacie zobaczymy czy będziesz taki zadowolony pozdrawiam

@Radziu

Kurde..czytam te wasze narzekania..I tak sobie myślę...miałem wielkie szczęście bo na tylu kierowców w tej firmie nie zdarzyło mi się żeby moja wypłata była mniejsza niż na którą się umawiałem;) A może tylko ja nie daje się oszukiwać...hmm??;) W każdym bądź razie dziękuję TPG;) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z gory za zbędne komentarze jako to byłbym podstawiony przez firmę. Szerokości wszystkim życzę .

Sylwek
@KOMIKS-DRIVER

Bo (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to masz względy

@Sylwek

Drogi Użytkowniku, Twoja opinia została zmoderowana ponieważ narusza regulamin strony GoWork. Obraża innych użytkowników i narusza ich dobra osobiste. Nie będziemy akceptować takiego języka i podobnych wypowiedzi. Z wyrazami szacunku.

Czy firma Trans Polonia kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

KOMIKS-DRIVER

A Świstak siedzi i zawija je w sreberka..;)) Pracuje od roku w tej firmie i na ile się umówiłem tyle zawsze dostaję. A ostatnio nawet tyci wiecej;) . Kolejne opinie nieporadnych i (usunięte przez administratora) przez życie kierowców ;) Nie rozumiem jak można dać się oszukać skoro ma się umowę. Polecam czytać i wywiązywać się z obowiązków. Pozdrawiam serdecznie. SZEROKOŚCI.

Pani
@KOMIKS-DRIVER

A ile w takim razie udało Ci się wynegocjować? Skoro dostajesz więc niż powinieneś, to znaczy, że w firmie są jakieś premie? Jak to wygląda? Daj znać, bo mój małżonek szuka pracy. Najlepiej właśnie na stanowisku kierowcy...

Kierowca

Uwaga na kierowcę tej firmy o numerze bocznym 522, zachowuje się jakby był królem na drodze stwarza zagrożenie. Skąd wy bierzecie tych kierowców!!

Sławek
@Kierowca

Biorą jak leci bo tam jest ciągła rotacja ludzie odchodzą tak płacą za robotę ,a tu jakiś (usunięte przez administratora) ciągle wypisuje jak tu jest dobrze jakie to niby zarobki i takie są efekty tego

@Kierowca

Ooo...jest kolejny autorytet drogowy;)) Znudzony (usunięte przez administratora) od urodzenia za kierownicą ;)) Nic mnie tak nie drażni jak takie PŁACZKI..PANU JUZ DZIEKUJEMY. SZEROKIEJ DROGI. POZDRAWIAM SERDECZNIE.

@Sławek

Sławku..ze tak ładnie Cię nazwę..I nie zniżę się do Twojego poziomu inteligencji a raczej jej braku..;) Ale zapraszam na rozmowę face to face..twarzą w twarz..bo pewnie nie rozumiesz w innym języku.. o każdej porze dnia i nocy.. I nie polecam Ci nazywać kogoś gamoniem jak nie wiesz o kim piszesz..wiesz..(usunięte przez administratora);) Pozdrawiam serdecznie i życzę szerokości.

kolega
@KOMIKS-DRIVER

Jak mogę doradzić, to nie wyzywaj ludzi co komentarz bo twoje opinie przez to nie są zbyt wiarygodne. Firma chyba nie będzie miała zamiaru " swojemu " archiwizować komentarzy , tak więc wcale nie wpłyną one na jej lepszą opinię

Kowal

Pieniądze na czas,trasy długie, z doświadczeniem na cysternach masz większą kasę. Z działem technicznym dobry kontakt. Co do systemu i zjazdów dogadujesz się ze spedytorem ja Nie miałem problemów. Zestaw pod domem. Do ZUS średnia krajowa.Średnia za miesiąc pracy 9500.zł

Cześć, ale tutaj przepychanki widzę są między kierowcami :p nie mogę aż znaleźć w wątku opinii o pracy w biurze, a właśnie na tym mi zależy. Jest tu ktoś z pracowników biurowych?:) Możecie podzielić się swoją opinią o pracy oraz warunkach, podobnie jak robią to wasi koledzy kierowcy? Kiedyś szukano Młodszego Specjalisty ds. Rekrutacji Kierowców. Może potrzeba aktualnie kogoś na to stanowisko? Lub wiadomo coś na temat zbliżających się przyjęć? Jak tam widełki, typ umowy? Pracujecie zdalnie czy z biura?:)

Lalalal

Ja odpowiem ze swojego doświadczenia jak byłam na rozmowie. Rozmowa była z 2 paniami. Jedna była w porządku a 2 siedziała ciągle w telefonie. (Pełen profesjonalizm) Mówiła, ze nawet do byłych kierowców dzwonią, czy nie chcą znowu przyjść pracować, to chyba nie jest normalne. Ciągle są wystawiane ogłoszenia do biura to chyba o czymś świadczy? Pracy nie dostałam, bo i tak bym jej nie przyjęła.

Po rozmowie z wieloma osobami tu na forum i osobiście muszę pochwalić firmę za podejście do osób ubiegających się na stanowisko kierowcy bez doświadczenia.Moze coś z nowym rokiem się zmieniło jeżeli chodzi o zarobki ?

DOMINIKAB-D1

Jaka jest logika w następującym postepowaniu firmy? Z trasy wraca kierowca z uszkodzonym zestawem, zgłasza usterki. Następnie firma każe następnemu kierowcy jechać w trasę tym zestawem. Kolejny kierowca również zgłasza usterki tuż po obejrzeniu zestawu. Pracownicy firmy każą mu jechać na myjnię, następnie na załadunek spożywki, a dopiero później na serwis.

@DOMINIKAB-D1

Dzień dobry, Usterki mają różny charakter i jeśli takowa nie wymaga natychmiastowej naprawy, bo nie wpływa na jakość i bezpieczeństwo jazdy, a zestaw zgodnie z przepisami może poruszać się po drodze, nie ma potrzeby natychmiastowego udania się na serwis. W Trans Polonii przyjmujemy wszystkie zgłaszane usterki i według harmonogramu planujemy serwisy zestawów. Pozdrawiamy.

Remek

Ciągle usuwają komentarze żeby zainteresowani pracą w tym zakładzie nie wiedzieli jak jest naprawdę.

@Remek

Dzień dobry, Zarchiwizowane opinie to takie, które z jakiegoś powodu naruszały regulamin portalu. Dlatego wszystkich użytkowników zachęcamy do dzielenia się swoją opinią w sposób kulturalny, merytoryczny i zgodny z regulaminem. Pozdrawiamy serdecznie.

Remek
@Trans Polonia

Jak to rozumieć i jak kulturalnie napisać że firma mnie okradła i nie zapłaciła tyle ile się należało? że jesteście uczciwi inaczej wystarczająco kulturalnie? pozdrawiam

@Remek

Dzień dobry, Wszystkie rozliczenia wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami, a jeśli ma Pan jakieś wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z działem rozliczeń w celu ich wyjaśnienia. Pozdrawiamy.

@Remek

Nie dostałeś kwoty na która umówiłeś się na umowie? Czy chodzi o dodatkową premie? Możesz podać jakieś konkrety?

Witold

Nie dostajesz paska wypłat albo jak chcesz dokładne rozliczenie wypłaty co z czego wynika to księgowa ci tego nie da? Byłeś i próbowałeś to wyjaśnić?

Robert _ spedycja
@Witold

Tak to prawda, TPG notorycznie usuwa opinie. Jest to nadmiernie stosowana czynność TPG. Inteligentne osoby które chcą zacząć współpracę z tą spedycją, mogą sobie połączyć wszystko w całość i otrzymają odpowiedź. Nie pozdrawiam państwa szlachtę z TPG.

@Robert _ spedycja

Dzień dobry, Zarchiwizowane opinie to takie, które z jakiegoś powodu naruszały regulamin portalu. Dlatego wszystkich użytkowników zachęcamy do dzielenia się swoją opinią w sposób kulturalny, merytoryczny i zgodny z regulaminem. Pozdrawiamy.

Rycho
@Witold

Nic nie wyjaśnisz,dostaniesz odpowiedź że wszystko jest zgodnie z umową a później już nikt nie odbiera telefonu tak postępują

@Rycho

A jak się osobiście pójdzie, skoro telefonu nie odbierają? Może warto spróbować osobiście wyjaśnić sprawę. W sumie to co się nie zgadzało z tą kasą? O pieniądzach to chyba inna osoba w sumie pisała. U ciebie też się coś nie zgadzało? Ucinają coś z wypłaty?

Tomasz
@Remek

Mi też się nie zgadza kwota wynagrodzenia. Na razie czekam na wyjaśnienia w tej sprawie (za 9 dni pracy w listopadzie otrzymałem na konto 2070 zł, ciekawe czy wliczony w to jest jeszcze ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy i czy jest to rozliczone zgodnie z pakietem mobilności). Firma zaczyna być znana wśród innych kierowców jako cyt: "to ta co tak słabo płaci", taki tekst usłyszałem na początku współpracy na parkingu w Niemczech od innego kierowcy. Za październik wynagrodzenie również było inne (niższe) niż się umawiałem, dlatego zwolniłem się w listopadzie.

Pytam bo chciałem zapytać
@Tomasz

Jakim cudem za 9 dni dostałeś tak mała kwotę? Chciałem zapytać tam o robotę to zaproponowali 360 dniówki po negocjacjach stawki też szału nie było po przeczytaniu kilku komentarzy odpuściłem temat ale co prawda to faktycznie usuwają komentarze i rotacja pracowników bo kto jest poważny to za takie pieniądze nie pojedzie nie obrażając nikogo

Tomasz
@Pytam bo chciałem zapytać

Zażądałem dokumentów na podstawie których firma rozliczyła wynagrodzenie. Chętnie to sobie zweryfikuje. Umowa była na 360 dniówki na rękę (malo ale dopiero zaczynalem wiec sie zgodzilem), łatwo policzyć ile powinienem otrzymać. Szkoda bo ludzie tam pracujący są naprawdę fajni (przynajmniej ci z ktorymi sie zetknąlem) i firma mogłaby mieć dobrą opinie, ale nikt nie będzie pracowal za pół darmo.

@Tomasz

To umnie było jeszcze mniej za 16 dni pracy dwa weekendy na parkingu za granicą i za tą robotę dostałem 2000 zł to jakieś kpiny nie zarobki na trasach międzynarodowych

@Adam

Dzień dobry, Wynagrodzenie każdego Kierowcy zależy przede wszystkim od wybranej formy zatrudnienia i sytemu pracy, a więc faktycznych dni spędzonych w trasie. Wszystkie rozliczenia wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, dlatego jeśli ma Pan wątpliwości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu ich wyjaśnienia. Pozdrawiamy.

Tosia

Cześć, na ile potrzebują spedytora krajowego teraz? W sensie jaki wymiar czasu pracy. Ostatnie informacje mam niestety z oferty z maja...poprzedniego roku, więc słabo. Coś nowszego jest może, słyszał ktoś coś ? Byłabym zainteresowana, ofc jeśli przyjmują kobiety w ogóle chetnie

@Tosia

Dzień dobry, Na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko spedytora krajowego, dlatego nie znalazła Pani aktualnej oferty. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdzie Pani informacje o wszystkich prowadzonych teraz rekrutacjach: https://kariera.transpoloniagroup.pl/pracownik-biurowy/ Jeśli natomiast zależy Pani konkretnie na stanowisku spedytora krajowego, zachęcamy do wysłania nam swojego CV na adres: rekrutacja@transpolonia.pl. Jeśli w najbliższym czasie będziemy prowadzić taką rekrutację, skontaktujemy się z Panią. Pozdrawiamy!

Jasiu

Pracuję w TPG jako kierowca od kilku miesięcy. Niby krótko ale wystarczy by wyrobić sobie zdanie. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia i lubi wyzwania to TPG jest świetną firmą na rozpoczęcie przygody z driverką. Możliwe zatrudnienie w transporcie krajowym jak również międzynarodowym. Spedytorzy są bardzo w porządku (zwłaszcza Kamil - pozdrawiam!), technicy - no cóż... o 16 kończą pracę i żaden (może poza jednym) nie pomoże w usunięciu awarii. Tabor w stanie różnym: sporo zestawów nowych, sporo też aut z usterkami większymi lub mniejszymi. Tu problemem są sami kierowcy którzy najzwyczajniej nie dbają o stan techniczny pojazdów (kilkukrotnie zdarzyło się że kierowca przyjechał z trasy bez oleju w silniku i tłumaczył się w stylu: "ale przecież kontrolka się nie świeciła". Zatrudnienie możliwe na UoP (na początek 320zł/dzień) lub JDG (450 zł/dzień + premia 1zł/km powyżej 10000km). System rozliczania przy JDG jest dziwny: trasa liczona jest od 1. do ostatniego dnia miesiąca natomiast premia od ostatniej myjni w poprzednim miesiącu do ostatniej w miesiącu rozliczanym (?). Wypłaty przy jdg wypłacane do 15. dnia miesiąca, uop - do 10. Samochody wyposażone w niezbędne narzędzia (radzę wyposażyć się w prywatną nawigację bo firmowa jest bardzo średnia), karty paliwowe. Brak kart płatniczych (można otrzymać po przepracowaniu bliżej nieokreślonego czasu - jeden dostaje po miesiącu, inny po roku pracy jeszcze na nią czeka). Krótko mówiąc: nie ma firm idealnych ale TPG się stara. Warunki umowy po negocjacjach są dla mnie odpowiednie. Nie mam powodów by ocenić firmę negatywnie. Pozdrawiam całą załogę!

Dział Techniczny
@Jasiu

Dzień dobry, sanuję Pana opinie na temat naszej firmy, jednak jednak jako pracownik działu technicznego nie mogę przejść obok niej obojętnie. Nie zgadzam się, że DT nie odbiera telefonów po godzinie 16 i nie pomaga w usunięciu awarii. Nie ma kierowcy w tej firmie, który by nie uzyskał wsparcia technicznego w potrzebie - również po godzinie 16. Być może dzwonił Pan na nieodpowiedni numer? Każdy kierowca podczas pierwszego szkolenia otrzymuje kartkę z numerami telefonów do wszystkich opiekunów w dziale technicznym. Opiekun przydzielony jest do konkretnych numerów rejestracyjnych - podczas podejmowania zestawu kierowca otrzymuje informację kto jest jego opiekunem. Mimo tego, jeśli kierowca zadzwoni do innego opiekuna niż swojego - ten zawsze udzieli wsparcia lub przekieruje sprawę do odpowiedniej osoby. Pozdrawiam Dział Techniczny

@Dział Techniczny

@Pracodawca zgadzam się z Państwem ale jednak nie do końca. Mówię to ze swojego własnego doświadczenia, opowieści innych kierowców oraz sytuacji których byłem świadkiem. Trzeba przyznać, pracownicy Działu Technicznego są bardzo kompetentnymi ludźmi. Jeśli nie są w stanie podpowiedzieć jak usunąć usterkę to od razu kierują do odpowiedniego warsztatu. Moja wypowiedź odnosiła się bardziej do tego, że po godz 16.00 kontakt z większością z nich jest bardzo utrudniony, a pojazdy poruszają się, ładują lub rozładowują przez całą dobę. Może warto byłoby wprowadzić etat technika dyżurnego? Pozdrawiam cały Dział Techniczny!

Były kierowca
@Jasiu

Ile ci zapłacili by kłamać jak stracisz wypłatę to inaczej pogadamy

@Były kierowca

Nikt mi nic nie musi płacić..żeby to pisać bo taka jest prawda kolego..a jak mógłbym stracić wypłatę bo nie rozumiem...?? Jak by mi nie zapłacili to bym nie pojechał i walczył o swoje na drodze sądowej lub polubownej..a nie wyzalal się w opiniach o firmie. Pozdrawiam serdecznie i życzę w takim razie sukcesów i wiary w siebie.

@Jasiu

A często się zdarzają te awarie ? Jakie destynacje jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne ? Mam doświadczenie i właśnie szukam czegoś w transporcie. A nie mogę tez znaleźć informacji co ile są zjazdy?

Jasiu

Zestawy są "młode wiekowo". Awarie to już kwestia losowa zależna od tego, jak zestaw był eksploatowany. Kierunki różne: Niemcy, Francja Hiszpania, Włochy, Czechy ale zdarza się czasem wypad do innych krajów

Jasiu

Nie myślałem o tym... Dzięki za pomysł!

@Jasiu

Trasy zwykle ilu dniowe? Zdarza się tydzień albo dłużej za kółkiem? Jaki system obowiązuje? czy można sobie wybrać w jakim się chce pracować?

@Były kierowca

Szanowny Panie, Proszę mnie nie oskarżać o kłamstwo. Gdyby firma mi nie wypłaciła należnego wynagrodzenia to nie omieszkałbym o tym napisać. Osobiście uważam, że istnieją pewne narzędzia i instytucje, dzięki którym (w przypadku niewypłacenia wynagrodzenia z tytułu UoP lub JDG) możliwe jest dochodzenie swoich praw do pełnego wynagrodzenia.

@Jasiu

Dodam jeszcze, że kierowcy umawiają się na system 2/1, 2/2 choć firma preferuje 3/1 lub 4/1. Wszystko najlepiej dogadać z planistą.

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Długość trasy zależy od wybranego systemu i typu przewozu. Na trasach krajowych system to najczęściej 5/2 dni lub codzienne powroty do domu, natomiast przy trasach międzynarodowych najczęstszy system to 3/1 tydzień. Jest to jednak kwestia do indywidualnego ustalenia z kierowcą, dlatego zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji, np. 609 664 982. Pozdrawiamy serdecznie!

@Jasiu

To jak Jasiu jeździsz za (usunięte przez administratora) dniówki to nie wiesz chyba jakie stawki są teraz firma proponuje (usunięte przez administratora) na dzień dobry i to jest mało a te (usunięte przez administratora) na własnej działalności to śmiech na sali 450 to już normalna stawka w normalnej firmie za dzień pracy .

@Kierowca

@Kierowca Za ile jeżdżę to moja sprawa. Tak jak wcześniej napisałem, wszystko jest kwestią dogadania. A stawki w innych firmach są mi doskonale znane i nijak mają się do moich obecnych zarobków :) Jeśli gdzieś indziej jest lepiej to nikt nikogo na siłę nie zmusza do pracy w TPG. Mi osobiście ta firma odpowiada

@Jasiu

To nie wprowadzaj ludzi w błąd z tą stawka 320 na start bo w takim razie piszesz bzdury .I jak jesteś tak oddany firmie to zaniżając stawki w swoich wypowiedziach odstraszacz potencjalnych kandydatów.

@Kierowca

Skoro zaniża to firma oferuje więcej na start, tak? A ile konkretnie? Tam w którejś wypowiedzi była mowa, że praca też dla osób bez doświadczenia. Jaką stawkę mogę otrzymać nie mając doświadczenia? W jaki sposób firma wprowadza kierowców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zawodem?

Dzień dobry, Zapraszamy do kontaktu z działem HR, koleżanki na pewno odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią możliwości zatrudnienia: 609 664 982. Proponowane stawki zależą, m.in. od wybranego systemu pracy, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy!

Firma poszukuje pracownika na stanowisko młodszego specjalisty w dziale prawnym. Oferowane są stabilne warunki zatrudnienia i możliwość długofalowej współpracy. Czy to oznacza, że można tutaj liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? ;) widzę, że jest tutaj możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. W takim razie jest szansa na awans?;)

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Tak, szukamy osoby do stałej i długofalowej współpracy. W firmie na każdym stanowisku są zarówno możliwości rozwoju, jak i awansu. :) Zapraszamy do aplikacji! Pozdrawiamy!

Ona

Chciałabym u Was pracowac jednak nie mam ADR na ta chwilę i Pani z którą rozmawiałam zaproponowała mi jedynie system 3/1 beż ADR. Szkoda .... Na tak długo nie chce i nie mogę wyjeżdżać. Gdyby był system 2/1 chętnie dołączyłabym do zespolu

Wojtek DE

Czy tank ADR jest wymagany na starcie ? Mam tylko podstawowy , słyszałem że jest opcja jazdy z mat.sypkimi ?

@Wojtek DE

Dzień dobry, Tak, jest opcja pracy przy przewozie cementu, tam ADR nie jest potrzebny. :) Zapraszamy serdecznie do kontaktu z działem rekrutacji: 609 664 982. Koleżanki na pewno odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią szczegóły :) Pozdrawiamy!

Przepraszam za literówki. Jestem w trasie ... Trans Polonia ❤️❤️❤️

Zostaw merytoryczną opinię o Trans Polonia - Tczew

• Jak się pracuje w Trans Polonia?

Zobacz opinie na temat firmy Trans Polonia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans Polonia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 16 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trans Polonia